Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 11:27   #1
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113

Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(


Hejj.
Mam na imie Hania i mam 16 lat.
Najchetniej opislaabym siebie tak jak to robia inne dziewczyny na swoich watkach o metmorfozach. Powiem ttylko tyle, ze no nie wiem jak sie ze soba obchodzic jakies tam male rady kolezanek mi nie wystarczaja, chociaz kazda mi mowi zebym cos ze soba zrobila.
Kiedtys mialam sliczne wlosy, krecone geste... teraz nie weim dlaczego cos sie wnich zepsulo, i sa jakie sa ... przetluszczaja sie codziennie, nie kreca sie tak jak keidys (moze to wina scieca?), ine sa juz te same jednym slowem. Z twarza to samo, tradzik. Ostatnio duzo przytylam, ale mozemy pominac ta kwestie, heh lepiej o tym nie mowic
I tutaj moje pytanie do was, jak mam sie ubierac do swojej karnacji, wlosow? Jak malowac sie, by wydobyc to co najladniejsze. Powaznie siedze na waszej stronie jzu rok i dopiero teraz zdecydowalam sie, by napisac. Nieby wsyztsko wiem na temat maluych oczu itp. ale nie wiem jak to zastosowac u siebie.
Dodaje zdjecia bez makijazu, glowa niemyta jeden dzien, w polarku I prosze was o pomoc, wiem ze ejstescie profesjonalistkami, wiec moze ktoras z was zlituje sie i pomoze tez i mi ? proszeeeeeeee

P.S.: W ta srode ide do fryzjera i myslalam nam fryzura Alby, co myslicie o niej? Wydaje mi sie, ze lepiej by wygladala jakbym sie przefarbowala na braz, ale mam by mnie zabila chyba :d i by mi wszystkie wlosy chyba do resztki wypadly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja rozpusczone.jpg (13,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja rozpuszczone calkowicie.jpg (12,8 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jazwiazane.jpg (12,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zwiazane.jpg (13,0 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowy fryz.jpg (33,5 KB, 54 załadowań)
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:38   #2
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Zdjęcia nie są zbyt wyraźne, nie widać dokładnie jaka masz fryzurę, ale myślę, że mogłabyś przyciemnić kolor włosów, taki jasny brąz wydaje mi sie w porządku, włosy nabrałyby tez blasku. Co do tego , że są zniszczone, przetłuszczają się...musisz zainwestować w kosmetyki, obowiązkowo szampon odpowiedni, jakiś balsam, maseczka?jeśli idziesz do fryzjera to sie go poradź powinien c powiedziec jakie kosmetyki będą najlepsze dla twoich włosówFryzurke możesz troche odświeżyć, ale nie jakies drastyczne cięcie na krótko, może lekko pocieniu, troszke skróć

Jesli pojawił sie trądzik to obowiązkowo do dermatologa, sama mam ten problem i zbyt długo zwlekałam z wizyta u lekarza, a chyba tylko to może na prawde pomóc. Możesz dodatkowo kupić jakis dobry żel oczyszczający, poszukaj czegos w KWC

Makijaż. Obowiązkowo podkreśl oczy, mam tu na myśli tusz do rzęs, kredka do oczu, ale nie czarna, może jakis brąz
Masz bardzo ładne usta, nalezy i to podkreślic, błyszczyk
JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:45   #3
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Ja polecam Ci lekturę wątku o włosach kręconych http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644 . Jak zastosujesz się do rad dziewczyn włosy powinny odzyskać ładny skręt i blask I myśle że brąz to dobry pomysł.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:24   #4
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Zdjęcia nie są zbyt wyraźne, nie widać dokładnie jaka masz fryzurę, ale myślę, że mogłabyś przyciemnić kolor włosów, taki jasny brąz wydaje mi sie w porządku, włosy nabrałyby tez blasku. Co do tego , że są zniszczone, przetłuszczają się...musisz zainwestować w kosmetyki, obowiązkowo szampon odpowiedni, jakiś balsam, maseczka?jeśli idziesz do fryzjera to sie go poradź powinien c powiedziec jakie kosmetyki będą najlepsze dla twoich włosówFryzurke możesz troche odświeżyć, ale nie jakies drastyczne cięcie na krótko, może lekko pocieniu, troszke skróć

Jesli pojawił sie trądzik to obowiązkowo do dermatologa, sama mam ten problem i zbyt długo zwlekałam z wizyta u lekarza, a chyba tylko to może na prawde pomóc. Możesz dodatkowo kupić jakis dobry żel oczyszczający, poszukaj czegos w KWC

Makijaż. Obowiązkowo podkreśl oczy, mam tu na myśli tusz do rzęs, kredka do oczu, ale nie czarna, może jakis brąz
Masz bardzo ładne usta, nalezy i to podkreślic, błyszczyk
Dzieki za odpowiedz co do tych oczu, to uzywam ale tylko tuszu. Jak sie pomaluje kredka wydaje mi sie ze mam jakies takie tycie oczy pewnie zle to robie. weim ze niewyrazne, ale z kamerki nie mialam innych. poweim tam, te zdjecia sa bez makijazu, na codzien normlanie sie namluje, tzn. jakis podklad/puder, tusz, blyszczyk. co do wlosow wiem o tym, ze trzeba sotoswac te odzywski wszytskie. ciocia mi daje profesjonalne i naprawde dbam o wlosy, zadnego suszenia, ukladania, prostowania. naprawde nie weim dlaczego takie sa ... co do twarzy: u dermatologa juz bylam juz 2 razy i ciagle to samo mi daje, co nie dziala -.- tym razem ide i prosze o tabletki. myslicie ze szamponetka marion bylaby dobra? nie che ich juz katowac farba poza tym zalezy mi na tym zeby chociaz troche sie sprala potem.. co o ytm myslicie? jakis kolor macie poradzic? acha i dodam jescze ze mam takie zielono brazowe oczy, jak myslicie jakie cienie? szukam cigale jakiegos mocniejszego makjazu, ale bez przesady. macie cos moze? i rpzepraszam za to rozpisanie xD

Do Zenada; dzieki wielki napewno wejde i poogladam
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:32   #5
agutiii
Raczkowanie
 
Avatar agutiii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 46
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

A robiłaś sobie może badania na poziom hormonów? Bo może to one są główną przyczyną trądziku i tycia i wystarczyłyby dobrze dopasowane tabletki.
agutiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:45   #6
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Nieee... tzn. mialam baaaaardzo duzo badan robionych, bo jakies pol roku temau ciagle mdlalalm, ale nic nie wykazaly nawet resonans magnetyczny XD moglabys cos wiecej o tym napisac?
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:59   #7
agutiii
Raczkowanie
 
Avatar agutiii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 46
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Cytat:
Napisane przez hankaskakankadwakije Pokaż wiadomość
Nieee... tzn. mialam baaaaardzo duzo badan robionych, bo jakies pol roku temau ciagle mdlalalm, ale nic nie wykazaly nawet resonans magnetyczny XD moglabys cos wiecej o tym napisac?
Przepraszam, że się zapytam, ale jak wygląda u Ciebie sprawa z okresami, są regularne?
Może podam na swoim przykładzie: ja z trądzikiem walczę od trzeciej klasy podstawówki. Nigdy nie miałam takiego dnia w moim życiu, w którym na mojej twarzy nie byłoby żadnego pryszcza. Przetestowałam już wszystkie możliwe kuracje, te babcine i te apteczne, antybiotyki i retinoidy. No wszystko. Z tym, że jakieś parę lat temu była widoczna jakaś poprawa, ale od jakiegoś roku po prostu nie było żadnych efektów. I byłam w coraz większej depresji. Moja dermatolog powiedziała, że już nie wie jak mi pomóc. Z powodu nieregularnych miesiączek trafiłam do endokrynologa. Leczę się tam dwa lata. Pierwsze badania na hormony (testosteron i inne) miałam na pograniczu normy, ale było ok. W tym roku powtórzyłam badania, bo moja mama była zaniepokojona. Testosteron miałam podwyższony prawie dwukrotnie. Lekarz wysłał mnie na usg jajników. Układanka się poskładała. Mam zespół policystycznych jajników. Od dwóch miesięcy biore Diane35 i twarz wygląda coraz lepiej.
Przepraszam, że tak się rozpisałam.
agutiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 14:23   #8
ola91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 135
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Jedyne, co rzuca się mi w oczy - kiepskie brwi. Idź do kosmetyczki (zwykły salon fryzjerski też moze być) niech Ci je wyreguluje (to nie boli ) i zrobi henne, brązową. Koszt około 8 zł.
Lepiej nie rób tego sama, bo masz bardzo malutkie brwi, to wygląda nieestetycznie. Henna pozwala uzyskać efekt naturalnych, ładnych brwi.
Oprócz tego może warto zainwestować w dobry tusz do rzęs i jakiś błyszczyk, najlepiej bezbarwny? Wydaje mi się, ze nieźle wyglądałabyś w kremowych cieniach do powiek.
ola91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 15:21   #9
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

co do tej kredki do oczu, to rob kreskę na górnej powiece nie na dolnej, jesli wtedy wydaje ci sie że masz małe oko.

tez byłam u dermatologa dpiero 2 razy i te poki co nie pomaga mi, ale wiem ze trzeba wypróbować wiele leków zanim trafi się na odpowiedni. jednak planuje w najblizszym czsie isc do ginekologa, podobno tabletki anty pomagaja na trądzik
JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:54   #10
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Moja METAMORFOZA. Dziewczyny pomocyyy ! :(

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
co do tej kredki do oczu, to rob kreskę na górnej powiece nie na dolnej, jesli wtedy wydaje ci sie że masz małe oko.

tez byłam u dermatologa dpiero 2 razy i te poki co nie pomaga mi, ale wiem ze trzeba wypróbować wiele leków zanim trafi się na odpowiedni. jednak planuje w najblizszym czsie isc do ginekologa, podobno tabletki anty pomagaja na trądzik
wlasnie chyba sie wyobire do gino.. ale najpierw do pani dermatolog, jezeli ona mi nie przepisze nic to kja pocaluje w dupke i marsz do pana Zbysia haha xD

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ola91 Pokaż wiadomość
Jedyne, co rzuca się mi w oczy - kiepskie brwi. Idź do kosmetyczki (zwykły salon fryzjerski też moze być) niech Ci je wyreguluje (to nie boli ) i zrobi henne, brązową. Koszt około 8 zł.
Lepiej nie rób tego sama, bo masz bardzo malutkie brwi, to wygląda nieestetycznie. Henna pozwala uzyskać efekt naturalnych, ładnych brwi.
Oprócz tego może warto zainwestować w dobry tusz do rzęs i jakiś błyszczyk, najlepiej bezbarwny? Wydaje mi się, ze nieźle wyglądałabyś w kremowych cieniach do powiek.
Sek w tym, ze ja chodze do kosmetyczki regularnie na regulacje tylko mam takie rzedziutkie brwi, naturalnie takie cienkie i wysoko osadzone. no a to co wystaje trzeba wyrwac, na henne ide w ten poniedzialek. moglabys cos iwecej o tych kremowych napisac ?moze jkaies polecasz?

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agutiii Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się zapytam, ale jak wygląda u Ciebie sprawa z okresami, są regularne?
Może podam na swoim przykładzie: ja z trądzikiem walczę od trzeciej klasy podstawówki. Nigdy nie miałam takiego dnia w moim życiu, w którym na mojej twarzy nie byłoby żadnego pryszcza. Przetestowałam już wszystkie możliwe kuracje, te babcine i te apteczne, antybiotyki i retinoidy. No wszystko. Z tym, że jakieś parę lat temu była widoczna jakaś poprawa, ale od jakiegoś roku po prostu nie było żadnych efektów. I byłam w coraz większej depresji. Moja dermatolog powiedziała, że już nie wie jak mi pomóc. Z powodu nieregularnych miesiączek trafiłam do endokrynologa. Leczę się tam dwa lata. Pierwsze badania na hormony (testosteron i inne) miałam na pograniczu normy, ale było ok. W tym roku powtórzyłam badania, bo moja mama była zaniepokojona. Testosteron miałam podwyższony prawie dwukrotnie. Lekarz wysłał mnie na usg jajników. Układanka się poskładała. Mam zespół policystycznych jajników. Od dwóch miesięcy biore Diane35 i twarz wygląda coraz lepiej.
Przepraszam, że tak się rozpisałam.
Spoko, ja bardzo lubie czytac takie dlugie odpowiedzi I prawgne ci pogratulowac, bo wlasnie zdecydowalam sie zeby isc zorbic badania -.- przez te wiele lat choroby juz mialam tego dosc, ale bardzo mozliwe ze rzeczyiwcie te zmiany sa z hormonow. Co do miesiaczki wsyztysko jest w porzadku takze nie mam sie tutaj co martwic, ale do gino chyba i tak pojde dzieki

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

A co z wlosami?! Bo glownie o nie mi tutaj chodzi, i o ta fryzure Alby Macie jakies pomysly co powiedziec fryzjerce? Muislaabym je potemprostowac zeby tak wygladaly? w ogole bd mi ona pasowac? Nie wiem juz sama, a boje sie je sciac bo zapuszczam... Maice moze jakies propozycje ? Moje wybawczynie
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.