Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 12:35   #1
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779

Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.


Witam

Zacznijmy może od tego, że jestem typem "zimy" (tego się dowiedziałam na tym forum). Mam jasną skórę, ciemne włosy i oczy.

Praktycznie do 18-stki w ogóle się nie malowałam...no może tylko trochę. Teraz mam 21 lat i to już czas najwyższy żeby coś ze sobą zrobić


Po pierwsze:
chciałabym dobrać odpowiedni zestaw barw jakie powinny się znaleźć w moim makijażu.

Po drugie: chciałabym dowiedzieć się jak mogę podkreślić oczy...jak je malować, jakich kolorów używać.

Po trzecie: chciałabym zmienić fryzurę. Obecnie mam krótkie włosy i nie zamierzam ich zapuszczać (w długich wyglądałam jak dziecko...co zresztą można zobaczyć w galerii w moim profilu). Moje włosy bardzo źle się układają - są sztywne, ciężkie i grube. Chcę dobrać dla siebie jakaś fajną, krótką fryzurkę (byle nie za krótką ). Na pewno nie zrezygnuję z grzywki...ale myślałam nad zmianą jej kształtu (ps. nie lubię asymetrii).

Po czwarte: kolory ciuchów - czyli co by do mnie pasowało.

Do tematu załączam zdjęcia:



PS: na fotkach mam lekki makijaż ale chyba jest on niewidoczny (wrrr...a tak się starałam)


Z góry dziękuję za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (26,0 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 031.jpg (26,4 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 024.jpg (25,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (23,9 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,6 KB, 176 załadowań)
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:12   #2
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Wink

czesc tez jestem zimna wiec moze troszke pomoge

jesli chodzi o ciuchy same w sobie to nie wiem jaka masz figure, ale jesli chodzi o kolory to typowym zimnkom bardzo pasuje czarny, bialy czerwony, limonkowy rubinowy , grafit dosc ciemny i ciemny niebieski ( ja osobiscie kiepsko sie czuje w tym niebieskim ) im mniej krat i wzorw tym lepiej bo zimy sa wystarczajaca wyraziste

makijaz na zdjeciu widac choc jest delikatny to mnie sie podobasz w takim. Ja np mam ogromna palete ze wszystkimi mozliwymi kolorami a ostatnio odkrylam jak na zlosc ze najfajniej urode zimy podkresla czaaarna kredka czarny tusz i czerwone usta. A ja mialam taaaaakiego bzika na punkcie smokey eyes i robilam robilam i o wiele lepiej wyglada taki prosty mocny akcent ( life is brutal )

AAAAA wlosy rzeczywiscie baardzo fajnie ci w tych wloskach co masz i o ile sie nie myle to je podpielas. Ale ja bym radzila zostac przy grzywce i postrzepic wloski w takich nastroszonych nabierasz pazyra

Pozdrawiam i milej metamorfozki

aha i masz pieknie duze usta podkrelaj je
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-02 o 16:07 Powód: post pod postem
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:51   #3
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ciuchy same w sobie to nie wiem jaka masz figure
Jestem stosunkowo niska (158/160), stosunkowo szczupła, mam drobne dłonie i stopy, wąskie ramiona, biodra średniej wielkości ale duże wcięcie w talii, więc optycznie bioderka robię się szersze, biust średniej wielkości i wystającą pupę (nienawidzę jej! ).
Teoretycznie jestem "klepsydrą".

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
ale jesli chodzi o kolory to typowym zimnkom bardzo pasuje czarny, bialy czerwony, limonkowy rubinowy , grafit dosc ciemny i ciemny niebieski ( ja osobiscie kiepsko sie czuje w tym niebieskim ) im mniej krat i wzorw tym lepiej bo zimy sa wystarczajaca wyraziste
Do czerwonego się przekonałam niedawno dzięki Tulipannie. Ogólnie rzecz biorąc do tej pory ubierałam się "na oko" - czyli kupowałam ciuchy, które podobały mi się same w sobie...nie analizowałam natomiast tego czy one w ogóle do mnie pasują


Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
o wiele lepiej wyglada taki prosty mocny akcent ( life is brutal )
Też odnoszę takie wrażenie - dlatego zaczęłam walczyć z eyelinerem. Może w końcu nauczę się robić równe, ładne kreski bez prześwitów


Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
Ale ja bym radzila zostac przy grzywce i postrzepic wloski w takich nastroszonych nabierasz pazyra
Grzywkę na pewno zostawię. Waham się natomiast czy to ma być równa i pełna grzywka czy postrzępione pazurki jak do tej pory. Szczerze mówiąc strasznie mnie korci taka grubsza grzywka:

http://e.kaprysy.pl/ka412/f1711eda0024b01d45d6bb9c

Oczywiście boki muszą być postrzępione na policzki (jestem trochę pyzata).


Dziękuję za odpowiedź
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:52   #4
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
jeżeli jesteś zimą to poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4261
https://wizaz.pl/images/agatam/elegancka_zima/
a takie kolory pasują pani zimie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1227134639
zapuść grzyweczkę na bok i powiem Ci że nie widzę Cię w mocnym makijażu tusz róż i błyszczyk-masz wyrazistą urodę więc możesz sobie pozwolić

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
jeżeli jesteś zimą to poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4261
https://wizaz.pl/images/agatam/elegancka_zima/
a takie kolory pasują pani zimie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1227134639
zapuść grzyweczkę na bok i powiem Ci że nie widzę Cię w mocnym makijażu tusz róż i błyszczyk-masz wyrazistą urodę więc możesz sobie pozwolić
na AV widzę ze masz grzywkę prostą i też Ci ślicznie

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-12-03 o 15:32 Powód: post pod postem
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:05   #5
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

hallo, jestes bardzo podobna do tej aktorki francuskiej z filmu "Kod Leonarda", nie wiem jak to sie pisze-Audreu Tatou czy cos takiego, masz taki francuski typ czyli super
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:03   #6
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
hallo, jestes bardzo podobna do tej aktorki francuskiej z filmu "Kod Leonarda", nie wiem jak to sie pisze-Audreu Tatou czy cos takiego, masz taki francuski typ czyli super
Francuski typ? Super Francuzki kojarzą mi się z kobietami eleganckimi, dystyngowanymi...miło przeczytać taki komentarz

Z prostej grzywki chyba zrezygnuję...zrobiłam sobie symulację komputerową i nieciekawie, to wygląda (dołączam fotkę). No ale z drugiej strony to tylko amatorska przeróbka...może w rzeczywistości wyglądałoby to lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hohoho.jpg (26,1 KB, 67 załadowań)
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:40   #7
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Odświeżam temat.

Zostałam zaproszona na imprezę na której obowiązują stroje wieczorowe/balowe. Odbędzie się ona mniej więcej w okresie karnawałowym.

1) Mam sukienkę ze studniówki i zastanawiam się czy użyć ją czy kupić coś nowego (miałam ją tylko raz na sobie). Mój luby mnie już w niej widział, więc kusi mnie nowa sukienka...ale z drugiej strony tak bardzo mi szkoda starej.

Jutro postaram się wkleić zdjęcia starej sukienki. Myślałam też o tym, by zakupić jakąś bardziej galową wersję klasycznej "małej czarnej".

2) Zastanawiam się też jaką można zrobić elegancką i oryginalną fryzurę z moich krótkich włosów. Może odświeżyć jakimś kolorem?

3) Nie mam pojęcia jaki makijaż. Teoretycznie najpierw powinnam pomyśleć nad kiecką i fryzurą ale byłabym wdzięczna za propozycje.


Bardzo proszę Was o pomoc i z góry dziękuję
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 18:02   #8
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

~ up, up.

Szkoda, że tak mało osób odpowiedziało

Kolejna sprawa: noszę okulary. Zastanawiam się nad zmianą oprawek lub kupnem soczewek kontaktowych. Dodaję zdjęcie w obecnych okularach:


Jak wyglądają? Czy nie poszerzają mi twarzy? Zostawić je czy kupić inne oprawki (jeżeli tak, to jaki kształt)? A może soczewki kontaktowe? Kolorowe czy tylko korekcyjne?

Bardzo proszę o pomoc...chciałabym dobrze się prezentować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 033.jpg (23,8 KB, 122 załadowań)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:34   #9
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

strasznie mi się nie podobasz w tych okularach.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:38   #10
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
strasznie mi się nie podobasz w tych okularach.
I ja się w nich kiepsko czuję. Dlatego też myślę o zmianie...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:56   #11
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Dobór oprawki to bardzo trudna sprawa. Ślicznie Ci bez okularów.
Proponowalabym soczewki kontaktowe. Ale tylko korekcyjne. Przy ciemnych oczach musiałabyś mieć kolorowe (a nie koloryzujące-te są łagodniejsze dla oka) soczewki. A takie męczą oko dużo bardziej.
Sama noszę soczewki korekcyjne juz 7 rok i bardzo sobie chwalę.
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 11:17   #12
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
Sama noszę soczewki korekcyjne juz 7 rok i bardzo sobie chwalę.
A czy możesz mi przybliżyć cenę soczewek? Jak długo można je nosić? Czy trzeba zdejmować na noc? No i najważniejsza kwestia...czy zakładanie jest nieprzyjemne/bolesne (na początku stosowania)?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:44   #13
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cena jest zależna od firmy i rodzaju soczewek. Ja używam miesięcznych, za parę płacę ok 30-35 zł. Do tego należy dodać płyn ok 40zł-zakup średnio raz na 2 miesiące.
czyli to koszt 45-50zł miesięcznie. Nie jest to tania sprawa ale w moim przypadku-priorytetowa-źle się czuję w okularach.
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:28   #14
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Wklada sie je rano na caly dzien i zdejmuje na noc, wiec w domku okularki tez potrzebne z innej beczki: skad pochodzi ten cytat u Ciebie pod spodem? bardzo fajny..
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:49   #15
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
Wklada sie je rano na caly dzien i zdejmuje na noc, wiec w domku okularki tez potrzebne
A czy przy zakładaniu soczewek można odczuć...dyskomfort? Piszę o tym ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy i dostaję niemalże histerii, gdy wpadnie mi rzęsa

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
z innej beczki: skad pochodzi ten cytat u Ciebie pod spodem? bardzo fajny..
Książka "Ruchome obrazki" Terry'ego Pratchetta

__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:00   #16
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

To kwestia treningu, na poczatku lekki dyskomfort, ale potem wkladanie i wyjmowanie to doslownie sekundy. Na nadwrazliwe oczy sa tez plyny delikatniejsze i tez krople na podraznienia ewentualne. Jesli musisz okulary nosic caly czas to sie bardzo oplaca, jak tylko do czytania masz to nie.
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:27   #17
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Nie wszystkie wady wzroku mogą być korygowane soczewkami, należy o tym pamiętać Odpowiednio dobrane oprawki dodają uroku, proponowałabym delikatne, może w jakimś ciekawym kolorze, masz wyraziste rysy więc nie musisz eksperymentować z kształtem.

Co do sukienki ze studniówki: jeśli dobrze się w niej czujesz, ubierz ją, wystarczy zmienić dodatki, ciekawa biżuteria, torebka itp.
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:48   #18
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
Jesli musisz okulary nosic caly czas to sie bardzo oplaca, jak tylko do czytania masz to nie.
Do tej pory nosiłam do czytania, pisania, korzystania z komputera. Niestety wada się chyba pogłębiła (poza tym mam astygmatyzm)...dawno nie byłam u okulisty, więc czas się przebadać.

A krople stosuję codziennie - takie nawilżające

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Odpowiednio dobrane oprawki dodają uroku, proponowałabym delikatne, może w jakimś ciekawym kolorze, masz wyraziste rysy więc nie musisz eksperymentować z kształtem.
Myślałam nad okularami z cieńszymi oprawkami. Mam bardzo drobną twarz i okrągłe policzki a obecne okulary chyba mnie...pogrubiają?
Niestety zdjęcia nie oddają w pełni tego jak wyglądam...oj - przekłamują bardzo.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Co do sukienki ze studniówki: jeśli dobrze się w niej czujesz, ubierz ją, wystarczy zmienić dodatki, ciekawa biżuteria, torebka itp.
Problem tkwi w tym, że jest ona lekko przyciasna (utyło mi się)
No i myślałam o nieco krótszej spódnicy...takiej do kolan

Mam jeszcze trochę czasu...jeżeli zrzucę bioderka, to wbiję się w starą...jeżeli nie, to nie pozostaje mi nic innego jak zakup nowej
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:33   #19
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

PS: jakaś elegancka, wieczorowa fryzura dla krótkich włosów? Macie jakieś propozycje?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 02:11   #20
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

UP

Zastanawiam się czy jednak nie wrócić do długich włosków. Co prawda mój Jedyny woli mnie w krótkich i ja się do nich przekonałam...ale to chyba nie jest to

Już kilka miesięcy mam krótkie włosy (od lipca). Czy możecie mi doradzić w której fryzurce mi lepiej?

Dodaję fotki z długimi włosami. Krótka fryzurka została już przedstawiona w tym temacie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (18,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotofoto.jpg (26,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hiahiahia.jpg (11,8 KB, 46 załadowań)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:20   #21
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Moim zdaniem lepiej w krotkich, te dluzsze mniej Ci pasuja
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:29   #22
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej w krotkich, te dluzsze mniej Ci pasuja
Dziękuję za odpowiedź

Żałuję, że nie mam podobnych do siebie zdjęć. Wtedy łatwiej byłoby ocenić. A tak, to są robione pod różnym kątem, w różnym oświetleniu i te w krótszych są ogólnie rzecz biorąc korzystniejsze (poza tym robione lepszym aparatem).

Ale to nie pierwsza opinia, że lepiej mi w krótkich, więc coś w tym jest
Chociaż ja nabrałam jakiegoś dziwnego wrażenia, że w krótszej fryzurce moje rysy są grubsze
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.