Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-29, 20:31   #2971
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Właśnie, skupiamy się na pozytywach dobijamy powoli do 3 kg ale te dzieci rosną najważniejsze, że z Malutką wszystko jak należy!! Zastanawia mnie jedno, jak pobiera Ci ten lekarz cytologie to też musisz sama wozić do laboratorium? Ile to kosztuje, że nie wliczony w to jest "transport"??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie cytologie robię u niego normalnie. Nie wiem, może ten gbs to jakieś bardziej wymagające badanie?
Poprzednim razem tez zawozilam sama, ale nie było takich cyrków jak dzisiaj :/

Torrence, co tam u Ciebie. Wszystko ok? Martwimy się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:35   #2972
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jakieś jaja, trzeci raz zaczynam pisać bo kasuje mi posta albo cytowania :/

No więc. Po przypadku tachykardii miałam zalecenie 3x2 asparginy. Po wizycie u kardiologa zmiana na 2x1 MagneB6 b6 + 2x1 aspargin. Stwierdził że tamta dawka to za dużo i łatwo o przegięcie w drugą stronę co też skutkuje zaburzeniami rytmu serca. Koniec końców źle się czułam na zmniejszonej dawce i biorę gratis po jednej tabletce w poludnie z tego zaleconego zestawu. A i tak mam wynik na granicy normy

Już nie wspomne o diecie: kakao, płatki owsiane, migdały, orzechy włoskie. Bananów akurat nie mogę bo zaparcia.

Więc co mój organizm robi z tym magnezem?

Czytając o wchłanianiu magnezu trafiłam na fajną stronę Pan Tabletka. Fajnie opisuje działanie leków albo gadżetów typu aspiratory do nosa.

I jeszcze ciekawostką ze szkoły rodzenia, przynajmniej dla mnie no o tym nie słyszałam wcześniej. Dziewczynki po urodzeniu mogą mieć powiększone sutki oraz, uwaga, siarę. Może też wystąpić coś na kształt miesiączki w postaci strzępka krwi. Jest to całkowicie normalne. Zdziwilam się



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:38   #2973
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

czarodziejka - ale duża córa! Gratuluje! i beznadzieja z tym gbsem i faktura... :/ jednak najważniejsze, że u Malutkiej wszystko ok!

karolka - u mnie gbs pobiera położna i przekazuje do laboratorium

Torrence - czekamy na wieści!

Byłam dzisiaj z mężem na spacerze i zahaczyliśmy o włoską pizzerie. Jedlismy pozze z szarpaną wieprzowiną. Rewelacja!

Co do skurczy - ja mialam mega skurcze lydek. Pomoglo mocne ograniczenie kawy (1-2 na tydzień) i 2x2 magne b6. Także polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:39   #2974
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Hej, dopiero siadlam.
Na wizycie ok. Mała waży 2900 , wszystko w normie, przepływy ok, szyjka tez, ogólnie mam jeszcze jedną wizytę 26.02 ale gin sam stwierdził, ze nie wie czy się juz przy porodzie nie spotkamy Pobrał mi też wymaz na gbs
Ogólnie dziś to jakiś kiepski dzień. Najpierw opóźnienie wizyty o 40 minut prawie, potem w recepcji była jakas babka na zastępstwie i strzeliła focha, ze chce fakturę za wizytę. No to jej mowie, ze mi ubezpieczyciel inaczej nie zwróci kosztów wizyty bez faktury, a ta do mnie czy muszę to koniecznie dzisiaj mieć. Czy nie mogę sobie podejść za tydzień czy dwa. Nosz k###a, nie nie mogę. Okazało się, ze ona pojęcia nie ma jak fakturę wypisać, druków tez nie mogła znaleźć, no masakra. Potem miałam oddać próbkę na gbs do laboratorium. W jednym nie wezmą bo muszę mieć pobrane u nich itd, pojechaliśmy do drugiego , pani mi juz dzisiaj nie przyjmie bo jest za późno, ona nie wie jak to przechować i gdzie, a pielęgniarek juz nie ma
Dopiero w trzecim nam przyjęli bez problemu. Musieliśmy przejechać pół miasta w mega korkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję wizyty i piękna waga Małej
Z tym Gbs to też się boję że sama będę musiała zawieźć do laboratorium a wizyty też mam późno więc pewnie nie każde labo przyjmie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:40   #2975
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
I jeszcze ciekawostką ze szkoły rodzenia, przynajmniej dla mnie no o tym nie słyszałam wcześniej. Dziewczynki po urodzeniu mogą mieć powiększone sutki oraz, uwaga, siarę. Może też wystąpić coś na kształt miesiączki w postaci strzępka krwi. Jest to całkowicie normalne. Zdziwilam się
Akurat te powiekszone sutki i siara moga sie pojawic nawet u chlopcow podobno Za duzo hormonow mamy w krwii
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:44   #2976
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Jakieś jaja, trzeci raz zaczynam pisać bo kasuje mi posta albo cytowania :/

I jeszcze ciekawostką ze szkoły rodzenia, przynajmniej dla mnie no o tym nie słyszałam wcześniej. Dziewczynki po urodzeniu mogą mieć powiększone sutki oraz, uwaga, siarę. Może też wystąpić coś na kształt miesiączki w postaci strzępka krwi. Jest to całkowicie normalne. Zdziwilam się



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też na SR mówili o tym i w sumie w każdej książce która czytałam o ciąży było o tym wspomniane


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:05   #2977
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Marcia - no no, plany niczego sobie jakby co mocno zaciśniesz nogi i wytrzymacie

Czarodziejka - za córę najważniejsze, ze u niej wszystko dobrze. Z tym gbs to też musiałam w 1 ciązy sama zawozić do laboratorium. Teraz nie wiem jak to zrobić, skoro wizyty mam pod wieczór??

Torrence - hop hop, co tam?

Właśnie uszykowałam sobie koszyk w sklepie i jak przyjdzie kasa to klikam i na 95% będę uszykowana
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 21:15   #2978
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Z takich zaskakujących rzeczy to na swoim baby shower dowiedziałam się, że niemowlęta mają temperaturę 37 stopni To ja bym od razu myślała że synek choruje gdyby nie ten quiz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:18   #2979
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Gratulacje wizyt 😊 ale maluszki już duże 😍 super!!
Eh jak widać bez przeżyć i nalatania się po różnych placówkach medycznych się nie obejdzie - współczuję Czarodziejka.
Marcia tyle planów jeszcze na luty że no nie ma opcji żebyś przed 15 rodziła 😊 i super że Twoja córa dochodzi do zdrowia.

Alley żeby to zapalenie szybko puscilo. Zdrówka dla ucha 😉

Mecassie świetnie ze SR w końcu udana i jesteś zadowolona😊 chlonelas info jak gąbka pewnie.

Oglądam kokainowa matkę chrzestna 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:21   #2980
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Czarodziejka piękna waga malej
U mnie jest tak z gbs ze idę do laboratorium mikrobiologicznego i tam mi pobierają, tak samo stopień czystości pochwy. A cytologie pobiera gin. W gabinecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:29   #2981
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Hej, dopiero siadlam.
Na wizycie ok. Mała waży 2900 , wszystko w normie, przepływy ok, szyjka tez, ogólnie mam jeszcze jedną wizytę 26.02 ale gin sam stwierdził, ze nie wie czy się juz przy porodzie nie spotkamy Pobrał mi też wymaz na gbs
Ogólnie dziś to jakiś kiepski dzień. Najpierw opóźnienie wizyty o 40 minut prawie, potem w recepcji była jakas babka na zastępstwie i strzeliła focha, ze chce fakturę za wizytę. No to jej mowie, ze mi ubezpieczyciel inaczej nie zwróci kosztów wizyty bez faktury, a ta do mnie czy muszę to koniecznie dzisiaj mieć. Czy nie mogę sobie podejść za tydzień czy dwa. Nosz k###a, nie nie mogę. Okazało się, ze ona pojęcia nie ma jak fakturę wypisać, druków tez nie mogła znaleźć, no masakra. Potem miałam oddać próbkę na gbs do laboratorium. W jednym nie wezmą bo muszę mieć pobrane u nich itd, pojechaliśmy do drugiego , pani mi juz dzisiaj nie przyjmie bo jest za późno, ona nie wie jak to przechować i gdzie, a pielęgniarek juz nie ma
Dopiero w trzecim nam przyjęli bez problemu. Musieliśmy przejechać pół miasta w mega korkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa za wage i udana wizyte
Jeszcze tylko jedna cie czeka? A nie bedziesz miala na koncowce co tydzien? Ja teraz mam za 2 tyg, a pozniej juz co tydzien do samego porodu.
Ciulowo z tym gbsem wyszlo, ze musialas tyle miasta obleciec, no ale dobrze, ze gdzies sie udalo.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 21:30   #2982
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Ale ja już na najbliższą wizytę mam przyjść z wynikami :-( na pytanie gdzie mam to zrobić usłyszałam, że w laboratorium. A w laboratorium nie pobierają. Dostałam tylko wymazówkę.
To chyba duże ryzyko popełnienia jakiegoś błędu tak samemu...ja bym podzwonila po laboratoriach i popytala, gdzie robią wyrazy oni.
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
No właśnie cytologie robię u niego normalnie. Nie wiem, może ten gbs to jakieś bardziej wymagające badanie?
Poprzednim razem tez zawozilam sama, ale nie było takich cyrków jak dzisiaj :/

Torrence, co tam u Ciebie. Wszystko ok? Martwimy się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm strasznie to dziwne. Mój gin powiedział tylko "za dwa tygodnie zrobimy sobie GBS"...no płacisz kasę i jeszcze masz się martwić o to, gdzie oddać do badania...paranoja jakąś!
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Jakieś jaja, trzeci raz zaczynam pisać bo kasuje mi posta albo cytowania :/

No więc. Po przypadku tachykardii miałam zalecenie 3x2 asparginy. Po wizycie u kardiologa zmiana na 2x1 MagneB6 b6 + 2x1 aspargin. Stwierdził że tamta dawka to za dużo i łatwo o przegięcie w drugą stronę co też skutkuje zaburzeniami rytmu serca. Koniec końców źle się czułam na zmniejszonej dawce i biorę gratis po jednej tabletce w poludnie z tego zaleconego zestawu. A i tak mam wynik na granicy normy

Już nie wspomne o diecie: kakao, płatki owsiane, migdały, orzechy włoskie. Bananów akurat nie mogę bo zaparcia.

Więc co mój organizm robi z tym magnezem?

Czytając o wchłanianiu magnezu trafiłam na fajną stronę Pan Tabletka. Fajnie opisuje działanie leków albo gadżetów typu aspiratory do nosa.

I jeszcze ciekawostką ze szkoły rodzenia, przynajmniej dla mnie no o tym nie słyszałam wcześniej. Dziewczynki po urodzeniu mogą mieć powiększone sutki oraz, uwaga, siarę. Może też wystąpić coś na kształt miesiączki w postaci strzępka krwi. Jest to całkowicie normalne. Zdziwilam się



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I u chłopców też się może pojawić 😊 jak już napisała któraś z dziewczyn- to my mamy za dużo hormonów 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:37   #2983
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Co z tą Torrence kurde :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:40   #2984
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mam taką nadzieję, że zapomniała ładowarki, czy coś... ale chyba wszystkie się już mocno martwimy tą nagłą ciszą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:41   #2985
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jejku ile troski dla mnie, jesteście kochane

Hej hej ledwo żyję ale żyję... Bateria w telefonie mi leci na łeb i szyję jak korzystam z neta i nie mogłam już pisać z IP
Wyraźcie sobie że wrócilimy pół godziny temu (z kolacją w McD bo myślałam że umrę z głodu). Na IP spędziłam 8 godzin

Jestem w domu, pomiar ciśnienia w szpitalu był ok więc mnie nie zatrzymali. KTG też bez zastrzeżeń. Mam dużo odpoczywać, brać trzy razy dziennie magnez i trzy razy dziennie mierzyć ciśnienie. Jeśli będzie się utrzymywało podwyższone - przyjechać. W czwartek kontrola i KTG w przyszpitalnej przychodni. To tak w skrócie bo padam...
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:45   #2986
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

8 godzin, masakra, dobrze że wleciał McDonald to ciała ketonowe nie wzrosną haha Dobrze że nie zauważyli nic niepokojącego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:46   #2987
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Uff, no dobra, to możemy spać spokojnie. Trzymaj się i odpoczywaj

Ładowarki albo powerbanki do toreb, wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:47   #2988
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jejku ile troski dla mnie, jesteście kochane

Hej hej ledwo żyję ale żyję... Bateria w telefonie mi leci na łeb i szyję jak korzystam z neta i nie mogłam już pisać z IP
Wyraźcie sobie że wrócilimy pół godziny temu (z kolacją w McD bo myślałam że umrę z głodu). Na IP spędziłam 8 godzin

Jestem w domu, pomiar ciśnienia w szpitalu był ok więc mnie nie zatrzymali. KTG też bez zastrzeżeń. Mam dużo odpoczywać, brać trzy razy dziennie magnez i trzy razy dziennie mierzyć ciśnienie. Jeśli będzie się utrzymywało podwyższone - przyjechać. W czwartek kontrola i KTG w przyszpitalnej przychodni. To tak w skrócie bo padam...
No cale szczescie ze pomimo tego czekania wszystko jest ok teraz oby kontrolne pomiary byly dobre
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:48   #2989
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość

A młoda już bez zmian w plucach. Antybiotyk tylko do jutra. Uff bo muszę w środę skoczyć po morfologię i posiew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To swietnie! Najwazniejsze, ze corcia zdrowieje


Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Mam tu ciężki wieczór, ale wchodzę co chwilę sprawdzić, czy Torrence się nie odezwała...

Gratuluję wizyt, dużo zdrowia dla chorujących. U mnie cała rodzina na granicy przeziębienia, co mnie trochę martwi, bo mam jeszcze parę rzeczy do przekazania w te ostatnie dni, byłaby kicha jakbym się rozłożyła albo musiała zostać z córką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dla was rowniez zdrowia! Ja trzese portkami po dzisiejszym dniu, nagle zrobilo sie mega cieplo +8 stopni, po wizycie troche latalismy nq zakupach z mloda po miescie, gdzie sie nie weszlo to od razu czlowiek zgrzany, wychodzac na zewnatrz okropny wiatr i tak sie boje, zeby czasami cos jej nie wzielo albo mnie, tz juz chory od 2 dni :/

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ambitne plany przed porodem Ja mam w planach załatwić jedną sprawę w urzędzie i zafarbować włosy jakoś w połowie lutego bez tego nigdzie nie jadę
Marcia a to też się liczy herbat owocowych czy tylko czarnej ? Bo o kawie nie wspominam gdyż piję 2 dziennie.
Ja tez musze sie farbnac jeszcze w lutym No wlasnie ciekawe jak z herbatami bo niedlugo malinowke trza zaczac pic

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość

I jeszcze ciekawostką ze szkoły rodzenia, przynajmniej dla mnie no o tym nie słyszałam wcześniej. Dziewczynki po urodzeniu mogą mieć powiększone sutki oraz, uwaga, siarę. Może też wystąpić coś na kształt miesiączki w postaci strzępka krwi. Jest to całkowicie normalne. Zdziwilam się
To prawda, powiekszone sa rozniez wargi sromowe i moze wystapi kresa od pepka tak jak u nas w ciazy. Moja miala wszystko oprocz siary i tej ala miesiaczki, oczywiscie wszystko zanika za jakis czas Tez bylam zdziwiona jak polozna pierwszy raz o tym mowila.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 21:49   #2990
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Uff, no dobra, to możemy spać spokojnie. Trzymaj się i odpoczywaj

Ładowarki albo powerbanki do toreb, wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest, jest w aucie w razie W musze jeszcze tylko mate poporodowa wrzucic zeby juz czekala jakby co
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:51   #2991
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jejku ile troski dla mnie, jesteście kochane

Hej hej ledwo żyję ale żyję... Bateria w telefonie mi leci na łeb i szyję jak korzystam z neta i nie mogłam już pisać z IP
Wyraźcie sobie że wrócilimy pół godziny temu (z kolacją w McD bo myślałam że umrę z głodu). Na IP spędziłam 8 godzin

Jestem w domu, pomiar ciśnienia w szpitalu był ok więc mnie nie zatrzymali. KTG też bez zastrzeżeń. Mam dużo odpoczywać, brać trzy razy dziennie magnez i trzy razy dziennie mierzyć ciśnienie. Jeśli będzie się utrzymywało podwyższone - przyjechać. W czwartek kontrola i KTG w przyszpitalnej przychodni. To tak w skrócie bo padam...
O jak super, mozna isc spac
Dobrze, ze wszystko wyszlo w normie i puscili cie do domku, trzymam kciuki oby dalej tak bylo. Nie mam nic przeciwko szpitalom jesli jest potrzeba ale jak wszystko gra to wiadomo, ze najlepiej w domku, odpoczywaj
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:55   #2992
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dobre zakończenie dnia no to Torrene najedzona to teraz do łóżka odpoczywać

Ja ogarnę jeszcze sobie jakaś herbatkę i pewnie też za godzinę pójdę w kimę. Także dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:55   #2993
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

No Torrence, wszystkie byłyśmy zaniepokojone co z Tobą!! Grunt, że macie się dobrze!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:03   #2994
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence, noooo dobrze ze jesteś Super że Cie nie zatrzymali. Odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Brawa za wage i udana wizyte
Jeszcze tylko jedna cie czeka? A nie bedziesz miala na koncowce co tydzien? Ja teraz mam za 2 tyg, a pozniej juz co tydzien do samego porodu.
Ciulowo z tym gbsem wyszlo, ze musialas tyle miasta obleciec, no ale dobrze, ze gdzies sie udalo.
No właśnie kolejna 26.02. Gin powiedział, ze gdyby coś mnie niepokoiło to mam dzwonić i zrobi mi kontrolne usg w szpitalu. Ale póki ruchy są ok, ciśnienie mi nie skacze to luz. Pewnie po 26 jak się nie ruszy to mi każe na ktg co drugi dzień przychodzić, bo moja przyjaciółka tak chodziła(tez on jej prowadził ciążę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:04   #2995
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence dobrze że wypuścili Ciebie do domu skoro ciśnienie i ktg w normie odpoczywaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:10   #2996
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence dobrze że wszystko jest ok i oby tak zostało!
Dobranoc :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:14   #2997
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa, wpisz mi proszę wizytę na 6.02 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:21   #2998
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dobranoc
Boli mnie głowa coś na wieczór więc czas się kłaść, oby dzisiejsza nocka była lepsza niż wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 23:03   #2999
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej!
Gratuluję wszystkich udanych wizyt!
Torrence, trzymaj się w tym szpitalu!
Marcia, wytrzymaj jeszcze trochę.

Moja córka jeszcze nie śpi i wzięło ją na temat "gdzie ja byłam kiedy nie było mnie w Twoim brzuszku"
Jakby mnie nie było ze 3 dni to oznacza że leżę na oiomie z dziurą w brzuchu która zrobiła mi młodsza córka. Normalnie wymiękam.

Jak Wy to robicie, że dostajecie tak długie zwolnienia? U mnie lekarka powiedziała, ze nie ma możliwości na dłuższe niż 30 dni :/

Pretty, u mnie każde zwolnienie jest wypłacane na dwie raty, do ostatniego dnia mc i za kilka dni nowego mc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Co do gbs to wydaje mi się ze można je przechować w chłodnym miejscu do następnego dnia.
Ja mieszkam w małym mieście i wszystkie laby od 12 są już zamknięte a w szpitalu prywatnej próbki na pewno mi nie przyjmą.

Dobranoc .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 04:57   #3000
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Natalka starsza corka musimy się przestawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.