Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 10:42   #3061
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
W 30+4 było 1650, niby w normie, ale jakoś ciągle mam wrażenie, że to moje dziecko takie małe
Przeciez to dobra waga byla ja w poniedzialek sie dowiem ile moj wazy, oby nie znowu za malo

Mamy z cora przerwe przy sprzataniu pokoju. Padam ale wiekszosc za nami, tez macie u dzieci pelno takich malych klunkrow co nie wiadomo co z nimi zrobic?? Pytanie do mam co maja juz jedno dziecko
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:56   #3062
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
U nas też strasznie wieje, właściwie od wczorjaszego wieczora. Ale ciepło i już śniegu i lodu nie ma Więc zaraz spacerek do sklepu
U nas tak samo, od wczorajszego wieczora się zerwało. Po śniegu też już nie ma śladu a całkiem sporo go było. Słyszałam jednak, że ma wracać zima w niedługim czasie

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość

Alley, przyczyną skurczy może być ucisk w związku ze zmianami w postawie ciała. Mnie złapały skurcze w święta jak postałam w kuchni i ciągnęło mnie w plecach i pośladku. Może po prostu piłeczka?
Bardzo możliwe



Staram się dzisiaj nie wypić kawy ale jestem jak zombie
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:04   #3063
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Przeciez to dobra waga byla ja w poniedzialek sie dowiem ile moj wazy, oby nie znowu za malo

Mamy z cora przerwe przy sprzataniu pokoju. Padam ale wiekszosc za nami, tez macie u dzieci pelno takich malych klunkrow co nie wiadomo co z nimi zrobic?? Pytanie do mam co maja juz jedno dziecko
A co to "klunkry" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:16   #3064
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dolly, juz lepiej? Ja zauważyłam, ze jak stoję i dziecko zaczyna sie ruszać to robi mi sie słabo. Moze wtedy zaczyna na cos uciskać i efekt od razu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:21   #3065
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

blackberry - moja gin mówi, że przy dłuższych L4 jest większa możliwość że przyjdą na kontrolę ale tylko tyle. Ja mam L4 od wizyty do wizyty, ale to mój wybór. Mam o tyle dobrze, że moje biuro jest 3 minuty od mojej gin

Dolly - lepiej już sie czujesz? Ja np mam tak, że jak gdzieś stoję w kolejce to mi slabo. Jak chodzę lub siedzę jest ok. Dzis bylam na poczcie i byla mega kolejka. 45 minut tam spedzilam (a przede mna byly tylko 4 isoby, ale babeczka nie ogarniala jak wyplacic kasę przeslaną z zza granicy), dobrze że było krzesełko Ale za mną stało jeszcze 8 osób. Wspolczulam im...

Ze spraw na dzis zostalo mi tylko prasowanie! No i zaczęłam robić sałatkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:28   #3066
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Koleżanki już poszły.
Niedługo wstawiam pranie.
Dzis na.obiad cycki, ryż, sos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:38   #3067
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Przeciez to dobra waga byla ja w poniedzialek sie dowiem ile moj wazy, oby nie znowu za malo

Mamy z cora przerwe przy sprzataniu pokoju. Padam ale wiekszosc za nami, tez macie u dzieci pelno takich malych klunkrow co nie wiadomo co z nimi zrobic?? Pytanie do mam co maja juz jedno dziecko
A co to klunkry? 😉 jesli chodzi o drobne zabawki to tak, wrzucam w plastikowe pudla. Jesli chodzi ci o jakies takie pseudo zabaweczki z kinder niespodzianek np to co jakis czas wyrzucam poprostu
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
blackberry - moja gin mówi, że przy dłuższych L4 jest większa możliwość że przyjdą na kontrolę ale tylko tyle. Ja mam L4 od wizyty do wizyty, ale to mój wybór. Mam o tyle dobrze, że moje biuro jest 3 minuty od mojej gin

Dolly - lepiej już sie czujesz? Ja np mam tak, że jak gdzieś stoję w kolejce to mi slabo. Jak chodzę lub siedzę jest ok. Dzis bylam na poczcie i byla mega kolejka. 45 minut tam spedzilam (a przede mna byly tylko 4 isoby, ale babeczka nie ogarniala jak wyplacic kasę przeslaną z zza granicy), dobrze że było krzesełko Ale za mną stało jeszcze 8 osób. Wspolczulam im...

Ze spraw na dzis zostalo mi tylko prasowanie! No i zaczęłam robić sałatkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tez zalezy ile sie pracowalo wcześniej i gdzie. Ja w pierwszej ciazy nie mialam kontroli, teraz poki co tez nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 12:01   #3068
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzięki dziewczyny za pocieszenie z ta waga, bo usg miałam 3 tyg temu i oczywiście nie wiem czy mały coś przybrał, a skoro ja nic od tego czasu to się zaczęłam już martwić... No ale jem sporo i nie żałuję sobie zdrowego jedzenia więc chyba mały też nie gloduje.

Sprzatamy z mężem (on pucuje a ja Jem gorzką czekoladą i czytam was) ale już chwilę odpoczelam i posiliłam się i lecę mu na pomoc... 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:17   #3069
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej

kciuki za dzisiejsze wizyty, chyba sporo osób dzis wizytuje
Idę Was nadrobic i pozniej zabieram sie za prasowanie i pakowanie torby
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:21   #3070
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny na smyk.com jest promocja na pampersy czy 18,99 zł za 43 sztuki jedynek (Pampers New Baby) to dobra cena? Lub Pampers Premium Care 88 szt za 44.99 ?
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2018-01-30 o 12:22
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:42   #3071
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Pretty, u mnie każde zwolnienie jest wypłacane na dwie raty, do ostatniego dnia mc i za kilka dni nowego mc.
I kiedy wypłacają tą część za nowy miesiąc?
Ja sie zdziwilam bo pierwszy raz mi tak wyplacili, wczesniej zawsze za caly okres zwolnienia :/

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😃 z ledwoscia zwlekam się z łóżka. Zabieram się najpierw za śniadanie, później za naukę, bo 17.30 egzamin! A jeszcze trochę rzeczy mi zostało do ogarnięcia 😐 założenie miałam takie jak decydowalam się na te studia, żeby najpierw zaliczyć semestr, a później już tylko urodzić 😎 w końcu chociaż ten stres odejdzie. No dobra, do roboty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za egzamin!

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
no co ty, ładna waga. Nasza w 31+3 miała 1700g A maluchy teraz w tydzień potrafią naprawdę dużo wrzucić. Dwa tygodnie i będziecie powyżej 2 kg
Mi tez sie wydaje ze u Ojoanny to ładna waga jest. U nas w 32+2 waga była 1850

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Dziewczyny na smyk.com jest promocja na pampersy czy 18,99 zł za 43 sztuki jedynek (Pampers New Baby) to dobra cena? Lub Pampers Premium Care 88 szt za 44.99 ?
1 Premium Care są często w promocji w Tesco lub Auchan po 42,99 ale to niewielka roznica miedzy smykiem
A New Baby w rossmanie są po 19,79 obecnie za 43 sztuki, chociaz ich ceny nie sledze wiec nie wiem czy sa gdzies lepsze promocje
Kupilam kiedys w Biedrze na promocji rozmiar 2 i były 100 sztuk za 34 zł więc cena bardzo dobra
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 12:51   #3072
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

blackberry - ja w ogóle nie slyszalam o kontroli osoby zatrudnionej na umowę o pracę w mojej okolicy. Ale za to często kontrolują osoby prowadzące własną działalność

Przyszedł laktator! A zamawialam wczoraj po 18! Aż się zdziwilam, że to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:02   #3073
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Apropo wagi dzieci https://www.o2.pl/artykul/dagestan-l...4891627124353a
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:06   #3074
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Jezu... chociaz troche pisza glupoty o tym ze waga dziecka powyzej 3400g moze swiadczyc o cukrzycy. Jak dla mnie to 3400g to mniejsze dziecko Teraz polozne wypowiadaja sie ze raczej norma sa dzieci w okolicy 4000g i coraz wiecej rodzi sie duzych maluszkow.

Alez mi weszla drozdzowka z makiem... byla przepyszna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:13   #3075
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Czekam już pod gabinetem na wizytę mam o coś pytać ?

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
U nas też strasznie wieje, właściwie od wczorjaszego wieczora. Ale ciepło i już śniegu i lodu nie ma Więc zaraz spacerek do sklepu


Spoko spoko ja nie wierzę w sny A to że Ci się to śniło świadczy o tym, że przeżywałaś moją sprawę
Ale wczoraj z tyłu głowy miałam taki scenariusz, bo gdyby to ciśnienie szalało to dla dobra mojego
dziecka musieli by mnie ciąć. O tym asekuracyjnie informowała mnie moja gin. No ale póki co nie ma takiego zagrożenia

Jeszcze dwa słowa na temat mojego stanu:

Ułożenie mamy dalej miednicowe więc czeka nas ten "koniec świata" () i będzie planowane cc. Wczoraj moja lekarka powiedziała, że na następnej wizycie za dwa tygodnie wybierzemy ładną datę i mnie zakwalifikuje do swojego szpitala. I na szczęście z jej strony miałam wsparcie, mówiła mi o dobrych stronach takiego rozwiązania, nie rzucała tekstów "niech się pani modli to może tego unikniemy".

I dwa słowa odnośnie szpitala - pomimo, że siedziałam tam tak długo, opieka tam mnie nie zawiodła. Lekarka i położne bardzo miłe, uśmiechnięte, pomocne. Mam nadzieję, że wczorajsza sytuacja na ip to jakiś niefortunny układ wydarzeń i zwykle nie ma takiej masakry
Fajnie że możecie razem dobrać jakąś fajną datę
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszenie z ta waga, bo usg miałam 3 tyg temu i oczywiście nie wiem czy mały coś przybrał, a skoro ja nic od tego czasu to się zaczęłam już martwić... No ale jem sporo i nie żałuję sobie zdrowego jedzenia więc chyba mały też nie gloduje.

Sprzatamy z mężem (on pucuje a ja Jem gorzką czekoladą i czytam was) ale już chwilę odpoczelam i posiliłam się i lecę mu na pomoc... 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nieeeee gorzka czekolada kiedyś próbowałam "to" jeść ale mi nie wchodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:25   #3076
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asia też mi się wydaje że trochę przekoloryzowane. teraz dzieci rodzą się większe i wszystko z nimi ok

Mecassie czekamy na wieści po wizycie

Dolly jak się czujesz?

Jestem dzisiaj cały czas głodna jak tak dalej pójdzie to do końca dnia opróżnię całą lodówkę
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:26   #3077
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Zrobiłam sobie spacerek do Lidla po lody, a mam spory kawałek, ale tak mi się chciało gdzieś przejść I jaka motywacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:30   #3078
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzięki, już lepiej. Na wizycie zgłoszę gin tą przypadłość. Wcześniej mnie łapało w pozycji siedzącej, a teraz na stojąco... ba! raz się obudziłam w nocy i się czułam jakbym miała zemdleć (co było co najmniej dziwne). Byłam na zakupospacerze, trochę się rozruszałam. Szkoda, że nie mam ciśnieniomierza w domu...

xxxJuanaxxx jaka ekspresowa wysyłka a skąd zamawiałaś?
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:33   #3079
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence, wlasnie! Czy Ty siedzisz juz z kalendarzem i wybierasz odpowiednią datę dla swojej córeczki? Np. wtedy nie, bo nie ładnie wyglada zapisane; wtedy tez nie, bo ktoś inny juz ma urodziny

Wg wag z tego artykułu mój brat 20 lat temu to jakaś patologia porodowkowa była, bo ponad 4,5kg miał

Lenka, ja takie dni gdzie włącza mi sie odkurzać i najeść sie nie moge staram sie zapic wodą zeby az tyle nie podjadać.

Powinnam sie zbierac na wizytę, a mi sie nie chce. Nawet listy pytań nie przygotowałam. Całkowicie olałam temat, a mężu kazał mi o szpital wypytać itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 13:47   #3080
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Powodzenia na wizytach !!

Pretty, teraz np. mam zwolnienie do 5.02.
PierwszA cześć dostanę 2.02. a drugą za 5 dni 7.02.

Ja dziś byłam z paczką na poczcie, kładę ją na wagę, a tam 12 kg stwierdzam, że mnie pogięło.

Joanna moja mała w 30+3 miała 1502. W 32+6 już 1911.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Dzięki, już lepiej. Na wizycie zgłoszę gin tą przypadłość. Wcześniej mnie łapało w pozycji siedzącej, a teraz na stojąco... ba! raz się obudziłam w nocy i się czułam jakbym miała zemdleć (co było co najmniej dziwne). Byłam na zakupospacerze, trochę się rozruszałam. Szkoda, że nie mam ciśnieniomierza w domu...



xxxJuanaxxx jaka ekspresowa wysyłka a skąd zamawiałaś?

U mnie tez to samo, ciśnienie w normie.
Póki co dawałam radę ale mam takie napady duszności, zawroty głowy przez to.. nawet na leżąco, a na siedząco czy stojąco to w ogole. Jak mnie złapie to i ze dwie godziny się męczę, jakby mi ktoś płuca ścisnął.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ciekawe czy takie 5kg dziecko w ogóle jest w stanie chodzić w pieluchach "1" 2-5kg czy wtedy się zaczyna od "2" 3-6

Niektórzy w ogole nie zakładają 1, zaczynaja od razu od 2


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:47   #3081
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Przyszedł laktator! A zamawialam wczoraj po 18! Aż się zdziwilam, że to już
O lubimy takie tempo

Uwaga! Ale będziecie się śmiały
1:0 dla Buni Byłam tak łaskawa i pozwoliłam jej trochę poprasować
A tak na poważnie to w związku z wczorajszymi wydarzeniami stwierdziłam, że już nie będę się tak zapierać. Tym bardziej, że domowe sprawy zaczęły mi się piętrzyć. No i Bunia w końcu też pewne sprawy zrozumiała i zaproponowała sensowe rozwiązanie, że zrobimy to razem - ona będzie prasowała a ja będę składała.
No. To się przyznałam
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:48   #3082
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Straszne, i to bez znieczulenia ani cesarki Ale ten cały Dagestan to niby jakieś poradzieckie państewko koło Gruzji i Czeczenii to co się dziwić
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:51   #3083
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Straszne, i to bez znieczulenia ani cesarki Ale ten cały Dagestan to niby jakieś poradzieckie państewko koło Gruzji i Czeczenii to co się dziwić

Cytat o cukrzycy już mi nasuwa myśl, że źródło jest mało wiarygodne .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:53   #3084
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny ja po wizycie lekarz tylko włożył dwa palce i powiedział że nie donoszę ciąży do końca dał mi dwa tygodnie. Szyjka mocno skrócona waga to 3450g. Ułożenie glowkowe. Przyznał rację że może mnie już boleć i że widzę powrotem żebra. No jo je w szoku! Kolejna wizyta 13.02 i powiedział że DobrzE by było jakbym dotrwała (wtedy mała będzie miała powyżej 4kg !) Ale dodał że może się zacząć w każdej chwili ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:55   #3085
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie lekarz tylko włożył dwa palce i powiedział że nie donoszę ciąży do końca dał mi dwa tygodnie. Szyjka mocno skrócona waga to 3450g. Ułożenie glowkowe. Przyznał rację że może mnie już boleć i że widzę powrotem żebra. No jo je w szoku! Kolejna wizyta 13.02 i powiedział że DobrzE by było jakbym dotrwała (wtedy mała będzie miała powyżej 4kg !) Ale dodał że może się zacząć w każdej chwili ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:56   #3086
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Dzięki, już lepiej. Na wizycie zgłoszę gin tą przypadłość. Wcześniej mnie łapało w pozycji siedzącej, a teraz na stojąco... ba! raz się obudziłam w nocy i się czułam jakbym miała zemdleć (co było co najmniej dziwne). Byłam na zakupospacerze, trochę się rozruszałam. Szkoda, że nie mam ciśnieniomierza w domu...

xxxJuanaxxx jaka ekspresowa wysyłka a skąd zamawiałaś?
Mi sie zdarzalo wczesniej ze slabo mi sie robilo wlasnie jak stalam i chodzilam i musialam raz w aptece przysiasc bo bym poleciala na kolana. A od jakiegos czasu miewam takie zjazdy nawet na siedzaco. Nie mdleje ale czuje jakbym miala za chwile i robi mi sie niedobrze. Ale biore kilka glebokich oddechow i jest lepiej. Rzadko to sie zdarza ale jednak.
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
O lubimy takie tempo

Uwaga! Ale będziecie się śmiały
1:0 dla Buni Byłam tak łaskawa i pozwoliłam jej trochę poprasować
A tak na poważnie to w związku z wczorajszymi wydarzeniami stwierdziłam, że już nie będę się tak zapierać. Tym bardziej, że domowe sprawy zaczęły mi się piętrzyć. No i Bunia w końcu też pewne sprawy zrozumiała i zaproponowała sensowe rozwiązanie, że zrobimy to razem - ona będzie prasowała a ja będę składała.
No. To się przyznałam
No i masz racje, dobrze ze doszlyscie do porozumienia. Ty masz sie oszczedzac


Ufff zrobilam porzadek w mieszkaniu (oczywiscie mnie ponioslo bo mialam tylko wstawic zmywarke a posprzatalam wszystko), wstawilam koce malego do prania bo mama poradzila zebym jednak poprala chociaz dla odswiezenia. I tak sobie patrze na sterte tych nieszczesnych przescieradel z gumka. Leza od tygodnia na krzesle i czekaja na zbawienie chyba odpalam YT i szukam instrukcji skladania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:57   #3087
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
O nieeeee gorzka czekolada kiedyś próbowałam "to" jeść ale mi nie wchodzi
Haha przeglądałam posty od dołu strony więc jak był dłuższy i dużo cytatów to najpierw widziałam treść a potem autora ale jak to przeczytałam, to odrazu wiedziałam, że to Mecassie
Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj cały czas głodna jak tak dalej pójdzie to do końca dnia opróżnię całą lodówkę
Pociszę - też tak miałam, zjadłam coś a za 20 minut byłam głodna. W tej chwili apetyt znów mi zmalał i da się żyć
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Torrence, wlasnie! Czy Ty siedzisz juz z kalendarzem i wybierasz odpowiednią datę dla swojej córeczki? Np. wtedy nie, bo nie ładnie wyglada zapisane; wtedy tez nie, bo ktoś inny juz ma urodziny
No właśnie sama nie wiem... Nie wiem, jakie terminy lekarka zaproponuje. Ale mógłby być 28 lutego po to dokładnie 3 tygodnie po urodzinach męża lub 1 marca bo łatwo zapamiętać. No i ta druga data sprawiłaby, że byłabym w 100% marcówką
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:58   #3088
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Powinnam sie zbierac na wizytę, a mi sie nie chce. Nawet listy pytań nie przygotowałam. Całkowicie olałam temat, a mężu kazał mi o szpital wypytać itd
Widocznie jeszcze nie jesteś gotowa o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Uwaga! Ale będziecie się śmiały
1:0 dla Buni Byłam tak łaskawa i pozwoliłam jej trochę poprasować
A tak na poważnie to w związku z wczorajszymi wydarzeniami stwierdziłam, że już nie będę się tak zapierać. Tym bardziej, że domowe sprawy zaczęły mi się piętrzyć. No i Bunia w końcu też pewne sprawy zrozumiała i zaproponowała sensowe rozwiązanie, że zrobimy to razem - ona będzie prasowała a ja będę składała.
No. To się przyznałam
Fajnie, że ci pomoże

A ja idę jak burza Drugie pranie uprane, posprzątałam w toaletce i w łazience i idę zagniatać drożdżowe
Zajrzałam w pewne miejsca przy sprzątaniu i to jest jednak przekleństwo. Skończyło się na czyszczeniu szczoteczką do zębów szczelin w obudowie pralki
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:59   #3089
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie lekarz tylko włożył dwa palce i powiedział że nie donoszę ciąży do końca dał mi dwa tygodnie. Szyjka mocno skrócona waga to 3450g. Ułożenie glowkowe. Przyznał rację że może mnie już boleć i że widzę powrotem żebra. No jo je w szoku! Kolejna wizyta 13.02 i powiedział że DobrzE by było jakbym dotrwała (wtedy mała będzie miała powyżej 4kg !) Ale dodał że może się zacząć w każdej chwili ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przeszedł mnie dreszcz od głowy do stóp!
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 14:01   #3090
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie lekarz tylko włożył dwa palce i powiedział że nie donoszę ciąży do końca dał mi dwa tygodnie. Szyjka mocno skrócona waga to 3450g. Ułożenie glowkowe. Przyznał rację że może mnie już boleć i że widzę powrotem żebra. No jo je w szoku! Kolejna wizyta 13.02 i powiedział że DobrzE by było jakbym dotrwała (wtedy mała będzie miała powyżej 4kg !) Ale dodał że może się zacząć w każdej chwili ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wpadłam tu na chwilę, żeby zobaczyć jak tam wizyty, i co????? Prawie 3,5 kg i już??!! Mecassie 😨😨😨 dwa tygodnie?? Trzymaj się!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.