Potrzebna pomoc rada ocena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 21:03   #1
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58

Potrzebna pomoc rada ocena


Witam!
Mam dziewczyny do was prosbe abyscie doradzily mi co ze soba zrobic. Ogolnie nie mam jakichs kompleksow i podobam sie sobie jednak potrzebuje jakiejs zmiany - drastycznej lub nie ale zawsze jakiegos podmuchu nowosci. Otoz wygladam jak na zdjeciach ponizej... i ciagle i zawsze i codziennie tak samo. Mialam krotsze wlosy ktore teraz probuje zapuscic ale jak narazie wygladam jak Mikolaj Kopernik. Bylam jakis czas temu u fryzjerki ktora spartaczyla mi calkowicie fryzure wiec narazie pozwalam moim kudlom rosnac wlasnym zyciem. Niestety jestem kompletnym zerem jesli chodzi o ukladanie wlosow i makijaz. To co widzicie ponizej jest moim obrazem na codzien - zawsze taka fryzura i ten "makijaz" skladajacy sie z tuszy i kredki. Nie zamieszczam zdjec z okazji kiedy jestem "zrobiona" bo to nie ma sensu. Prosze o porade co moglabym zmienic w moim codziennym wygladzie zeby poczuc sie ladniejsza a kazda z nas wie ze od razu bardziej pewna siebie :P Nie boje sie slow krytyki i nie bede sie na nikogo obrazac ! Prosze o szczere rady i pomoc. Z gory dzieki Aha, mam 23 lata a nawet sobie piwa kupic nie moge w sklepie zeby sie mnie o dowod nie zapytali



Zdjecia robione 5 minut temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0523.jpg (39,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0524.jpg (42,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0525.jpg (44,1 KB, 49 załadowań)
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:30   #2
mariolenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 187
GG do mariolenka
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

No więc tak, nie wiem czemu, ale widzę Cię w kolorze rudym i soczyście zielonych ubrankach , co do samej fryzurki, moim zdaniem jest oki

jeśli chodzi o makijaż przy ówczesnym kolorku włosów, zdecydowanie delikatny, lekki podkład, odrobina puderku w kolorze cielistym, cienie do powiek w barwach brązu, beżu, zieleni, pomarańczy itd. Przy rudych włoskach, zielony zdecydowanie
mariolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:33   #3
mariolenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 187
GG do mariolenka
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

No i oczywiście do tego wszystkiego mocno podwijający tusz do rzęs, kredka do oczu
mariolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:37   #4
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

Ja bym przyciemniła trochę włoski. Jakiś średni brązik. Masz piękne ciemne oczka, dlatego myslę, że w ciemniejszym kolorze będzie Ci do twarzy. Przyciemnić brwi henną, co dodatkowo podkreśli Twoje ładne oczy. Włoski lekko bym wycieniowała i prostowała prostownicą. Oprócz tego makijaż- można troszkę mocniejszy. Radziłabym jakiś podkład wyrównujący kolor, widzę kilka czerwonych plamek-na to korektor. Na policzki róż. Cienie do powiek jakieś w brązach delikatnych, beżach, kremowych. Mocno wytuszować rzęsy. Czarna kredka może być, podkreśla Twoje oczka. Na usta błyszczyk i wsio. Ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:53   #5
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

ja pronuje od siebie nie nosic tych kolczykow ) na pewno bedziesz wygladac ladniej opalic sie troszke na sloneczku i moze jakies pasemka leciutkie jasne ???

ladna ejstes dziewczyna ale te kolczyki uwazam ze szpeca) a to z epiwka nie mzoes zkupic to teraz neiz a fajne a keidys bedziesz sie cieszyc wygaldajac mlodo :P ( ja mam to samo i tak sobie tlumacze:P)
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:07   #6
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

Co do tych kolczyków, to nie musisz chyba całkiem z nich rezygnowac. Ale wybierz jeden. A drugi zlikwiduj ;]

Pozdrawiam ;***
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:16   #7
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

CIEMNY BRAZ
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 22:29   #8
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

dzieki wam dziewczyny za pomoc i porady teraz wiem od czego zaczynac : cmok:



Cytat:
Napisane przez mariolenka Pokaż wiadomość
No więc tak, nie wiem czemu, ale widzę Cię w kolorze rudym i soczyście zielonych ubrankach , co do samej fryzurki, moim zdaniem jest oki

jeśli chodzi o makijaż przy ówczesnym kolorku włosów, zdecydowanie delikatny, lekki podkład, odrobina puderku w kolorze cielistym, cienie do powiek w barwach brązu, beżu, zieleni, pomarańczy itd. Przy rudych włoskach, zielony zdecydowanie
marzy mi sie rudy kolor wlosow ale sie troche boje
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:31   #9
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Ja bym przyciemniła trochę włoski. Jakiś średni brązik. Masz piękne ciemne oczka, dlatego myslę, że w ciemniejszym kolorze będzie Ci do twarzy. Przyciemnić brwi henną, co dodatkowo podkreśli Twoje ładne oczy. Włoski lekko bym wycieniowała i prostowała prostownicą. Oprócz tego makijaż- można troszkę mocniejszy. Radziłabym jakiś podkład wyrównujący kolor, widzę kilka czerwonych plamek-na to korektor. Na policzki róż. Cienie do powiek jakieś w brązach delikatnych, beżach, kremowych. Mocno wytuszować rzęsy. Czarna kredka może być, podkreśla Twoje oczka. Na usta błyszczyk i wsio. Ładna z Ciebie dziewczyna
dzieki wielkie jednym z moim problemow sa wlasnie takie czerwone plamki. jaki podklad proponujesz/proponujecie bo ja sie kompletnie nie znam ani na firmach ani na rodzajach
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:40   #10
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

Cytat:
Napisane przez kakka Pokaż wiadomość
dzieki wielkie jednym z moim problemow sa wlasnie takie czerwone plamki. jaki podklad proponujesz/proponujecie bo ja sie kompletnie nie znam ani na firmach ani na rodzajach
a jaką masz cerę? suchą, przetłuszczającą, mieszaną?
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 23:05   #11
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Potrzebna pomoc rada ocena

sucha
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.