Maćakra! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 23:02   #31
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Maćakra!

nie mogłam sobie przypomnieć kogo mi przypominasz ale już wiem i myślę ze jej fryzurka by ci pasowała

moja koleżanka jest podobna bardzo tyle że ona ma grzyweczkę długą na bok i boba oraz czekoladowe włosy .. myślę że mogło by ci pasować ponieważ masz mało włosów i są strasznie ciężkie jak są długie

ale najpierw proponuje zmienić kolor .. bo czasami kolor potrafi zmienić wszystko

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

pasemka sobie odpuść
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:38   #32
stempelka
Raczkowanie
 
Avatar stempelka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 296
Dot.: Maćakra!

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
nie mogłam sobie przypomnieć kogo mi przypominasz ale już wiem i myślę ze jej fryzurka by ci pasowała

moja koleżanka jest podobna bardzo tyle że ona ma grzyweczkę długą na bok i boba oraz czekoladowe włosy .. myślę że mogło by ci pasować ponieważ masz mało włosów i są strasznie ciężkie jak są długie

ale najpierw proponuje zmienić kolor .. bo czasami kolor potrafi zmienić wszystko

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

pasemka sobie odpuść

czwartek ,piatek wybieram sie do fryzjera ,pasemek nie bede robic
bardzo spodobało mi sie teraz zakładanie na włosy takiej szerokiej opaski na włosy i delikatne kolczyki na uszach

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez stempelka Pokaż wiadomość
czwartek ,piatek wybieram sie do fryzjera ,pasemek nie bede robic
bardzo spodobało mi sie teraz zakładanie na włosy takiej szerokiej opaski na włosy i delikatne kolczyki na uszach
mozesz wstawic mi pare prozpozycji fryzury tej koleżanki?
__________________
kocham! swoje uzaleznienie od kosmetyków one jedyne mnie rozumie
<wiadomo>
stempelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.