Anty aging - plotkowo - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-05, 15:24   #121
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Olejek malinowy ( z tych nie mega tłuściochów jest ), filtr i podkład mineralny mam od 7 rano i mimo ponad 15 stopni nic się z makijażem nie dzieje

Kiedyś tu na wizażu wyczytałam, że cera nadrabia produkcję sebum, bo jest często traktowana produktami matującymi. No mi się zgadza. Na noc potrzeba dobrego nawilżenia, nie natłuszczenia, a na dzień wtedy nie ma takiego tłuszczu na twarzy.
U mnie też to się sprawdza. Na noc stosuje wręcz ciężką pielęgnację - mocno odżywczą, mocno nawilżającą i natłuszczającą również. Przede wszystkim taka, żeby zregenerować wszelkie podrażnienia i uspokoić naczynka, bo jak wychodzi mi rumień, to produkcja łoju też się nasila.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie się to kompletnie nie sprawdza. W obecnych czasach jest taka mnogość delikatnych, lekkich produktów do cer tłustych, które nie zawierają agresywnie matujących substancji ani najczęściej w ogóle żadnych matujących, że taki argument jest mocno przestarzały. Tym bardziej, że produkty matujące zawsze były raczej w ofercie dziennej a nie nocnej. Nie każdą przetłuszczającą cerę da się przywrócić do normy nawilżaniem.
No nie da się, można tylko minimalizować skutki, a to czy da się poprawić ze źle na znośnie czy z tragicznie na kiepsko to już kwestie genów i innych wewnętrznych czynników. Ale nie ma co się smucić, tłuste cery często wolniej się starzeją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 16:35   #122
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No nie da się, można tylko minimalizować skutki, a to czy da się poprawić ze źle na znośnie czy z tragicznie na kiepsko to już kwestie genów i innych wewnętrznych czynników. Ale nie ma co się smucić, tłuste cery często wolniej się starzeją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak trochę powątpiewam w tę hipotezę. To znaczy może bym się zgodziła w kwestii tempa powstawania zmarszczek, ale nie uważam ich za największą oznakę starzenia. Gorzej i mniej estetycznie moim zdaniem potrafią wyglądać różne oznaki utraty jędrnosci i migracja tłuszczu (obwisłe podbródki, wory pod oczami) oraz zmiany kolorytu skóry, a przed nimi nadprodukcja sebum raczej nie chroni.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 16:42   #123
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak trochę powątpiewam w tę hipotezę. To znaczy może bym się zgodziła w kwestii tempa powstawania zmarszczek, ale nie uważam ich za największą oznakę starzenia. Gorzej i mniej estetycznie moim zdaniem potrafią wyglądać różne oznaki utraty jędrnosci i migracja tłuszczu (obwisłe podbródki, wory pod oczami) oraz zmiany kolorytu skóry, a przed nimi nadprodukcja sebum raczej nie chroni.
I opadanie owalu twarzy, to wg mnie bardzo postarza.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:40   #124
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Filtry działają i z tym nie ma co dyskutować. Jestem posiadaczką PIH, które jasne, trochę bledną z czasem i kiedy stosujemy fotoprotekcję, jednak natychmiast wracają, gdy posiedzimy na słońcu - nawet w domu i przez szybę.
Tak sobie pod koniec lutego zasnęłam na nasłonecznionym łóżku. I obudziłam się 2h później w plamach, których nie widziałam dzięki zabiegom od miesięcy.

Zostawię to zdjęcie tutaj. Obie fotki dzielą 4 lata. Nie jest to zdjęcie z sieci. Opalanie vs zabiegi na przebarwienia i SPF.

Na dłonie też powinniśmy używac SPF, bo one dość szybko zamieniają się w pomarszczone kabanoski.

Są filtry o matowym wykończeniu, ultra matowym, satynowym, dające glow. Są też bielące koszmarki. Stosując krem z filtrem można odstawić zwykły krem na dzień i tyle.


Poza tym retinoidy całorocznie, zabiegi gabinetowe, dermapen do zagęszczania skóry, mezoterapia igłowa z nawilżaczami, nabranie w pewnym wieku dodatkowych kilku kg, bo większości z nas w końcu zaczynają zapadać się policzki. Unikanie farbowania włosów na zbyt ciemny kolor, dodanie im refleksów. Koniec końców delikatny retusz owalu twarzy wolumetrią, botoks stosowany zapobiegawczo, a nie, kiedy już ciężko jest usunąc stare zmarszczki. Później pewnie HIFU. Modne wariacje na temat boba/long boba zamiast długich, oklapniętych włosów.

Ja do tego zawsze jestem team aviatory (noszę okulary), jeansy straight albo wide leg i jakieś modne sneakersy z crop topem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3427.jpg (77,9 KB, 192 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 20:31   #125
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Ja gdy wychodzę do biura to nakładam serum na twarz i pod oczy i na to lekki krem BB. Gdy jestem w domu to tylko serum/olejek. Nie stosuję masek ani peelingów bo mnie to podrażnia i jestem obsypana uczuleniem

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

To ja znowu w drugą stronę, jak zdarzało mi się przez tydzień-dwa jedynie myć twarz i nakładać nieregularnie krem (jakikolwiek) cera mi poszarzała, była jeszcze bardziej tłusta, ziemista, grudkowata. Mnie za to nic nie uczuli, ale gdybym nie stosowała kwasów/peelingu czy choćby maski z glinki, miałabym niezdrową i zapuszczoną skórę. To była u mnie swego czasu próba "wyleczenia" skóry - mycie wodą i krem nivea i buzia jak u niemowlaka, bo ktoś tak robi i mu pasuje no szczęściarz.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja muszę, bo jak nie nałożę odpowiedniej pielęgnacji, to zaraz podrażnia mi się twarz i nie dość, że zaczyna się natłuszczać, to jeszcze robię się czerwona, jak na posiadaczkę cery naczyniowej przystało. Tyle, że to nie jest nie wiadomo jaka pielęgnacja, jeden lekki krem nawilżający, a w okolicach okresu, gdy cera mi się mocniej przetłuszcza, dodatkowo serum normalizujące na strefę T. No i pod filtr kładę zdecydowanie mniej kremu niż wtedy, gdy nie używam spf, ale kładę, bo z kremem lepiej to wszystko wygląda i się zachowuje.
A podkład stosuję mineralny matujący Annabelle minerals, on jest bardzo leciutki, coś pomiędzy podkładem a pudrem. Bezpośrednio pod niego primer glinkowy na strefę T, na sam koniec odrobina sypkiego pudru, też bardzo lekkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co to takiego ten primer glinkowy? Primer kojarzę z czymś takim pod makijaż chyba, ale, że glinkowy, to mnie zaciekawiło? Mi w sumie, jak na razie, za dzienną pielęgnację sam krem z filtrem wystarcza, właśnie chwilę temu zmyłam i cera jest ładnie nawilżona i miękka. Na filtr kładę tylko puder w kamieniu albo bambusowy, zależy który mam pod ręką.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie to też dość trudne do wyobrażenia, ale tak samo cerom z przeciwstawnego bieguna może być trudno zrozumieć, jak ktoś w ogóle może mieć problem z formułą czy ilością filtra.
Cieszy mnie, że udało mi się odejść od podkładów, to już sam filtr jest dla mnie trudny do zniesienia, podkładu po prostu nie dałabym rady na to nałożyć, ani we fluidzie ani w pudrze ani w cushionie.
To prawda, ja nie zrozumiem potrzeb suchej skóry, bo nigdy typowo suchej nie miałam, jak już, to przesuszonej nieodpowiednią pielęgnacją, a do tego przetłuszczoną. Chyba najgorsze combo. Miałam okres używania podkładów jak miałam te 16-18 lat i koszmarną cerę. Teraz jestem parę lat starsza i porzuciłam takie produkty, ale przy okazji mam już za sobą ten najgorszy twarzowy czas Ostatnio tylko myślałam o kremie BB, ale w końcu uznałam, że po co jak i tak nie będę tego pewnie nakładać. Swoją skórę już doprowadziłam do fajnego stanu i mam nadzieję, że filtry mi pomogą to utrzymać.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 21:25   #126
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
To ja znowu w drugą stronę, jak zdarzało mi się przez tydzień-dwa jedynie myć twarz i nakładać nieregularnie krem (jakikolwiek) cera mi poszarzała, była jeszcze bardziej tłusta, ziemista, grudkowata. Mnie za to nic nie uczuli, ale gdybym nie stosowała kwasów/peelingu czy choćby maski z glinki, miałabym niezdrową i zapuszczoną skórę. To była u mnie swego czasu próba "wyleczenia" skóry - mycie wodą i krem nivea i buzia jak u niemowlaka, bo ktoś tak robi i mu pasuje no szczęściarz.



A co to takiego ten primer glinkowy? Primer kojarzę z czymś takim pod makijaż chyba, ale, że glinkowy, to mnie zaciekawiło? Mi w sumie, jak na razie, za dzienną pielęgnację sam krem z filtrem wystarcza, właśnie chwilę temu zmyłam i cera jest ładnie nawilżona i miękka. Na filtr kładę tylko puder w kamieniu albo bambusowy, zależy który mam pod ręką.



To prawda, ja nie zrozumiem potrzeb suchej skóry, bo nigdy typowo suchej nie miałam, jak już, to przesuszonej nieodpowiednią pielęgnacją, a do tego przetłuszczoną. Chyba najgorsze combo. Miałam okres używania podkładów jak miałam te 16-18 lat i koszmarną cerę. Teraz jestem parę lat starsza i porzuciłam takie produkty, ale przy okazji mam już za sobą ten najgorszy twarzowy czas Ostatnio tylko myślałam o kremie BB, ale w końcu uznałam, że po co jak i tak nie będę tego pewnie nakładać. Swoją skórę już doprowadziłam do fajnego stanu i mam nadzieję, że filtry mi pomogą to utrzymać.
Primer glinkowy kupowałam razem z podkładami mineralnymi. Nakłada się je pod podkład. Wygładzają skórę, matowią. Jako, że to produkty sypkie, można też stosować na podkład. Widziałam, że niektórzy dodają je do klasycznych podkładów w płynie, żeby właśnie bardziej zmatowić. U mnie sprawdzają się naprawdę nieźle, znacznie przedłużają mat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 01:48   #127
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak trochę powątpiewam w tę hipotezę. To znaczy może bym się zgodziła w kwestii tempa powstawania zmarszczek, ale nie uważam ich za największą oznakę starzenia. Gorzej i mniej estetycznie moim zdaniem potrafią wyglądać różne oznaki utraty jędrnosci i migracja tłuszczu (obwisłe podbródki, wory pod oczami) oraz zmiany kolorytu skóry, a przed nimi nadprodukcja sebum raczej nie chroni.

To jakiś mit, który powoli odchodzi do lamusa. Można mieć tłusta skore wszędzie poza okolicami oczu, tam zmarszczki wyjdą najwcześniej i jak świecące czoło ma ochronić przed zmęczonym wyglądem? Tyle dobrego chociaż, ze glowy look stał się modny, czuje ze jakoś mieszam się z tłumem używającym highlighera na czole i nosie.

Ostatnio trafiłam na ciekawy filmik w temacie kremów BB. Wiadomo trudno trafić idealny itd. Ktoś miał genialnie prosty pomysł, żeby zmieszać ulubiony krem z podkładem, wiec i protekcja i jakieś ujednolicenie cery. Nie przyglądałam się temu od strony mieszania konkretnych chemikaliów, ale w teorii czy te 5-10min między jednym a drugim robi różnice?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-06, 12:57   #128
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Anty aging - plotkowo

Jakie zabiegi medycyny estetycznej poleciłybyście na okolice pod oczami z już silnie widocznymi zmarszczkami i tendencją do nieestetycznych worków? Jaki zabieg dałby dobre efekty a jednocześnie nie byłby obarczony dużym ryzykiem, że coś pójdzie nie tak? Wiek 40+.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 13:14   #129
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Jakie zabiegi medycyny estetycznej poleciłybyście na okolice pod oczami z już silnie widocznymi zmarszczkami i tendencją do nieestetycznych worków? Jaki zabieg dałby dobre efekty a jednocześnie nie byłby obarczony dużym ryzykiem, że coś pójdzie nie tak? Wiek 40+.

Ja bym poleciła wizytę u dermatologa estetycznego żeby objerzał Twoją skórę i zdecydował co będzie dla niej najlepsze.

Wiem, odkrywcze, ale nikt Ci na odległość nie doradzi, bo przecież nie widać Cię po światłowodzie
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:23   #130
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 261
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Filtry działają i z tym nie ma co dyskutować. Jestem posiadaczką PIH, które jasne, trochę bledną z czasem i kiedy stosujemy fotoprotekcję, jednak natychmiast wracają, gdy posiedzimy na słońcu - nawet w domu i przez szybę.
Tak sobie pod koniec lutego zasnęłam na nasłonecznionym łóżku. I obudziłam się 2h później w plamach, których nie widziałam dzięki zabiegom od miesięcy.

Zostawię to zdjęcie tutaj. Obie fotki dzielą 4 lata. Nie jest to zdjęcie z sieci. Opalanie vs zabiegi na przebarwienia i SPF.

Na dłonie też powinniśmy używac SPF, bo one dość szybko zamieniają się w pomarszczone kabanoski.

Są filtry o matowym wykończeniu, ultra matowym, satynowym, dające glow. Są też bielące koszmarki. Stosując krem z filtrem można odstawić zwykły krem na dzień i tyle.


Poza tym retinoidy całorocznie, zabiegi gabinetowe, dermapen do zagęszczania skóry, mezoterapia igłowa z nawilżaczami, nabranie w pewnym wieku dodatkowych kilku kg, bo większości z nas w końcu zaczynają zapadać się policzki. Unikanie farbowania włosów na zbyt ciemny kolor, dodanie im refleksów. Koniec końców delikatny retusz owalu twarzy wolumetrią, botoks stosowany zapobiegawczo, a nie, kiedy już ciężko jest usunąc stare zmarszczki. Później pewnie HIFU. Modne wariacje na temat boba/long boba zamiast długich, oklapniętych włosów.

Ja do tego zawsze jestem team aviatory (noszę okulary), jeansy straight albo wide leg i jakieś modne sneakersy z crop topem.
Ale o co chodzi z tymi zdjęciami? Że niby na dole plamy są mniejsze? Nie wydaje mi się.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:25   #131
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ze różnica dla wszystkich, którzy widzieli jest kolosalna. To moja twarz na gorze poorana przebarwieniami, na dole w takim stanie, ze już nawet nie noszę podkładu, a kilka lat temu używałam tylko mocno kryjących.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Sama okolica oka ma kolosalną różnicę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-06, 15:26   #132
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 261
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ze różnica dla wszystkich, którzy widzieli jest kolosalna. To moja twarz na gorze poorana przebarwieniami, na dole w takim stanie, ze już nawet nie noszę podkładu, a kilka lat temu używałam tylko mocno kryjących.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Sama okolica oka ma kolosalną różnicę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widocznie zdjecia tego nie oddają

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:30   #133
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Widocznie zdjecia tego nie oddają

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
Oddają idealnie, po prostu chciałaś być niemiła. Nie rusza mnie to ani ani.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:35   #134
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 261
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Oddają idealnie, po prostu chciałaś być niemiła. Nie rusza mnie to ani ani.
Po prostu efekt nie jest taki szalona jak sobie wmawiasz, ale spoko.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:38   #135
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Po prostu efekt nie jest taki szalona jak sobie wmawiasz, ale spoko.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
Bardzo starasz się mi umniejszyć, ale zwyczajnie Ci to nie idzie. Więcej życzliwości życzę na co dzień, to i Tobie będzie w życiu lepiej.

Efekt jest świetny. Twarz odmłodzona o wiele lat i już nikt nie pyta, czy jestem na coś chora przez te podkrążone oczy, "a moze bys sobie zbadala nerki".

Takze talk to the hand.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:44   #136
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 261
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo starasz się mi umniejszyć, ale zwyczajnie Ci to nie idzie. Więcej życzliwości życzę na co dzień, to i Tobie będzie w życiu lepiej.

Efekt jest świetny. Twarz odmłodzona o wiele lat i już nikt nie pyta, czy jestem na coś chora przez te podkrążone oczy, "a moze bys sobie zbadala nerki".

Takze talk to the hand.
Nie. Po prostu nie widzę tego spektakularnego efektu i tyle. Wrzuciłaś zdjęcie więc chyba nie dziwi cię, że ktoś je obejrzał i skomentował?

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:50   #137
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z tymi zdjęciami? Że niby na dole plamy są mniejsze? Nie wydaje mi się.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

Może popraw sobie ustawienia telefonu/monitora, bo jak byk widać, ze plamy na dole są mniejsze. Kwestia sporna co dla kogo jest efektem spektakularnym, ale zmianę widać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:58   #138
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Anty aging - plotkowo

Jak dla mnie efekt jest bardzo widoczny. Skóra wygląda pięknie
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 16:10   #139
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dla mnie też efekt jest mocno widoczny i baaardzo korzystna zmiana.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-06, 16:50   #140
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Anty aging - plotkowo

Też uważam, że efekt jest doskonale widoczny

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 16:59   #141
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
To prawda, ja nie zrozumiem potrzeb suchej skóry, bo nigdy typowo suchej nie miałam, jak już, to przesuszonej nieodpowiednią pielęgnacją, a do tego przetłuszczoną. Chyba najgorsze combo. Miałam okres używania podkładów jak miałam te 16-18 lat i koszmarną cerę. Teraz jestem parę lat starsza i porzuciłam takie produkty, ale przy okazji mam już za sobą ten najgorszy twarzowy czas Ostatnio tylko myślałam o kremie BB, ale w końcu uznałam, że po co jak i tak nie będę tego pewnie nakładać. Swoją skórę już doprowadziłam do fajnego stanu i mam nadzieję, że filtry mi pomogą to utrzymać.
Ja miałam połączenie przesuszu i smalcu podczas stosowania mydeł i olejów. Wtedy jeszcze się nie mówiło, że to nie jest pielęgnacja dla każdego, więc trochę zajęło mi odkrycie, że to te wychwalane produkty robią mi krzywdę.


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
To jakiś mit, który powoli odchodzi do lamusa. Można mieć tłusta skore wszędzie poza okolicami oczu, tam zmarszczki wyjdą najwcześniej i jak świecące czoło ma ochronić przed zmęczonym wyglądem? Tyle dobrego chociaż, ze glowy look stał się modny, czuje ze jakoś mieszam się z tłumem używającym highlighera na czole i nosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To właśnie mój przypadek. A najgorsze że właśnie pod oczy, które to miejsca są jedynymi suchymi na mojej twarzy i z punktu widzenia samej skóry mogłabym tam kłaść filtry, robić tego nie mogę, bo podrażniają mi właśnie oczy.


Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Też uważam, że efekt jest doskonale widoczny

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Widać różnicę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 19:26   #142
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja jakiejś wielkiej różnicy nie widzę między tymi zdjęciami. Gdyby nie podpisy, nie umiałabym wskazać które jest przed, a które po (dobra, nie są podpisane, kolejnosc zakladam ze góra przed). Ale ja nawet przytycia czy schudnięcia nie zauwazę . Ważne, żeby posiadaczka byla zadowolona z efektu

Edytowane przez 1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Czas edycji: 2022-05-06 o 19:29
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 22:40   #143
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Anty aging - plotkowo

Różnica jest bardzo duża. To by mnie też zmotywowało.

Ale ja z kolei nigdy nie miałam problemu z skóra pod oczami i plamami.
Mam problem ze zmarszczkami mimicznymi i potwornie rozszerzonymi porami. Na to filtr nie pomoże, a szkoda, bo wiem, że warto stosować, ale w takim wypadku trochę brak mi motywacji.

Ale wolumetria to dla mnie przesada. Wolę gorzej wyglądać niż chodzić na takie zabiegi. Z kolei na gabinetu kosmetyczne szkoda mi kasy. Chodzić trzeba regularnie i kosztuje miliony. To samo botoks. A właściwie nie tyle co kasy, a czasu. Nie lubię tego. Ledwo się mogę zmusić, żeby iść raz w roku do fryzjera. Kiedyś całe 3 miesiące chodziłam na paznokcie, ale stwierdziłam, że mnie to wykańcza i od tamtej pory nie byłam już ani razu.
Właściwie kiedyś nawet miałam jakiś zryw z gabinetem kosmetycznym, byłam dwa razy na jakims zabiegu na twarz, no i fajnie, fajnie, ale więcej się już nie umówiłam.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2022-05-06 o 22:47
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:00   #144
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89210322]Różnica jest bardzo duża. To by mnie też zmotywowało.

Ale ja z kolei nigdy nie miałam problemu z skóra pod oczami i plamami.
Mam problem ze zmarszczkami mimicznymi i potwornie rozszerzonymi porami. Na to filtr nie pomoże, a szkoda, bo wiem, że warto stosować, ale w takim wypadku trochę brak mi motywacji.

Ale wolumetria to dla mnie przesada. Wolę gorzej wyglądać niż chodzić na takie zabiegi. Z kolei na gabinetu kosmetyczne szkoda mi kasy. Chodzić trzeba regularnie i kosztuje miliony. To samo botoks. A właściwie nie tyle co kasy, a czasu. Nie lubię tego. Ledwo się mogę zmusić, żeby iść raz w roku do fryzjera. Kiedyś całe 3 miesiące chodziłam na paznokcie, ale stwierdziłam, że mnie to wykańcza i od tamtej pory nie byłam już ani razu.
Właściwie kiedyś nawet miałam jakiś zryw z gabinetem kosmetycznym, byłam dwa razy na jakims zabiegu na twarz, no i fajnie, fajnie, ale więcej się już nie umówiłam.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Dla mnie botox jest super, widzę bardzo dużą różnicę właśnie w zmarszczkach mimicznych, szczególnie na czole. Pewnie niedługo zrobię sobie przerwę, bo co za dużo, to też niezdrowo + zauważyłam, że już sama mam coraz mniejszą tendencję do marszczenia się, bo się oduczyłam, ale jak dotąd stosowałam trzy razy i podoba mi się ten efekt wygładzenia. Ostatnio młodsza ode mnie dziewczyna z pracy stwierdziła, że wyglądam na 23-24 lata, czyli o 5-4 lat młodziej. Sama tak raczej nie uważam, ale miło, jak ludzie mnie odmładzają, bo wcześniej mnie postarzali o 5 lat (przed botoxem i operacją dolnych powiek).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:04   #145
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89210322]Różnica jest bardzo duża. To by mnie też zmotywowało.

Ale ja z kolei nigdy nie miałam problemu z skóra pod oczami i plamami.
Mam problem ze zmarszczkami mimicznymi i potwornie rozszerzonymi porami. Na to filtr nie pomoże, a szkoda, bo wiem, że warto stosować, ale w takim wypadku trochę brak mi motywacji.

Ale wolumetria to dla mnie przesada. Wolę gorzej wyglądać niż chodzić na takie zabiegi. Z kolei na gabinetu kosmetyczne szkoda mi kasy. Chodzić trzeba regularnie i kosztuje miliony. To samo botoks. A właściwie nie tyle co kasy, a czasu. Nie lubię tego. Ledwo się mogę zmusić, żeby iść raz w roku do fryzjera. Kiedyś całe 3 miesiące chodziłam na paznokcie, ale stwierdziłam, że mnie to wykańcza i od tamtej pory nie byłam już ani razu.
Właściwie kiedyś nawet miałam jakiś zryw z gabinetem kosmetycznym, byłam dwa razy na jakims zabiegu na twarz, no i fajnie, fajnie, ale więcej się już nie umówiłam.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Akurat botox to jest bardzo krótki zabieg. W porównaniu do fryzjera i paznokci nie zajmuje prawie w ogóle czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:24   #146
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89210339]Dla mnie botox jest super, widzę bardzo dużą różnicę właśnie w zmarszczkach mimicznych, szczególnie na czole. Pewnie niedługo zrobię sobie przerwę, bo co za dużo, to też niezdrowo + zauważyłam, że już sama mam coraz mniejszą tendencję do marszczenia się, bo się oduczyłam, ale jak dotąd stosowałam trzy razy i podoba mi się ten efekt wygładzenia. Ostatnio młodsza ode mnie dziewczyna z pracy stwierdziła, że wyglądam na 23-24 lata, czyli o 5-4 lat młodziej. Sama tak raczej nie uważam, ale miło, jak ludzie mnie odmładzają, bo wcześniej mnie postarzali o 5 lat (przed botoxem i operacją dolnych powiek).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No powiem szczerze, że jesli miałabym się na coś zdecydowac, to bylby to botoks. Na pewno bardziej to niż latanie kilka razy, czy nawet raz w miesiącu na jakieś zabiegi.
Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Akurat botox to jest bardzo krótki zabieg. W porównaniu do fryzjera i paznokci nie zajmuje prawie w ogóle czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kusisz. Kusisz. 1,5 h malowania paznokci raz na 3 tyg nie mogę znieść.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2022-05-06 o 23:25
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:38   #147
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89210357]No powiem szczerze, że jesli miałabym się na coś zdecydowac, to bylby to botoks. Na pewno bardziej to niż latanie kilka razy, czy nawet raz w miesiącu na jakieś zabiegi. Kusisz. Kusisz. 1,5 h malowania paznokci raz na 3 tyg nie mogę znieść.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Botox trwa 15 min (sam zabieg nawet nie 5, wliczam przyjście do gabinetu, bla bla i płacenie), ja robię co 5-6 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:38   #148
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89210361]Botox trwa 15 min (sam zabieg nawet nie 5, wliczam przyjście do gabinetu, bla bla i płacenie), ja robię co 5-6 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Kurcze, to nawet nie wiedziałam. Wyobrażałam sobie, że to jakaś dłuższą procedura.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 23:40   #149
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89210362]Kurcze, to nawet nie wiedziałam. Wyobrażałam sobie, że to jakaś dłuższą procedura.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Przynajmniej mój lekarz w ekspresowym tempie lata wokół mojej twarzy i ekspresowo wstrzykuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 10:45   #150
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89210362]Kurcze, to nawet nie wiedziałam. Wyobrażałam sobie, że to jakaś dłuższą procedura.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Potwierdzam, botoks to błyskawiczny zabieg nawet nazywają go "lunchowym", bo zdążysz go zrobić na przerwie w pracy

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.