Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-16, 11:00   #301
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dwa etaty to mało. I prawda, żyć musi. Nie każdy dostaje auta od bezdomnego.
Jakie auta, błagam
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie.

Ale żeby popierać PiS trzeba albo nie znać się na ekonomii (I to nie czyni nikogo złym) albo być wyrachowanym.

Często ich wyborcy to pierwsza grupa. Ludzie niewyedukowani, wychowani na wsiach, zaściankach lub w patologi. I to absolutnie nie jest ich wina, że tacy są. I ja ich nawet rozumiem.

Tylko boli mnie, bo PiS leci na tej nienawiści do ludzi wykształconych. Bo zamiast zachęcać ludzi do pracy, rozwijania biznesu, edukacji, oni z takich ludzi robią zło najgorsze i ci biedniejsi ludzie z Polski B tak siedzą w swoim statusie quo. I nie czują potrzeby zmiany. Co jest wygodne ale... no nie działa na korzyść nikogo w tym kraju (poza nieliczną wyrachowaną grupą).

Dobry i mądry rząd wyciągał by rękę do tych ludzi. Przekonał ich do pracy, edukacji. Ale takimi ludźmi ciężko się manipuluje. Więc sprzęgli swoje poglądy z religią, żeby dać im dodatkowego kopa, bo biedniejsi są bardziej wierząch i jadą na tym, a to działa.

Bardzo to wszystko smutne. I ja sobie poradzę. Jak będzie źle to pojadę za granicę, mówię w 5 językach. Mam trzy kierunki studiów. Odnajdę się wszędzie.

Tylko tych ludzi szkoda,.którzy sami sobie pętlę na szyi zacieśniają i myślą, że rząd jest dla nich taki dobry. Naprawdę mi ich szczerze szkoda, w wielu przypadkach są zmanipulowani, głosują, bo liczą na poprawę swojej sytuacji, a nie są w stanie zobaczyć większego obrazka. I ich dzieci, dla których jeszcze była nadzieja, też niedługo będą stracone. I tak będą rosły kolejne pokolenia, które są biedne na własne życzenie (nieświadomie oczywiscie) i szczerze wierzą, że to nie ich wina.
To żeś pojechała.
Cytat:
Napisane przez sszyszka_ Pokaż wiadomość
Nie jest normalne. Uważam, że obrzydliwe. Ani nie stoi za tym PiS ani WOŚP - niczyja wina, że fanatycy-zwolennicy tej organizacji mają tak ściśnięte umysły, że nie widzą nic więcej poza swoją racją. Chyba nie Owsiak i nie jego współpracownicy to zrobili?
Zapewne jacyś chorzy ludzie tak jak i nozownik. Tylko w takich przypadkach ludzie często myślą, ooo to pewnie Owsiak naslal, albo ooo to pewnie PiS, ooo to ktoś tam..
Może po prostu ludzie którzy nie myślą, są chamami, zero kultury. Bo normalny człowiek niezależnie od poglądów pewnych rzeczy nie robi.
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
E to takie wymyślanie trochę .W otoczeniu mam akurat ludzi z wyższym wykształceniem, żadnej patologii, żadnej wsi , a popierają PIS ze hoho,wiec to nie to i do tego ekonomista, prawnik i jeszcze dodam, ze wlasnie dzieci lubią miec duzo, na razie jest 3 , podobno na tym nie skonczyli.
Dokładnie dokładnie.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:00   #302
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86376351]Też nie mam problemu. I zgadzam się co napisałeś.

Ludzie mają problem bo nie wiedzą ile tak naprawdę idzie na dzieci a ile do prezesa. Gdyby wszystko było jasne i klarowne to wyglądałoby to nieco inaczej moim zdaniem. Dokładnie tak. Błagam, oczywiście fv na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Wstretne pomówienia i to o to tez sie kłocilam z szefem. Wyksztalceni ludzie, sam pewnie nic nie dał, zaglądaja innym co z tym robią. Bo wypłate brał i co z tego. To jego praca. Że ma dom i co z tego, duzo ludzi ma i normalnie na etacie robi, bo biora kredyty, bo oszczedzaja. Ale nie żal dupę ściska.Rozliczaja, ze az rzygać sie chce, a moze tak sie zainteresowac swoim zyciem i wyliczyc ile sie gdzies na bok schowalo, taki kazdy czysty jak łza. Jest takie powiedzenie : nie mierz innych swoją miara

Nigdy nie bedzie w tym kraju dobrze, bo taka mamy mnetalnośc. Wiecznie podzieleni, bo zazdrościmy innym.

Dlatego sie nie dziwie Owsiakowi, ze chce sie wycofac, bo ile on sie tego na slucha, jak sie jeszcze go nazywa "złodziejem". Taka wdzięcznosc, zawsze to samo.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:03   #303
kamoni7
Raczkowanie
 
Avatar kamoni7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 340
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bywam na oddziałach dziecięcych i widzę, nie potrzebuję żadnego sprawozdania finansowego.

A jak jakiś procent idzie na życie Owsiaka, to trudno. Co on ma, jeść kamienie, robić na etacie? Taka fundacja to pewnie ze dwa etaty pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK, załóżmy, że Owsiak żyje z WOŚP, i co z tego wynika dla Nas? Dla mnie istotne jest to, że prawie miliard został wydany na sprzęt dla publicznych szpitali. I to jest bardzo ważne dla zdrowia i życia. Myślę, że są to fundamentalne kwestie dla każdego z Nas.
I powiem Wam jedno. Nie tyle to państwo za przeproszeniem przep...la publicznych pieniędzy z których nic nie wynika: rozbite limuzyny, drogie wycieczki, kilometrówki, KK, ojciec dyrektor, nagrody, dotowanie swoich mediów itd. A to nie są dla mnie ważne sprawy. I nikt ich nie rozlicza z każdej wydanej złotówki jak Owsiaka.
I jeżeli wezmę wagę i położę na szali argumenty za i przeciw Owsiakowi to zgadnijcie co przeważy...
kamoni7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:03   #304
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Eeee, ekonomistą nie jestem, a PiS już jakiś czas rządzi wiec gdyby było tak jak piszesz, to bezrobocie winno galopować i bić rekordy.
Nie ma co się rozgadywać o ekonomii w wydaniu tej partii. Wystarczy popatrzeć jak szybko i jak bardzo wykończyli stadninę koni w Janowie. Z Pride of Poland mamy Shame of Poland. Nie trzeba więcej słów.
To taki pisi Wirtschaft w pigułce.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:06   #305
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez sszyszka_ Pokaż wiadomość
A ktoś w ogóle tak uważa? Ktoś tu tak napisał?
Mnie to naprawdę dziwi, że ktoś myśli, że ktoś inny myśli, że to wszystko jest wolontariatem na cały etat... Serio?
Mnie również.

Oczywistym dla mnie było, że Owsiak na tym zarabia.

Mamy rodzinną firmę z paroma niewielkimi lokalami. I cała moja rodzina jest zaangażowana i ledwo wyrabiamy. A trzeba kupić wodę dla pracowników, papier toaletowy i kawę. A nie sprzęt medyczny i organizować wielkie imprezy i zbiórki.

A jedno z nas jest zakopane w papierach na pełen etat. Do tego osobno prawnik i księgowa.

W pełni rozumiem, że to potrzebne do prowadzenia takiej fundacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:08   #306
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86376562]Jakie auta, błagam[/QUOTE]Takie https://www.newsweek.pl/biznes/ludzi...omnego/zmvc47e
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:09   #307
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tak bardzo w naszym społeczeństwie jest utrwalony strach przed tym aby powiedzieć - tak wziąłem te pieniądze?
I tu myślę, że jest pies pogrzebany.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 11:09   #308
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
prawie miliard
Orkiestra przez 27 lat (27 lat !!) zebrała miliard, a na samych katechetów oraz katolickie uczelnie, przedszkola, kapelanów podatnicy płacą rocznie 1,65 miliarda złotych ! To poraża.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:12   #309
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86376351]
Ludzie mają problem bo nie wiedzą ile tak naprawdę idzie na dzieci a ile do prezesa. [/QUOTE]

I ja rozumiem to podejście.

Jednego tylko nie rozumiem i dotyczy to pewnej grupy osób, w której nie musisz się znajdować.

Często przeciwnicy PiSu są katolikami. I dają co tydzień na tacę tyle samo. Osobie, która również nie spowiada się z tego, gdzie idą pieniądze, ile uzbierała i nie odprowadza podatku.

Więc skąd ten podwójny standard.

Zawsze mnie to zastanawia.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:12   #310
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376539]I może w tym jest problem i on tego nie rozumie ?
Nikt nie skupia się na treści, tylko na tym, że on swoje wywody wyraża w taki sposób jak opisałeś/aś (wybacz, nie wiem czy jesteś facetem czy dziewczyną ). Stąd ta agresja. Banał, ale agresja budzi agresję. I jest to prawda.[/QUOTE]

Rozumie, czy nie, nikt nie powinien być krzywdzony bo napisał coś w internecie.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376539]Od razu mówię, że mnie nie interesuje czy ten facet ma rację. Mnie interesuje czy Owsiak miał kiedykolwiek jakikolwiek proces karno-skarbowy o przekręty podatkowe, defraudację i inne takie. Zakładam, że obecna władza z pewnością prześwietliła go wielokrotnie z każdej strony. Skoro nic nie znaleziono - niech ten pan przestanie gadać po próżnicy. Ja tę akcję popieram i popierać będę.[/QUOTE]

Problem w tym, że ty "zakładasz", a Wielgucki wykłada fakty czarno na białym. Poza tym kompletnie nie chodzi o jakieś przekręty stricte związane z podatkami, tylko w jaki sposób są te pieniądze rozliczane i na co faktycznie idą. Bo wiesz, np. samochód służbowy to może być dostawczak za 50 tys., ale równie dobrze luksusowy SUV za 300tys. (nie piszę tego w odniesieniu do Owsiaka, tylko jako przykład). Niby wszystko legalne, ale taki SUV w fundacji charytatywnej to jednak, przynajmniej we mnie, budziłby lekki niesmak.
Dobra, wystarczy. Na koniec mam tylko nadzieję, że to wszystko się w Polsce uspokoi, chociaż patrząc na to, że mamy podwójne wybory w tym roku ciężko mi w to uwierzyć...
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:16   #311
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376582]Nie ma co się rozgadywać o ekonomii w wydaniu tej partii. Wystarczy popatrzeć jak szybko i jak bardzo wykończyli stadninę koni w Janowie. Z Pride of Poland mamy Shame of Poland. Nie trzeba więcej słów.

To taki pisi Wirtschaft w pigułce.[/QUOTE]


A możemy dyskutować na argumenty a nie na hejt?
Uważam generalnie, ze im mniej państwa w danym sektorze tym lepiej (poza obronnością, bezpieczeństwem publicznym w tym ekonomicznym i energetycznym i wymiarem sprawiedliwości).
Wiec jakby co, to jakaś tam stadnina państwowa słabo mnie interesuje. Zwłaszcza, ze nie znam zestawienia wyników finansowych.

Owsiak niech robi co robi. Jego fundacja. Irytuje mnie tylko, ze facet strasznie się emocjonuje, kiedy ktoś go pyta o jego spółki, które nikt nie ukrywa ze żyją z fundacji. Kłopot w tym, ze wydaje się, ze kolejne fundacje należące do jego rodziny maja dość niejasne powiązania ze Złotym Melonem.

Jak dla mnie super jest co robi Owsiak, tak jak każda inna PRYWATNA fundacja. Nie mieli przynajmniej całej tej kasy państwo rękoma niezliczonych urzedasow, gdzie za taka pomoc państwa na pewno dużo więcej by sobie policzyło niż Owsiak.
Szkoda tylko ze to państwo jest jakie jest i PRAWDOPODOBNIE Owsiak musi się uciekać do różnych księgowych sztuczek by się nie okazało, ze bierze w oczach wielu za dużo.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-01-16 o 11:21
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 11:19   #312
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Eeee, ekonomistą nie jestem, a PiS już jakiś czas rządzi wiec gdyby było tak jak piszesz, to bezrobocie winno galopować i bić rekordy. I tak w sumie jest, tyle że w przeciwnym kierunku i bezrobocie akurat jest najniższe w historii.
Wiec coś się nie zgadza w Twoim wywodzie.
Bezrobocie to są ludzie aktywnie szukający pracy.

Wystarczy, że ludzie nie będą tej pracy szukać i się rejestrować i bezrobocie spada.

Ale dajmy sobie siana, bo nie o tym wątek, podyskutujemy innym razem, bo nie mam czasu wchodzić w szczegóły i statystyki dzisiaj.

Ale w sumie mogłam przesadzić, że wszyscy. Wielu ludzi tak po prostu ma. Popieranie PiSu nie świadczy o ilorazie inteligencji, a wskaźnik bezrobocia nie świadczy, że w kraju dobrze się dzieje.

I tak to na razie zostawmy, bo mam jutro egzamin I naprawdę naprawdę chce znaleźć sobie inne zajęcie, ale też naprawdę muszę go zaliczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
OK, załóżmy, że Owsiak żyje z WOŚP, i co z tego wynika dla Nas? Dla mnie istotne jest to, że prawie miliard został wydany na sprzęt dla publicznych szpitali. I to jest bardzo ważne dla zdrowia i życia. Myślę, że są to fundamentalne kwestie dla każdego z Nas.
I powiem Wam jedno. Nie tyle to państwo za przeproszeniem przep...la publicznych pieniędzy z których nic nie wynika: rozbite limuzyny, drogie wycieczki, kilometrówki, KK, ojciec dyrektor, nagrody, dotowanie swoich mediów itd. A to nie są dla mnie ważne sprawy. I nikt ich nie rozlicza z każdej wydanej złotówki jak Owsiaka.
I jeżeli wezmę wagę i położę na szali argumenty za i przeciw Owsiakowi to zgadnijcie co przeważy...
No tutaj to w ogóle nie chce wchodzić.

Jeśli miasto nie zrobi imprezy WOŚP, to wypłaci komuś w urzędzie premię, a nie kupi sprzęt do szpitala.

Więc też nie ma co się tak tym przejmować.

Choć zgodzę się, informowanie ludzi ma ten temat jest ważne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:19   #313
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Wstretne pomówienia i to o to tez sie kłocilam z szefem. Wyksztalceni ludzie, sam pewnie nic nie dał, zaglądaja innym co z tym robią. Bo wypłate brał i co z tego. To jego praca. Że ma dom i co z tego, duzo ludzi ma i normalnie na etacie robi, bo biora kredyty, bo oszczedzaja. Ale nie żal dupę ściska.Rozliczaja, ze az rzygać sie chce, a moze tak sie zainteresowac swoim zyciem i wyliczyc ile sie gdzies na bok schowalo, taki kazdy czysty jak łza. Jest takie powiedzenie : nie mierz innych swoją miara

Nigdy nie bedzie w tym kraju dobrze, bo taka mamy mnetalnośc. Wiecznie podzieleni, bo zazdrościmy innym.

Dlatego sie nie dziwie Owsiakowi, ze chce sie wycofac, bo ile on sie tego na slucha, jak sie jeszcze go nazywa "złodziejem". Taka wdzięcznosc, zawsze to samo.
Tak jak pisałam wcześniej, ja nie widzę takich podziałów. U mnie każdy się szanuje niezależnie od poglądów. Nie widzę że jeden popiera PiS drugi lewicę i jest tragedia, kłótnie i nie wiadomo co.
Sam fakt dyskusji i prób przekonania do swojej racji nie liczę bo to normalne ale ogólnie kultura. Często ludzie też nie poruszają takich tematów bo wiadomo że są wrażliwe.

Także jak słyszę że nienawiść ze Polacy że podziały to.. Nie wiem. Chyba że sam fakt odmiennych poglądów tak ludzi denerwuje. Ale normalne że ludzie mają inne poglądy. To nie znaczy że mam ich zabić.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:23   #314
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376618]Orkiestra przez 27 lat (27 lat !!) zebrała miliard, a na samych katechetów oraz katolickie uczelnie, przedszkola, kapelanów podatnicy płacą rocznie 1,65 miliarda złotych ! To poraża.[/QUOTE]I nic z tego nie ma.

Niczego. Żadnych konkretnych umiejętności się nie nabywa.

Żeby to był, do jasnej, kurs pierwszej pomocy (1 godzina tygodniowo) i edukacja seksualna (druga godzina). Ale nie.

Ja nie zabraniam wierzyć. Ale są kazania w kościołach, jest Eucharystyczny Ruch Młodych (bardzo fajnie był u mnie zawsze prowadzony), oazy, młodzieżowe kółka różańcowe. Naprawdę wiele fajnych inicjatyw, w których młodzież może się uczyć o chrześcijańskim Bogu. Ta młodzież, która chce.

A nie lekcje, które... nie wyglądają dobrze. Wszyscy je olewają i nawet katecheci często nie traktują ich poważnie.

Ani to plus dla Kościoła, ani korzyść dla państwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:27   #315
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Mi naprawdę jest bez różnicy czy Owsiak ma z tego jakieś profity. Dla mnie ważne jest że realniebpomaga innym ludziom i są tego efekty.

Co do znajomych to także uważam że można mieć odmienne zdanie np. w temacie polityki i innych "kontrowersyjnych" tematów a i tak bez problemów się dogadywać po prostu pomijajac w rozmowie takie tematy i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:29   #316
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A możemy dyskutować na argumenty a nie na hejt?
Jaki hejt ? To są argumenty. Jak stadninę przejęli to przynosiła 3,5 mln zysku rocznie, po trzech latach zarządów ludzi wsadzonych tam po linii i po partii, przyniosła 1,5 mln straty. To są fakty.

A co do świetnej sytuacji gospodarczej i małego bezrobocia. To zobaczymy jak pan Morawiecki i jego ministrowie spiszą się w okresie kryzysu gospodarczego - a ten już za rogiem. Jak jest hossa to każdy mądry w rozdawaniu. Zobaczymy za dwa, trzy lata. Ja im życzę żeby wygrali najbliższe wybory parlamentarne. Żeby jeszcze zdążyli połknąć tę żabę, którą teraz tuczą do niemożliwości. Chcę zobaczyć czy się nie udławią. I żeby potem Polakom miłość do tej władzy przeszła na długo i skutecznie.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Uważam generalnie, ze im mniej państwa w danym sektorze tym lepiej (poza obronnością, bezpieczeństwem publicznym w tym ekonomicznym i energetycznym i wymiarem sprawiedliwości).
Ja również tak uważam. I obecna władza absolutnie tego oczekiwania nie spełnia, a to co wyprawia się w spółkach skarbu państwa - jak traktuje się posady tamże - woła o pomstę do nieba.

Spółki państwowe bardzo powinni Cię interesować, bo tam obraca się Twoimi pieniędzmi. Dziwne masz rozumowanie.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-01-16 o 11:33
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:30   #317
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I ja rozumiem to podejście.

Jednego tylko nie rozumiem i dotyczy to pewnej grupy osób, w której nie musisz się znajdować.

Często przeciwnicy PiSu są katolikami. I dają co tydzień na tacę tyle samo. Osobie, która również nie spowiada się z tego, gdzie idą pieniądze, ile uzbierała i nie odprowadza podatku.

Więc skąd ten podwójny standard.

Zawsze mnie to zastanawia.
Ludzie są różni.
Chodzę do kościoła i nie daje na tace.
Są tacy co dają dużo i nie dają na wosp albo dają i tu i tu.
Różnie bywa.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:39   #318
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86376724]Ludzie są różni.
Chodzę do kościoła i nie daje na tace.
Są tacy co dają dużo i nie dają na wosp albo dają i tu i tu.
Różnie bywa.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja wiem.

Mnie to po prostu straszliwie zastanawia i nikt mi nigdy nie odpowiedział, jak pytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:42   #319
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Rozumie, czy nie, nikt nie powinien być krzywdzony bo napisał coś w internecie.
W idealnym świecie to nikt nie powinien pisać takich rzeczy w internecie, które budzą nienawiść i skrajne emocje. Sieje wiatr, to zbiera burzę.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Poza tym kompletnie nie chodzi o jakieś przekręty stricte związane z podatkami, tylko w jaki sposób są te pieniądze rozliczane i na co faktycznie idą.
Jeżeli wszystko jest zgodne z prawem i statutem fundacji, to mi to lotto.
Jak daję bratankowi kasę na urodziny, to ufam, że nie wyda jej na hazard i narkotyki. Ufać sobie trzeba po prostu.
Niech Owsiak jeździ Suvem, Lamborgini - czym chce. Byle nie kradł i wykazał to w sprawozdaniu finansowym. Ja daję na to kasę, ja nie mam z tym problemu. Ci co nie dają - niech milczą.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
mam tylko nadzieję, że to wszystko się w Polsce uspokoi
Nic się nie uspokoi, to się dopiero rozkręca. Nie bądź naiwny/a.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-01-16 o 11:44
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 11:46   #320
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeśli miasto nie zrobi imprezy WOŚP, to wypłaci komuś w urzędzie premię, a nie kupi sprzęt do szpitala.

A to mi już przeszkadza jak cholera. Tak jak i te słynne religie w szkołach.

Dlaczego administracja publiczna pomaga, wręcz finansuje PRYWATNĄ fundację pana Owsiaka? Z jakiej racji? Czy tak samo pomaga fundacji siepomaga? Nie. Bo to nie WOŚP. Żądam równości i takiego samego traktowania, gdzie w przypadku WOŚP oraz innych fundacji nie ma takiej równości.

WOŚP wyrósł na pewien rodzaj hegemona fundacyjnego, któremu pomagają wszyscy. Nawet administracja publiczna i nie raz i nie dwa państwowe służby.
Ja się pytam - dlaczego? Przecież powinienem mieć wybór czy chcę pomoc akurat tej fundacji czy nie. Angażowanie państwa to także angażowanie MOICH pieniędzy na PRYWATNĄ fundację.

Powtarzam, nic do pana Owsiaka i WOŚP nie mam. Mam pretensje do tego, że WOŚP jako hegemon na rynku fundacji jest traktowany inaczej, że do WOŚPu, który obraca milionami PRAWDOPODOBNIE jest przyklejonych kilka dziwnych spółek, których zadaniem jest czerpać fundusze na życie rodziny Owsiakow, o których Owsiak nie chce rozmawiać i traktuje to jako personalny atak, bycie przeciwnikiem WOŚPu, etc.

Powoli z WOŚPu wydaje się wyrastać taki potworek na kształt Winterhilfswerk.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:48   #321
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A to mi już przeszkadza jak cholera. Tak jak i te słynne religie w szkołach.

Dlaczego administracja publiczna pomaga, wręcz finansuje PRYWATNĄ fundację pana Owsiaka? Z jakiej racji? Czy tak samo pomaga fundacji siepomaga? Nie. Bo to nie WOŚP. Żądam równości i takiego samego traktowania, gdzie w przypadku WOŚP oraz innych fundacji nie ma takiej równości.

WOŚP wyrósł na pewien rodzaj hegemona fundacyjnego, któremu pomagają wszyscy. Nawet administracja publiczna i nie raz i nie dwa państwowe służby.
Ja się pytam - dlaczego? Przecież powinienem mieć wybór czy chcę pomoc akurat tej fundacji czy nie. Angażowanie państwa to także angażowanie MOICH pieniędzy na PRYWATNĄ fundację.

Powtarzam, nic do pana Owsiaka i WOŚP nie mam. Mam pretensje do tego, że WOŚP jako hegemon na rynku fundacji jest traktowany inaczej, że do WOŚPu, który obraca milionami PRAWDOPODOBNIE jest przyklejonych kilka dziwnych spółek, których zadaniem jest czerpać fundusze na życie rodziny Owsiakow, o których Owsiak nie chce rozmawiać i traktuje to jako personalny atak, bycie przeciwnikiem WOŚPu, etc.

Powoli z WOŚPu wydaje się wyrastać taki potworek na kształt Winterhilfswerk.
Masz rację.

Uważam, że państwo powinno być bezstronne.

Ale popieram to w obecnych warunkach, bo wolę to niż kolejne bajery dla Rydzyka albo premie dla urzędników za to, że oddychali w tym roku bardzo profesjonalnie.

(Nie chodzi o to, że urzędnicy nic nie robią, tylko że te premie są często za nic, oczywiście.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:52   #322
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376717]Jaki hejt ? To są argumenty. Jak stadninę przejęli to przynosiła 3,5 mln zysku rocznie, po trzech latach zarządów ludzi wsadzonych tam po linii i po partii, przyniosła 1,5 mln straty. To są fakty.

A co do świetnej sytuacji gospodarczej i małego bezrobocia. To zobaczymy jak pan Morawiecki i jego ministrowie spiszą się w okresie kryzysu gospodarczego - a ten już za rogiem. Jak jest hossa to każdy mądry w rozdawaniu. Zobaczymy za dwa, trzy lata. Ja im życzę żeby wygrali najbliższe wybory parlamentarne. Żeby jeszcze zdążyli połknąć tę żabę, którą teraz tuczą do niemożliwości. Chcę zobaczyć czy się nie udławią. I żeby potem Polakom miłość do tej władzy przeszła na długo i skutecznie.



Ja również tak uważam. I obecna władza absolutnie tego oczekiwania nie spełnia, a to co wyprawia się w spółkach skarbu państwa - jak traktuje się posady tamże - woła o pomstę do nieba.

Spółki państwowe bardzo powinni Cię interesować, bo tam obraca się Twoimi pieniędzmi. Dziwne masz rozumowanie.[/QUOTE]



Problem w tym że są to PAŃSTWOWE spółki. A ja pisze o PRYWATNEJ fundacji pana Owsiaka, która w części finansuje państwo. Kumasz różnice?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:52   #323
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Masz rację.

Uważam, że państwo powinno być bezstronne.
Nie widzę w tym stronniczości.
Patrzycie tylko na kasę, a Orkiestra jest czymś znacznie więcej. To akcja budowana przez dekady, to ewenement na światową skalę. To przedsięwzięcie dla wspólnego dobra, włączające w swoje szeregi każdego kto chce. To akcja propagująca dobroczynność, chęć dzielenia się, realnego dokładania do wspólnej sprawy - nie tylko kasy, ale też czasu, swojego zaangażowania. To setki, tysiące dzieci na ulicy z puszkami, to dużo uśmiechu, radości i zabawy. Do tego nie powinien dokładać się samorząd ? To do czego powinien ?
Nie przesadzajcie i nie spłycajcie wszystkiego do pieniędzy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:55   #324
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376833]Nie widzę w tym stronniczości.
Patrzycie tylko na kasę, a Orkiestra jest czymś znacznie więcej. To akcja budowana przez dekady, to ewenement na światową skalę. To przedsięwzięcie dla wspólnego dobra, włączające w swoje szeregi każdego kto chce. To akcja propagująca dobroczynność, chęć dzielenia się, realnego dokładania do wspólnej sprawy - nie tylko kasy, ale też czasu, swojego zaangażowania. To setki, tysiące dzieci na ulicy z puszkami, to dużo uśmiechu, radości i zabawy. Do tego nie powinien dokładać się samorząd ? To do czego powinien ?
Nie przesadzajcie i nie spłycajcie wszystkiego do pieniędzy.[/QUOTE]Absolutnie nie spłycam.

Ale fakt, państwo nie powinno fundować jednej fundacji, taka postawa jest zgodna z moim swiatopoglądem i nic na to nie poradzę.

Tak samo jak ja się burzę, że Państwo nie powinno złamanego grosza na KK dać, tak samo ktoś ma prawo nie zgadzać się z WOŚPem, bo mu się Owsiak z twarzy nie podoba. I nie musi chcieć tego finansować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Ale cała impreza jest moim zdaniem bardzo fajna i podnosi na duchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:56   #325
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376833]Nie widzę w tym stronniczości.

Patrzycie tylko na kasę, a Orkiestra jest czymś znacznie więcej. To akcja budowana przez dekady, to ewenement na światową skalę. To przedsięwzięcie dla wspólnego dobra, włączające w swoje szeregi każdego kto chce. To akcja propagująca dobroczynność, chęć dzielenia się, realnego dokładania do wspólnej sprawy - nie tylko kasy, ale też czasu, swojego zaangażowania. To setki, tysiące dzieci na ulicy z puszkami, to dużo uśmiechu, radości i zabawy. Do tego nie powinien dokładać się samorząd ? To do czego powinien ?

Nie przesadzajcie i nie spłycajcie wszystkiego do pieniędzy.[/QUOTE]



Ok, czyli chcesz powrotu do czasów minionych, kiedy WSZYSCY obywatele winni wdzięczność i z uśmiechem na twarzy wrzucać w imie społecznego czynu datki do puszek.
Ja o tym Winterhilfswerk pisałem z ironią. Ale niektórzy chcą tego naprawdę. I to jest straszne.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 12:06   #326
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie spłycam.

Ale fakt, państwo nie powinno fundować jednej fundacji, taka postawa jest zgodna z moim swiatopoglądem i nic na to nie poradzę.
Pieniądze samorządu są przeznaczane na różne akcje. Również akcje wspierające różne fundacje. Te wszystkie biegi po coś i na rzecz czyjąś też są przecież obstawiane przez publiczne służby, samorządy też się do nich dokładają. Tak jak do sportu np. Stadion może być samorządu, a klub prywatny. Nie można oddzielić tych spraw. Samorząd jest po to, żeby publiczną kasą wpierać oddolne inicjatywy, obywatelskie sprawy, jest po to żeby działać na rzecz wspólną - wszystkich.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 12:06   #327
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376777]Ja daję na to kasę, ja nie mam z tym problemu. Ci co nie dają - niech milczą.[/QUOTE]

Ja też daję, tylko nikt się mnie o zgodę nie pyta, więc daruj sobie ten tekst z milczeniem.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 12:07   #328
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ok, czyli chcesz powrotu do czasów minionych, kiedy WSZYSCY obywatele winni wdzięczność i z uśmiechem na twarzy wrzucać w imie społecznego czynu datki do puszek.
Ja o tym Winterhilfswerk pisałem z ironią. Ale niektórzy chcą tego naprawdę. I to jest straszne.
To jakieś cyniczne bzdury, nie będę dyskutować na takim poziomie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 12:10   #329
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376878]Pieniądze samorządu są przeznaczane na różne akcje. Również akcje wspierające różne fundacje. Te wszystkie biegi po coś i na rzecz czyjąś też są przecież obstawiane przez publiczne służby, samorządy też się do nich dokładają. Tak jak do sportu np. Stadion może być samorządu, a klub prywatny. Nie można oddzielić tych spraw. Samorząd jest po to, żeby publiczną kasą wpierać oddolne inicjatywy, obywatelskie sprawy, jest po to żeby działać na rzecz wspólną - wszystkich.[/QUOTE]

To, ze samorząd prowadzi lub finansuje jakiś klub jest tak samo chore.

Owszem samorząd czasem na coś wyda. Ale patologia jest z góry finansowanie ciagle i ciagle tej samej, jednej, prywatnej fundacji.
Sorry, może np jakiś Mietek tez by chciał założyć fundacje i gdyby zwrócił się o takie same zapewnienie sceny, obstawy i reszty, to by go śmiechem zabili.
W wypadku Owsiaka to wręcz samorząd wychodzi przed szereg.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-01-16 o 12:12
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 12:12   #330
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Owsiak nie bierze zebranych pieniedzy.

Tak samo jak woodstock nie jest organizowany z tego, co ludzie wrzucaja do puszek.

To jest z procentow wszytsko. A uwierzcie, ze jak sie wplaca do banku 80 milionow rocznie, to procenty sa z tego niezle.
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.