Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-21, 08:23   #2281
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
U nas podobno też grzeją, ale u nas gorąco w mieszkaniu to nawet jeszcze nie zamierzam sprawdzać chodzimy nadal na krótki rękaw i w sumie odkąd tu mieszkamy to mamy zwroty za ogrzewanie


Pati odnośnie tej pozycji to jeszcze nam mówili, że dziecko jeśli mu niewygodnie to tez da znać bo jeśli jest już ułożone jak do porodu, no to jak leżysz na lewym boku to mu wygodnie, bo dziecko leży wtedy na swoich pleckach, ale jeśli jest ułożone inaczej to lewy bok u Ciebie może mu przeszkadzać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jak się położę tak jak Pati pisała na połbrzuchu na lewym boku to mnie kopie po żebrach i muszę zmieniać pozycję
Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Uff no to mi ulżyło

A powiedzcie mi macie pełne zestawy z dwóch rozmiarówkę? 56 i 62? Ja mam wszystko na 56 ale na 62 cześć, bo wiem, ze jak znajomi przychodzą po porodzie to zwykle coś przynoszą i nie chciałam zbierać ubranek, z których maluszek szybko wyrasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hmm... Ja wrzucałam wcześniej zdjęcie ile mam ubranek na 56 i kilka zestawów mi z tego wyjdzie
Więcej nie kupuje już na 56. Na 62 w sumie tylko body na krótki rękaw bo u nas jest ciepło i nie założę i body na długi rękaw i sweterka/bluzy bo to już za gorąco będzie.

To u mnie jak już przynoszą ubranka to zawsze kupują większe rozmiary. Ja zresztą robię to samo zawsze jeden, dwa rozmiary więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:39   #2282
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Maz mowi ze tak chrapalam ,ze musial isc na dol spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:41   #2283
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja też mam niewiele na 56, chyba 8 zestawów mogę z tego stworzyć. Ale mam sporo spodenek i połśpiochów i najwyżej będę je zawijać jak będą za duże i łączyć z bodziakami 56.

U nas wczoraj puścili ciepło a ja inteligentnie odkreciłam grzejniki. Ale siedzę coś czuję mi słabo, policzki pieką no coś jest nie tak. I dotarło do mnie, że tak mi się pozmieniało w tej ciąży, że lepiej jak mi zimno niż ciepło. Swoją drogą normalnie bym już odkręcała na 5 a teraz jakiś totalny zwrot. I później cały wieczór wietrzyłam bo się dusiłam Puszczę jeden pokój, żeby mąż nie płakał i nie dygotał ale ja w tym roku oszczędnie z ogrzewaniem

Zazdro Wam, że wiecie ile dzieci ważą bo ja dopiero w połowie października się dowiem. Ale czuję, że urosła bo ruchy są zupełnie inne i z dnia na dzień mocniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:51   #2284
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też mam niewiele na 56, chyba 8 zestawów mogę z tego stworzyć. Ale mam sporo spodenek i połśpiochów i najwyżej będę je zawijać jak będą za duże i łączyć z bodziakami 56.

U nas wczoraj puścili ciepło a ja inteligentnie odkreciłam grzejniki. Ale siedzę coś czuję mi słabo, policzki pieką no coś jest nie tak. I dotarło do mnie, że tak mi się pozmieniało w tej ciąży, że lepiej jak mi zimno niż ciepło. Swoją drogą normalnie bym już odkręcała na 5 a teraz jakiś totalny zwrot. I później cały wieczór wietrzyłam bo się dusiłam Puszczę jeden pokój, żeby mąż nie płakał i nie dygotał ale ja w tym roku oszczędnie z ogrzewaniem

Zazdro Wam, że wiecie ile dzieci ważą bo ja dopiero w połowie października się dowiem. Ale czuję, że urosła bo ruchy są zupełnie inne i z dnia na dzień mocniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się dowiem dopiero 5 października ile moje dziecię waży. Ja tu jestem tym przypadkiem który ma tylko 3 USG w całej ciąży

Dobrze że teraz już tak bardzo nie panikuje jak wcześniej, ale Mały daje o sobie ciągle znać więc jestem spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:12   #2285
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja się dowiem dopiero 5 października ile moje dziecię waży. Ja tu jestem tym przypadkiem który ma tylko 3 USG w całej ciąży

Dobrze że teraz już tak bardzo nie panikuje jak wcześniej, ale Mały daje o sobie ciągle znać więc jestem spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez jestem takim przypadkiem ale w sumie wyjdzie wiecej usg bo jeszcze u innego lekarza prenatalne ale jakos przyzwyczailam sie do tego, nie mysle ile wazy, ile mierzy, wazne, ze go czuje i wiem, ze jest i na tym sie skupiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:12   #2286
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Kupiłam takie wieszaki:
Załącznik 7691811


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dzięki
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:36   #2287
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ola czyli jesteś tą legendą o której wszyscy mowia a nikt nie widzial hehe. tak teraz kopniaczki i spoko, czlowiek spokojny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 09:52   #2288
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola czyli jesteś tą legendą o której wszyscy mowia a nikt nie widzial hehe. tak teraz kopniaczki i spoko, czlowiek spokojny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha może być i tak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:54   #2289
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Wiem, że może to głupie pytanie, ale ile tych zestawów potrzeba? I co wchodzi w taki zestaw? Mam trochę ciuszków, ale pojęcia nie mam, czy to wystarczająca ilość..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Ja mam po 10 gotowych zestawów z rozmiaru, plus jak wymieszam je między sobą to zrobię pewnie kolejne 5 trochę mnie poniosło, ale nie będę musiała codziennie prac, plus h&m na ponoć zawyżoną rozmiarówkę to może ponosi dłużej
Ale ogólnie to 5-8 zestawów to chyba minimum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:16   #2290
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja mam z 8-9 zestawów gotowych na 56 i z 14 na 62. Tak +/-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Wezcie mnie trzymajcie. L ma dzis takiego dzika ze go przykleje do sufitu 🤬 no normalnie ☠☠☠☠zik w glowie i tylku wszystko na zlosc. Wrrrrrrrr..... psa goni, kopie mnie specjalnie, kladzie sie obok i trzepie nogami, wali drzwiami od komody. Znudzony na maksa, niby wesoly a wszystko na zlosc robi... to czego nie moze 🤦☠♀️
Maz pojechal na zakupy, będzie dzis malowal korytarz wiec proszę o duuuzo cierpliwości dla nas 🤯🤯🤯🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Zabieram sie za ciasto do kawy, i na pizzę, biore go z domu bo oszalajemy oboje.... i ja i maz znaczy.


Ale gdzie tu isc. Tylko na ogród, bo na plac zabaw sie nie odważę,on nie slucha wiec by mi uciekł....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

W ogole hit, widzę ze sąsiedzi wyjezdzaja na weekend 🤣 graty zapakowane i jada nad morze, wracają w poniedziałek . Ona urodzila przeciez we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:46   #2291
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Obym też tak dobrze zniosła poród i połóg jak Twoja sąsiadka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 11:08   #2292
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja mam z 8-9 zestawów gotowych na 56 i z 14 na 62. Tak +/-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Wezcie mnie trzymajcie. L ma dzis takiego dzika ze go przykleje do sufitu 🤬 no normalnie zik w glowie i tylku wszystko na zlosc. Wrrrrrrrr..... psa goni, kopie mnie specjalnie, kladzie sie obok i trzepie nogami, wali drzwiami od komody. Znudzony na maksa, niby wesoly a wszystko na zlosc robi... to czego nie moze 🤦♀️
Maz pojechal na zakupy, będzie dzis malowal korytarz wiec proszę o duuuzo cierpliwości dla nas 🤯🤯🤯🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Zabieram sie za ciasto do kawy, i na pizzę, biore go z domu bo oszalajemy oboje.... i ja i maz znaczy.


Ale gdzie tu isc. Tylko na ogród, bo na plac zabaw sie nie odważę,on nie slucha wiec by mi uciekł....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

W ogole hit, widzę ze sąsiedzi wyjezdzaja na weekend 🤣 graty zapakowane i jada nad morze, wracają w poniedziałek . Ona urodzila przeciez we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widocznie się dobrze czuje też bym tak chciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 11:17   #2293
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość

[/COLOR]W ogole hit, widzę ze sąsiedzi wyjezdzaja na weekend 🤣 graty zapakowane i jada nad morze, wracają w poniedziałek . Ona urodzila przeciez we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz moze wczesniej mieli zaplanowany wyjazd i stwierdzila, ze jak ma wybór to lepiej się czuć chu...o w ładniejszych okolicznościach przyrody
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:22   #2294
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Oj ja też bym tak chciala, bardzo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:39   #2295
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Pati no szok ta Twoja sąsiadka Mnie zdziwiło, że Kasia Warnke 9 dni po porodzie pojechała do Gdyni na festiwal. Ja to widzę siebie przez pierwsze 2 miesiące w stanie tragicznym Z jednej strony to lepsze podejście niż myślenie, że dzień po będę chulać bo zawsze lepiej się pozytywnie rozczarować ale z drugiej może właśnie powinnam przygotowywać głowę, żeby szybko się pozbierać

Jacie próbuje ogarnąć chałupe, na szczęście tylko powierzchownie ale to jest jakiś triathlon a nie sprzątanie Co to będzie w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 13:03   #2296
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry! Nie śpię dziś od 4

Byłam na zakupach i znalazłam na lokalnym targu takie cudeńko za grosze. A jak chodzę po sklepach z pamiątkami to te motywy jakieś niebotyczne kwoty osiągają.

Poniżej wstawiam swoją listę ciuszków dla zainteresowanych. Nie wiem już sama czego mi brakuje, okaże się w praniu. A sklepów też pod dostatkiem więc chyba dokupię tylko parę sweterków wyjściowych. No nie wiem, zobaczymy.

Zamówiliśmy ten wózek. Jak pomyślałam, tak zrobiłam i pognałam do sklepu zanim mi znowu jakiś dziwny pomysł do głowy przyjdzie. Wybrałam cybex balios s ten szary ale w wersji denim czyli że skórzaną rączką. Pokazałam mężowi do akceptacji i już zamówiony.

Teraz jeszcze rozważamy fotelik, prawdopodobnie będzie maxi cosi cabriofix. Byłabym całym sercem za avionautem, ale tego w moim sklepie nie mają. Liczę na rabat jak się zdecydujemy również na fotelik w tym samym sklepie, a ten był najlżejszy i pasował do auta. Więc uf. Pozbyłam się tego ciężaru.

Co do pozycji w nocy to ja śpię tyle samo na lewym co na prawym boku, a najchętniej częściowo na brzuchu. Nie czuję dyskomfortu jeśli się odpowiednio ułożę. Na plecach spałabym równie chętnie, ale dostaję przy tym okropnych duszności. Nawet czytać nie mogę w pozycji półleżącej.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70600562_2516399805259402_2984208195691479040_n.jpg (118,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie.PNG (17,7 KB, 53 załadowań)
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-21 o 13:08
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 13:49   #2297
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
No pewnie, że można reklamować, tylko niestety ja nie chciałabym być bez wózka kilka tygodni bo odeslę na reklamację nie mówię nie jeszcze czarnemu, za 2 tyg pojadę zamówić i zobaczymy co zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Mylukier, dobrze, że z Antkiem wszystko w porządku, myślałam o Was ciągle! Oby szybko i Tobie ulżyli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam na niego gwarancję door 2 door, to chyba norma u nich. Plus w sklepie mam zapewniony wózek na czas reklamacji. Oni bardzo często mają takie opcje w pakiecie jako standard.

Ivi niemożliwe, że Twój szkarb już jest większy niż rozmiar 56 przecież by się urodził dluuuugas
Pozatym w tych ubraniach nawet jak dziecko się urodzi 56 to w rozm. 56 pływa przez pierwsze tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 13:58   #2298
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Rzeczozn to juz zalezy od dziecka, w moim otoczeniu dwie przyjaciółki i siostra w ogole nie założyły 56,tylko od razu 62. Moj siostrzeniec urodzil sie 60cm i 4300, moj brat ta sama waga ale 2cm dluzszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Jeeeeny, robię w kuchni i co chwila musze sobie usiąść, no masakra...brzuch jak kamień mi sie stawia. Co jest grane nooooo , a tak fajnie bylo ja nie umiem siedziec, a nawet nie mam jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 14:07   #2299
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ja mam na niego gwarancję door 2 door, to chyba norma u nich. Plus w sklepie mam zapewniony wózek na czas reklamacji. Oni bardzo często mają takie opcje w pakiecie jako standard.

Ivi niemożliwe, że Twój szkarb już jest większy niż rozmiar 56 przecież by się urodził dluuuugas
Pozatym w tych ubraniach nawet jak dziecko się urodzi 56 to w rozm. 56 pływa przez pierwsze tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dokładnie takie same historie znam z otoczenia, więc myślę że założymy 56 dzieciaczkom poza tym rozmiarówka danej firmy nierówna innej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 14:58   #2300
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Witam się i ja dziś. W nocy nie mogłam spać w ogóle spać. Plecy w ledzwiowym tak mnie bolą że nie mogę leżeć ani siedzieć. Żadna pozycja nie pomaga. Nie wiem co to będzie później...🤦☠♀️
Ja się cieszyłam że ogarnęłam ubranka A tu niespodzianka jak zaczęłam przykładać body 56 i 62 do siebie. Okazały się takie same na wielkość. Muszę kupić wieksze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:01   #2301
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny a ciuszki z Lidla te co są od dzisiaj to jak jest rozmiar 62/68 to bardziej 68? Dobrze pamiętam, że mają zawyżone rozmiary ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:04   #2302
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ciuszki z Lidla te co są od dzisiaj to jak jest rozmiar 62/68 to bardziej 68? Dobrze pamiętam, że mają zawyżone rozmiary ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak one sa duze, mysle ze dla 3miesieczniaka co najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:04   #2303
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ciuszki z Lidla te co są od dzisiaj to jak jest rozmiar 62/68 to bardziej 68? Dobrze pamiętam, że mają zawyżone rozmiary ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, raczej to ten większy rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:21   #2304
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry. Rozpoczęłam dziś 30sty tydzień

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ciekawe to jest, ja ruchy czuje ciagle po prawej, więc mozliwe ze jest ulozony w ten sposob. Dzięki za info jak leze na prawym to czuje tam ruchy , śmieszne to jest. No mam nadzieje ze da znac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie same doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Uff no to mi ulżyło

A powiedzcie mi macie pełne zestawy z dwóch rozmiarówkę? 56 i 62? Ja mam wszystko na 56 ale na 62 cześć, bo wiem, ze jak znajomi przychodzą po porodzie to zwykle coś przynoszą i nie chciałam zbierać ubranek, z których maluszek szybko wyrasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też wychodzę z tego założenia. Kilka sztuk pokupuję, ale już raczej większe rozmiary. Bardzo dużo dostałam w super stanie od koleżanki. Teraz dam się bardziej wykazać przyszłej cioci, bo ona tylko czekała na potwierdzenie płci, żeby móc szaleć.


Objadłam się pierogami ruskimi. Wpadłam z TZtem do kuchni, podzieliliśmy się robotą i w godzinę ulepiliśmy ok 50 sztuk.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tak one sa duze, mysle ze dla 3miesieczniaka co najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Tak, raczej to ten większy rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O też dobrze wiedzieć, bo mam dwie pary body i spodenki z Lidla w tej rozmiarówce.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:30   #2305
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

O pierogow to bym pojadla
Ale nigdy w zyciu ich nie zrobilam!!
My zaraz na grilla ruszamy wiec przypuszczam ze cos dobrego pokosztuje
Bylam dzis w lidlu zobaczyc te staniki do karmienia na zywo i topy ale niczego nie bylo. Moze w poniedzialek zajrze do innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 15:56   #2306
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ja mam na niego gwarancję door 2 door, to chyba norma u nich. Plus w sklepie mam zapewniony wózek na czas reklamacji. Oni bardzo często mają takie opcje w pakiecie jako standard.

Ivi niemożliwe, że Twój szkarb już jest większy niż rozmiar 56 przecież by się urodził dluuuugas
Pozatym w tych ubraniach nawet jak dziecko się urodzi 56 to w rozm. 56 pływa przez pierwsze tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W tej chwili jest po prostu 1,5-2 tygodnie do przodu ale ile mierzy to nie wiem

Te ubranka maja tak różne wielkości w stosunku do rozmiarów na metkach, ze maskra. Jedne z tych do dostałam używane pisze ze jest 68 a jak przykładam to sa najbliżej najmniejszego pajacyka Pinokio w rozm 56

Jak prasowałam to zwróciłam tez uwagę, ze wiele tych ciuszków jest mocno zmechacone również od środka i nie wiem czy nie będą podrażniają skory maluszka, co myślicie? Chyba dokupie nowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 16:12   #2307
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Rozpoczęłam dziś 30sty tydzień



Mam takie same doświadczenia.



Też wychodzę z tego założenia. Kilka sztuk pokupuję, ale już raczej większe rozmiary. Bardzo dużo dostałam w super stanie od koleżanki. Teraz dam się bardziej wykazać przyszłej cioci, bo ona tylko czekała na potwierdzenie płci, żeby móc szaleć.


Objadłam się pierogami ruskimi. Wpadłam z TZtem do kuchni, podzieliliśmy się robotą i w godzinę ulepiliśmy ok 50 sztuk.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

O też dobrze wiedzieć, bo mam dwie pary body i spodenki z Lidla w tej rozmiarówce.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
O ja też będę jeszcze dzisiaj albo jutro szykować farsz na ruskie Rozkładam zawsze na 2 dni jednego dnia farsz a drugiego lepię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 16:52   #2308
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tak one sa duze, mysle ze dla 3miesieczniaka co najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Tak, raczej to ten większy rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ok dzięki kupiłam dwa dwupaki na przyszłość body wszystkie przebrane były same małe rozmiary 50/56.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 17:48   #2309
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
O ja też będę jeszcze dzisiaj albo jutro szykować farsz na ruskie Rozkładam zawsze na 2 dni jednego dnia farsz a drugiego lepię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybym musiała sama lepić to też bym sobie tak pracę rozłożyła. A tak rano po śniadaniu ugotowałam ziemniaki, potem zakupy a że TŻ dał się namówić to razem nam z resztą szybko poszło. Tylko ja musiałam lepić, bo jego się zawsze rozkleją.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 17:53   #2310
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Nigdy w życiu nie robiłam sama tradycyjnych pierogów. Moja mama ma jakiegoś świra i co tydzień lepi dla zięciunia, dzięki czemu mamy ich zawsze pełną zamrażarkę, a ja czasem już patrzeć nie mogę.

Ale z utęsknieniem czekam na świąteczne pierogi z kapustą i grzybami
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.