Brak reakcji na kwas pirogronowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 08:28   #1
momich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2

Brak reakcji na kwas pirogronowy?


Dziewczyny, jestem w kropce.
Zrobiłam wczoraj rano peeling kwasem pirogronowym 45%, trzymałam 2 minuty. Kwas był w porządku, żółtawy, miał zapach octu, nowe opakowanie, data ważności w porządku. Przy nakładaniu delikatne pieczenie trwające może sekundę po czym minęło. Brak efektu frost, nic nie zbielało, nie piekło ani nie było czerwone. Przemyłam neutralizatorem, usłyszałam charakterystyczne "tsss" i zobaczyłam dymek, twarz przy neutralizacji na sekundę zrobiła się mocno czerwona i po chwili wyglądała już normalnie czyli wszystko w porządku. Przepłukałam jeszcze twarz wodą, nałożyłam maskę algową na 10 min, zdjęłam, nałożyłam krem.
Ale dziś skóra nie jest ani trochę zaczerwieniona, nie piecze, nie jest nawet minimalnie ściągnięta tylko nawilżona i jasna jak zwykle. Wygląda i daje odczucie jakby tego peelingu w ogóle nie było, jest taka jak zawsze.
Jakieś pomysły? Co mam zrobić?

Edit : Przed chwilą zrobiłam jeszcze raz, tym razem 50% na 5 min. Lekko się świecę.

Edytowane przez momich
Czas edycji: 2017-03-17 o 11:51
momich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-17 09:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.