Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 18:34   #2581
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Jeśli do tej pory nie robiłaś hormonów tarczycy i TSH powinnaś je zrobić
Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Prolaktyna,Testosteron,An drostendion-nie zaszkodzi tez zbadać,wszystko "pójdzie' z jednego ukłucia
Miałam robione jakiś czas temu - ok. pół roku i było ok Więc raczej nie ma sensu powtarzać ich prawda?
Dzieki dziewczyny
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 19:18   #2582
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Miałam robione jakiś czas temu - ok. pół roku i było ok Więc raczej nie ma sensu powtarzać ich prawda?
Dzieki dziewczyny
Oczywiście,skoro miałaś robione pół roku temu.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:12   #2583
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
wiesz może co ci pomogło?
Raczej tak.
Biorę Humavit - Skrzyp z pokrzywą w tej największej dawce, czyli 12 tabletek dziennie. Biorę prawie dwa miesiące, ale włosy przestały wypadać po skończeniu pierwszego opakowania. Są wyraźnie wzmocnione i ładnie błyszczą. Zaczęły też odrastać. Miałam małego zadziora w linii włosów i teraz to puste miejsce zapełniło się włosami. Nigdy bym się nie spodziewała.

Ten suplement uratował moje włosy.
W między czasie jadłam siemienie lniane i przez krótki czas dodatkowo robiłam z niego płukanki do włosów.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:32   #2584
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

12 tabletek dziennie..to sporo.Wiem ze taki są zalecenia przy Humavicie,ale niestety kazda tabletka (jakakolwiek) bardzo obciąza nerki .W moim przypadku chyba ten Humavit odpada
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:55   #2585
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
12 tabletek dziennie..to sporo.Wiem ze taki są zalecenia przy Humavicie,ale niestety kazda tabletka (jakakolwiek) bardzo obciąza nerki .W moim przypadku chyba ten Humavit odpada
No niestety sporo. Ale coś za coś. Później zmniejszę dawkę.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 22:59   #2586
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

U nnie przez to tez odpada
Jak skończy mi sie Rewalid to spróbuje Vitapil
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 11:29   #2587
mrowcia_nl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 12
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Nitka powiedz cos wiecej na temat tego specyfiku "KAMIWAZA...!! Mam zamiar to teraz zamowić, ale sie troche wacham..
Słyszałyscie o Formule 101 D...?
Mam ja w domu , kupiłam przez internet ale nie umie sie doczytac jak sie ja stosuje hehe
mrowcia_nl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 18:51   #2588
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

najlepszy to szampon eva czarna rzepa
*kinia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 19:06   #2589
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez *kinia* Pokaż wiadomość
najlepszy to szampon eva czarna rzepa
No niestety nie jest najlepszy..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 21:28   #2590
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mrowcia, ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z kamiwazy...Wyprobowalam juz mnostwo specyfikow a z wypadaniem wlosow zmagam sie juz baardzo dlugo..Kamiwaza jest calkiem wydajna. Jedna buteleczka moze starczyc na ok 1.5-2 miesiace
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:38   #2591
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mi na wypadajace włosy pomogł seboradin niger ;]
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 23:01   #2592
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
mi na wypadajace włosy pomogł seboradin niger ;]
mi nie
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 14:36   #2593
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Niestety po umyciu Seboradin Niger znajduję wiecej włosów w brodziku Dlatego odstawiłam go i z podkulonym ogonem powróciłam do Tataro-Chmielowej Barwy. Teraz już znajduję tylko pare włosków. Do Seboradinu wrócę po ścięciu gdy nie będą się tak plątać. Jeśli problem wróci, wyrzucam go do kosza.
wichura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 15:43   #2594
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jutro odbieram wyniki, niestety zrobiłam tylko morfologię, żelazo i magnez. Te inne badania są koszmarnie drogie
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 17:39   #2595
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Niestety po umyciu Seboradin Niger znajduję wiecej włosów w brodziku Dlatego odstawiłam go i z podkulonym ogonem powróciłam do Tataro-Chmielowej Barwy. Teraz już znajduję tylko pare włosków. Do Seboradinu wrócę po ścięciu gdy nie będą się tak plątać. Jeśli problem wróci, wyrzucam go do kosza.
Ja dzielnie stosuję nadal, mimo że włosy nadal wypadają (a propos długości włosów, kolejny dermatolog stwierdził, że to nie ma nic do rzeczy, czy długie czy krótkie będą wypadać jeśli z jakiegoś powodu wypadają), ale u mnie to już bez różnicy, i tak wypadały w bardzo dużych ilościach zanim zaczęłam używać Seboradin Niger. Wydaje mi się jednak, że włosy są ładniejsze (mimo wypadania), ładnie się błyszczą, i dość dobrze rozczesują, więc nie poddam się dopóki dopóty mi się nie skończy buteleczka szamponu i balsamu...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 09:34   #2596
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A czy to prawda ze gdy wlosy bardzo wypadaja to najlepiej ich nie wiazac, tylko chodzic w rozpuszczonych?

Niedlugo znow ide do dermatologa, bo ten plyn musi mi przedluzyc...
Kolezanka powiedziala mi cos, ale wydaje mi sie to glupie...
Ona pow,ze jak jej wlosy wypadaly to uzywala takiej odzywki Mrs.Porters( do kupienia w drogeriach)i to jej pomoglo...Tylko troche dziwne mi sie to wydaje,bo wciera sie ja we wlosy, a plyn od lekarza w skore glowy! Przeciez musze cebulki odzywic! Co mi moze pomoc wcieranie we wlosy??? Co o tym myslicie?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 14:08   #2597
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A czy to prawda ze gdy wlosy bardzo wypadaja to najlepiej ich nie wiazac, tylko chodzic w rozpuszczonych?

Niedlugo znow ide do dermatologa, bo ten plyn musi mi przedluzyc...
Kolezanka powiedziala mi cos, ale wydaje mi sie to glupie...
Ona pow,ze jak jej wlosy wypadaly to uzywala takiej odzywki Mrs.Porters( do kupienia w drogeriach)i to jej pomoglo...Tylko troche dziwne mi sie to wydaje,bo wciera sie ja we wlosy, a plyn od lekarza w skore glowy! Przeciez musze cebulki odzywic! Co mi moze pomoc wcieranie we wlosy??? Co o tym myslicie?

to prawda ze najlepiej ich nie wiązac, bo przez to bardziej się łamią, ale czytałam jede komentarz wizażanki i mowiła ze jak nosi sie rozpuszczone włosy to tez zle bo wtedy one ocieraja sięo ubranie.. wiec to zalezy ale napewno jezeli juz wizac to tak luzno

A co do odżywki to tez mi sie wydaje ze nei dużo ona mogła pomoc jezeli nie wcierała jej w skore głowy... mogła jedynie pomoc na rozdwojone konców i odzywić je
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 11:53   #2598
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczny a co z farbowaniem?? W naszej sytuacji nie powinno sie chyba uzywac zadnych farb czy szamponetek bo to tylko moze pogorszyc sytuacje A co sadzicie o hennie?? Czytalam ze ona NIE jest szkodliwa dla wlosow. Czy wiec zdecydowac sie na nia? Moj przypadek byl/jest dosc ciezki, tak ze mam/mialam przeswity na glowie. Pisze w dwoch wersjach bo sytuacja sie znacznie poprawila i przerzedzone wlosy mam juz jedynie na czubku glowy a wlosy nie wypadaja az tak bardzo. Marzy mi sie zrobic cos z tym moim kolorem wlosow ale nie wiem czy ryzykowac, by kilka lat mojej walki z wypadaniem wlosow nie poszlo na marne. jak sadzicie???
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 12:27   #2599
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
Dziewczny a co z farbowaniem?? W naszej sytuacji nie powinno sie chyba uzywac zadnych farb czy szamponetek bo to tylko moze pogorszyc sytuacje A co sadzicie o hennie?? Czytalam ze ona NIE jest szkodliwa dla wlosow. Czy wiec zdecydowac sie na nia? Moj przypadek byl/jest dosc ciezki, tak ze mam/mialam przeswity na glowie. Pisze w dwoch wersjach bo sytuacja sie znacznie poprawila i przerzedzone wlosy mam juz jedynie na czubku glowy a wlosy nie wypadaja az tak bardzo. Marzy mi sie zrobic cos z tym moim kolorem wlosow ale nie wiem czy ryzykowac, by kilka lat mojej walki z wypadaniem wlosow nie poszlo na marne. jak sadzicie???
Daruj sobie farbowanie, lepiej mieć swoje własne naturalne włosy, a mocne i nie wypadające niż od nowa problem z nimi po farbowaniu, zrobisz oczywiście co uważasz, pozdrawiam
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 12:47   #2600
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Daruj sobie farbowanie, lepiej mieć swoje własne naturalne włosy, a mocne i nie wypadające niż od nowa problem z nimi po farbowaniu, zrobisz oczywiście co uważasz, pozdrawiam
Zgadzam się w 100 %.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 22:00   #2601
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Eh A juz myslalam ze henna to moja wybawienie. Zazdroszcze dziewczynom ktore moge robic z wlosami co chca;( A tu ani zapuscic, ani zmienic koloru ani jakis fryzur bo wszystko niszczy - najlepiej nic z nimi nie robic;( No ale takie zycie


No i nie moge zdecydowac sie czy sprobowac GARNIER Neril. Bo dzis po myciu znowu zaczely mi wylazic Czyli jednak mam po prostu okresy wypadania nasilnego i zmniejszonego ale nie pozbylam sie problemu Boje sie jednak tego efektu ze po nim wypada jeszcze wiecej wlosow i niektore Wizazanki nie doczekaly sie poprawy. A tak w ogole to zauwazylam taka rzecz ze nie ma tu rozroznienia na ciezkie przypadki i takie w ktorym dziewczyny panikuja bo jakiekolwiek wlosy im wypadaja albo troche wiecej niz zwykle. Potem kupuja one jakis specyfik ich niewielki problem zostaje zazegnany (albo z pomoca specyfiku albo po prostu sam minal) i produkt zostaje polecany jako rewelacyjny. I potem takie jak ja mecza sie sprobujac tysiace srodkow ja bylam u lekarzy wszystkich specjalnosci, robilam wszelkie mozliwe badania i wszystko ze mna w poradku i nikt nie wie czemu one wypadaja;( Mecze sie juz od 4lat(!!!!) Ja juz nie wiem co robic. A juz myslalam ze jest lepiej a tu znow wypadaja;( Niech ktos podejmie za mnie decyzje o tym Nerilu bo ja juz sily nie mam....
__________________



Edytowane przez aktorecka
Czas edycji: 2007-05-18 o 08:14
aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 10:22   #2602
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Aktorecka ja bym CI odradzala stosowanie Nerli..Moj problem jest tez dlugotrwaly(juz pare lat walcze z wypadaniem) i po Nerilu bylo dramatycznie...zadnej poprawy a wlosy wypadaly w takich ilosciach (po jego uzyciu)ze gdy pociagalam za wlosy to zostawala mi w rekach garsc..
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 14:07   #2603
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dzis bylam u dermatologa,mam przedłuzony plyn ten co mialam i dodatkowo kazala brac mi jakies witaminy wspomagajace np.Revalid.
Ciekawe czy to pomoze???Ta seria revalid ma tez szampon,balsam itd. ale sporo to wszystko by wynioslo i nie wiem czy warto,czy faktycznie pomoze??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 15:00   #2604
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kuracja na miesiac revalidem (tabletki) kosztuje 40 zl. w moim przypadku nie pomoglo.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 17:33   #2605
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
kuracja na miesiac revalidem (tabletki) kosztuje 40 zl. w moim przypadku nie pomoglo.
W moim też, zreszta inne wcierki przygotowywane w aptece za zaleceniem dermatologa też nie pomogły wręcz pogorszyły stan moich włosów, ale możesz spróbować, może Tobie pomoże...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:21   #2606
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
Dziewczny a co z farbowaniem?? W naszej sytuacji nie powinno sie chyba uzywac zadnych farb czy szamponetek bo to tylko moze pogorszyc sytuacje A co sadzicie o hennie?? Czytalam ze ona NIE jest szkodliwa dla wlosow. Czy wiec zdecydowac sie na nia? Moj przypadek byl/jest dosc ciezki, tak ze mam/mialam przeswity na glowie. Pisze w dwoch wersjach bo sytuacja sie znacznie poprawila i przerzedzone wlosy mam juz jedynie na czubku glowy a wlosy nie wypadaja az tak bardzo. Marzy mi sie zrobic cos z tym moim kolorem wlosow ale nie wiem czy ryzykowac, by kilka lat mojej walki z wypadaniem wlosow nie poszlo na marne. jak sadzicie???
Czy myślisz o takiej hennie naturalnej ? Ja też przymierzam się do niej .
Pamiętam jak kiedyś farbowałam nią włosy to były rewelacyjne : lśniące, grubsze i ani jeden włos nie wypadał ! Teraz mnie kusi bo moje odrastające pióra są takie cieniutkie i wyczytałam że taka naturalna henna jest jak lekarstwo dla włosów i skóry głowy . Tak samo jak amla (hinduskie ziółka). Znalazłam w necie hennę bezbarwną bo okres rudości mam już za sobą :
http://naturo.pl/product_info.php?cP...8bdef301c1cb3f
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:32   #2607
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Tez myślałam o hennie.Znalazłam na allegro taką w płynie,więc myślę ,ze łatwiej się ją nakłada niz tą z proszku.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 09:11   #2608
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dowiedz się jaki ma skład , bo podobno takie henny w płynie , kremach itp, mogą zawierać różne szkodliwe dodatki , m.in PPD(para-fenylenodiamina) - mocno alergizujący .
Niestety najbezpieczniejsze jest babranie się z tym łajnem w proszku hi,hi !

Przeczytaj też, bo mnie kusi inne ziółko na wzmocnienie , połysk itd - amla (też stosowane przez hinduski na wypadanie nie tylko na połysk ) :
biolander.com/index.php?main_page=index &cPath=135&zenid=f4e31f29 6266017f915d7297ea30cf62

Edytowane przez agocz
Czas edycji: 2007-05-19 o 09:45
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 12:45   #2609
zgrzywkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam! Dziewczyny mam pytanie. Kupiłam szampon do włosów Dermena ale one chyba nawet jeszcze bardziej wychodzą.. Moze tak ma być na początku?? Proszę o odpowiedz!!
zgrzywkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 23:24   #2610
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

eh no to jak z ta henna? niszczy wlosy czy nie?
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.