Grubsze i gęstsze włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 23:20   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Grubsze i gęstsze włosy


Chyba nie ma jeszcze wątku poruszającego konkretnie ten temat.Proponuję zebrać tu wszystkie nasze sposoby na pogrubienie włosów i przywrócenie im gęstości.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 12:03   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

z tego co wiem moich cienkich włosków nie da się pogrubić jedynie różne odżywki lub prostowanie mogą wywołać taki krótkotrwały efekt, ale niestety natury włosa się nie zmieni. ale mogę podać moje sposoby na zagęszczenie fryzurki
-przede wszystkim nie stresować się... teraz mam maturę i widzę jak mi włosy lecą choć staram się o nie dbać
-maski, odżywki, w moim przypadku sprawdza się wax i nafta kosmetyczna, olejek rycynowy... są to tanie sposoby ale skuteczne. droższych nie próbowałam jeszcze ale już paczka z allegro jest do mnie w drodze mam nadzieję, że warto wydac kasę.
-suplementy diety... hmm ja polecam silicę... obecnie jem vitapil ale jak na razie nie przeszkodził on jeszcze w wypadaniu moich włosów
-no i też bardzo ważne: ostrożne mycie włosów. jeśli nie splątam ich szamponem, delikatnie wmasuję odżywkę no i delikatnie osuszę ręcznikiem - nie wypadnie mi prawie nic.
- poza tym jeśli naprawdę się chce zagęścić i zregenerować swoje włosy, trzeba zrezygnować z stylizacji na gorąco niestety.. wtedy są najlepsze rezultaty, wiem bo kiedyś nie suszyłam włosów etc. przez dłuugi okres czasu + wax i nie wypadały mi prawie wcale... niestety sama wiem jak trudno tego dokonać
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 12:52   #3
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja uwielbiam szampon i serum z linii THICKER FULLER HAIR. Ale teraz chyba wycofują je z Sephory, więc ciekawe czy z innych perfumerii też Dzialają właśnie tak jak napisałaś, czyli niekoniecznie dodają puszystości i objętości ale sprawiają, że włosy są jakby grubsze, bardziej treściwe że się tak wyrażę iprzez to jest ich wizualnie więcej. Serum może trochę przesusza włosy ale ja stosuje je sporadycznie i wystarczy Nie wiem czy znajdę teraz jakiś dobry zamiennik..
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:34   #4
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wax
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:45   #5
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wax sprawił, ze rośnie mi mnóstwo nowych włosów. Uzywam ok 1,5 roku. Myślę, ze za jakiś czas będe miała naprawde gęste włosy...
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:55   #6
Justyss93
Przyczajenie
 
Avatar Justyss93
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Police (Zachodniopomorskie)
Wiadomości: 6
GG do Justyss93
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ten Wax,to szmpon, tak? Ile on kosztuje, i czy można go kupić w zwykłej drogerii?
Justyss93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:56   #7
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

to jest maska do wlosow dostepna tylko w aptekach
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 14:59   #8
Justyss93
Przyczajenie
 
Avatar Justyss93
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Police (Zachodniopomorskie)
Wiadomości: 6
GG do Justyss93
Question Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
to jest maska do wlosow dostepna tylko w aptekach
A wiesz ile kosztuje??
Justyss93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:01   #9
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Na kondycje włosów i ich porost wspaniale wpływa pokrzywa, stosowana jako napar bądź świeży sok do picia i płukania czupryny. Skutecznie zastępuje suplementy diety, które niestety prócz dobroczynnego działania mają efekty uboczne, oraz maseczki. Najbardziej wartościowa jest pokrzywa majowa, niekwitnąca i zrywana daleko od drogi.

Zagęszczenie włosów widoczne jest, kiedy nowy włos osiągnie dostateczną długość. U mnie trwało to około roku. Moje włosy nie wypadają już nadmiernie, a ich przyrost to około 2,3 cm miesięcznie. Czupryna jest tak gęsta, że czasami miewam problemy z poradzeniem sobie z jej obiętością. Zaczełam cieniować włosy, czego nigdy nie mogłabym zrobić przed kuracją.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:02   #10
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Na kondycje włosów i ich porost wspaniale wpływa pokrzywa, stosowana jako napar bądź świeży sok do picia i płukania czupryny. Skutecznie zastępuje suplementy diety, które niestety prócz dobroczynnego działania mają efekty uboczne, oraz maseczki. Najbardziej wartościowa jest pokrzywa majowa, niekwitnąca i zrywana daleko od drogi.

Zagęszczenie włosów widoczne jest, kiedy nowy włos osiągnie dostateczną długość. U mnie trwało to około roku. Moje włosy nie wypadają już nadmiernie, a ich przyrost to około 2,3 cm miesięcznie. Czupryna jest tak gęsta, że czasami miewam problemy z poradzeniem sobie z jej obiętością. Zaczełam cieniować włosy, czego nigdy nie mogłabym zrobić przed kuracją.
minusem dla blondynek jest to,ze przyciemnia wlosy
Justyss93 kosztuje ok 20 zl za 240g
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:06   #11
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
minusem dla blondynek jest to,ze przyciemnia wlosy
Jestem blondynką i przyciemnienia włosów nie zauważyłam, choć bardzo bym chciała.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:08   #12
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wax można też kupić w sklepach zielarsko-kosmetycznych
Ja do moich cienkich włosów stosuje jeszcze szampon apteczny Pregaine i odzywkę z Farmony Jantar i czsami trochę olejku rycynowego do szamponu w czasie mycia
Poza tym ważne jest tez odpowiednie strzyżenie
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:08   #13
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

a ja wiem ,ze przyciemnia tak samo jak olej rycynowy....olej stosowalam krotko i przestalam,bo zauwazylam,ze mi przyciemnil moj naturalny sredni a moze raczej slomkowy blond
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:13   #14
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

adulka.p --> Widocznie miałaś otwarte łuski. Zwykle bardziej zniszczone partie włosów, czyli głównie końcówki wydają się jaśniejsze. Pokrzywa i olejek rycynowy domykają łuski, przez co włos nabiera swojego naturalnego koloru, w Twoim przypadku ciemniejszego.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:17   #15
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hmmm no nie wiem z tego co wiem jest udowodnione,ze olej rycynowy przyciemnia wlosy i pokrzywa chyba tez wax tez domyka luski, tak samo jak nafta kosmetyczna,a mimo ich stosowania od dluzszego czasu nie zauwazylam przyciemnienia koloru
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:22   #16
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Na kondycje włosów i ich porost wspaniale wpływa pokrzywa, stosowana jako napar bądź świeży sok do picia i płukania czupryny. Skutecznie zastępuje suplementy diety, które niestety prócz dobroczynnego działania mają efekty uboczne, oraz maseczki. Najbardziej wartościowa jest pokrzywa majowa, niekwitnąca i zrywana daleko od drogi.

Zagęszczenie włosów widoczne jest, kiedy nowy włos osiągnie dostateczną długość. U mnie trwało to około roku. Moje włosy nie wypadają już nadmiernie, a ich przyrost to około 2,3 cm miesięcznie. Czupryna jest tak gęsta, że czasami miewam problemy z poradzeniem sobie z jej obiętością. Zaczełam cieniować włosy, czego nigdy nie mogłabym zrobić przed kuracją.
Kokuryu, czy mogłabyś podać szczegóły swojej kuracji? Częstotliwość, forma stosowania, te sprawy...
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:25   #17
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

mi pomogło:
-odstawienie suszarki i prostownicy ( ale tez nigdy nie klade sie spac z mokrymi wlosami, leszek czajka mowil w tv ze mokre wlosy sa bardziej wrazliwe, a poduszka plus to ze "wiercimy sie " podczas snu bardzo niszczy wloski
-mgiełka do włosów Radical ( cudo )
-mgiełka Schwarzkopf chroniąca przed słońcem
- maski do włosów l'oreal professionel
- i tabletki, tylko kurcze nie pamietam nazwy, na sloiczku byl chyba rysunek cebulki wlosa- jak sobie przypomne to napisze

a i jeszcze jedno, fakt ze to co teraz napisze nie wplywa na grubosc wlosa ale sprawia ze wlosy nie niszcza sie- jest to sposob mycia wlosow jakiego nauczyłam sie od Jagi Hupało.
szampon rozrabiamy z odrobina wody w rekach i kladziemy na wlosy, ale myjemy tylo skore glowy, w sensie tak masujemy zeby sie zapieniło a reszte wlosow tak tylko gladzimy tą pianą, lub bierzemy wlosy miedzy dwie dlonie i jakby "klaszczemy" , troche to niepoludzku napisalam ale mam nadzieje ze zrozumiałyście. ten sposob naprawde pomaga
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:26   #18
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mi też olejek rycynowy i pokrzywa przyciemniają włosy
Wax jest dobry bo można używać tego dla blondynek z rumiankiem

Edytowane przez jusii
Czas edycji: 2007-05-11 o 15:28 Powód: blędy stylistyczne :)
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:37   #19
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Kokuryu, czy mogłabyś podać szczegóły swojej kuracji? Częstotliwość, forma stosowania, te sprawy...
Na początku kuracji, jakiś rok, stosowałam płukanki; po każdym myciu polewałam głowe naprem, nie spłukiwałam. Piłam też napar bądź świeży sok i to robię dalej.

Sok pije się raz dziennie po łyżce, smakuje jak trawa.
Napar z suszu 1-2 razy dziennie po filiżance, smakuje jak sucha trawa.

Pokrzywę zrywam w maju, część suszę, aby starczyła na cały rok (jeśli się skończy kupuję w aptece), a z części wyciskam sok.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:38   #20
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jeśli ktoś bardzo boi się przyciemnienia, pokrzywę można tylko pić, też działa.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:43   #21
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Zgadzam się,że cienkich włosów nie da się pogrubić jeśli są takie z natury,ale chyba można takie,które zrobiły się cienksze z powodu np farbowania-tak jest w moim przypadku.Znalazłam odżywkę,która podobno pogrubia włosy
http://www.allegro.pl/item194186779_...najtaniej.html
Ciekawe czy to działa.Może ktoś stosował??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:49   #22
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Do kokuryu

A jakie miałaś włosy przed tą pokrzywową kuracją?

Ja używam Waxa od miesiąca co 4 dni i nie rosną mi nowe włosy...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:50   #23
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Zgadzam się,że cienkich włosów nie da się pogrubić jeśli są takie z natury,ale chyba można takie,które zrobiły się cienksze z powodu np farbowania-tak jest w moim przypadku.Znalazłam odżywkę,która podobno pogrubia włosy
http://www.allegro.pl/item194186779_...najtaniej.html
Ciekawe czy to działa.Może ktoś stosował??
Nic sie od środka nie pogrubia ani nie uszczelnia. Ta odżywka podnosi łuski włosa przez co włos wydaje się grubszy, ale przy tym bardziej szorstki. Nałożono mi ten produkt podczas jednej z wizyt w slonie fryzjerskim. Byłam bardzo niezadowolona. Tworzy istne siano.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:52   #24
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziękuję

Jeszcze jedno pytanie: w jaki sposób utrwalasz sok? Spirytusem? W jakich proporcjach? Bo taki świeży z pewnością nie nadaje się do długiego przechowywania.

Ja już od paru lat przymierzam się do wiosennej kuracji pokrzywowej, ale zawsze coś mi stanie na przeszkodzie . W tym roku "wyhodowałam" sobie kilka kęp i myślę że jutro nastąpi ich sądny dzień . W każdym razie płukanki z suszonych liści zawsze dobrze robiły zarówno moim włosom, jak i skórze głowy.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:59   #25
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Do kokuryu

A jakie miałaś włosy przed tą pokrzywową kuracją?

Ja używam Waxa od miesiąca co 4 dni i nie rosną mi nowe włosy...
Włosy były cieniutkie, delikatne i przetłuszczające się. Mocno wypadały, przez co musiałam je ścinać na bardzo krótko.

Teraz nadal się cienkie i delikatne, bo taka moja natura, ale nie wypadają nadmiernie i jest ich kilka razy więcej. Kiedyś z jednego mieszka wyrastały 2-3 teraz 5-6. Włosy mam do łopatek i każdy zwraca uwagę na ich objętość, która, jak wcześniej pisałam, przyprawia mnie o zawrót głowy. Trzeba to wszystko cieniować, żeby nie wyglądało jak wielka strzecha. Zmiejszyło się przetłuszczanie, bo porzywa delikatnie wysusza.

Pokrzywę piję od 2003 roku.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:02   #26
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

una creatura bella ---> soku nie utrwalam, piję świeżo wyciśnięty z dopiero co zerwanej pokrzywy. Dlatego taka kuracja świeżym sokiem może trwać jedynie do połowy czerwca, kiedy to pokrzywa zaczyna kwitnąć i traci cześć swoich właściości. Wtedy znowu zaczynam pić napar z suszu i tak cały rok do następnego maja.

Jedna łyżka soku zastępuje te dwie filiżanki naparu.

Edytowane przez kokuryu
Czas edycji: 2007-05-11 o 16:25 Powód: błąd merytoryczny
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:19   #27
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Czy w kazdej aptece dostane WAXa ?
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:46   #28
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
una creatura bella ---> soku nie utrwalam, piję świeżo wyciśnięty z dopiero co zerwanej pokrzywy. Dlatego taka kuracja świeżym sokiem może trwać jedynie do połowy czerwca, kiedy to pokrzywa zaczyna kwitnąć i traci cześć swoich właściości. Wtedy znowu zaczynam pić napar z suszu i tak cały rok do następnego maja.

Jedna łyżka soku zastępuje te dwie filiżanki naparu.
Pogrzebałam w moich zapiskach i znalazłam sposób na utrwalenie soku dla tych którzy nie mają domu na wsi i kępy pokrzyw pod oknem .

Dużo młodych pokrzyw należy wypłukać w bardzo ciepłej wodzie i wycisnąć z nich sok w sokowirówce. Następnie należy dodać po łyżce miodu na 1/2 l płynu i zapasteryzować sok w szczelnie zamkniętych słoikach przez 10 minut (w garnku z wodą na maleńkim ogniu). Przechowywać w lodówce.

Dawkowanie: kurację zacząć od 1 łyżeczki 3 razy dziennie, po tygodniu zwiększyć dawkę do 1 łyżki 3 razy dziennie.

Jest to ponoć kuracja niejakiego Juraja Barbarie - słowackiego siłacza, który w 1996 r. jedną ręką przeciągnął 360-tonowy pociąg na odległość 7,7 m; tak więc jeśli na włosy nie pomoże, to przynajmniej doda ogólnej krzepy .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:47   #29
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Raczej nie, u mnie w mieście nie było w kilku więc kupiłam w zielarskim
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 23:39   #30
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Unhappy Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

kokuryu

Ja też chcę mieć takie gęste włoski jak Ty!!! Jeśli po każdym myciu będę płukać je w naparze ze świeżych pokrzyw i codziennie będę pić herbatkę pokrzywową to po jakim czasie mogę spodziewać się efektu,tzn gęstszych włosów?Zażywam też Skrzypovitę.

Ajak przygotowujesz tę płukankę?Gotujesz pokrzywy przez jakiś czas???
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.