Listopadówki 2021! Część III ;) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-29, 14:52   #1501
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Byliśmy dziś z Clara na USG serca, bo nie wiem czy pisałam i czy pamiętacie ale miała po urodzeniu jakieś szmery i niewielkie dziury. Kazali przyjść na roczek na kontrole. Okazalo sie ze szmer zniknął, dziury tez, także opijamy dziś zdrowie młodej
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 15:01   #1502
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja dolaczam Hortensja, bo Laura na roczek miala kontroke bioder i rentgen i wszystko jest w porzadku!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 15:37   #1503
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cieszę się ze wasze dzieci są zdrowe
Tez dołączamy do pozytywnych wieści. Marcel nie miał alergii tylko nietolerancję i ona minęła. On i ja możemy jeść normalnie a jego kamień w woreczku żółciowym okazał się tylko złogiem żółci. Więc na szczęście nic mu nie dolega


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 16:07   #1504
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

No to serio duży szampan! Kamień z serca jak nic poważnego nie ma
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 17:10   #1505
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Dobre wiadomości, zdrowe dziewczyny Clara i Laura 🥰🥰🥰 to najważniejsze
Marcel też super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 18:40   #1506
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Brawo dla Clary, Marcela, Laury! Super, że już dobrze. Wandzia też dołącza do świętowania, bo jej minęły reakcje na jajko i mleko i może wsuwać naleśniki

Dzięki za inspiracje posiłkowe, wczoraj w końcu był makaron ze szpinakiem. A dziś mielony z ziemniakami i burakiem. Burakami pluła okrutnie, ale resztę wszamała z ochotą. Za to guacamole na kolację nie podeszło

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

A aromactiv wersja budżetowa, zwłaszcza jak już macie olejek to na podpaskę albo wkładkę 2-3 kropelki np eukaliptusowego czy rozmarynowego

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi sie co do sloikow, ja daje Hipp, ufam im i maja na prawde duzo roznych opcji i smakow. Ale moja i tak najbardziej to spagetti bolognese

Też lubię hippa, ale ostatnio bunt totalny i wyrzucam ledwo napoczęte…
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 13:28   #1507
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Super wieści, że dzieciorki wyszły z problemów i wszystko z nimi dobrze
Właśnie a propos zdrowia, szczepienie muszę umówić!

Chiare, wzięłam L z Babywood


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 17:57   #1508
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

A u mnie te słoiczki ostatnio w ogóle nie wchodzą więc nawet jak mam niemoc w gotowaniu to ona tego zjesc noe chce ;(

W ogóle to kupuję kitchen helper a że tu o tym temat był to pokazuje co wybrałam. Jak przyjdzie i mąż złoży to jak ktoś będzie zainteresowany to napiszę czy porządny
https://magicznakredka.pl/pomocnik-kuchenny-bialy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Odnośnie szczepień będziecie szczepić przeciw ospie wietrznej?
Ja na 99% tak i właśnie muszę się dowiedzieć bo coś mi śmigło gdzieś, że dziecko chodzące do żlobka ma to szczepienie gratis z NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 18:17   #1509
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
A u mnie te słoiczki ostatnio w ogóle nie wchodzą więc nawet jak mam niemoc w gotowaniu to ona tego zjesc noe chce ;(

W ogóle to kupuję kitchen helper a że tu o tym temat był to pokazuje co wybrałam. Jak przyjdzie i mąż złoży to jak ktoś będzie zainteresowany to napiszę czy porządny
https://magicznakredka.pl/pomocnik-kuchenny-bialy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Odnośnie szczepień będziecie szczepić przeciw ospie wietrznej?
Ja na 99% tak i właśnie muszę się dowiedzieć bo coś mi śmigło gdzieś, że dziecko chodzące do żlobka ma to szczepienie gratis z NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wandzia już po 1 dawce ospy i próbuję się wstrzelić żeby była w miarę zdrowa na drugą. Tak, żłobkowe mają gratis tylko potrzeba zaświadczenia ze żłobka

U mnie jako tako wchodzi słoik jak dam z tłuczonymi ziemniakami
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 19:30   #1510
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Wandzia już po 1 dawce ospy i próbuję się wstrzelić żeby była w miarę zdrowa na drugą. Tak, żłobkowe mają gratis tylko potrzeba zaświadczenia ze żłobka

U mnie jako tako wchodzi słoik jak dam z tłuczonymi ziemniakami
A to 2 dawki są na opsę? Myslalam ze jedna ojjj bidna będzie tyle szczepien znow.
My już powtórzyliśmy na pneunokoki, swinkę i coś tam jeszcze nie pamiętam miała
Została nam 6w1 i meningokoki
Wiec myslalam ze na ospę jedna dawka chociaz

Muszę w takim razie zaświadczenie ze żlobka sobie załatwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 19:52   #1511
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Tak. Szczepie na ospę w grudniu. Syn tez był szczepiony i nie zachorował jak w szkole pół klasy miało. Ja bardzo śle wspominam swoją ospę dlatego zaszczepiłam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 20:07   #1512
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

A to te szczepienia na 13-14 miesięcy trzeba umawiać? To nie są jakieś obowiązkowe?
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:50   #1513
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
A to te szczepienia na 13-14 miesięcy trzeba umawiać? To nie są jakieś obowiązkowe?
Jak umawiać? Bo nie rozumiem
W sensie myślę, że w każdej przychodni jest inaczej, ja się umawiam na wszystko i muszę sobie pilnować szczepienia bo mi nie przypomną nawet jak obowiązkowe

Wiem że po 1 roku jest szczepionka na odrę, świnkę i różyczkę plus do tego powtarza się te z początku 6w1(lub 5w1 w zależności co się wybrało), pneunokoki, meningokoki

A ospa wietrzna to mozna odpłatnie dziecko zaszczepić lub bezpłatnie jak dziecko chodzi do żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez jedytka1
Czas edycji: 2022-11-30 o 21:45
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 23:00   #1514
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
A u mnie te słoiczki ostatnio w ogóle nie wchodzą więc nawet jak mam niemoc w gotowaniu to ona tego zjesc noe chce ;(

W ogóle to kupuję kitchen helper a że tu o tym temat był to pokazuje co wybrałam. Jak przyjdzie i mąż złoży to jak ktoś będzie zainteresowany to napiszę czy porządny
https://magicznakredka.pl/pomocnik-kuchenny-bialy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Odnośnie szczepień będziecie szczepić przeciw ospie wietrznej?
Ja na 99% tak i właśnie muszę się dowiedzieć bo coś mi śmigło gdzieś, że dziecko chodzące do żlobka ma to szczepienie gratis z NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie dzisiaj przyjdzie kitchen helper i bujak ciekawa jestem testów

Patrzę na ten wybrany przez ciebie i się zastanawiam czy Emilka jest taka spokojna? Mój to by między tymi szczebelkami uciekał. Kupilam jak najbardziej zabudowany

Tak czytam, czytam i czy tylko moje dziecko nie je sloiczkow?

Co do szczepień to się niw wypowiadam, my jesteśmy mega w tyle. Ostatnie przez chorobę też przesunięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 02:58   #1515
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89426328]Do mnie dzisiaj przyjdzie kitchen helper i bujak ciekawa jestem testów

Patrzę na ten wybrany przez ciebie i się zastanawiam czy Emilka jest taka spokojna? Mój to by między tymi szczebelkami uciekał. Kupilam jak najbardziej zabudowany

Tak czytam, czytam i czy tylko moje dziecko nie je sloiczkow?

Co do szczepień to się niw wypowiadam, my jesteśmy mega w tyle. Ostatnie przez chorobę też przesunięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A mi się te zabudowany.średnio podobają a jeśli będzie wychodzić to też chyba i to chodzi aby się nauczyła wchodzić i wychodzić sama A jak zleci to tatuś zabuduje
Pokaż jaki wybrałaś, bo jeśli pisałaś gdzieś to mi umkło niestety

No Emilka też słoików już nie je bo już dawno jej nie wchodzą więc nawet ich nie kupuje. Raczej do nich nie wrócę. Tak samo kaszek już jej nie robie. Je to co ja zazwyczaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 07:31   #1516
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Marcelowi nigdy słoiczki nie smakowały nad czym ubolewam zjadł jak mu wymieszałam z makaronem albo barszcz, ale to pewnie przez miłość do buraków
Bardzo się zastanawiam nad kitchen helperem. Boje się ze ten mój akrobata będzie dzięki temu ciagle na blat wchodził i mam trochę złe wspomnienia, bo starszy syn spadł kiedyś z tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 08:28   #1517
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Moja lubi niektore sloiczki, np sama marchewke, albo takie z kurczakiem. I mam zawsze w zapasie na jakies wyjscia, jak idziemy gdzies na caly dzien albo do knajpy. Tak w domu to nie je, je to co my, a jak pluje to ja dopcham jogurtem albo bananem.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 09:00   #1518
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
A mi się te zabudowany.średnio podobają a jeśli będzie wychodzić to też chyba i to chodzi aby się nauczyła wchodzić i wychodzić sama A jak zleci to tatuś zabuduje
Pokaż jaki wybrałaś, bo jeśli pisałaś gdzieś to mi umkło niestety

No Emilka też słoików już nie je bo już dawno jej nie wchodzą więc nawet ich nie kupuje. Raczej do nich nie wrócę. Tak samo kaszek już jej nie robie. Je to co ja zazwyczaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też te zabudowane się niezbyt podobają ale stwierdziliśmy, że bezpieczeństwo ponad urok. Już widziałam oczyma wyobraźni jak mój akrobata się wspina po bocznych szczebelkach (ludzie w komentarzach często o tym pisali). W moim można zdemontować zamknięcie i będzie mógł sam wchodzić. Zamówiłam tutaj wood model noway.

Oo u nas kaszka na kolacje obowiązkowo zmieniamy tylko dodatki
Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Marcelowi nigdy słoiczki nie smakowały nad czym ubolewam zjadł jak mu wymieszałam z makaronem albo barszcz, ale to pewnie przez miłość do buraków
Bardzo się zastanawiam nad kitchen helperem. Boje się ze ten mój akrobata będzie dzięki temu ciagle na blat wchodził i mam trochę złe wspomnienia, bo starszy syn spadł kiedyś z tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My jak kupiliśmy sloiczki, żeby na wakacjach mu dawać, to wymiotował

Nie wiem czy Marcel dałby radę wejść na blat w tym kitchen helperze, który ja wybrałam. Jest mega zabudowany.

Ze sloiczkow to kupuje tylko same owocowe, które dodaje do kaszel/jogurtów jak nie mam żadnego owocka Załącznik 7783357

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:21   #1519
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Jak umawiać? Bo nie rozumiem
W sensie myślę, że w każdej przychodni jest inaczej, ja się umawiam na wszystko i muszę sobie pilnować szczepienia bo mi nie przypomną nawet jak obowiązkowe

Wiem że po 1 roku jest szczepionka na odrę, świnkę i różyczkę plus do tego powtarza się te z początku 6w1(lub 5w1 w zależności co się wybrało), pneunokoki, meningokoki

A ospa wietrzna to mozna odpłatnie dziecko zaszczepić lub bezpłatnie jak dziecko chodzi do żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest tak, że na obowiązkowe sami dzwonią, a tylko na dodatkowe trzeba się umawiać.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 11:02   #1520
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
U mnie jest tak, że na obowiązkowe sami dzwonią, a tylko na dodatkowe trzeba się umawiać.
Aaa widzisz, to co przychodnia to inne obyczaje
No ja np totalnie zapomniałam o bilansie na 9 miesięcy, więc nie umówiłam się, nie było nas tam i nikt nie dzwonił
Na basenie jak byłyśmy to ktoś mnie oświecił ale to juz byłyśmy bilansu na roczek hahha
No i właśnie tam dziewczyny mówiły, że ich przychodnie dzwonią, no a moja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 11:40   #1521
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Aaa widzisz, to co przychodnia to inne obyczaje
No ja np totalnie zapomniałam o bilansie na 9 miesięcy, więc nie umówiłam się, nie było nas tam i nikt nie dzwonił
Na basenie jak byłyśmy to ktoś mnie oświecił ale to juz byłyśmy bilansu na roczek hahha
No i właśnie tam dziewczyny mówiły, że ich przychodnie dzwonią, no a moja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja też nie, panuje luzik
Dzisiaj dzwoniłam to do końca roku wszystkie terminy zajęte
Oczywiście każdego dnia coś się zwalnia więc luzik, ale miło byłoby zaplanować dzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 12:29   #1522
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

U nas na kitchen helper jeszcze za wczesnie bo sama dlugo nie ustoi.
A sloiczki zjada w weekendy, ogolnie jak jestesmy w domu, albo gdzies poza domem. Ale tylko wytrawne, owocowe sa beee
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 10:44   #1523
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Baby na polskich grupach- "czy moge dac dziecku to czy tamto, zawsze robie z korabem i nasionami chia ale mi sie skonczyly", "moja tylko placki z pelnoziarnistej maki z jednorozca na sniadanie"

Baby na francuskich grupach- "moja corka je wieczorem 187,5 ml zupki w butelce. Wczoraj zaczelismy otwierac kalendarz adwentowy i bardzo polubila czekoladki".

Serio grupy fb to moja ulubiona rozrywka
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 15:21   #1524
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Baby na polskich grupach- "czy moge dac dziecku to czy tamto, zawsze robie z korabem i nasionami chia ale mi sie skonczyly", "moja tylko placki z pelnoziarnistej maki z jednorozca na sniadanie"

Baby na francuskich grupach- "moja corka je wieczorem 187,5 ml zupki w butelce. Wczoraj zaczelismy otwierac kalendarz adwentowy i bardzo polubila czekoladki".

Serio grupy fb to moja ulubiona rozrywka

Naprawdę aż taka rozbieżność?

Marcelek zakończył dziś antybiotyk, a jest dalej chory okropny zalegający katar i straszny kaszel. Weekend musimy przeżyć na inhalacjach i sudafedzie, a w poniedziałek znów do lekarza..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:33   #1525
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Baby na polskich grupach- "czy moge dac dziecku to czy tamto, zawsze robie z korabem i nasionami chia ale mi sie skonczyly", "moja tylko placki z pelnoziarnistej maki z jednorozca na sniadanie"

Baby na francuskich grupach- "moja corka je wieczorem 187,5 ml zupki w butelce. Wczoraj zaczelismy otwierac kalendarz adwentowy i bardzo polubila czekoladki".

Serio grupy fb to moja ulubiona rozrywka

Ja właśnie czytam, że bbox jednak niezalecany i jakaś logopedka popełniła post w tym temacie. Nosz kuźwa, a jeszcze pół roku temu wszyscy sr*li żarem, że tylko bbox. Baby rwały włosy z głowy, żeby tylko dzieciak chciał z tego pić. A teraz olaboga popłoch

To już wolę te francuskie baby.
Holenderskie baby też dają chleb z czekoladą na śniadanie i jakiś prosty i szybki obiad. U nas kwoczenie na maksa.

Chiare zdrówka dla Małego. Kurcze po antybiotyku taki ciąg dalszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:11   #1526
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Baby na polskich grupach- "czy moge dac dziecku to czy tamto, zawsze robie z korabem i nasionami chia ale mi sie skonczyly", "moja tylko placki z pelnoziarnistej maki z jednorozca na sniadanie"

Baby na francuskich grupach- "moja corka je wieczorem 187,5 ml zupki w butelce. Wczoraj zaczelismy otwierac kalendarz adwentowy i bardzo polubila czekoladki".

Serio grupy fb to moja ulubiona rozrywka
Hahhaha dobre
Mnie to zawsze śmieszą porady medyczne, patrzcie na zdjęcie mojego dziecka ma różowe krosty co to może być. I oczywiście odpowiedzi milion, kazdy z inną diagnozą i oczywiście z podanym rozwiązaniem jak leczyć. Nikt nie powie idz do lekarza xd



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Naprawdę aż taka rozbieżność?

Marcelek zakończył dziś antybiotyk, a jest dalej chory okropny zalegający katar i straszny kaszel. Weekend musimy przeżyć na inhalacjach i sudafedzie, a w poniedziałek znów do lekarza..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję, to musi być dla małego bardzo męczące ;(
My wróciłyśmy do żlobka choć katar ciągle ma, i dziś tak marudziła, że ja już miałam ochotę sobie nożem odciąg uszy. I nie wiem czy marudzi tak z tego akwarium xzy przez zęby bo póki co widzę 3 nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytam, że bbox jednak niezalecany i jakaś logopedka popełniła post w tym temacie. Nosz kuźwa, a jeszcze pół roku temu wszyscy sr*li żarem, że tylko bbox. Baby rwały włosy z głowy, żeby tylko dzieciak chciał z tego pić. A teraz olaboga popłoch

To już wolę te francuskie baby.
Holenderskie baby też dają chleb z czekoladą na śniadanie i jakiś prosty i szybki obiad. U nas kwoczenie na maksa.

Chiare zdrówka dla Małego. Kurcze po antybiotyku taki ciąg dalszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Generalnie to wszystko zle juz jest haha. Tak to już będzie, że za parę lat powiedzą a nie to jednak trzeba dziecko sadzać by nauczyło się siedzieć itd. Xd

Co do jedzenia to ja myślę, że wszystko z rozsądkiem. Jutro u nas będzie Mikołaj więc robiłam ciasteczka dla Mikołaja plus ciasto bo ogólnie będzie bratanica, mój brat z bratową i moi rodzice więc coś tam szykuje do jedzenia. I oczywiscie ze dostała i ciastko i szpatułkę z resztkami masy do ciasta
Mi mama zawsze dawała i to takie wspomnienia dla mnie z dzieciństwa. Nie dałam jej tego w kilogramach więc luzik może sobie polizać i też spróbować nie umrze od tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 20:21   #1527
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Co do kalendarza adwentowego to mi się przypomniał ten reel. Ta babka jest genialna. Leje jak ja ogladam https://www.instagram.com/reel/ClngF...d=YmMyMTA2M2Y=


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 09:14   #1528
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

U nas był wczoraj Święty Mikołaj i impreza mikołajowa, Emilka dostała prezenty, moja bratanica takze
Na szczescie ta starsza nie poznała przebranego dziadka
A u Was kiedy zawita?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 11:24   #1529
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja daję we wtorek rano, ale po drobiazgu dla każdego z nas

Młodemu wyrżnęła się dolna piątka :/ a ja tutaj czekałam na trójki halo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 11:33   #1530
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

U nas dzisiaj był rano

Mąż wczoraj wyleciał do Japonii, Laura dostała gorączki 39,4. Zaczyna się świetnie…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 20:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.