Majowe Panny Młode - cz. VII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-31, 13:53   #4351
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
I wystarczy że pójdę do swojej parafii po akt chrztu, bierzmowania i od razu mogę załatwić zapowiedzi czy musimy mieć jakieś zaświadczenie z parafii w której ślubujemy?
My w czwartek jedziemy odebrać dokumenty z usc daliśmy 7 zaproszeń, w ten weekend kolejne odebralismy obrączki, kończymy nauki i poradnię. Nie wiem co jeszcze musimy załatwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Zaświadczenie o zapowiedziach musicie dostać od księdza z waszych parafii jal dacie na zapowiedzi to on wam musi wystawić taki papier że daliście i to bierzecie razem z resztą dokumentów do księdza gdzie bierzecie ślub

My jeszcze musimy mieć świadectwo z ostatniej klasy gdzie była katecheza

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Tylko nie wiem czy zapowiedzi samemu się drukuje i daje księdzu czy on daje druk jakiś
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 17:24   #4352
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Pokaż swoją listę rzeczy do ogarnięcia
---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------
Mój tz też będzie miał granatowy garnitur, wygląda w takim bosko
Wiesz co na pewno miałam to z jakiegoś wątku na wizażu, chyba z PM 2017 z pierwszego posta.

Edit: znalazłam LISTĘ
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
U ciebie i u tz. W parafii gdzie bierzecie ślub i nie jest wasza parafia to nie musi być zapowiedzi
W parafii mojego tż (skąd pochodzi) ksiadz stwierdził, że zapowiedzi to on nie wie czy powinien wygłaszać, że powinny być tu gdzie mieszkamy. Szczegół, ze tu gdzie mieszkamy nikt nie będzie wiedział o kim mowa, a u niego na wsi wszyscy
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Tak
Zaświadczenie o zapowiedziach musicie dostać od księdza z waszych parafii jal dacie na zapowiedzi to on wam musi wystawić taki papier że daliście i to bierzecie razem z resztą dokumentów do księdza gdzie bierzecie ślub
My jeszcze musimy mieć świadectwo z ostatniej klasy gdzie była katecheza
bosz... to świadectwo to moja zmora ostatnie chyba mam z 1 kl liceum nie dopuszcza nas do tego ślubu...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY

Edytowane przez HelenaTrojańska
Czas edycji: 2017-01-31 o 17:26
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 07:17   #4353
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dopuszcza moja koleżanka też nie była na religii na końcu technikum i ani słowa ksiądz nir powiedział
11 lutego mamy poradnię
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 08:09   #4354
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dopuszcza. Jak był u mnie po koledzie to mówił, ze ostatnio udzielal ślubu parze, która ukończyła tylko podstawowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 08:51   #4355
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

8 jadę do księdza na 9:30. Obym wszystko załatwiła
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 09:31   #4356
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 16:00   #4357
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
8 jadę do księdza na 9:30. Obym wszystko załatwiła
Aga a co dokładnie będziesz załatwiała? Bo u nas tymi sprawami się tż zajmuje i ja szczerze średnio w temacie. Mamy zaklepany termin i o ile mogę tż ufać to may przyjść ze wszystkim w marcu i spisywać protokół. Nie to żebym mu nie ufała... ale wolę rozpytać
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 20:29   #4358
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Aga a co dokładnie będziesz załatwiała? Bo u nas tymi sprawami się tż zajmuje i ja szczerze średnio w temacie. Mamy zaklepany termin i o ile mogę tż ufać to may przyjść ze wszystkim w marcu i spisywać protokół. Nie to żebym mu nie ufała... ale wolę rozpytać
My mamy ślub w innej parafii i każdy z nas musi mieć :
- metrykę chrztu + dopisek o bierzmowaniu
- zapowiedzi
- zgodę na ślub i spisanie protokołu w innej parafii

__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 23:30   #4359
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Jak ja się cieszę, że w USC nie ma takich obchodów zaklepaliśmy godzinę, spisaliśmy dokumenty i tylko w ostatnim tygodniu mam wpaść ustalić szczegóły, typu czy pijemy szampana, czy życzenia w urzędzie czy na sali.

My juto zamawiamy obrączki i ostro szukamy garnituru zamówiłam dzisiaj na Ali naszym druhom muchy zastanawiam się czy nie zamówić też jakichś gadżetów dla druhenek
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 07:14   #4360
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

My po garnitur jedziemy w kwietniu ale krój i kolor jest wybrany

A obrączki odbieramy 10.02
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 11:08   #4361
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Agnieszka- czyli protokol spisujecie tam gdzie bedziecie miec slub? Kurcze a nam kazali spisac w swojej parafi i dopiero z tym do kosciola gdzie slub. Paranoja jakas, co kosciol to inaczej wymyslaja.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 11:10   #4362
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Tak tam gdzie ślub ksiądz z tamtej parafii mówił że ważne jest aby na zgodzie było napisane że wyraża zawody na ślub i spisania protokołu
Nawet bym nie chciała u siebie spisywac chyba że u tz.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 19:01   #4363
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, że w USC nie ma takich obchodów zaklepaliśmy godzinę, spisaliśmy dokumenty i tylko w ostatnim tygodniu mam wpaść ustalić szczegóły, typu czy pijemy szampana, czy życzenia w urzędzie czy na sali.

My juto zamawiamy obrączki i ostro szukamy garnituru zamówiłam dzisiaj na Ali naszym druhom muchy zastanawiam się czy nie zamówić też jakichś gadżetów dla druhenek
I nie było problemów z wolnym terminem w USC? To moje największe zmartwienie, z tego co słyszałam, to w Warszawie bywa bardzo ciężko (szczególnie w tych urzędach, które nie "straszą"), ale niestety nie możemy się wcześniej zapisać. Boję się, że zostanie mi ślub w tygodniu Dlatego w sumie to dobrze, że nic nie rezerwowałam i dostosuję (ewentualne) przyjęcie do dnia ślubu...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 23:06   #4364
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
I nie było problemów z wolnym terminem w USC? To moje największe zmartwienie, z tego co słyszałam, to w Warszawie bywa bardzo ciężko (szczególnie w tych urzędach, które nie "straszą"), ale niestety nie możemy się wcześniej zapisać. Boję się, że zostanie mi ślub w tygodniu Dlatego w sumie to dobrze, że nic nie rezerwowałam i dostosuję (ewentualne) przyjęcie do dnia ślubu...
Na mojej wsi na wschodzie Polski, to jedyny ślub w USC tego dnia ;-) więc na luzie. I godzina ta co chcieliśmy. Bo niekiedy urzędy, chcą udzielać ślubów tylko w godzinach urzędowania.
Wcale nie wątpię, że w Wawie, może być ciężko. Bo podobno w fajniejszych urzędach jest obłożenie. Ale może pomyślcie o urzędzie pod Warszawą? Może łatwiej z terminem będzie?
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 08:07   #4365
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Na mojej wsi na wschodzie Polski, to jedyny ślub w USC tego dnia ;-) więc na luzie. I godzina ta co chcieliśmy. Bo niekiedy urzędy, chcą udzielać ślubów tylko w godzinach urzędowania.
Wcale nie wątpię, że w Wawie, może być ciężko. Bo podobno w fajniejszych urzędach jest obłożenie. Ale może pomyślcie o urzędzie pod Warszawą? Może łatwiej z terminem będzie?
Właśnie zbieram informacje o tym, które podwarszawskie urzędy są ładne i jak "u mnie" nie będzie jakichś normalnych terminów, to się wybiorę do Otwocka, Góry Kalwarii czy Pruszkowa. Mnie jestt wszystko jedno, byle to nie był urząd jak za PRLu. W mojej dzielnicy jest właśnie taki paskudny
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 12:33   #4366
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

I znowu mnie tu trochę nie było...
Tyle się dzieje! Mamy już załatwioną sporą część zaproszeń, kilka wysłanych za granicę też już dotarły. Buty już na parapecie (parapet na prośbę mamy, nawet nie pytajcie... ), pierwsza przymiarka za mną. Tort też już ogarnięty. Dziś byliśmy w USC po dokumenty, jutro mamy umówiony protokół u księdza. A, i wybrałam stronę z której zamówię wianek

...i bardzo liczę na to że się w najbliższych dniach nie połamię bo ślizgawica koszmarna

Sylvi88 też byliśmy na tych targach i załatwiliśmy sobie zniżkę na obrączki
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 12:40   #4367
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Kmjk buty na parapecie super ze tyle załatwione U nas też powoli do przodu ale protokół raczej po 15 spiszemy
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 12:45   #4368
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Kmjk buty na parapecie
Stwierdziła że też w to nie wierzy, ale żebym postawiła na wszelki wypadek. I teraz za każdym razem jak nas odwiedza to sprawdza czy stoją
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 12:46   #4369
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Stwierdziła że też w to nie wierzy, ale żebym postawiła na wszelki wypadek. I teraz za każdym razem jak nas odwiedza to sprawdza czy stoją
Nie wierzy, ale...
Ja nie kładę bez przesady

I tak mamy ślub w maju więc buty na parapecie nie pomogą hehehe
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2017-02-03 o 12:47
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 16:22   #4370
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hejo!
Dawno nie odzywałam się już tutaj
Mały update naszych załatwionych spraw: zaproszenia rozdane, buty kupione, jesteśmy w trakcie spotkań w poradni małżeńskiej rozglądam się za dodatkami, kwiatami, wstępnie omawiam makijaż z koleżanką która mnie będzie malować. Także powoli do przodu, ale jak czytam co niektóre z Was mają załatwione to trochę panika mnie łapie
A właśnie! Powiedzcie jak to jest bo ja już się chyba zgubiłam - z tego co wiem to protokół w kościele spisuje się 3 miesiące przed ślubem (dokumenty dot. np. chrztu czy bierzmowania które bierze się ze swoich parafii są ważne 3 miesiące). Podobnie dokument spisany w USC - z tego co słyszałam to też ma chyba 3 miesiace ważności. Wiele z Was pisze, że już załatwia te papierki, a dopiero jest początek lutego ... Więc jak to jest z tymi terminami powiedzcie proszę?
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 17:09   #4371
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Wszystkie dokumenty ważne są pół roku, tylko protokół 3 miesiące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 22:08   #4372
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
I znowu mnie tu trochę nie było...
Tyle się dzieje! Mamy już załatwioną sporą część zaproszeń, kilka wysłanych za granicę też już dotarły. Buty już na parapecie (parapet na prośbę mamy, nawet nie pytajcie... ), pierwsza przymiarka za mną. Tort też już ogarnięty. Dziś byliśmy w USC po dokumenty, jutro mamy umówiony protokół u księdza. A, i wybrałam stronę z której zamówię wianek

...i bardzo liczę na to że się w najbliższych dniach nie połamię bo ślizgawica koszmarna

Sylvi88 też byliśmy na tych targach i załatwiliśmy sobie zniżkę na obrączki
Też się zastanawialiśmy nad obrączkami od Niewęgłowskiego, bo pewnie tam klepneliście rabat. Ale pogadałam z moją klientką, która pracuje w salonie jubilerskim innej firmy. I powiem Ci, że u nich zamówiliśmy. Bo mimo tego, że płaciliśmy za wagę obrączek, a nie za sztukę wyszło dużo korzystniej para obrączek jedna rozm. 22 druga 26, 4mm wyszły nam 1550 zł więc tanioszka
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:44   #4373
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Też się zastanawialiśmy nad obrączkami od Niewęgłowskiego, bo pewnie tam klepneliście rabat. Ale pogadałam z moją klientką, która pracuje w salonie jubilerskim innej firmy. I powiem Ci, że u nich zamówiliśmy. Bo mimo tego, że płaciliśmy za wagę obrączek, a nie za sztukę wyszło dużo korzystniej para obrączek jedna rozm. 22 druga 26, 4mm wyszły nam 1550 zł więc tanioszka
Tak, wybraliśmy Niewęgłowskiego mieliśmy brać z Łazura, ale na targach zmieniliśmy zdanie. Rabat też nie był tutaj bez znaczenia
No dziewczyny, byliśmy wczoraj u księdza na spisaniu protokołu Najpierw ja odpowiadałam, K siedział na korytarzu, potem zmiana. Oprócz pytań dostępnych w internecie pytał jeszcze ile się znamy, gdzie się poznaliśmy, data zaręczyn.
Teraz musimy jeszcze zrobić poradnię rodzinną, na szczęście zgłosiliśmy się do psycholożki która prowadziła zajęcia na naszych naukach i powiedziała że załatwimy wszystko na jednym spotkaniu
Na miesiąc przed jedno z nas ma przyjść i dać na zapowiedzi. Ksiądz powiedział że skoro K mieszka w moim mieście już kilka lat to nie musimy dawać zapowiedzi w jego rodzinnej miejscowości.
Najpóźniej miesiąc przed ślubem mamy podać dane świadków. Dziewczyny, czy u Was też ksiądz chce żeby świadkowie pobrali ze swoich parafii zaświadczenie że mogą być świadkami? Po co to jest właściwie? Przecież żeby być świadkiem nie trzeba spełniać żadnych wymagań (oprócz pełnoletności). Świadkowie nie muszą mieć bierzmowania, nie muszą uczęszczać na nauki. Chyba że to zaświadczenie to tylko nic nie ważny świstek kosztujący np 50 zł...
No i na koniec wyjaśnił jak to jest ze spowiedzią. Skoro mieszkamy razem to nie musimy odbyć dwóch. Wystarczy jedna na dzień lub dwa przed ślubem.
I niestety okazało się że w mojej parafii nie praktykuje się tego żeby ojciec odprowadzał córkę do ołtarza i żeby dokumenty podpisywało się na mszy na ołtarzu. O ile na odprowadzanie do ołtarza jeszcze machnę ręką (bo tato powiedział "uff, ulżyło mi... córciu, nie to że nie chciałem, ale strasznie mnie ta myśl przez ostatnie miesiące stresowała" ), to bardzo chcielibyśmy podpisać ostateczny dokument na mszy. Byliśmy na kilku ślubach gdzie było właśnie takie połączenie sacrum z profanum i bardzo nam się to podoba także na następnych spotkaniach z księdzem nadal będę wiercić dziurę w brzuchu
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:38   #4374
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

3 miesiące a ja nawet nie jestem jeszcze umówiona na spisanie protokołu dziewczyny pewnie się to pytanie przewijało ale w USC oprócz dowodów trzeba mieć coś jeszcze? Jeśli chodzi o załatwienie tych wszystkich potrzebnych dokumentów
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:40   #4375
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

U mnie było wczoraj 3 mc. Apka pokazuje 88 dds :F

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Tylko z dowodami idziecie po odbiór dokumentów. Jak są "zamawiane" to nic nie potrzeba tylko imiona nazwiska, data i miejsce urodzenia

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

My też nie jesteśmy umówieni na protokół... Dzisiaj będę dzwonić. Dzwonilam w piątek ale się nie dodzwonilam.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:53   #4376
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

ooo dziękuję Agnieszka bo właśnie czytałam na jednej stronie, że trzeba skrócony odpis aktu urodzenia i wpadłam w panikę bo Tz na pewno nie ma
Ja będę chciała do kancelarii osobiście się wybrać, może uda mi się czasowo
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:55   #4377
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
ooo dziękuję Agnieszka bo właśnie czytałam na jednej stronie, że trzeba skrócony odpis aktu urodzenia i wpadłam w panikę bo Tz na pewno nie ma
Ja będę chciała do kancelarii osobiście się wybrać, może uda mi się czasowo
Oni to sami ściągają dlatego trzeba poczekać na odbiór dokumentów
My czekaliśmy 2 tyg.
I przed odebraniem musicie mieć opłacone 84 zł
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 10:14   #4378
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Już wszystko rozumiem dziękuję za wytłumaczenie
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:07   #4379
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Oni to sami ściągają dlatego trzeba poczekać na odbiór dokumentów
My czekaliśmy 2 tyg.
I przed odebraniem musicie mieć opłacone 84 zł
My czekaliśmy 20 minut. Wcześniej dzwoniłam do USC zapytać ile wcześniej mamy przyjść, ale powiedziała że dokumenty dostaniemy jeszcze tego samego dnia.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:08   #4380
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
My czekaliśmy 20 minut. Wcześniej dzwoniłam do USC zapytać ile wcześniej mamy przyjść, ale powiedziała że dokumenty dostaniemy jeszcze tego samego dnia.
A braliscie że swojego urzędu? Bo nasze akty musiały być ściągne z innych urzędów
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 16:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.