Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 10:36   #31
zaminka
Raczkowanie
 
Avatar zaminka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 107
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Ten blond to była tylko taka ciekawość najlepiej czuje się oczywiście w brązie. A co do tych ubrań to nie bardzo rozumiem :P bo na zdjęciach widać tylko moją bluzę zieloną. Na co dzień ubieram się w przypasowane rzeczy, nie lubie ubrań sportowych. Ale jestem otwarta na wszelkie propozycje dziękuję i pozdrawiam
zaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:05   #32
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Cytat:
Napisane przez zaminka Pokaż wiadomość
Ten blond to była tylko taka ciekawość najlepiej czuje się oczywiście w brązie. A co do tych ubrań to nie bardzo rozumiem :P bo na zdjęciach widać tylko moją bluzę zieloną. Na co dzień ubieram się w przypasowane rzeczy, nie lubie ubrań sportowych. Ale jestem otwarta na wszelkie propozycje dziękuję i pozdrawiam
chodziło mi o tunikę(?) w paski + getry no ale taka moda teraz, ja mam zupełnie inny styl (także dla większosci ludzi pewnie wyglądasz super), mogę tylko powiedzieć jaki i jakoś zainspirować
ja ubieram się różnie, raz dziewczęco, raz sportowo. sama inspiruję się kulturą indyjską/japońską, mam pełno zwiewnych bluzeczek, pełno szali, kolczyków, kocham spinać włosy w kok i asymetrycznie ścięte włosy, lubię też proste kroje (jak to sama mówię bardziej europejskie)
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:13   #33
zaminka
Raczkowanie
 
Avatar zaminka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 107
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Zgadzam się, każdy ma inny styl i gust ja wole znowu lubie przypasowane do ciała bluzeczki, uwielbiam rurki, (chociaż kiedyś wcale bym ich nie założyła ) no i najczęściej chodzę w butach na małym obcasie. Odzwyczaiłam się od sportowych ubrań i czuje teraz w nich jakoś źle i narazie nie zamierzam tego zmieniać
zaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:58   #34
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Cytat:
Napisane przez zaminka Pokaż wiadomość
Teraz mam na głowie tzw. "boba" ale mam go już rok i myślę nad jakimiś zmianami, zastanawiam się czy nie zapuścić włosów. I czy nie zafarbować na jasny kolor, korci mnie żeby zobaczyć jakbym wyglądała w blondzie
tyle, ze zapuszczanie włosów to nie jest radykalna zmiana, tylko proces raczej długotrwały jeśli chcesz zapuszczac, to dbaj o dobry stan koncówek i tyle, poza tym fryzjera omijaja z daleka; ale jeżeli Cię korci, zeby coś zmieniać (a wiedze, ze tak), to nie będzie lekko
wiem z doświadczenia, tez mialam boba przez chyba dwa lata i mialam zapuszczać, ale w koncu szlag mnie trafil i ściełam na krótko.

nie farbuj na blond, imho nawet nie trzeba symulacji, zeby widzieć, ze jesteś typem zimy i ciemny kolor włosów Ci pasuje. Pasemka odradzam, jeżeli już, to dosłownie kilka w kontrastowym, czerwonym odcieniu - nie rudym, ale czerwonym - jeżeli masz przekonanie do takiej stylizacji. Ja to zrobiłam sobie raz i podobało mi sie, z tym, ze trudno jest utrzymać przez dłuższy czas czerwony odcien.
W ogóle dziewczyny mają często tendencję do doradzania ciepłych kolorków - złociste, rudości, ciepłe brązy - nie żebym miala coś przeciwko, ale zastanawiam sie, czy zawsze słusznie, bo większosc Polek to akurat typy chłodne i nie jestem przekonana, że te kolory im pasują. A przy takim zdecydowanym typie kolorystycznym jak Twój, pasemka czy ciepłe odcienie mogą osłabić efekt - sama miałam kiedyś na ciemnych włosach różne kombinacje jaśniejszych pasemek i z perspektywy stwierdzam, ze nigdy nie było to dobre rozwiazanie.
Jak dla mnie wyglądasz teraz korzystnie; masz piękne oczy i warto je podkreślać, ale to kwestia makijażu, chociaz fryzury też - bob moim zdaniem dobrze "wydobywa" oczy, krótkie fryzurki również, ale skoro chcesz zapuszczać, to nie namawiam do złego :P
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:05   #35
zaminka
Raczkowanie
 
Avatar zaminka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 107
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Mam właśnie na głowie troche jaśniejszych refleksów ale właśnie za bardzo mi to nie pasuje bo moja twarz straciła troche charakterku , dlatego kupie chyba jakiś brązik i się zafarbuje. Masz rację ciągnie mnie do fryzjera ale będę się starała a jak nie dam rady to trudno właśnie nie wiem za bardzo jak sie malować żeby uwydatnić moje oczy. Uwielbiam ich kolor a najgorzej to mam z cerą bo nie wiem jaki podklad dobrać bo mam koło nosa takie czerwone cienie i bardzo to mnie denerwuje :/ a jak posmaruje tam jakimś podkladem to skóra się łuszczy :/ ale będę próbowała wszystkiego żeby moja cera wyglądała ładnie, chociaż nie wiem czy sie da dziękuję za rady
zaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:08   #36
zaminka
Raczkowanie
 
Avatar zaminka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 107
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

Cześć dziewczyny, minęło trochę czasu no i nie zapuszczam włosów bo mnie długie denerwują mam teraz włosy do ramion no i mam zamiar obciąć sie na boba jeszcze raz bo ta fryzurka najbardziej mi spasowała. Tylko myślę o kolorku wkleje kolor jaki mi się podoba tylko nie wiem czy fryzjer zrobi mi taki bo oni zawsze tak farbują że te pasemka bardzo się odróżniają a ja chciałabym żeby one zlały sie z moimi brąz włosami. Może coś doradzicie? 1 zdjęcie to kolorek a następne 3 to ja i mój obecny kolor tylko teraz mam ciut dłuższe włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6776602.jpg (26,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (147,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (63,9 KB, 50 załadowań)
zaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:46   #37
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Moja metamorfoza :) bardzo potrzebna... Zaminka

jesli dobra fryzjerka zrobi baleyage to powinno byc ladnie, poza tym po jakims czasie od farbowania te kolory sie tak jakby zlewaja ze soba i bardziej hmm... wspolgraja ze soba
mialam tak sama, po zrobieniu te pasma rozjasnione sie bardziej wyrozinialy, a potem zlaly i tworzyly harmonijna calosc
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.