pomóżcie... potrzebuję zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 10:55   #1
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33

pomóżcie... potrzebuję zmiany


jak widzę jesteście w stanie zdziałac cuda, więc z wielką nadzieję proszę o pomoc

Najbardziej mnie znudziło to, że fryzjer dla mnie zwykle kończył się półdługimi włosami z grzywką na bok w różnych wariantach. (może tu chociaż jakiś bob by coś zmienił?...) Szansą były zmiany kolorów, ale.. ilez można?
Dodam tylko, że włosy mam nijakie, tj ni kręcona nie proste i w ułożeniu bardzo niepokorne. Przede wszystkim trzeba im dobrego ścięcia.


Oczekuję rad wszelkich, także np. co z ubrań w ramach bieżącej mody polecacie i jakie kolory (bo jak popatrzyłam na szafę, to tam same 'stare' ciuchy.. pora na zakupy ;P).
Zdjęć sylwetki może wrzucać nie będę Ale raczej chuda, średnio-proporcjonalna (póki co na szczęście wcina się tam gdzie nalezy), może trochę za chude łydki, ale ogólnie całkiem zwyczajna.. daje to pole manewru.

Przydadzą się też oczywiście (jeśłi nie w pierwszej kolejności) rady odnosnie makijażu i fryzury...(i koloru włosów)
..i typu kolorystycznego. Bo przyznam, że wydaje mi się że coś w okolicach wiosna/jesień (baardzo jasna karnacja, trudna do opalania, szaro-popielate średnie blond włosy), ale mogę się mylić.

Jeszcze zdjęcia...
Na początku mi odbiło mi miało być brązowo-czerwono. Potem już w ogóle uciekłam w czerwień. Z czerwieni miał być brąz, a wyszło... prawie czarne. I takie ciemne włosy miałam do początku stycznia. lekka dekoloryzacja i rozjaśnienie - jest obecnie ciepły brąz z trochę jaśniejszym balejażem. Byłam zdecydowana, żeby wracać do swojego koloru, ale teraz.. sama nie wiem. Pomóżcie!
(o tyle szczęście, że obecny kolor włosów [ostatnie zdjęcie] pozwala mina pójście niemal w każdą stroną...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20060628.jpg (91,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1974.JPG (112,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(4)_pink_2.jpg (24,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (40,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cyk(7).jpg (54,5 KB, 12 załadowań)
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:07   #2
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: pomóżcie... potrzebuję zmiany

nie wiem jaies dlugosci masz teraz dokladnia wlosy,ale fajnie by ci bylo w scieciu na rihanne(jak to kowi moja kumpela).czyli z tylu krotsze,a im blizej twarzy to dluzsze...a z grzywki bym w ogole zrezygnowala... a co do kolorystyki wlosow-jakis sredni braz?makijaze-mocniej podkreslone oczy + roz na policzkach i bezbarwny blyszczyk.mysle,ze cieple kolory do Ciebie pasuja.pomarancze,czerwie nie...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:11   #3
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: pomóżcie... potrzebuję zmiany

właśnie takich ścięć się boję o tyle, że mam bardzo wysokie czoło i zakola.. a włosy opadające wzdłuż twarzy, jeszcze je optycznie wydłużają...

obecnie włosy mam mocno wycieniowane, na czubku głowy krótsze, tak do góry ucha, najdłuższe prawie sięgają ramion... [ostatnie zdjęcie jest najbardziej akutalne]
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:01   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: pomóżcie... potrzebuję zmiany

Ale przypominasz mi wolalistkę "Łez"
Tu ( https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6813141 ) masz bardzo ładny kolorek, do twarzy Ci w nim. długość włosów też jest ładna
Naturalne włosy masz proste czy falowane?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:02   #5
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: pomóżcie... potrzebuję zmiany

falowane - ni to proste ni krręcone...
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.