gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 00:06   #1
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691

gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..


no wlasnie,co byscie wybraly?
ja szukam pomyslu dla siebie
postanowilam po ciezkich dwoch miesiacach pracy w uk
w koncu wydac jakas wieksza kwote,aby moc cos zmienic.
mam do wydania ,powiedzmy 2000zl

wiem,ze salony oferuja jakies zmiany imagu itp
ale mysle ze lepiej zapytac wizazanki zwlaszcza iz jak to mowia co dwie glowy to nie jedna !

jedyne na co ja wpadlam to:
-przedluzenie wlosow na stale /aktualnie mam clip-in/
-mikrodermabrazja?
-moze profesjonalne wybielanie zębów?
-dietetyk /chcialabym schudnac 5-6kg/
-paznokcie zelowe


no wiec moje drogie, czekam na Wasze pomysły !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1052.jpg (71,6 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1217.jpg (22,2 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1429.jpg (30,9 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1478.jpg (21,2 KB, 338 załadowań)
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:25   #2
Princess Lolita
Raczkowanie
 
Avatar Princess Lolita
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 37
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

No ja bym pewnie zaczęła od nosa ;p a dalej to chyba zęby - takie profesjonalne wybielanie czy licówki to na prawdę świetnie wygląda i efekt jest długotrwały. Ja wybielałam rożnymi środkami dostępnymi w aptece i nawet trochę jak mi się udało, zauważyłam że ludziom podobają się moje zęby i zwracają na to uwagę
a paznokcie żelowe, co kto lubi, i co kto umie w nich robić - ja nie umialabym sobie śniadania zrobić z paznokciami jak u kreta
Za 2 tysiace mozna jeszcze wstrzyknąc sobie sporo kwasu hialuronowego ;p
__________________
Princess Lolita is...
...an asian beauty...
Princess Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:55   #3
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Jesteś bardzo ładna i nie potrzebujesz wielkich przemian.
ale jak szaleć to szaleć

Zagęściłabym włosy dodając sobie trochę więcej pasemek, a takze całośc przefarbowała.
Włosy masz ładne, ale wydają się cieniutkie i osłabione. Mogłabyś zainwestować w dobre odżywianie włosów, a także doczepić sobie trochę aby wydały się gęstsze i np dłuższe.
Co do koloru to ten jest zdecydowanie za jasny. To tak ładnej buzi będzie prawie każdy pasował! Ja bym polecała kolor złocisty karmel czy coś podobnego.
Na co jeszcze bym wydała takie pieniądze? Maseczki z witamin, zabiegi u kosmetyczki, a także wybielanie ząbków.

A Ty co chciałabyś generalnie w sobie zmienić?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:17   #4
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

wlasciwie to chcialabym jakas duza zmiane;-)
cos co naprawde mnie odmieni.
jesli chodzi o wloski juz pracuje nad ich pielegnacja,faktycznie nie sa w najlepszym stanie..choc wszyscy mowia ze wlasnie jasny blond to moj kolor.
uwielbiam oryginalne fryzury ale przy przedluzonych wlosach chyba nie bardzo mam z czym szalec?

myslalam tez nad powiekszeniem sobie ust,znaczy tak troche bo jak widzicie moje chude jak sznurówki .../ile to wogole kosztuje?
na jakie zabiegi myslicie warto isc?
albo na co byscie mnie wyslaly ?;-)
jak narazie przed powrotem lecze buzie brewoxylem,i widze poprawe,no a juz w PL planuje jakies konkretne zabiegi
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:12   #5
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Ja bym to wydała na ciuchy i kosmetyki. Jesteś bardzo i nie potrzebujesz drastycznych zmian.
Powiększenie ust kosztuje ponad 1000zł.
Ja na pewno poszłabym do dermatologa na peeling.
Pisałaś coś o paznokciach żelowych. Polecam. Nie są drogie a efekt jest bardzo fajny.
Możesz zagęścić sobie włosy oraz przyciemnić np na jasny brąz.


---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

A na wybielanie musiałabyś przeznaczyć 1500-2000zł.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:12   #6
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Nie wiem skąd moje poprzedniczki wywnioskowały, że jest Ci potrzebne wybielanie zębów.. Przecież może masz je piękne, lśniąca biel itp.
Ale dobra

Będąc na Twoim miejscu nie robiłabym operacji plastycznych typu powiększanie ust. Są wąskie, fakt, ale to też dodaje Ci uroku
Nie muszą być wielkie, napompowane, jak te gwiazdek z show biznesu...
Sama jestem posiadaczką podobnych do Twoich.
Kiedyś miałam z tym problem, ale przywykłam i przede wszystkim - pokochałam je, bo są MOJE i KROPKA Tobie też to polecam.

Co do innych zabiegów...
Na pewno zmieniłabym kolor włosów. Ten wydaje mi się nienaturalny, jakoś nie pasuje do Ciebie. Postawiłabym na coś ciemniejszego, niekoniecznie blond, być może brąz?
Paznokcie żelowe - jeżeli uważasz, że są ładne i będzie Ci w nich wygodnie - biegnij do salonu kosmetycznego!
Będąc na Twoim miejscu wybrałabym się także na duuuże zakupy (kosmetyki, biżuteria, ubrania).
I nie zapomnij o relaksie - masaże, jacuzzi, sauna itp.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:15   #7
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd moje poprzedniczki wywnioskowały, że jest Ci potrzebne wybielanie zębów.. Przecież może masz je piękne, lśniąca biel itp.
Ale dobra


Będąc na Twoim miejscu nie robiłabym operacji plastycznych typu powiększanie ust. Są wąskie, fakt, ale to też dodaje Ci uroku
Nie muszą być wielkie, napompowane, jak te gwiazdek z show biznesu...
Sama jestem posiadaczką podobnych do Twoich.
Kiedyś miałam z tym problem, ale przywykłam i przede wszystkim - pokochałam je, bo są MOJE i KROPKA Tobie też to polecam.

Co do innych zabiegów...
Na pewno zmieniłabym kolor włosów. Ten wydaje mi się nienaturalny, jakoś nie pasuje do Ciebie. Postawiłabym na coś ciemniejszego, niekoniecznie blond, być może brąz?
Paznokcie żelowe - jeżeli uważasz, że są ładne i będzie Ci w nich wygodnie - biegnij do salonu kosmetycznego!
Będąc na Twoim miejscu wybrałabym się także na duuuże zakupy (kosmetyki, biżuteria, ubrania).
I nie zapomnij o relaksie - masaże, jacuzzi, sauna itp.

Ja napisałam jaki jest koszt tych zabiegów. Jak byś dokładnie przeczytała mój post to byś wiedziała, że odradzałam jej jakieś drastyczne zabiegi, ponieważ jest naprawdę ładną dziewczyną, ale jeżeli chce to zrobić żadne opinie tego nie zmienią.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 11:23   #8
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość

Ja napisałam jaki jest koszt tych zabiegów. Jak byś dokładnie przeczytała mój post to byś wiedziała, że odradzałam jej jakieś drastyczne zabiegi, ponieważ jest naprawdę ładną dziewczyną, ale jeżeli chce to zrobić żadne opinie tego nie zmienią.

Wybacz, to co napisałam nie miało być atakiem na nikogo.
Po prostu według mnie mówienie żeby zrobiła sobie taką operacje jest niepotrzebne Bo też uważam, że jest ładną dziewczyną i potrzebuje paru zmian, ale nie tak drastycznych jak operacja plastyczna. Skoro prosi o porady, to radzimy. A co ona z tym zrobi - to już jej sprawa. Tyle.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:39   #9
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

oj ja bym wybrała metamorfozę na głowie u jakiegoś dobrego fryzjera, full zabiegów u kosmetyczki na twarz i ciało, a jeżeli by coś zostało to na ubrania, dodatki i kosmetyki
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:59   #10
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Po prostu według mnie mówienie żeby zrobiła sobie taką operacje jest niepotrzebne
Nikt nie mówi o robieniu sobie operacji plastycznej.
Sama autorka wątku wspomniała o powiększeniu ust i nikt jej nie namawia do tego.

Kilka kolorków
Sama oceń w czym czułabyś się najlepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (20,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (20,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (19,6 KB, 66 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:03   #11
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

od siebie odam, ze najlepiej taka zmiane...na ktora poprawianie/podtrzymywanie w przyszlosci bedzie Cie stac
Bo wydac jednorazowo tak gruba kase to łatwo..ale potem to bywa roznie niestety.
Pisze to, bo przestalam sie bawic w blond pasemka jak czasem nie mialam akurat kasy na fryzjera, albo szkoda mi bylo te pare groszy na farbe bo wolalam cos innego kupic

ja bym sobie fundnela aparat na zęby
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 12:18   #12
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

ja bym na Twoim miejscu sciela wlosy na jakas fajna czuprynke, bo takie dlugie Cie postarzaja, wygladasz na jakies 30 lat i ten kolor jakis dziwny....za blado tak jakos--pzdr.
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:22   #13
Rutta
Raczkowanie
 
Avatar Rutta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

ja zainwestowałabym np. w weekend w spa + zabiegi na twarz, paznokci nie polecam, ponieważ dla zachowania ładnego efektu musiałabyś uzupełniać je co max 3 tyg, czyli co 3 tyg 100 zł :/

mysle, że po tych zabiegach na ciuszki i kosmetyki zostałoby niewiele, ale gdyby zostało to poszłabym na zakupki ))
Rutta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:41   #14
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 193
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

ja bym kupiła sobie karnet na basen, siłownie, czy jogę na Twoim miejscu bo dietowanie jest zupełnie niepotrzebne moim skromnym zdaniem

paznokcie żelowe - dobry pomysł

a może jakieś cacuszko od jubilera?) bedzie Ci towarzyszyć wiele dluzej niż paznokcie czy przedłużone włosy
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:55   #15
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

A mnie podobasz sie w tym kolorze, zwlaszcza na 1 i 2 zdjeciu. Nie wiem jak z utrzymaniem go i jakimasz naturalny, ale jesli przyciemniac to tylko na chlodne kolory i raczej stopniowo, bo jesli swoje wlosy masz rozjasnione to zamiast ladnego brazu, mialabys zielony braz...
wybielanie zebow to niby nienajgorszy pomysl, ale na pewno troche by je oslabilo, ponoc samo piaskowanie daje dosc dobre efekty. tak powiedziala mi dentystka - ze przed wybielaniem robi kazdemu piaskowanie a czesto po tym ludzie rezygnuja z owego wybielania, bo ten efekt im wystarcza. sama mam zamiar sprobowac, bo jestem po zdjeciu aparatu i taki 'peeling' mi sie przyda
co do diety to poczytaj o "odchudzanie na zawolanie", ja sie niedawno natknelam na nia i ponoc efekty sa,a jednoczesnie nie ma wielu "nieludzkich" ograniczen, w razie czego odezwij sie na PW, bo mam te diete
ja na pewno kupilabym duzo ubran i kosmetykow, jestes w anglii wiec kupno tych rzeczy powinno wyjsc Ci taniej niz w polsce
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:01   #16
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

hmmmm...
co do paznokci mówię nie .. lepiej zainwestować w odżywki i witaminki i mieć swoje ładne własne

przefarbować się na 5 propozycje taki nie za ciemny brązik

ścięła bym włosy na krótsze dużo

kupiła sobie kosmetyki do włosów oraz suplementy diety aby poprawić ich kondycję

zainwestowała bym w kurację oczyszczającą organizm a następnie w maseczki i dobry krem

a że chcesz schudnąć to może rowerek czy orbitrek albo stepper sobie kupisz?

wybielanie ząbków ? kup białą perłę w aptece

dieta - wyzuć do kosza wszystko co nie zdrowe i zrezygnuj z tego na stałe
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:57   #17
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
no wlasnie,co byscie wybraly?
jedyne na co ja wpadlam to:
1.-przedluzenie wlosow na stale /aktualnie mam clip-in/
2.-mikrodermabrazja?
3-moze profesjonalne wybielanie zębów?
4-dietetyk /chcialabym schudnac 5-6kg/
5-paznokcie zelowe
1.Ja bym zrezygnowała z przedłużania włosów na stałe. Wiem co to znaczy, bo sama to przezyłam. Gdybym mogła cofnąc czas to nie poświęciłabym swoich zadbanych włosów dla kilku centymetrów przedłużenia, dla zniszczonych po zdjęciu tego paskudztwa włosów, wielkiego dreda po myciu pomimo stosowania maseczek kupowanych w litrowych pojemnikach, wysuwających się pasemek, grubej kasy wydanej na cały proces. Dodam, że z tych obcych naturalnych kosmyków farba spłukiwała się błyskawicznie- tydzień?, a całe kosmyki były na tyle cienkie, że widac było granicę na której kończa sie moje włosy, a zaczynają obce. Nie , nie nie i jeszcze raz nie Lepiej wydac ta kase na: dobrego fryzjera, który zrobi fajną fryzurkę z krótkich włosów, profesjonalnie je pofarbuje, bo to na pewno by Ci się przydało. Ten blond nie jest rewelacyjny. Znacznie lepiej i młodziej wyglądałabys w jakims naturalnym odcieniu. Ten jest na tyle sztuczny, że uwydatnia kazda niedoskonałość cery, przebarwienia, znacznie postarza i sprawia, ze włosy wyglądaja jak siano. Naprawdę jakie by nie były własne włosy sa lepsze. Wystarczy o nie zadbać

2. Sama bym cos takiego zrobiła

3. Nie ma się nad czym zastanawiać. Polecam

4. Ditetyk? Nie jestes otyła, nie wyglądasz na osobę z nadwagą. Nie chce być niemiła i przepraszam jezeli kogoś urazę, ale czy szkielety nie wyglądaja okropnie? Owszem szczupłe ciało, ale nie poprzez nie jedzenie, tylko od etapu na którym jestes ostry trening! Ćwiczenia, jakas lekka dieta- nie jeść po 18, nie łaczyc węglowodanów z tłuszczami itp. i będziesz miec idealne, wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu, ale i bez wystających wszedzie kości i zapadniętych policzków, bo chyba tak wygląda idealne ciało?)) Zainwestuj to kilkadziesiąt złotych w karnet na fitness, może siłownie, lub po prostu zapisz sie na tańce. Salsa solo, wspaniale pomoże ukształotować sylwetke, wyszczupli całe ciało i przede wszystkim będziesz sie rewelacyjnie ruszac na imprezach!) Jeżeli chcesz zaoszczędzić a karnetach, to codziennie rano wskakuj w dresy i idź pobiegać. Nic nie wpłynie na figure tak jak ruch i co do tego nie ma wątpliwości. Aha i polecam jeszcze saune i masaże mmmmm.... Masaż wyszczuplający, antycellulitowy, relaksujący, coś wspaniałego

5. Paznokcie tak. Wizytówka kobiety to piekne włosy, cera, paznokcie i uśmiech. Ja bym zadbała o to wszystko, a na ciuszki wydałabym kolejne zarobione pieniądze, bo nawet te najpiekniejsze stroje nie uzupełnią tych braków, one nadal będą i wcale nie mniej widoczne.


Jeżeli chodzi o mnie to wydałabym jeszcze pieniądze na profesjonalne kosmetyki. Świetny podkład, paleta cieni do powiek jakiejs renowowanej firmy i ogólnie kosmetyki z najwyzszej półki

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
jak narazie przed powrotem lecze buzie brevoxylem,i widze poprawe,no a juz w PL planuje jakies konkretne zabiegi
OOOO tak, ten krem jest wspaniały

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
A na wybielanie musiałabyś przeznaczyć 1500-2000zł.
Nie wiem skąd wzięłas te ceny, ale wybielanie w dzisiejszych czasach jest tak powszechne, że jego koszt to kilkaset złotych. Dodam, że zęby nie sa zniszczone po zabiegu tak jak to ktoś napisał o ich osłabieniu. Nie są osłabione, zwiazki chemiczne uzywane do wybielania nie zmieniają struktury szkliwa. Zęby po zabiegu moga stac się po prostu nadwrażliwe na zmianę temperatury, ale i to po jakims czasie mija. Nie wiem dlaczego tak wiele osób zastanawia sie czy to zrobić. W Ameryce ciężko znaleźć osobę z żółtymi zębami. Tam preparaty z nadltenkiem karbamidu, którymi nasi dentyści wybielaja zęby zostały wprowadzone pół wieku temu, a środki te produkowane w strzykawkach dostepne są w aptekach, ale nie tylko, jako środek kosmetyczny. Dzisiaj już nie wyobrazam sobie, żebym chodziła z zębami w innym kolorze niz biel, a wiem, że kolor zębów może być jednym z największych kompleksów. Jeżeli ma sie okazje to zmienić, to nie ma się nad czym zastanawiać. Mamy 21 wiek, kazdy może mieć śnieznobiały uśmiech.



Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Będąc na Twoim miejscu nie robiłabym operacji plastycznych typu powiększanie ust. Są wąskie, fakt, ale to też dodaje Ci uroku
Nie muszą być wielkie, napompowane, jak te gwiazdek z show biznesu...
Sama jestem posiadaczką podobnych do Twoich.
Kiedyś miałam z tym problem, ale przywykłam i przede wszystkim - pokochałam je, bo są MOJE i KROPKA Tobie też to polecam.
Powięszkanie ust nie jest operacja plastyczną!! To raczej medycyna estetyczna. Chirurgia to cos zupełnie innego. Tutaj zabieg wykonywany jest na okreslony czas. Materiały uzyte do powiekszania ust sa wchłaniane i po okreslonym czasie usta powracaja do naturalnych rozmiarów. Gwiazdki show biznesu maja w większości ładne, pełne, poprawione usta, mam wrażenie, że masz na mysli gwiazdki porno, które 10 lat temu powiększały usta silikonem- ale efekt "pontonów" jest w tej branzy porzadany Założe się, że nie zgadłabyś-mając stycznośc z osobą po zabiegu- w wiekszości przypadków, że ktoś miał cos robione z ustami. Z łatwością mozna oszukac otoczenie, natury niestety nie... na szczęście technika idzie do przodu we wszystkich dziedzinach
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:57   #18
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

super,Wasze podpowiedzi sa bardzo pomocne !
nie spodziewalam sie nawet ze ktos sprubuje dobrac mi inne kolory na glowie /dziekuje bardzooooo !
jesli chodzi o ten blond,hm.. bede nadal o tym myslala,zwlaszcza iz musze sie zdecydowac przed przedluzaniem .

nie zaplace za nie wiele bo zrobi mi je kolega fryzjer ,w razie czego zawsze moge sciagnac ringi raczej co do przedluzanai decyzji nie zmienie bo moje piora sa tak krotkie ze nie da sie z nich wyczarowac nic ladnego zwlaszcza ze buzka mi sie zaokraglila od czasu gdy przytylam i to moj maly kompleks

no wiec,idac dalej, od paznokci tez mam ludzi,z wypelnianiem nie bedzie problemu

masaze ,sauna i jaccuzi ...no nie ukrywam,brzmi bosko sama na to nie wpadlam
karnet na silownie ,taak przydalby sie,ale moja najwieksza zmora jest objadanie sie wiec dlatego dietetyk,zeby mi do glowy nawkładał

co polecacie z zabiegow u kosmetyczki na twarz?
a na ciało ?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

[QUOTE=Ilena;13917530]hmmmm...
co do paznokci mówię nie .. lepiej zainwestować w odżywki i witaminki i mieć swoje ładne własne

/niestety moich paznokci nie jestem w stanie doprowadzic do ladu,nie mam do tego zdolnosci niestety,a z tipsami ktore nie sa jakos wariacko dlugie czuje sie ok /

przefarbować się na 5 propozycje taki nie za ciemny brązik

ścięła bym włosy na krótsze dużo

kupiła sobie kosmetyki do włosów oraz suplementy diety aby poprawić ich kondycję

zainwestowała bym w kurację oczyszczającą organizm a następnie w maseczki i dobry krem /kuracje oczyszczajaca? tzn co?

a że chcesz schudnąć to może rowerek czy orbitrek albo stepper sobie kupisz?

/bardzo spodobal mi sie ten pomysl,ale boje sie ze kupie a pozniej odstawie na 1oo lat nieuzywania /
wybielanie ząbków ? kup białą perłę w aptece /biala perle juz mialam,ale jakos to paskudztwo mi nie smakuje,jak juz to zrobic ten porzadny zabieg ktory trwa 30min a ma sie zabki jasniejsze o nawet 10tonow /

dieta - wyzuć do kosza wszystko co nie zdrowe i zrezygnuj z tego na stałe[

dobra sugestia /QUOTE]
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:28   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

wybrałabym się na mikrodermabrazję diamentową, jonoforezę, jakiś tam zabieg redukujący cellulit
nie wiem w sumie ile to wszystko by już kosztowało, ale za resztę kasy kupiłabym ciuchy na jesień/zimę i kosmetyki
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 16:36   #20
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

-fryzjer+odżywki do włosów
-wizyta u kosmetyczki
-wybielanie zębów
-paznokcie żelowe
-kupiłabym ciuszki i kosmetyki
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:46   #21
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Na twoim miejscu mikrodermabrazja lub zabieg złuszczania kwasami na cerę- bo widać ,że z tym powinnaś coś zrobić.
Na swoim miejscu wydałabym na jakiś delikatny zabieg wybielania zębów- bo jestem już troszkę starsza i zęby z racji wieku mam ciemniejsze, no i mam troszkę śladów po leczeniu silnymi lekami z dzieciństwa i gdyby się dało to chciałąbym je usunąć.
U niektórych osób dobrą inwestycją jest też korekta zgryzu- i dla urody i dla zdrowia.
W paznokcie raczej nie ładowałabym takiej kasy. Na dłuższą metę to nieopłacalne.Zdrowe naturalne paznokcie często są ładniejsze od żelowych czy tipsów a odżywka Herba Studio czy odżywki Gal do paznokci są stosunkowo tanie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 04:45   #22
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Proponuję
* zainwestować większą częśc kwoty na zabiegi na twarz, żeby zlikwidować te brzydkie plamki, krostki, przebarwienia (nie znam się na nazwach najlepiej zapytać doświadczona kosmetyczkę)
* przyciemnić włosy do jasnego brązu i odżywiać, odżywiać, odżywiać
* wybielić zęby u dentysty
* powiększyć usta
* makijaż permanentny brwi, bo nikną za bardzo i ich nie widać
* przedłużanie rzęs
* karnet na siłownię
Hmm nie wiem czy Ci starczy te 2000zł na to co napisałam, po prostu wybierz co potrzebujesz najbardziej i wklejaj na bieżąco fotki jak postępuje metamorfoza
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:30   #23
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Moim zdaniem powinnaś po pierwsze i najważniejsze : zabiegi u kosmetyczki na twarz!
Po drugie jakiś karnet na siłownię/basen - co tylko Ci odpowiada najbardziej + starać się nie jeść 3 godziny przed snem, ograniczać słodycze, węglowodany itp. - choć uważam, że 6 kg do schudnięcia to za dużo dla Ciebie, nie wyglądasz źle chyba, że to jakieś zdjęcia przed przytyciem ?

Koloru włosów bym nie zmieniała, ładnie Ci w takim tylko musisz bardziej zadbać o cerę, bo np. na pierwszych dwóch zdjęciach wyglądasz super, a tam gdzie widać zbliżenia na tą cerę to już gorzej, ale myślę, że jak zadbasz o to to będzie pięknie i inny kolor Ci nie potrzebny !

Co do zębów to nie wiem czy jest to potrzebne, bo na żadnym zdjęciu nie widać
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:46   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

1) włosów przedłużać nie musisz ale np. ja sama bym chetnie kupiła kilka psemek do zagęszczenia na allegro na clipy żeby sobie przypiąc jak mi się samej zachce

2) chudnać zdecydowanie nie potrzebujesz- lepiej zainwestuj z karnet na fitness klub albo siłownie a zoabczysz ze jak cialko bedzie wycwiczone i jedrniejsze to ci sie chudnac odechce

3) wybralabym sie na jakis konkretny zabieg albo serie dla odzywienia wloskow

4) z pewnoscia zainwestowalabym w porzadne oczyszczenie cery itp


a poza tym na pewno buty ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:12   #25
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu mikrodermabrazja lub zabieg złuszczania kwasami na cerę- bo widać ,że z tym powinnaś coś zrobić.
Na swoim miejscu wydałabym na jakiś delikatny zabieg wybielania zębów- bo jestem już troszkę starsza i zęby z racji wieku mam ciemniejsze, no i mam troszkę śladów po leczeniu silnymi lekami z dzieciństwa i gdyby się dało to chciałąbym je usunąć.
U niektórych osób dobrą inwestycją jest też korekta zgryzu- i dla urody i dla zdrowia.
W paznokcie raczej nie ładowałabym takiej kasy. Na dłuższą metę to nieopłacalne.Zdrowe naturalne paznokcie często są ładniejsze od żelowych czy tipsów a odżywka Herba Studio czy odżywki Gal do paznokci są stosunkowo tanie.
Nareszcie ktos to napisal! Zgadzam sie w 10000%.

A co do reszty - gdybym miala takie pieniazki, przeznaczylabym je wlasnie na cere i zabki
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:34   #26
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
U niektórych osób dobrą inwestycją jest też korekta zgryzu- i dla urody i dla zdrowia.
Niestety na korekte zgryzu nie starczy ani tysiąc ani dwa... to tak dla scislosci, gdyy autorka o tym pomyslala

Aha, ktos pisal o przedluzaniu rzes... Ja te o tym 'marze', ale podobnie jak z paznokciami - nie jest to jednorazowy wydatek, niestety.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:38   #27
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

ciuchy, ciuchy, ciuchy bym kupiła!
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:00   #28
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

* dobry fryzjer (naturalny odcień, modne cięcie - coś ekstra radykalnego od fachowca)
* kosmetyczka (wczoraj byłam i jestem pod wrażeniem ilości i różnorodności zabiegów)
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:27   #29
tysiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar tysiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 034
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

fryzjer - nowa, lepsza fryzura, kolor - jasny rudy
kosmetyczka - paznokcie, brwi, maseczki
ii... CIUCHY XDD
__________________
ale ze mnie zmarźluch..
tysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.