Chcę wyglądać atrakcyjnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Jak poprawiacie swą atrakcyjność?
kupujesz nowy ciuch lub akcesoria 7 77,78%
idziesz do fryzjera i prosisz o poradę 2 22,22%
kupujesz nowy kosmetyk do makijażu 2 22,22%
idziesz do kosmetyczki na zabieg upiększający 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 07:26   #1
Mieloonka
Przyczajenie
 
Avatar Mieloonka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Unhappy


Jestem naturalną blondynką o ciemnych oczach i raczej jasnej karnacji..Wysokie czoło z wyrazną mała blizną kosmetyczną na środku i okrągłą twarz,którą możnaby wysmuklić.Moje naturalne włosy są dość kręcone,więc wszystkie fryzury wymagające ułożenia na okrągłą szczotkę i prostownicę odpadają-za mało czasu.Przez ostatnie 4 lata miałam blond włosy w różnych tonacjach i nosiłam przeważnie grzywkę a la "telewizorek".Postanowiła m zmienić kolor włosów na zbliżony do koloru moich oczu(plus świeżo zrobiona henna i fajnie to wyglądało).
Były mocno wystrzępione na końcach z tyłu głowy-ale fryzjerzy zawsze mieli tą samą koncepcję-skracać ile się da.
Nie lubię siebie w krótkich włosach-wolę je zapuścić.Czy macie pomysł co powinnam zrobić z włosami(dodadm,że męczą mnie blond odrosty i nieiwem czy to dobry pomysł,żeby wkółko farbować je na brąz).Chcę zmienić fryzurę.I co z grzywką?Akurat ja nie chcę wyglądać na jedno kopyto z wieloma kobietami w Polsce,nie lubię standardowych rozwiązań.Pomóżcie,bo chcę wyglądać atrakcyjnie...

Poniżej załączam zdjęcie sprzed roku w blond.

acha...dodam,że chciałabym wybrać się do odpowiedniego fryzjera z gotowym pomysłem jeszcze przed Walentynkami,a już na pewno chciałabym nareszcie dobrze wyglądać w dniu swych urodzin(w niedzielę...)
Dzięki za wszystkie podpowiedzi!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11686[1][1].3.jpg (52,5 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-12 o 07:47
Mieloonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.