znalazlam sposob na tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 13:28   #1
ania055
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Thumbs up

znalazlam sposob na tradzik


Nie myslalam,ze kiedys napisze tutaj jakiegokolwiek posta,a tym bardziej na temat sposobu na tradzik.Po kilkunastu latach chodzenia po dermatologach, wyprobowywania roznych antybiotykow, silnie wysuszajacych masci i diet - juz sie po prostu poddalam. Przez chwile bylo dobrze, gdy bralam Diane 32,ale po 5 latach ich stosowania zaczely mi sie pojawiac drobne zylki na nogach, jakby poczatek zylakow.Wtedy sie przestraszylam i natychmiast je odstawilam - wowczas tradzik wrocil. Jednak od paru miesiecy nie mam problemow ze skora, moge nawet stosowac kremy nawilzajace czy pudry i tradzik nie wraca! Wczesniej balam sie czymkolwiek posmarowac,zeby na drugi dzien nie obudzic sie z okropnymi krostami na twarzy.Jednak musze od razu napisac,ze ja sie tradzika nie pozbylam zupelnie,bo gdybym przestala robic to,co robie teraz, to tradzik po paru dniach wrocilby. Ale majac do wyboru łykanie hormonow czy antybiotykow i stosowanie masci, po ktorych skora sie wysusza i robia sie zmarszczki-to juz wole moj sposob. W przeciagu paru miesiecy odkrywalam stopniowo pare kosmetykow,ktore, gdy je wszystkie stosuje bardzo mi pomagaja na tradzik. Najpierw odkrylam Iwostin Purritin Zel do Mycia Twarzy dla skóry wrażliwej, tłustej i skłonnej do zmian tradzikowych (ok.25zł).Tradzik dalej byl,ale jakby troche mniejszy.Skora za to czysta i co wazniejsze nie podrazniona. Nastepnie odkrylam samoopalacz firmy Garnier Ambre Solaire Express bronzer (ok.20 zł) - zaraz na drugi dzien po aplikacji twarz jest bardzo gladka.Ten samoopalacz sprawia,ze skora sie nie przetluszcza - koniecznie wyprobujcie! Pozniej co 2,3 dzien poprawiam i dzieki temu nie wychodza mi syfki. Do tego stosuje Olay Complete Care Emulsja Nawilzajaca na dzien dla cery Mieszanej i Tłustej (ok.25zł)-nawilza, chroni przed UV i wygladza .
Sluchajcie ja w tym roku pierwszy raz w zyciu ciesze sie na lato,bo mam ladna twarz!Ostatnio zaczela stostowac ten samoopalacz z garniera tez na plecy i tez juz jest duzo lepiej. Wyprobujcie koniecznie jesli tez macie takie problemy.A! i jeszcze pudruje twarz mąką ziemniaczaną, zeby sie nie swiecila-moze to tez pomaga na tradzik.Powodzenia! Pozdrawiam!
ania055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:33   #2
asiab22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: znalazlam sposob na tradzik

ja tez znalazlam moj sposob na tradzik
kiedys mialam ogromny tradzik, szczegolnie na policzkach,brodzie i pod nosem... bralam wszystko co tylko w aptece bylo, pomagalo tylko na chwile, nie wspominajac o kosztach... az w koncu wymyslilam i stworzylam swoj wlasny lek hehehehe na bazie przegotowanej wody, ale jak ktos chce to mozna mineralna ok pol szklanki do tego rozkruszasz na drobny pyl tabletke antybiotyku np Dalacin, doksycyklina, erytromycyna, klindamycyna, amoksycyklina, wlasciwie bardzo wiele antybiotykow mozna uzyc, trzeba tylko przeczytac ulotke, mozna uzyc 2 lub 3 tabletek w zaleznosci jaki sie ma tradzik, ja uzywalam na poczatku 3 potem stopniowo coraz mniej, i tak przez prawie 2 lata smarowalam twarz, uwaga na grzybice, zwlaszcza pochwy, nie mozna brac tabletek antykoncepcyjnych i uzywac tego specyfiku bo zapalenie pochwy murowane, zreszta najlepiej wogole nie uprawiac seksu bo zapalenia mozna lapac co miesiac a to nie jest super, mnie to pomoglo, nie mam juz tradziku, czasem jakis pryszcz sie pojawi ale maly i od razu znika, dodatkowo teraz po tej kuracji smaruje sie kremem lysanel activ na tradzik i jest naprawde super. Pomimo tego ze antybiotyk smaruje sie tylko na twarz, to i tak dostaje sie on do organizmu, dlatego trzeba robic slabe te mikstury, ale smarowac codziennie przez dlugo dlugo.... jedna taka mikstura wystarcza na kilka tygodni, trzeba uwazac zeby sie nie zniszczyla, nie wkladac do niej rak i trzymac w lodowce... Tak jak wczesniej pisalam, ja tej mikstury uzywalam i mnie pomogla... poza drozdzakowymi zapaleniami pochwy nie mialam wiekszych problemow zdrowotnych, a jesli chodzi o to jak zdobyc te tabletki, to najlepiej pojsc do lekarza i poprosic zeby przepisal tabletki na tradzik i zamiast je lykac to smarowac twarz rozpuszczonymi w wodzie
polecam
asiab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:46   #3
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: znalazlam sposob na tradzik

Moim sposobem na niewyskakiwanie nowych syfków jest krem Dax'a Perfecta: dotleniający z energią Q10 do cery mieszanej. Na mnie dziala niesamowicie, cera po nim jest matowa i gladka.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:12   #4
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: znalazlam sposob na tradzik

kazda cera inaczej reaguje na dany kosmetyk. i nie jest tak, ze musi pomoc. ja nie wyobrazam sobie nakladac samoopalacza na buzie. nie chce wiedziec co by bylo nastepnego dnia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:58   #5
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: znalazlam sposob na tradzik

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
kazda cera inaczej reaguje na dany kosmetyk. i nie jest tak, ze musi pomoc. ja nie wyobrazam sobie nakladac samoopalacza na buzie. nie chce wiedziec co by bylo nastepnego dnia .
dokladnie, ja tak samo ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.