mala metamorfoza - co w sobie zmienic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-02, 18:24   #1
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa

mala metamorfoza - co w sobie zmienic?


witajcie (;

gdy patrze na siebie w lustrze, czegos mi brakuje. moze to fakt, ze powinnam sie inaczej malowac, ubierac, czesac.
zmienic kolor wlosow hm....

napisze wam troche o sobie, moze to wam ulatwi dawanie rad.
no wiec :

- wlosy jak widac, mam do ramion z grzywka, farbowane. moj naturalny kolor to braz. przetluszczajace sie a przy tym bardzo lamliwe, podatne na rozdwojone koncowki (zalaczam rowniez zdjecie sprzed 2 miesiecy, z brazowymi wlosami)

- cera - przetluszczajaca sie z tendencja do zaskornikow, jednak statnio nie narzekam.
mam piegi na nosie i policzkach.

- figura - delikatna niedowaga, ciezko tyje, szybka przemiana materii.


no to chyba wszystko (; z gory dziekuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (65,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (53,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (10,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dla piny.JPG (75,9 KB, 101 załadowań)
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:31   #2
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

male ps.

-opalam sie wolno, na kolor brazowy,
- oczy - niebieskie
- usta - jasny roz
- kolory w ktorych dobrze sie czuje - czern, brazy, zgnila zielen, czerowny, bialy, niebieski, bezowy
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:36   #3
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

czy na ostatnim zdjeciu masz inny jasniejszy cieplejszy kolor wlosow bo ten ciemny do bladej cery cos nie bardzo mi sie podoba.lepsze byloby cos co by cie ozywilo.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:50   #4
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

tak, ostatnie zdjecie jest sprzed dwoch miesiecy.
teraz i tak czarny juz troszke zszedl i ni ejest tak intensywny
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:16   #5
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

wydaje mi sie ze lepiej Ci kiedy masz grzywke na bok. a Ty kiedy sie lepiej czujesz: w prostej czy takiej na skos?
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:21   #6
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

Cytat:
Napisane przez BarbiKena Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze lepiej Ci kiedy masz grzywke na bok. a Ty kiedy sie lepiej czujesz: w prostej czy takiej na skos?
to zalezy od humoru, ale generalnie nie lubie miec grzywki na cale czolo, tylko czasami mam jakis schiz chwilowy, obcinam a potem widze ze zupelnie mi sie nie podoba. czyli stawiam na skos.
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:48   #7
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

Cytat:
Napisane przez araneaa Pokaż wiadomość
czyli stawiam na skos.
no i dobrze jeszcze pytanie: wydaje mi sie ze Twoje wlosy sa raczej falowane. na ostatnim zdjeciu masz wywiniete koncowki ale wlosy wydaja sie byc juz bardziej ujarzmione. uzywasz prostownicy? masz wlosy podatne na krecenie? sprawdzalas kiedys jak wygladasz w kreconych wlosach?
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 19:56   #8
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

Cytat:
Napisane przez BarbiKena Pokaż wiadomość
no i dobrze jeszcze pytanie: wydaje mi sie ze Twoje wlosy sa raczej falowane. na ostatnim zdjeciu masz wywiniete koncowki ale wlosy wydaja sie byc juz bardziej ujarzmione. uzywasz prostownicy? masz wlosy podatne na krecenie? sprawdzalas kiedys jak wygladasz w kreconych wlosach?
mam naturalne loki, ostatnio czesto nosilam zeby wlosy troche odpoczely od prostownicy. ale wole proste
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 20:09   #9
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

ja bym Ci radzila troche krotsze wlosy ale to sie bedzie wiazac z prostowaniem, wiem bo mam falowane i to dla mnie udreka. zdecydowanie nie taki kolor jak na pierwszym zdjeciu. ja Cie widze w jakims cieplym brazie, mozna jeszcze refleksy do tego. wydaje mi sie ze warto to zrobic u fryzjera bo z tymi farbami ze sklepu roznie bywa
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:46   #10
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

hmm... najbardziej podobasz mi się w tych włoskach na ostatnim zdjęciu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1217697841 wydaje mi się, że ten kolor Ci bardziej pasuje niż ten ciemny. Masz zbyt bladą cerę żeby mieć takie ciemne włosy, poza tym widzę że lubisz nosic obcisłe ubrania i jestes przy tym bardzo szczupła - całość z tymi ciemnymi włosami wygląda tak jakbys była chora. Za duży kontrast między tą bladą skórą a ciemnymi włosami. Ja poleciłabym Ci raczej jakiś blond... Masz prześliczne, niebieskie oczka - pasowałby do nich blond napewno. Poza tym jestes taka drobniutka i delikatna i w blondzie moim zdaniem wyglądałabyś bardzo korzystnie. Może jakiś balejaż w jasnych, platynowych nawet blondach?
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:50   #11
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

aha, zapomniałam jeszcze dopisać, że widziałabym Cię z grzywką na bok i w wyprostowanych włosach. Co do makijażu - koniecznie jakiś róż na policzki, dobry, wydłużający tusz do rzęs, ewentualnie jakieś cienie do powiek -> w pastelowych kolorach, błyszczyk lub pomadka - lekko różowa.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 11:05   #12
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

A ja bym postawiła na ciepły brąz z rudawym połyskiem, włosy wycieniować, grzywka na bok i prostować. Ewentualnie je skrócić i pomóc im zachować kondycję i oryginalny wygląd przez kosmetyki do włosów kręconych, żeby nieć ładne, regularne loczki, a nie jakieś zawijańce
I nie ubieraj się na czarno, beżowo, zgniłozielono. To sprawia, że wyglądasz na bladą. Postaw na zwiewne tuniki, marszczone dekolty, rękawy z delikatnymi bufkami i przede wszystkim na ciepłe kolory: pomarańcze, czerwienie oraz butelkowa zieleń lub śliczny kolor chabrowy, który podkreśli Twoje ładne oczy. No i swobodnie możesz nosić obcisłe rurki we wszystkich kolorach tęczy. Pamiętaj, że pionowe paski wyszczuplają, poziome pogrubiają, ale i skracają. Powinnaś ocieplić swój image i pod żadnym pozorem nie maluj się na blond. Jak już, to jakaś delikatna miedź, brązowawe połyski.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:10   #13
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
A ja bym postawiła na ciepły brąz z rudawym połyskiem, włosy wycieniować, grzywka na bok i prostować. Ewentualnie je skrócić i pomóc im zachować kondycję i oryginalny wygląd przez kosmetyki do włosów kręconych, żeby nieć ładne, regularne loczki, a nie jakieś zawijańce
I nie ubieraj się na czarno, beżowo, zgniłozielono. To sprawia, że wyglądasz na bladą. Postaw na zwiewne tuniki, marszczone dekolty, rękawy z delikatnymi bufkami i przede wszystkim na ciepłe kolory: pomarańcze, czerwienie oraz butelkowa zieleń lub śliczny kolor chabrowy, który podkreśli Twoje ładne oczy. No i swobodnie możesz nosić obcisłe rurki we wszystkich kolorach tęczy. Pamiętaj, że pionowe paski wyszczuplają, poziome pogrubiają, ale i skracają. Powinnaś ocieplić swój image i pod żadnym pozorem nie maluj się na blond. Jak już, to jakaś delikatna miedź, brązowawe połyski.

dziekuje za rady, ale jesli chodzi o styl ubierania nosze raczej luzne spodnie, gdyz nienawidze swoich nog. uwazam ze sa krzywe. do rurek tez bedzie mi sie ciezko przekonac, gdyz nienawidze obcislych spodni i chronicznie ich unikam.
a co do czarnych wlosow - naprawde az tak zle? znajomi mowia, ze do twarzy mi bo czern podkresla kolor moich oczu...
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:59   #14
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

mi tam bardziej do Ciebie pasuje ten kolorek na ostatnim zdjeciu niz czarny. no ale wybor nalezy do Ciebie, to Ty masz sie dobrze czuc jesli jednak zdecydujesz sie na ciemne wlosy to dam Ci rade: nie maluj na czarno. wg mnie efekty takiej farby sa raczej teatralne. moja kolezanka jest ciemna blondynka (a moze raczej szatynaka? nie wiem, w kazdym razie ma jasne wlosy) i aby uzyskac ciemne wlosy, czarne, stosuje farbe loreala ciemny braz. wychodza jej czarne i wyglada to o wiele naturalniej niz gdy pomalowala typowo czarna farba
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:15   #15
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

nikt sie wiecej nie wypowie?
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:51   #16
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: mala metamorfoza - co w sobie zmienic?

Ja bym cie tez widziala w brazowych wloskach, bo ten obecny co masz zdecydoawnie nie pasuje ci do karnacji... a wiec braz i moze jakies jasniejsze refleksy, ktore ozywia troche buzki
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.