Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 13:40   #3001
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
U nas pełno grzybów ale tyle co mam już mi wystarczy Kciuki

Zdarzyło się parę razy ale nie jakoś mocno.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Ja ze swoim brzuchem już nie dam rady. Ostatnio Tż mi zmywał paznokcie więc będę musiała się umówić. A taki wypad z domu nie zaszkodzi

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jak to jest forma relaksu to trzeba isc nawet jak sie dosiega i nogi na glowe zaklada
Akurat mnie to nie relaksuje, predzej jakis fryzjer czy cos ale tu z drugiej strony juz nie usiedzialabym w fotelu w jednej pozycji ani na myjce. Zostawiam to na po porodzie
Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja nadal w dwupaku na pełnych obrotach. Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo to jakas masakra była.
Mała daje popalić każdego dnia wczoraj wieczorem to już jakieś tańce odstawiała, myślałam że chce wychodzić ale jednak nie..
Synek po moim powrocie zrobił się jeszcze bardziej absorbujacy. W wlqnych chwilach sprzątam i przerabiam warzywa na sałatki i inne takie pyszności. Jeszcze mam masę wszystkiego w ogródku więc pędzę żeby zdążyć. Wieczorami padam na twarz, albo zasypiam zaraz po małym albo korzystam z mężem ze spokojnych wspólnych chwil.. Także średnio mi idzie nadrabianie w internetach. W piątek wizyta i mam nadzieję że coś tam więcej się dzieje, bo ostatnio miałam rozwarcie na palec ale szyjka daleko... Już praktycznie wszystko mam gotowe dla mojej misi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wszystko dobrze sie okazalo? To ktg tez ok? Uwazaj na siebie i powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja sie zapisuje na pewno, bo ciezko mi utrzymac noge z boku brzucha i to jakos pomalowac, szczegolnie, ze zawsze robie francuski klasyczny. Teraz stawiam na hybryde, ide do kosmetyczki, robie z bialym paskiem i co jakis czas troche piluje do porodu wystarczy, a odrostow nie bedzie widac ja tez w dwupaku, o 16 mam wizyte z USG
Francuski na stopach to by mi bylo ciezko i bez brzucha, bo za bardzo mi reka lata Tez zrobilabym hybryde, nawet mam lampe ale ostatnio jak robilam to dostalam uczulenia i onycholizy, wiec w ciazy juz nie robie. Mysle ze po ciazy tez raczej tylko na jakies okazje bede robic niestety.
A machne sobie na czerwono co mi tam
Powodzenia na wizycie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 13:47   #3002
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja się schylam, gorzej ze wstaniem z tej pozycji
Tramwaj mi nie przyjechał i się spóźnię na wizytę. Mam nadzieję, że mój doktorek utrzyma swój zwyczaj i też się spóźni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 13:55   #3003
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja nadal w dwupaku na pełnych obrotach. Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo to jakas masakra była.
Mała daje popalić każdego dnia wczoraj wieczorem to już jakieś tańce odstawiała, myślałam że chce wychodzić ale jednak nie..
Synek po moim powrocie zrobił się jeszcze bardziej absorbujacy. W wlqnych chwilach sprzątam i przerabiam warzywa na sałatki i inne takie pyszności. Jeszcze mam masę wszystkiego w ogródku więc pędzę żeby zdążyć. Wieczorami padam na twarz, albo zasypiam zaraz po małym albo korzystam z mężem ze spokojnych wspólnych chwil.. Także średnio mi idzie nadrabianie w internetach. W piątek wizyta i mam nadzieję że coś tam więcej się dzieje, bo ostatnio miałam rozwarcie na palec ale szyjka daleko... Już praktycznie wszystko mam gotowe dla mojej misi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jak to jest forma relaksu to trzeba isc nawet jak sie dosiega i nogi na glowe zaklada
Akurat mnie to nie relaksuje, predzej jakis fryzjer czy cos ale tu z drugiej strony juz nie usiedzialabym w fotelu w jednej pozycji ani na myjce. Zostawiam to na po porodzie

Ale wszystko dobrze sie okazalo? To ktg tez ok? Uwazaj na siebie i powodzenia na wizycie



Francuski na stopach to by mi bylo ciezko i bez brzucha, bo za bardzo mi reka lata Tez zrobilabym hybryde, nawet mam lampe ale ostatnio jak robilam to dostalam uczulenia i onycholizy, wiec w ciazy juz nie robie. Mysle ze po ciazy tez raczej tylko na jakies okazje bede robic niestety.
A machne sobie na czerwono co mi tam
Powodzenia na wizycie
Fryzjera też zostawiam po porodzie ale w grudniu to akurat będą odświeżone na chrzciny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 14:04   #3004
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Btw odnosnie schylania wszyscy mi mowili ze na 9 miesiac mam sie zapisywac do pedicurzystki bo sama sobie stop nie ogarne. Poki co kucam normalnie do ziemi nawet zamierzam tak kucsc przy porodzie. Tzn ze mnie to ominelo czy nadal mam sie zapisywac bo najgorsze dopiero nastapi?
Mi już od miesiąca paznokcie u stóp maluje mąż Także podziwiam akrobatki dające sobie radę same.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 14:19   #3005
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Moze to zalezy od ksztaltu brzucha
Moj na boki sie prawie nie rozchodzi, wiec nawet jak cwicze rozciaganie to taka pozycja kucajaca do otwierania miednicy dla mnie jest wygodna. Za to w przod poszedl ostro.

Poprasowalam reczniczki przescieradla tetry spiworek i rozek.
A rozka nie umiem zawiazac teraz oby polozne umialy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 14:23   #3006
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
W sobotę chcę jechać do lasu, co prawda grzybów nie jem w ogóle, ale zbierać mogę dla samego łażenia po lesie. Na starość marzy mi się domek na brzegu lasu a najlepiej do tego w górach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też mamy z mężem takie marzenie może nawet wcześniej niż na starość. My chyba skoczymy jutro rano przed wizytą u gina na godzinkę

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
W moich stronach grzyby dopiero się pojawiają a nie zanosi mi się żebym miała iść. Ja ledwie jestem w stanie buty zawiązać a co dopiero o grzybach mowic. Jak się pospieszymy to może jeszcze zdążymy po porodzie wyskoczyc

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Ja w naszą miejscówkę nie wejde, bo twm trzeba być cały czas w kucki, ale znaleźliśmy w miarę przejrzysty las z kurkami i podgrzybkami

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Mi już od miesiąca paznokcie u stóp maluje mąż Także podziwiam akrobatki dające sobie radę same.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka


Ja jeszcze daje radę ale chyba siostrę poproszę teraz o hybrydę i żeby mi podcięła włosy, bo już mnie denerwuja.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 14:48   #3007
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Jestem po wizycie rozwarcia nie ma, ale szyjka miękka i powiedział, że brakuje mi tylko czynności skurczowej. Zalecił spacery i seks mała 3100 wg dzisiejszego pomiaru. No i dostałam już skierowanie na 1.10 do szpitala, jeśli nic wcześniej nie wyjdzie. Ktg mam zrobić dopiero w dniu terminu, jeśli do tego czasu nie urodzę. Poza tym wszystko w porządku. ketonami w moczu się nawet nie przejął i pochwalił mnie za mały przyrost wagi od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 14:54   #3008
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie rozwarcia nie ma, ale szyjka miękka i powiedział, że brakuje mi tylko czynności skurczowej. Zalecił spacery i seks mała 3100 wg dzisiejszego pomiaru. No i dostałam już skierowanie na 1.10 do szpitala, jeśli nic wcześniej nie wyjdzie. Ktg mam zrobić dopiero w dniu terminu, jeśli do tego czasu nie urodzę. Poza tym wszystko w porządku. ketonami w moczu się nawet nie przejął i pochwalił mnie za mały przyrost wagi od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
Chyba tylko w ciazy mozna dostac seks na recepte
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 15:41   #3009
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jak to jest forma relaksu to trzeba isc nawet jak sie dosiega i nogi na glowe zaklada
Akurat mnie to nie relaksuje, predzej jakis fryzjer czy cos ale tu z drugiej strony juz nie usiedzialabym w fotelu w jednej pozycji ani na myjce. Zostawiam to na po porodzie

Ale wszystko dobrze sie okazalo? To ktg tez ok? Uwazaj na siebie i powodzenia na wizycie



Francuski na stopach to by mi bylo ciezko i bez brzucha, bo za bardzo mi reka lata Tez zrobilabym hybryde, nawet mam lampe ale ostatnio jak robilam to dostalam uczulenia i onycholizy, wiec w ciazy juz nie robie. Mysle ze po ciazy tez raczej tylko na jakies okazje bede robic niestety.
A machne sobie na czerwono co mi tam
Powodzenia na wizycie
Miałam ktg 3 razy dziennie i wszystko było super. Raz mi tak spadło znowu na 70, ale polozna poruszyła ta pelota i było ok, stwierdziła że mała się odsunęla i moje tętno się pisało. No to ja tym położonym w przychodni też mówiłam że ona się przesunęła, ale one mnie tam wcale nie słuchały tylko od razu aferę z wyzwaniem karetki nakręciły że sama byłam nieźle przestraszona. Bez sensu było moje leżenie tam i wyszłam tego samego dnia, po 3 dniach obserwacji. A to była ta sama sytuacja jestem pewna że jakby przesunęła ten czujnik to by było to samo.. Mój mały bardzo źle znosił moja nieobecność, w dzień było spoko, a w nocy płakał non stop mężowi. Teraz jeszcze się budzi w nocy i płacze dopóki mnie nie zobaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie rozwarcia nie ma, ale szyjka miękka i powiedział, że brakuje mi tylko czynności skurczowej. Zalecił spacery i seks mała 3100 wg dzisiejszego pomiaru. No i dostałam już skierowanie na 1.10 do szpitala, jeśli nic wcześniej nie wyjdzie. Ktg mam zrobić dopiero w dniu terminu, jeśli do tego czasu nie urodzę. Poza tym wszystko w porządku. ketonami w moczu się nawet nie przejął i pochwalił mnie za mały przyrost wagi od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę wagi teraz tylko czekać na skurcze!
Gdyby seks działał to ja już dawno bym urodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 16:03   #3010
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Miałam ktg 3 razy dziennie i wszystko było super. Raz mi tak spadło znowu na 70, ale polozna poruszyła ta pelota i było ok, stwierdziła że mała się odsunęla i moje tętno się pisało. No to ja tym położonym w przychodni też mówiłam że ona się przesunęła, ale one mnie tam wcale nie słuchały tylko od razu aferę z wyzwaniem karetki nakręciły że sama byłam nieźle przestraszona. Bez sensu było moje leżenie tam i wyszłam tego samego dnia, po 3 dniach obserwacji. A to była ta sama sytuacja jestem pewna że jakby przesunęła ten czujnik to by było to samo.. Mój mały bardzo źle znosił moja nieobecność, w dzień było spoko, a w nocy płakał non stop mężowi. Teraz jeszcze się budzi w nocy i płacze dopóki mnie nie zobaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Zazdroszczę wagi teraz tylko czekać na skurcze!
Gdyby seks działał to ja już dawno bym urodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to mój lekarz powiedział... "do skutku". Według niego ma być "dokładnie tak, jak przy staraniach, kiedy się chce zajść w ciążę"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 16:11   #3011
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Kurde, mam wyniki gbs i jeśli dobrze rozumiem to wynik dodatni jest i jak to teraz będzie wyglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 16:13   #3012
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jak to mój lekarz powiedział... "do skutku". Według niego ma być "dokładnie tak, jak przy staraniach, kiedy się chce zajść w ciążę"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem czy jak wytrzymałabym to tempo, które było przy staraniach


To teraz nic innego jak molestować tzta i czekać kciuki żeby samo się bujnelo bez szpitala
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 16:59   #3013
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Kurde, mam wyniki gbs i jeśli dobrze rozumiem to wynik dodatni jest i jak to teraz będzie wyglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się zgłosisz na porodowke to dostaniesz antybiotyk. Zazwyczaj podają ampiciline dozylnie co 4h chyba, że jesteś uczulona. Musisz się zgłosić jak odejdą wody, wtedy nie można sobie pozwolić na czekanie na akcje w domu. No i wiadomo, że przy regularnych skurczach. Zabierz konieczne oryginalny wynik ze sobą. A co dokładnie masz na wyniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:48   #3014
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja sie zapisuje na pewno, bo ciezko mi utrzymac noge z boku brzucha i to jakos pomalowac, szczegolnie, ze zawsze robie francuski klasyczny. Teraz stawiam na hybryde, ide do kosmetyczki, robie z bialym paskiem i co jakis czas troche piluje do porodu wystarczy, a odrostow nie bedzie widac ja tez w dwupaku, o 16 mam wizyte z USG
Ja idę za tydzień ściągnąć żele z rąk i nóg co szpital to różnie mówią z tymi paznokciami, więc wolę ściągnąć na wszelki wypadek.
Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja nadal w dwupaku na pełnych obrotach. Wyszłam ze szpitala na własne żądanie, bo to jakas masakra była.
Mała daje popalić każdego dnia wczoraj wieczorem to już jakieś tańce odstawiała, myślałam że chce wychodzić ale jednak nie..
Synek po moim powrocie zrobił się jeszcze bardziej absorbujacy. W wlqnych chwilach sprzątam i przerabiam warzywa na sałatki i inne takie pyszności. Jeszcze mam masę wszystkiego w ogródku więc pędzę żeby zdążyć. Wieczorami padam na twarz, albo zasypiam zaraz po małym albo korzystam z mężem ze spokojnych wspólnych chwil.. Także średnio mi idzie nadrabianie w internetach. W piątek wizyta i mam nadzieję że coś tam więcej się dzieje, bo ostatnio miałam rozwarcie na palec ale szyjka daleko... Już praktycznie wszystko mam gotowe dla mojej misi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za piątek. Oby wszystko było ok. No i dużo siły, bo taka maluchy potrafią być baaardzo absorbujące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie rozwarcia nie ma, ale szyjka miękka i powiedział, że brakuje mi tylko czynności skurczowej. Zalecił spacery i seks mała 3100 wg dzisiejszego pomiaru. No i dostałam już skierowanie na 1.10 do szpitala, jeśli nic wcześniej nie wyjdzie. Ktg mam zrobić dopiero w dniu terminu, jeśli do tego czasu nie urodzę. Poza tym wszystko w porządku. ketonami w moczu się nawet nie przejął i pochwalił mnie za mały przyrost wagi od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jak to mój lekarz powiedział... "do skutku". Według niego ma być "dokładnie tak, jak przy staraniach, kiedy się chce zajść w ciążę"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh kurna ja zazdroszczę. Ja to chyba seksu do świąt Bożego Narodzenia uprawiać nie będę cały czas mi infekcja wraca. Co się wlecze i są przytulanki to za chwilę znowu dostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:50   #3015
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja idę za tydzień ściągnąć żele z rąk i nóg co szpital to różnie mówią z tymi paznokciami, więc wolę ściągnąć na wszelki wypadek. Kciuki za piątek. Oby wszystko było ok. No i dużo siły, bo taka maluchy potrafią być baaardzo absorbujące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ehh kurna ja zazdroszczę. Ja to chyba seksu do świąt Bożego Narodzenia uprawiać nie będę cały czas mi infekcja wraca. Co się wlecze i są przytulanki to za chwilę znowu dostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może TŻta przeleczyc też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:54   #3016
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Jak się zgłosisz na porodowke to dostaniesz antybiotyk. Zazwyczaj podają ampiciline dozylnie co 4h chyba, że jesteś uczulona. Musisz się zgłosić jak odejdą wody, wtedy nie można sobie pozwolić na czekanie na akcje w domu. No i wiadomo, że przy regularnych skurczach. Zabierz konieczne oryginalny wynik ze sobą. A co dokładnie masz na wyniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po doświadczeniach mojej koleżanki miesiąc temu w szpitalu klinicznym mogę tylko dodać - i pilnować, żeby ten antybiotyk podali.

Spakowałam resztkę rzeczy do torby. Jak wsadziłam jej kilka zestawów na pobyt to się okazało, że wcale tych ciuszków tak super dużo nie ma. Szczególnie jak wybierałam białe albo bladoróżowe, żeby po szpitalu to wyprać w 95 st.
No i jakoś przy wkładaniu tych ciuszków mnie strach ogarnął
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:58   #3017
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
To może TŻta przeleczyc też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za każdym razem ja mam leki i on no już sama nie wiem, czemu to tak wraca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:58   #3018
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Po doświadczeniach mojej koleżanki miesiąc temu w szpitalu klinicznym mogę tylko dodać - i pilnować, żeby ten antybiotyk podali.

Spakowałam resztkę rzeczy do torby. Jak wsadziłam jej kilka zestawów na pobyt to się okazało, że wcale tych ciuszków tak super dużo nie ma. Szczególnie jak wybierałam białe albo bladoróżowe, żeby po szpitalu to wyprać w 95 st.
No i jakoś przy wkładaniu tych ciuszków mnie strach ogarnął
Na pewno warto zwrócić na to uwagę ja ostatnio dołożyłam smoczek do torby do szpitala i te ubranka na wierzchu leżały i mi się tak milutko zrobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:11   #3019
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Może napisać do Domi na priv, żeby dała znać, co tam?
Z drugiej strony, Ty też później nie wyjdziesz. No i podejrzewam, że nie wychodzisz teraz. Ech, faceci...
Współczuję przeżyć z "fachowcem". Mnie też by szlag trafił.


Btw Mery, slasherka, nadezhda i Agnieszka się dziś nie meldowały! Proszę dawać znać, bo poważnie podjedziemy do sprawdzania obecności na forum.

Sylwia880 ostatnio pisała 15.09. Seesunrise 12.09 a wcześniej chyba co parę dni dawała znać.

A siacha się nie odzywa od 5.09! Z tego co widzę, trochę się udzielała na początku miesiąca, więc tym bardziej dziwne... Mam nadzieję, że u niej wszystko ok. Jest na fb, więc w razie czego tam można napisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

PS widać, jak bardzo mi się nudzi, skoro to wszystko posprawdzałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko 😱 Ty to faktycznie nie masz Juz co robić jak sprawdzasz która kiedy pisała 😜 szooook
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 18:19   #3020
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Za każdym razem ja mam leki i on no już sama nie wiem, czemu to tak wraca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widocznie jestescie niedoleczeni ciagle
Partner moze sie przeleczyc tez doustnie.
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Na pewno warto zwrócić na to uwagę ja ostatnio dołożyłam smoczek do torby do szpitala i te ubranka na wierzchu leżały i mi się tak milutko zrobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak skarpetki pakowalam to oooo jak slodko
A za chwile omojboze zeby tylko wszystko poszlo dobrze i atak paniki

Wiec w ramach przygotowan zabralam sie za wybieranie printow do ram na sciany bo ani pol obrazka nie mamy powieszonego
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:19   #3021
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

No. Ultra do odmeldowania (projekt Cię nie zwalnia z tego obowiązku-wręcz przeciwnie)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:20   #3022
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Na pewno warto zwrócić na to uwagę ja ostatnio dołożyłam smoczek do torby do szpitala i te ubranka na wierzchu leżały i mi się tak milutko zrobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to się milutko zrobiło jak przed chwilą prasowałam pieluchy takie pachnące tym płynem dziecięcym jak komode się otwiera to też taki zapach.
Z jednej strony się boję a z drugiej już bym chciała mieć tę kruszynke przy sobie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:24   #3023
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie rozwarcia nie ma, ale szyjka miękka i powiedział, że brakuje mi tylko czynności skurczowej. Zalecił spacery i seks mała 3100 wg dzisiejszego pomiaru. No i dostałam już skierowanie na 1.10 do szpitala, jeśli nic wcześniej nie wyjdzie. Ktg mam zrobić dopiero w dniu terminu, jeśli do tego czasu nie urodzę. Poza tym wszystko w porządku. ketonami w moczu się nawet nie przejął i pochwalił mnie za mały przyrost wagi od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli same dobre wieści. 😍😍👌
To idź się seksić a nie tu statystyki wizazowe prowadzisz 😘🤣
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:45   #3024
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Czyli same dobre wieści.
To idź się seksić a nie tu statystyki wizazowe prowadzisz 🤣

Ja już naprawdę nie wiem, co ze sobą zrobić. Dziś narobiłam jeszcze krokietów i barszczu - na obiad i do zamrożenia. Wyprałam jeszcze raz wszystkie części wózka, poskładałam wczorajsze prania, wymyłam zabawki, które dostałam dla małej. Jutro chyba pojadę odwiedzić szwagierkę, bo w domu to już naprawdę nie ma się zająć.

Ultra - dawaj znać! Bo jeszcze się okaże, że jednak mój typ wygrał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 18:57   #3025
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

O Jezu barszcz z krokietami
Nie bądź okrutna

Chciałabym mieć tyle energii ja się już strasznie męczę. Cały dzień "zasuwam" a prawie nic nie zrobione. A mycie szafek górnych w kuchni też spadnie na męża, bo kręci mi się w głowie i dostaję za mocne kopy niestety.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 19:00   #3026
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja idę za tydzień ściągnąć żele z rąk i nóg co szpital to różnie mówią z tymi paznokciami, więc wolę ściągnąć na wszelki wypadek. Kciuki za piątek. Oby wszystko było ok. No i dużo siły, bo taka maluchy potrafią być baaardzo absorbujące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ehh kurna ja zazdroszczę. Ja to chyba seksu do świąt Bożego Narodzenia uprawiać nie będę cały czas mi infekcja wraca. Co się wlecze i są przytulanki to za chwilę znowu dostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dostajesz leki na infekcję również dla Tz?
Już widzę odp. Może za krótkie leczenie..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Domi_001
Czas edycji: 2019-09-18 o 19:04
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 19:19   #3027
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
O Jezu barszcz z krokietami
Nie bądź okrutna

Chciałabym mieć tyle energii ja się już strasznie męczę. Cały dzień "zasuwam" a prawie nic nie zrobione. A mycie szafek górnych w kuchni też spadnie na męża, bo kręci mi się w głowie i dostaję za mocne kopy niestety.
Bardzo dobrze, jeszcze tego by brakowało, żebyś szafki na górze myła! Trzeba delegować obowiązki

Jak chcesz krokieta z barszczem to zapraszam do Wro jeszcze nie zamroziłam, dopiero będę pakować, więc będą na świeżo ale barszcz wyszedł idealny - w sumie wkurzyłabym się, gdyby po tylu godzinach gotowania się nie udał. Bez porównania do tych z torebki czy słoika



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 19:48   #3028
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, jeszcze tego by brakowało, żebyś szafki na górze myła! Trzeba delegować obowiązki

Jak chcesz krokieta z barszczem to zapraszam do Wro jeszcze nie zamroziłam, dopiero będę pakować, więc będą na świeżo ale barszcz wyszedł idealny - w sumie wkurzyłabym się, gdyby po tylu godzinach gotowania się nie udał. Bez porównania do tych z torebki czy słoika



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mu już oddelegowałam wszystko
Jedynie wyprawkę dla dziecka ogarniam sama i tylko informuję o skutkach

Jakby Wrocław nie był tak daleko to już bym była z kolędą po ten barszcz Tymczasem dawaj przepis, bo jutro po spotkaniu z koleżanką idę po buraki
Barszcz z torebki to profanacja
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 20:21   #3029
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Jak się zgłosisz na porodowke to dostaniesz antybiotyk. Zazwyczaj podają ampiciline dozylnie co 4h chyba, że jesteś uczulona. Musisz się zgłosić jak odejdą wody, wtedy nie można sobie pozwolić na czekanie na akcje w domu. No i wiadomo, że przy regularnych skurczach. Zabierz konieczne oryginalny wynik ze sobą. A co dokładnie masz na wyniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało mi się wejść w szczegóły i jest nazwa bakterii obok liczne, na dole nazwy antybiotyków i symbol W przy nich...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 20:46   #3030
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

My po wizycie, wszystko w porzadku. Pani pytala o plan porodu...w sumie, to chyba nie mam zadnych zyczen. Jakos tak poddalam sie tym zabiegom medycznym z ufnoscia. Po tym, jak pratowali mnie proznociagiem i odpukac do tej pory nie widac jakichs skutkow ubocznych, ufam, ze wiedza, co robia. Jedynie znieczulenie bym chciala, bo panicznie sie boje tego bolu, jakis slaby mam prog wytrzymalosciowy, sprawdzone :p Do porodu mala ma wazyc ok3500. Na ta chwile ma niby ok2800
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.