Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-25, 16:37   #2491
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia - jak było w Polandii ?

Wioli - nie dziwak tylko zdrowo - dobrze Ja też bym tak chciała, ale jestem smakoszem niestety i uwielbiam jeść W tej chwili pałaszuje pieczone banany z czekoladą
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 08:17   #2492
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Siempre - gratulacje!! Ja mam ciagle wrazenie ze twoj maluszek to ciagle malenstwo

Wy pisalyscie a mi nic nie wyswietlalo. My wrocilismy wczoraj w nocy... dzis trzeba porobic zakupy, zrobic pranie.. czyli wracamy do szarej rzeczywistosci

Iwfka - dla mnie tez ta granatowa. Prosta i elegancka. A figure masz na prawde super
Będzie dwa lata różnicy jak sie dzius kolejny urodzi
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 09:12   #2493
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wybaczcie ze nic nie pisze ale mamy gosci
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 14:45   #2494
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Hejka! Co u was? My wracamy do normalnosci po odwiedzinach
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 14:55   #2495
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Hej
Ja mam teraz taki zap. przez to, że się rok akademicki zaczął, że nie mam nawet kiedy usiąść i odpocząć. A jeszcze w domu też mam co robić (kończę pewien projekcik). Więc w zasadzie czekam na grudzień, żeby trochę odpocząć...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 19:11   #2496
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

A ja przylecialam w sobote w nocy do Katowic, posiedzieliśmy chwile , poszłam spać. Na drugi dzien chrzciny, po nich impreza, do łóżka, posiedzieliśmy do obiadu i juz 6 godzinę tłukę się w autobusie do krosna (2 przesiadki). W dodatku nie mogłam spać u siostry bo tak grzeją z powodu dzidziusia ze muslalam ze umrę także jak ju dojadę do domu to padnę jak mucha chyba !!!!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 22:36   #2497
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam teraz taki zap. przez to, że się rok akademicki zaczął, że nie mam nawet kiedy usiąść i odpocząć. A jeszcze w domu też mam co robić (kończę pewien projekcik). Więc w zasadzie czekam na grudzień, żeby trochę odpocząć...
co to za projekcik? brzmi tajemniczo
Ja całkiem zapomniałam, że rok akademicki się juz zaczął

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
A ja przylecialam w sobote w nocy do Katowic, posiedzieliśmy chwile , poszłam spać. Na drugi dzien chrzciny, po nich impreza, do łóżka, posiedzieliśmy do obiadu i juz 6 godzinę tłukę się w autobusie do krosna (2 przesiadki). W dodatku nie mogłam spać u siostry bo tak grzeją z powodu dzidziusia ze muslalam ze umrę także jak ju dojadę do domu to padnę jak mucha chyba !!!!
czyli wy jak zwykle intensywnie
Co do grzania to oni na blokach mieszkają? Aż tak źle?U mnie była panika jak rodzina przyjechała do maleńkiego Kacpra a u nas 18-20st max. Były lamenty jakie to ma zimne ręce (jakby co najmniej cokolwiek to oznaczało), no i jeszcze np otwierałam balkon żeby wpuścić kota a dziecko było w tym samym pokoju... jakby wiatry miały system naprowadzania szkoda gadać, teraz na temat przegrzewania trąbią na prawo i lewo i widzę, że moi rodzice powoli dali sobie z tym spokój.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 06:30   #2498
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosiu - robię całą "papeterię" ślubną znajomym - zaproszenia, zawieszki na wódkę, etykiety do ciast, śpiewniki... Zajmuje mi to każdą wolną chwilę. Ale satysfakcja niesamowita
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:00   #2499
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Paula: to później pamiętaj o fotkach by nam pokazać te piękności swoje

Talk: to mi chyba umknęło że Twoja siostra juz urodziła i co chłopczyk czy dziewuszka? To chrzciny były u siostry?
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:07   #2500
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Paula fajnie masz, ja uwielbiam takie rzeczy robić

U nas jesień pełną parą, tak ponuro za oknem. W ramach zwalczania depresji zaczęliśmy chodzić na squasha i mamy postanowienie żeby więcej się ruszać i lepiej jeść Nawet kupiłam sobie buty do ćwiczeń i gatki
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 19:43   #2501
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Małgoś moja mama tez wszędzie widzi niebezpieczne zimne przeciagi a jak odmówiłam włączenia kaloryfery na 2 to było oburzenie. Ja tu ledwo co oddycham w nocy i bez tego.

My powoli wykanczamy mieszkanie. Jeszcze trochę pracy jest, ale do świat się wyrobimy z podstawami.

Siwmpere gratuluję!
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 21:59   #2502
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Gosiu - robię całą "papeterię" ślubną znajomym - zaproszenia, zawieszki na wódkę, etykiety do ciast, śpiewniki... Zajmuje mi to każdą wolną chwilę. Ale satysfakcja niesamowita
pokaż zdjęcia. Ty masz talent do takich rzeczy

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Paula: to później pamiętaj o fotkach by nam pokazać te piękności swoje

Talk: to mi chyba umknęło że Twoja siostra juz urodziła i co chłopczyk czy dziewuszka? To chrzciny były u siostry?
a co u was?

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Paula fajnie masz, ja uwielbiam takie rzeczy robić

U nas jesień pełną parą, tak ponuro za oknem. W ramach zwalczania depresji zaczęliśmy chodzić na squasha i mamy postanowienie żeby więcej się ruszać i lepiej jeść Nawet kupiłam sobie buty do ćwiczeń i gatki
zazdroszczę tego ruchu, ja to jestem leniuch straszny pod tym kątem

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Małgoś moja mama tez wszędzie widzi niebezpieczne zimne przeciagi a jak odmówiłam włączenia kaloryfery na 2 to było oburzenie. Ja tu ledwo co oddycham w nocy i bez tego.

My powoli wykanczamy mieszkanie. Jeszcze trochę pracy jest, ale do świat się wyrobimy z podstawami.

Siwmpere gratuluję!
to chyba takie pokolenie "uczulone" na przeciągi

pokażesz mieszkanko?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 07:30   #2503
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
My powoli wykanczamy mieszkanie. Jeszcze trochę pracy jest, ale do świat się wyrobimy z podstawami.
Pokaż!

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
zazdroszczę tego ruchu, ja to jestem leniuch straszny pod tym kątem
Ciężko się zmotywować ale jaka satysfakcja jak sie człowiek tak porządnie spoci i na drugi dzień ledwo chodzi
Gosia a jak ze zdrowiem Kacperka, unormowało się wszystko?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:07   #2504
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia: u nas leci... dzień za dniem... nocka za nocka i do przodu... już niedługo będzie 5 miesiąc mały juz coraz fajniejszy, czas kolek już minął więc jest ok dostrzegam z dnia na dzień coraz to nowsze umiejętnosci, które człowieka tak cieszą że gęba się sama śmieje Teraz mamy czas ,,ślinienia się" i wkładania rączek i wszystkiego do buzi każdy mówi ze to już zęby będą pewnie szły A co u Was?
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 19:08   #2505
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Nunny mialam pisac ze juz jest spokojnie z wymiotami to wlasnie dzis wrocilo. Od lutego byl spokoj.. jak sobie przypomne co nas czeka to chcialabym zeby ktos mnie zastrzelil
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 09:46   #2506
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Gosia: u nas leci... dzień za dniem... nocka za nocka i do przodu... już niedługo będzie 5 miesiąc mały juz coraz fajniejszy, czas kolek już minął więc jest ok dostrzegam z dnia na dzień coraz to nowsze umiejętnosci, które człowieka tak cieszą że gęba się sama śmieje Teraz mamy czas ,,ślinienia się" i wkładania rączek i wszystkiego do buzi każdy mówi ze to już zęby będą pewnie szły A co u Was?
To tak jak u nas teraz na tapecie jest gonienie psa na czterech i wspinanie się do góry zaraz skończy 8 miesięcy, a przecież dopiero co skończył 7!





Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Nunny mialam pisac ze juz jest spokojnie z wymiotami to wlasnie dzis wrocilo. Od lutego byl spokoj.. jak sobie przypomne co nas czeka to chcialabym zeby ktos mnie zastrzelil
Współczuję dobrze pamiętam, że macie przelecieć do pl na badania?

ZaraZ wrzucę do klubu co mam nie jest tego za wiele i wsZystko jeszcze niedokończone
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 13:09   #2507
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cześć laski
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:56   #2508
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
To tak jak u nas teraz na tapecie jest gonienie psa na czterech i wspinanie się do góry zaraz skończy 8 miesięcy, a przecież dopiero co skończył 7!

Współczuję dobrze pamiętam, że macie przelecieć do pl na badania?

ZaraZ wrzucę do klubu co mam nie jest tego za wiele i wsZystko jeszcze niedokończone
jejku już 8 mcy??? ale serio? nie pomyliło ci się?

mieliśmy mieć wizyte w szpitalu i pobyt ok 4-5dni, ale przemyśleliśmy sprawę i nie chcieliśmy go męczyć, tym bardziej, że lekarze od razu mówili, że to raczej wykluczają... była przerwa od lutego, a tu nagle bach i znów. Dziwne że znów zaczyna się w podobnym okresie roku tzn jesiennym...

Talk - ty wyleczyłaś swój helikobakter? jak robili ci badania na niego? z krwi?
jak pobyt w PL?

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Cześć laski
hejka. Dawno cię nie było co u was? jak Kacperek?

dziewczyny... mój syn postanowił zostać kłusownikiem... jak go od tego odwieść?? haha najlepsze, że kocha zwierzaki, ale wie też, że kłusownik zabija je dla kasy
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:33   #2509
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Ooo kurde Kate ja też nie wiem kiedy zleciało. A jak jeszcze teraz tutaj wszystkie się tak rzadko udzielamy to mam wrażenie, że jeden post to 'jestem w ciąży', kolejny 'to już za chwilę', a następny 'my już niedługo obchodzimy roczek' - masakra!

Hmmm Gosia a Kacpra na heliko sprawdzałaś? Bo jak mówisz, że tak na jesień to zaraz mi się ze mną skojarzyło. Ja miałam jak w zegarku jesień i wiosna Nigdy w innym czasie. I tylko kilka dni w tym czasie, max tydzień, i spokój. I jest też tak, że to się nasila rano i nocą. Generalnie na pusty żołądek. Zazwyczaj miałam tylko ostry, pieczący ból w nadbrzuszu. DO lekarza zmusiłam się iść, kiedy podczas ostatniego wypadu do Hiszpanii ból był okropnie silny a dodatkowo pojawiła się biegunka i nudności. No i oczywiście znowu dwa dni i po wszystkim. Mnie robili badanie krwi i kału - ale robili mi na kilka rzeczy, więc nie pamiętam, które było na heliko. U mnie póki co (odpukać) wszystko ok. JEsień już w pełni, a u mnie ani śladu bólu
W Polsce czas zniknął w mgnieniu oka. M był 3 razy u dentysty (w tym usuwanie 8mki), ja byłam dwa razy. PLus inne sprawy jak optyk i okulary (które swoją drogą teraz odsyłam i mam nadzieję na zwrot pieniędzy, bo zapłaciłam 1000 zł a nie jestem w stanie w nich chodzić, bo mi źle dobrali). Ze Śląska od siostry do domu, w domu chwile u mnie, chwile u M, jedno spotkanie wspólne, jeden dzień ze znajomymi i koniec końców nawet dziadków nie zdążyłam odwiedzić. Czas się rozpłynął. Tak jak i pieniądze - po raz kolejny stwierdziliśmy , że ceny w PL są kosmiczne. Na samych dentystów i okulary poszło nam 2,5 tys (to jest żart jakiś!). Oprócz tego wszyscy mieli jakiegoś grypo-podobnego wirusa, którego później złapał i M i ja. Więc jeśli mam być szczera w ogóle nie odpoczęliśmy. Na koniec jeszcze z racji fatalnej pogody która towarzyszyły nam podczas całego pobytu, opóźnili , a ostatecznie przekierowali nam lot (o tyle dobrze, że nie anulowali) i koniec końców całość podróży powrotnej zajęła nam 12h Wróciliśmy do niezłego młynka w pracy bo Święta już pełną parą. A u nas przeprowadzka za pasem i gdzieś w połowie miesiąca przenosimy się do nowego domu o ile rozpatrzą pozytywnie aplikację

Gosia - kłusownikiem?! Ooo matko No to koniecznie wybij mu to z głowy hahaha
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 19:15   #2510
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

A może chciałybyście przenieść się na fb? Tam łatwiej wejść.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:38   #2511
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Hej kompletnie nie po drodze mi wizaż, jak już jestem to na fb albo insta, a tutaj mega rzadko zaglądam. U nas w porządku, Kacper rośnie, ja nadal w domu, TŻ pracuje i tak nam lecą dni. Lato zleciało nawet nie wiem kiedy, za to teraz te dni ciągną się strasznie, już nie wiadomo co wymyślać...
No właśnie, piszmy na fb w grupie, będziemy na bieżąco
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 21:58   #2512
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Jak dla mnie mozemy przerzucic sie na fb ale chyba ktoras nie miala i dlatego tu zostalysmy

U nas kiepsko ze zdrowiem. Mnie dopadla jelitowka z goraczka i dreszczami i bolem miesni - tydzien temu i caly dzien spedzilam w lozku. Potem Kacper sie rozkaszlal i kaszle do dzis. Prawie wcale nie spimy bo on non stop kaszle. Jeszcze z tego kaszlu w nocy nam zwymiotowal wiec wszystko przebieralismy, a jakby tego bylo malo to mnie znow jakie grypsko bierze. Znow goraczka i bol miesni i gardlo boli... ehhh

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 12:23   #2513
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia, nic nie mów o chorobach, bo my od ponad tygodnia mamy szpital w domu. Najpierw Grzesiek, teraz ja i Kacper. Masakra jakaś..
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:21   #2514
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cześć laski Ale tu u nas cisza.

Gosia biedny ten Twój Kacperek, a wy razem z nim... Mam nadzieję że się szybko wyjaśni wszystko i będzie można zacząć jakieś leczenie żeby sie maluch nie męczył.

talk jak tam przeprowadzka?

U nas też sezon chorobowy w pełni, ja na szczęście już kończę i mam nadzieję że to tyle na tą zimę. Dziewczyny wam też ten czas tak zapiernicza? Nie wierzę że to już połowa listopada, za chwilę święta, nowy rok... Po prostu straszne to jest.

bluesky długo jeszcze masz zamiar zostać z małym w domu? Nie ciągnie cię do jakiejś pracy?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 13:38   #2515
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Nunny, na razie nie mam możliwości pójść do pracy, bo nie mam z kim zostawić Kacpra. Niestety nie mieszkamy w dużym mieście, mamy tu tylko przedszkole od 3 roku życia, rodzice pracują, a, żeby dać Młodego do żłobka w większym mieście musiałabym znaleźć pracę od 8 do 16, co u nas nie jest łatwe do wykonania.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 14:12   #2516
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

mi to wsio czy fb czy tutaj. Szczerze powiedziawszy ostatnio to mam co raz mniej czasu dla siebie. Praca, praca, praca... Mam tyle obowiązków zawodowych, że wychodzę o 8, wracam o 20, jem obiad i przy dobrych wiatrach idę spać (bo padam), przy mniej przychylnych siadam pracować dalej i kończę o 1-2. Masakra. Mam nadzieję, że wkrótce się to skończy.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 14:26   #2517
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Paula: hmmm... czyżby jakieś plany bejbikowe się szykowały
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 04:34   #2518
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Jej Paula czemu aż tak ? Ja szczerze to wole wizaż niż FB ale tez mi to obojętne ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 07:33   #2519
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wioli - nic mi o tym nie wiadomo, chociaż powoli dorastam chyba do tej decyzji... Tzn. chciałabym i to co raz bardziej, ale widząc jak teraz mi się kręci w życiu dziś bym nie chciała jeszcze tego zmieniać (bo byłoby mi ciężko). Jak mi się bardziej poukłada i uspokoi to wrócimy do tematu

Talk - kupa nowych obowiązków w połączeniu z dotychczasowymi, końcówka roku (rozliczenie kilku projektów w tym m.in. mojego dofinansowania z uczelni) a do tego parę problemów (bo nie zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli ). I tak się nazbierało.

Dziś w ogóle zrobiłam sobie dzień pracy w domu, bo znając życie jak pójdę do pracy to za swoje sprawy zabiorę się najwcześniej o 15-16, bo od rana miałabym co chwilę coś do zrobienia. A tak - szybki przegląd internetu i zaraz siadam do roboty. Może dzięki temu w końcu będę miała wolną chociaż chwilę w niedzielę

Talk - a co u Ciebie? też coś ostatnio milczysz.

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2016-11-18 o 07:34
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 16:51   #2520
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Paula - kompletnie nic O pobycie w PL Wam pisałam, z później już powrót do rzeczywistości. Kompletnie nic się u nas nie zmienia a ja żyję w zawieszeniu nie mogąc się zdecydować, w którą stronę w życiu chcę obecnie iść. Praca jak praca - wiecie jak ją uwielbiam Przy życiu póki co trzyma mnie myśl, że może gdzieś wyjedziemy na chwilę w styczniu.
Poza tym to w przyszły piątek zaczynamy przeprowadzkę i wszystko jest w cholerę skomplikowane, bo mojego TŻ od przyszłego tygodnia przetransferowali do innej placówki. Nie dość, że będzie pracował gdzie indziej, to godziny pracy będziemy mieć inne. Dodatkowo ma przyszły weekend pracujący, więc weekend nam na przeprowadzkę też odpada, więc chyba nocami się będziemy przeprowadzać ... Aż m się słabo robi a jutro zaczynam pakowanie, łatanie dziur po obrazach w ścianach i malowanie ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 15:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.