jaki preparat na moją twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-09, 21:23   #1
sofc1k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1

jaki preparat na moją twarz


Witam, chlopak 19 lat zwraca się z pytaniem o jakieś dobre preparaty na twarz, skóra z bliznami po trądziku, chyba tłusta, czasem jakieś inne niedoskonałości wyskoczą. Jest jakiś dobry kwas, jakieś kremy i inne tego typu rzeczy aby poprawić cerę? żeby ta skóra na twarzy jakoś ładniej wyglądała? wiem, że najlepszą opcją jest chyba dermatolog, ale żaden nie chce mnie przyjąć obecnie, więc pytam się tutaj
sofc1k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 12:11   #2
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: jaki preparat na moją twarz

A na pewno żaden nie przyjmie czy to wymówka?
Teraz jest trochę więcej takich, co przyjmują nawet online, zresztą chyba już otwierają się gabinety?

Blizny potrądzikowe już raczej wymagają pomocy specjalisty, niektóre ruszą tylko u dermatologa, słabe szanse na ruszenie tego kosmetykami. Ale pewne opcje nie są objęte przez NFZ i też nie każdy dermatolog się ich podejmie.

Dużo kuracji nie należy łączyć ze słońcem, tak że stosowanie kremu z wysokim filtem to niezbędne minimum do zaczęcia.

Kwasy PHA i niacynamid nie powinny uwrażliwić na słońce, więc można spróbować na początek czegoś z serii SVR Sebiaclear, cała linia opiera się o te dwie substancje. Przy dłuższym stosowaniu jest spora szansa na wyregulowanie sebum.

Ale i tak nadal polecam krem z filtrem. I nie zastąpi się kosmetykami dermatologa.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:16   #3
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: jaki preparat na moją twarz

Na blizny nie pomogą kremy, ani nawet domowe peelingi. Domowe peelingi moga pomóc nieco na przebarwienia po trądziku, ale jeśli blizny sa spore, to raczej nie masz co oczekiwać, że coś takiego Ci pomoże. Bo nie ma takiej mocy Całkiem niezłe są peelingi enzymatyczne z Sylveco, możesz również zmajstrować sobie peeling kwasowy z ecospa ( nie jest to takie trudne a działanie dobre chociaż nie należy przy nim zapominac o ochronie przeciwsłonecznej).

Z kosmetyków na twarz polecam lekkie kremy nawilżajace bez składników zapychających. Nieźle powinien się sprawdzić Merz Spezial z kwasem hialuronowym plus dodatkowo tabletki na twarz.
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 12:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.