Serum pod oczy w wieku 28 lat. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 20:11   #1
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684

Serum pod oczy w wieku 28 lat.


Mam 28 lat, jednak już zmarszczki pod oczami. Kremy niestety ich nie niwelują. Zastanawiam się nad serum pod oczy. Nie wiem jednak, czy nie jest na nie za wcześnie. Jeśli mogę już używać takiego serum, to jakiego powinnam zacząć używać? Myślałam nad: "Be Organic. Serum pod oczy". Jednak w jego opisie jest informacja, że jego działanie jest również liftingujące poza nawilżającym i napinającym. Nie wiem, czy nie jest na nie za wcześnie. Proszę o jakieś przykłady takowych kosmetyków, które mogłyby mi pomóc i nadawały się dla mojej grupy wiekowej.
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 08:45   #2
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Serum pod oczy w wieku 28 lat.

kremy nie cofają procesu starzenia a jedynie mogą go trochę opóźnić. Zatem żaden krem Ci tych zmarszczek nie zniweluje, bo skoro powstały w procesie starzenia to jest już za późno. Trzeba było kremami przeciwzmarszczkowymi lub serum pod oczy zainteresować się zanim miałaś zmarszczki to być może pojawiłyby się po 30 a nie w wieku 28 lat.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 16:39   #3
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Serum pod oczy w wieku 28 lat.

Zmarszczki pod oczami ma każdy, łącznie z dziećmi. Abstrahując od tego - tak, powinnać dbać o okolicę oczu i całej twarzy, jeśli chcesz nieco opóźnić procesy starzenia się skóry i w przyszłości cieszyć się zadbaną skórą. Mam tyle lat co Ty i od kilku lat dbam o to, aby jak najdłużej cieszyć się jędrną skórą na twarzy, a uskuteczniam to używając dermokosmetyków oraz kosmetyków z tzw. wyższej półki. Jednak faktem jest, że mimo prewencji zmarszczki pojawiają się i żaden krem tego nie powstrzyma. Jak najbardziej możesz używać serum pod oczy i krem jednocześnie - nie znam serum, które opisałaś, ponieważ ja pod oczy stosuję serum dedykowane do twarzy (np estee lauder advanced night repair) i do tego krem pod oczy. Zauważyłam, że na wizażu wiele kobiet poleca takie kremy pod oczy jak kiehl's awokadowy lub organique eternal gold. Aha i nie zwracaj uwagi na to dla jakiej grupy wiekowej jest dedykowany krem pod oczy. Pozdrawiam.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 19:41   #4
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Serum pod oczy w wieku 28 lat.

MegiLena, na serum nie jest u ciebie jeszcze za wcześnie, a już za późno i to o jakąś dekadę. Kremy przeciwzmarszczkowe nie rozprostowują zmarszczek, a jedynie opóźniają proces ich powstawania poprzez pielęgnację skóry. Co do efektu liftingującego serów i kremów - to nie skalpel który potnie ci skórę, a potem będziesz mieć ją naciągniętą i wyglądać jak ryba. Na żadne spektakularne efekty nie licz, tym bardziej że masz już zmarszczki. Jak już są to nic ci nie pomoże. Zacznij się smarować czymkolwiek i odpowiednio obchodzić się ze skórą, by opóźnić proces pogłębiania się obecnych zmarszczek.

Ennyo, jest znacząca różnica między naturalnymi zagięciami skóry wynikającymi z budowy oka, a zmarszczkami będącymi efektem starzenia się skóry.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 20:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.