Mam problem z makijażem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 20:56   #1
gabi29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

Mam problem z makijażem


Witam Mam problem z makijażem.Maluję się,ale tak zwyczajnie-nakładam podkład, maluję rzęsy,czasem jakiś cień,błyszczyk i tyle.Efekt nie jest zadowalającyNie wiem jaki makijaż do mnie pasuje-do kształtu mojej twarzy.Nie wiem jak go wykonać i czym,żeby był ładny.Proszę o jakieś wskazówki??Będę bardzo wdzięczna. Dołączam swoje zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000672.jpg (33,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000683.jpg (23,1 KB, 66 załadowań)
gabi29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 22:06   #2
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Mam problem z makijażem

ja proponuje żebys doszła do tego sama - na zasadzie prób i błędów... może pozycz kolorki od jakies koleżanki która się maluje zeby sprawdzic co by ci pasowało (nie ma bowiem sensu zebys kupiła cienie we wszystkich kolorach heh)... co do techniki - przejrzyj forum Moje Makijaże - cos napewno cie zainspiruje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 16:12   #3
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Mam problem z makijażem

Na początek może spróbuj kupic jakieś tańsze cienie, zacznoij od kolorów brązowych i beżów- powinny pasować. Jesli masz taką mozliwość to kup od razu dwa- jaśniejszy i ciemniejszy ale w tej samej tonacji (najlepiej jakies podwójne). Makijaż wykonany jednym cieniem będzie wyglądał płasko i nieefektownie.

Najlepszym sposobem na naukę jest wklejanie swoich prób makijażowych na forum Moje Makijaże, tam najlepiej Ci doradzimy i od razu skorygujemy ewentualne błędy , podpowiemy jakie kolory będą lepsze. Możesz tez sama w miarę możliwości pobawić się zdjęciami oczu w programie graficznym i "bezbolesnie" dopasowywać sobie kolory i kształt nałożenia cieni. Ale gorąco polecam umieszczenie jakiegos makijazy na MM, sama zobaczysz jak można dzięki pomocy wizażanek nauczyc się dobrz i ładnie malować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 16:24   #4
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Mam problem z makijażem

Najlepiej określic swój typ urody - będziesz wiedziała jakie kolory do Ciebie pasują i jakie perfumy, biżuteria, makijaż...
Określ krztałt twarzy - będziesz wiedzieć jak ją wymodelować.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 16:27   #5
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Mam problem z makijażem

Twoja twarz chyba jest kwadratowa
Proporcje twarzy poprawiamy stosując linie pionowe i ukośne. Nakładamy na środkową część twarzy jasny odcień podkładu pionowo w dół zaczynając od środka czoła, przez grzbiet nosa, aż do brody. Brązerem pokrywamy partie boczne twarzy - skronie, boki policzków i żuchwy;
Różem dodatkowo łagodzisz ostre rysy nakładając go zawsze ukośnie. Może to być linia od skroni w kierunku skrzydełek nosa, bądź nieco niżej, zaczynając od linii kości policzkowych
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.