..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::.. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 18:59   #3991
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez malenka86 Pokaż wiadomość
IlonaP

kawa to nie jest śniadanie
potem zjadłaś wieśniaka z papryką, nie napisałaś ile tego sera
kawałeczek piersi - tzn ile? warzyw powinno być 2 szklanki do obiadu



no ja wiem że kawa to nie śniadanie ale tak jestem przyzwyczajona i ciężko mi to zmienić ale postaram się wieśniaka było 150g tego lekkiego a piersi 30 dag i szklanka warzyw i co mslicie kochane ??/
kurcze wogóle nie wiem czy nie jem za dużo nabiału ?
mój dzisiejszy jadłospis
1 wieśniak 150 g i papryki 1/2
2 kawa z mlekiem 0.5% to nie jest posilek!!!
3 to pyszne rafaello czyli serek homo 150 g wiórki kokosowe ( kurde nie wiedziałam że nie wolno ale dziś wyczytałam olejek waniliowy i słodzik
4 20 orzeszków ziemnych
5 rybka z warzywkami
i jak dziewczyny? Z góry dziękuje , bardzo pomaga mi Wasza weryfikacja
Serka homo maks 2 lyzki mozna, poza tym kiepsko. Te warzywka do ryby , to ile ich??? Jeden posilek, reszta to przekaski, raczej z SB nie ma to nic wspolnego...

Ja zaraz na basen, ale wpadlam ze spowiedzia. Dziwnie mi bez zdjec Jeszcze jakis chleb musze wynalezc do zrobienia, na razie szynka mi pachnie w domu pieczona do chlebka.
Jak ktos nie ma pomyslu na obiad, to u mnie jutro spagetti POLECAM

sn: mega owsianka, a raczej zytnianka z pestkami dyni, slonecznika, morelami, sliwkami, kaszka lniana i twarogiem (pol kostki) i mala kromka chleba z dzemem (no nie moglam sie opanowac)
p: wiesniak z kalarepa
o: pieczony dorsz z salatka z pekinki, dwoch fasol, awokado, ogorka, pomidora z sosie czosnkowym
p: grejpfrut (2/3) i 1/4 jablka (przynajmniej lekko poczulam glod do kolacji)
k: pasta z makreli z cebulka, rzodkiewka, jajkiem na rucoli z pomidorkami koktajlowymi

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A zeby nie bylo - pol szklanki platkow bylo
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:41   #3992
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

a ja kochane jak to przed @ zjadlam kolacje o 18 (tzn taka kolacje w sensie ze ok 21 mialam jesczze cis zjes) ale mialam jakas slabosc i o 19 zaraz zjadlam jeszcze 2 plastry szynki,pól pomidora,łyzeczke majonezu,i z 20 orzechow laskowych !!! ale ja głupia ale mi sie tak chcialo... ;/ niby wszytsko Sb ale orzechy jadlam na przekaske rano wiec jak na dzis duzo za duzo dobrze ze nie wzielam pyz,bo leza ugotowane, babcia niewiedzac ze jestem na diecie ugotowala mi je.....a ja tylko wącham bo ladnie pachną
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:43   #3993
malenka86
Przyczajenie
 
Avatar malenka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Serka homo maks 2 lyzki mozna, poza tym kiepsko. Te warzywka do ryby , to ile ich??? Jeden posilek, reszta to przekaski, raczej z SB nie ma to nic wspolnego...

Ja zaraz na basen, ale wpadlam ze spowiedzia. Dziwnie mi bez zdjec Jeszcze jakis chleb musze wynalezc do zrobienia, na razie szynka mi pachnie w domu pieczona do chlebka.
Jak ktos nie ma pomyslu na obiad, to u mnie jutro spagetti POLECAM

sn: mega owsianka, a raczej zytnianka z pestkami dyni, slonecznika, morelami, sliwkami, kaszka lniana i twarogiem (pol kostki) i mala kromka chleba z dzemem (no nie moglam sie opanowac)
p: wiesniak z kalarepa
o: pieczony dorsz z salatka z pekinki, dwoch fasol, awokado, ogorka, pomidora z sosie czosnkowym
p: grejpfrut (2/3) i 1/4 jablka (przynajmniej lekko poczulam glod do kolacji)
k: pasta z makreli z cebulka, rzodkiewka, jajkiem na rucoli z pomidorkami koktajlowymi

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A zeby nie bylo - pol szklanki platkow bylo

kurcze ja sie nigdyyy nie nauczę układać dobrego jadłospisu, no to mam dołaaaa a na dodatek jutro jede na cały dzień do szkoły i w ogóle nie mam pojęcia co moge sobie do niej wziąść bo to barzdzo daleko i nie wchodzą w gre żadne sałatki myślałam ze wezme ze sobą wieśniaka orzeszki no ale co jeszcze , a dzisiaj zjadłam jeszcze omleta z dwóch jaj i warzyw, a jeśli chodz o to pytanie ktos mi zadał do kiedy mam zamiar być na I fazie to 22 marca mija 2 tygodnie jak jestem na diecie myślałam ze SB no ale teraz to sie okazuje że chyba to nie jest SB wszystko jest do kitu .... nie mam juz sił
__________________
I faza do: sama nie wiem 56, 55, 54,53,52,51,50,49
płaski brzuszek
malenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:51   #3994
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość

Ja zaraz na basen, ale wpadlam ze spowiedzia. Dziwnie mi bez zdjec Jeszcze jakis chleb musze wynalezc do zrobienia, na razie szynka mi pachnie w domu pieczona do chlebka.
Jak ktos nie ma pomyslu na obiad, to u mnie jutro spagetti POLECAM

sn: mega owsianka, a raczej zytnianka z pestkami dyni, slonecznika, morelami, sliwkami, kaszka lniana i twarogiem (pol kostki) i mala kromka chleba z dzemem (no nie moglam sie opanowac)
p: wiesniak z kalarepa
o: pieczony dorsz z salatka z pekinki, dwoch fasol, awokado, ogorka, pomidora z sosie czosnkowym
p: grejpfrut (2/3) i 1/4 jablka (przynajmniej lekko poczulam glod do kolacji)
k: pasta z makreli z cebulka, rzodkiewka, jajkiem na rucoli z pomidorkami koktajlowymi

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A zeby nie bylo - pol szklanki platkow bylo
no witaj kochana
u mnie tez bez fotek dzis, jais taki dziwny dzien...
effus widze duzo podobienstw w naszych jadlospisach

1)owsianka ( z mixu zboz jeczmienia, zyta owsa) z słonecznikiem morelkami suszonymi(2) i sliwkami(2)+gruby plaster twarogu
2)wiesniak ze szypiorkim i czerwona papryka
3)duzy pstrag pieczony+kiszona kapusta+ salatka grecka
4) gryz jabłka+plaster sera lght+plaster szynki+lodyga selera nac.
5) ok 100 gr twarogu+ogoras zielony+szczypiorek 2 lyzki jogurtu

Ewlyn co do sera spojrzałam na swój - najnowsza zdobycz po dlugich poszukiwaniach(firmy frico)
11gr tłuszczu,31gr biała, 0gr weglowodanow
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:09   #3995
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez malenka86 Pokaż wiadomość
kurcze ja sie nigdyyy nie nauczę układać dobrego jadłospisu, no to mam dołaaaa a na dodatek jutro jede na cały dzień do szkoły i w ogóle nie mam pojęcia co moge sobie do niej wziąść bo to barzdzo daleko i nie wchodzą w gre żadne sałatki myślałam ze wezme ze sobą wieśniaka orzeszki no ale co jeszcze , a dzisiaj zjadłam jeszcze omleta z dwóch jaj i warzyw, a jeśli chodz o to pytanie ktos mi zadał do kiedy mam zamiar być na I fazie to 22 marca mija 2 tygodnie jak jestem na diecie myślałam ze SB no ale teraz to sie okazuje że chyba to nie jest SB wszystko jest do kitu .... nie mam juz sił

Koniecznie weź orzeszki/migdały najlepiej od razu odliczona ilość. Serek wiejski i łyżeczke do niego. Możesz zrobic sobie sałatkę zzalaty, pomidorków koktailowych, pestek słonecznika i np paseczków szynki czy fety i to w pudełu. Napewno wytrzyma kilka godzin. Możesz też wziąć np 2 trójkąciki serka topionego light.
Koniecznie woda.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Ewlyn co do sera spojrzałam na swój - najnowsza zdobycz po dlugich poszukiwaniach(firmy frico)
11gr tłuszczu,31gr biała, 0gr weglowodanow
O
A gdzie taki fajny serek znalazłas?
Ja bez serów ni rusz

To ja sie juz wszyscy spowiadają, to ja też
ś: jajecznica z 2 jaja z łyżka szpinkau na cebulce + 2 łyzki serka wiejskiego z pomidorem (resztki z lodówki) + kawusia
p. migdały
o. Ciecierzyca z cebulką i serem żółtym (troszkę) + sałata (sałata lodowa, pomidory, cebulka, oliwa z oliwek, cytryna)
p. pasek gorzkiej czekolady
p. jabłko, trójkącik serka topionego light, 2 suszone sliwki i mała kawusia
k. (własnie wcinam ) sałatka z sałaty lodowej, tuńczyka z puszki bez oleju, cebuli, papryki, pieczarek, i troszkę tartego sera zółtego, łyzka oliwy z oliwek. Przed sałatką gotowane jajo.

Wczoraj:
ś. jajcarnia z 2 jajek z brokułami, kromeczka ciemnego chlebka s serkiem wiejskim i pomidorkiem, kawusia
p. kiwi i trójkącik serka
o. ciecierzyca ze szpinakiem i sałatka tak jak dzisiaj
p. jogurt naturalny z cynamonem , olejkiem waniliowym i orzechami włskimi (uwielbiaaammmm)
k. reszta ciecierzycy ze szpinakiem i troche serka wiejskiego z warzywami.

Juz mi sie cieciorka skończyła bo az za monotonnie to było jakos. Mam nadzieję, że mogę zastępować kuraka i rybę cieciorką... bo troche ostatnio mi się przejadły
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:31   #3996
malenka86
Przyczajenie
 
Avatar malenka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Ewlyn dziękuje jesteś kochana
__________________
I faza do: sama nie wiem 56, 55, 54,53,52,51,50,49
płaski brzuszek
malenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:18   #3997
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez malenka86 Pokaż wiadomość
kurcze ja sie nigdyyy nie nauczę układać dobrego jadłospisu, no to mam dołaaaa a na dodatek jutro jede na cały dzień do szkoły i w ogóle nie mam pojęcia co moge sobie do niej wziąść bo to barzdzo daleko i nie wchodzą w gre żadne sałatki myślałam ze wezme ze sobą wieśniaka orzeszki no ale co jeszcze , a dzisiaj zjadłam jeszcze omleta z dwóch jaj i warzyw, a jeśli chodz o to pytanie ktos mi zadał do kiedy mam zamiar być na I fazie to 22 marca mija 2 tygodnie jak jestem na diecie myślałam ze SB no ale teraz to sie okazuje że chyba to nie jest SB wszystko jest do kitu .... nie mam juz sił
Nie ma co sie lamac, tylko sie uczyc na bledach Salatka czemu nie??? Pakujesz do pudelka i jest jak znalazl, jeszcze jak z kurczaczkiem, to w ogole wypas. Albi zawijasy - w peknke, czy salate zawijasz warzywka, wedlinke, tarog, co chcesz - jak golabki, to w folie i masz pyszne zawijasowe kanapki, a ile warzyw i jak zdrowo.
W diecie najwazniejsze jest PLANOWANIE. O tej godzinie powinnas dokladnie wiedziec, co zjesz jutro, przynajmniej na poczatku. Inaczej nigdy nie ulozysz sobie dobrze zbilansowanewgo jadlospisu. Ja dzis wiem, ze jutro na sniadaniae frittata, obiad spageti, kolacja pewnie rybka, albo twarog - a przekaski wyjda w praniu, owoc na bank jakis wpadnie.
Jak chcesz byc na SB, to musisz sie nauczyc jej zasad i sie do nich stosowac.
Powodzenia.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no witaj kochana
u mnie tez bez fotek dzis, jais taki dziwny dzien...
effus widze duzo podobienstw w naszych jadlospisach

1)owsianka ( z mixu zboz jeczmienia, zyta owsa) z słonecznikiem morelkami suszonymi(2) i sliwkami(2)+gruby plaster twarogu
2)wiesniak ze szypiorkim i czerwona papryka
3)duzy pstrag pieczony+kiszona kapusta+ salatka grecka
4) gryz jabłka+plaster sera lght+plaster szynki+lodyga selera nac.
5) ok 100 gr twarogu+ogoras zielony+szczypiorek 2 lyzki jogurtu

Ewlyn co do sera spojrzałam na swój - najnowsza zdobycz po dlugich poszukiwaniach(firmy frico)
11gr tłuszczu,31gr biała, 0gr weglowodanow
hihihi no, ale sie nam trafilo Wez u mnie dwa dni takie rozwalone, dzis nie mialam w ogole ochoty na przekaske popoludniu, ale dobrze, ze wciagnelam owoce, to choc troche mnie przyssalo.
Dawaj fote tego sera!!!!

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Koniecznie weź orzeszki/migdały najlepiej od razu odliczona ilość. Serek wiejski i łyżeczke do niego. Możesz zrobic sobie sałatkę zzalaty, pomidorków koktailowych, pestek słonecznika i np paseczków szynki czy fety i to w pudełu. Napewno wytrzyma kilka godzin. Możesz też wziąć np 2 trójkąciki serka topionego light.
Koniecznie woda.



O
A gdzie taki fajny serek znalazłas?
Ja bez serów ni rusz

To ja sie juz wszyscy spowiadają, to ja też
ś: jajecznica z 2 jaja z łyżka szpinkau na cebulce + 2 łyzki serka wiejskiego z pomidorem (resztki z lodówki) + kawusia
p. migdały
o. Ciecierzyca z cebulką i serem żółtym (troszkę) + sałata (sałata lodowa, pomidory, cebulka, oliwa z oliwek, cytryna)
p. pasek gorzkiej czekolady
p. jabłko, trójkącik serka topionego light, 2 suszone sliwki i mała kawusia
k. (własnie wcinam ) sałatka z sałaty lodowej, tuńczyka z puszki bez oleju, cebuli, papryki, pieczarek, i troszkę tartego sera zółtego, łyzka oliwy z oliwek. Przed sałatką gotowane jajo.

Wczoraj:
ś. jajcarnia z 2 jajek z brokułami, kromeczka ciemnego chlebka s serkiem wiejskim i pomidorkiem, kawusia
p. kiwi i trójkącik serka
o. ciecierzyca ze szpinakiem i sałatka tak jak dzisiaj
p. jogurt naturalny z cynamonem , olejkiem waniliowym i orzechami włskimi (uwielbiaaammmm)
k. reszta ciecierzycy ze szpinakiem i troche serka wiejskiego z warzywami.

Juz mi sie cieciorka skończyła bo az za monotonnie to było jakos. Mam nadzieję, że mogę zastępować kuraka i rybę cieciorką... bo troche ostatnio mi się przejadły
Ewlyn a gdzie wegle zlozone Kromeczka chleba - toz to nic. Pewnie stad ta czekolada Nie koncz na cukrach prostych, czyli owocach, lepsza sa zlozone. I fakt - nudnawo... Zawsze cos mozna zamrozic i zjesc za kilka dni

PO basenie zjadlam lyzke pasty z makreli - zeby nie bylo...
Dobra, ide szukac chleba jakiegos, co by zaczyn zrobic
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 21:28   #3998
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość

Ewlyn a gdzie wegle zlozone Kromeczka chleba - toz to nic. Pewnie stad ta czekolada Nie koncz na cukrach prostych, czyli owocach, lepsza sa zlozone. I fakt - nudnawo... Zawsze cos mozna zamrozic i zjesc za kilka dni
Po złożonych mnie wzdyma Jakoś lepiej się czuje jak zjem jabłko i np jogurt niż porcję ryżu. Czy to bardzo źle?
Dzisiaj nie miałam chlebka bo sie skończył. Jutro będzie owsianka na śniadanko. Staram się aby do zniadania był albo chlebek własnie albo owsianka. i w ciagu dnia cos jeszcze małego czyli owoc.
Ostatnio (jakies 2 tygodnie) waga mi stanela w martwym punkcie i wole bardziej restrykcyjnie do II podchodzić. Chociaż nie mam pewności, czy dobrze.

A czekolade wcinam czasami, bo nie jem innych żadnych deserków. Oczywiscie gorzka.
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2009-03-20 o 21:31
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:35   #3999
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Po złożonych mnie wzdyma Jakoś lepiej się czuje jak zjem jabłko i np jogurt niż porcję ryżu. Czy to bardzo źle?
Dzisiaj nie miałam chlebka bo sie skończył. Jutro będzie owsianka na śniadanko. Staram się aby do zniadania był albo chlebek własnie albo owsianka. i w ciagu dnia cos jeszcze małego czyli owoc.
Ostatnio (jakies 2 tygodnie) waga mi stanela w martwym punkcie i wole bardziej restrykcyjnie do II podchodzić. Chociaż nie mam pewności, czy dobrze.
Wiesz co, nie raz sie juz tu zdazylo, ze wlasnie przy wiekszej odwadze w poczynaniu z weglami, waga leciala. Dopoki ograniczalysmy, waga stala, jak sie zaczelo dodawac - drgnela. Zreszta dobrze wiesz, ze zastoj na dwojce, to norma i moze trwac nawet miesiac, niestety... Wegle zlozone daja nam energie, trawia sie dluzej niz owoce, wiec i wiecej sily w nas. Poza tym wegle sa niezbedne przy spalaniu tluszczu I to wlasnie zlozone.
Sprobuj. Jest makaron, sa nalesniki z maki pp, placuszki, wlasnie nie mowiac o pieczywie, kasza, ryz. Jedz z bialkiem, z warzywkami. Zobaczysz, jak wtedy bedzie

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

A co do cieciorki. Ilona kiedys tu napisala, ze straczkowe tak naprawde sa wartosciowe pod wzgledem bialka dopiero w polaczeniu z weglami zlozonymi. Takze jakbys do tego dala kasze, makaron czy ryz - byloby super.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:43   #4000
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie raz sie juz tu zdazylo, ze wlasnie przy wiekszej odwadze w poczynaniu z weglami, waga leciala. Dopoki ograniczalysmy, waga stala, jak sie zaczelo dodawac - drgnela. Zreszta dobrze wiesz, ze zastoj na dwojce, to norma i moze trwac nawet miesiac, niestety... Wegle zlozone daja nam energie, trawia sie dluzej niz owoce, wiec i wiecej sily w nas. Poza tym wegle sa niezbedne przy spalaniu tluszczu I to wlasnie zlozone.
Sprobuj. Jest makaron, sa nalesniki z maki pp, placuszki, wlasnie nie mowiac o pieczywie, kasza, ryz. Jedz z bialkiem, z warzywkami. Zobaczysz, jak wtedy bedzie

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

A co do cieciorki. Ilona kiedys tu napisala, ze straczkowe tak naprawde sa wartosciowe pod wzgledem bialka dopiero w polaczeniu z weglami zlozonymi. Takze jakbys do tego dala kasze, makaron czy ryz - byloby super.
Że są zastoje wiem Dzięki za wskazówki cos w tym musi byc chyba... Mi się pomysły skończyły, więc wprowadzę więcej węgli. Chociaz powiem, że obawy mam.
A z mąka to mam problem, bo u nas takiej po prostu nie ma. W sumie mało co jest dlatego muszę łapać okazje jak ktos jedzie to miasta, żeby zakupy zrobić. Dlatego czasami bardziej monotonnie jadlospis wyglada. Chociaz mi smakuje
Dzisiaj nawet chudego twarogu nie dostałam
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:48   #4001
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Że są zastoje wiem Dzięki za wskazówki cos w tym musi byc chyba... Mi się pomysły skończyły, więc wprowadzę więcej węgli. Chociaz powiem, że obawy mam.
A z mąka to mam problem, bo u nas takiej po prostu nie ma. W sumie mało co jest dlatego muszę łapać okazje jak ktos jedzie to miasta, żeby zakupy zrobić. Dlatego czasami bardziej monotonnie jadlospis wyglada. Chociaz mi smakuje
Dzisiaj nawet chudego twarogu nie dostałam
Ewlyn, ale to akurat zaden problem. Ja na Wielkanoc bede brac make z mlyna, jak chcesz kupie i Tobie, i wysle Zreszta czasami warto w sklepach internetowych pogrzebac i pozamawiac.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 22:08   #4002
rainboow
Raczkowanie
 
Avatar rainboow
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 34
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez xxJuicyxx Pokaż wiadomość
rainboow, właśnie. przeczytaj sobie kilka postów wyżej, w tym także mój. ja ze swojej strony nie polecam, bo sama widzisz. zrobiłam 3 tygodnie fazy i z tego powodu, jak pisze telik, miałam ten straszny głód węglowy. a poza tym, w sumie podczas tego 3 tygodnia praktycznie nic więcej nie schudłam. -3 kg osiągnełam w 2 tygodnie i trzeci tydzień nic nie dał. więc ja myślę, że nie warto...
chyba rzeczywiście masz rację wczytam się dokładniej w opis fazy II w książce A.A. i stopniowo według zaleceń skończę fazę I i przejdę na II. Nie powinno być tak źle ...
Powodzenia życzę sobie zresztą też

PS. właśnie wróciłam ze spotkania z przyjaciółmi i niestety... skusiłam sie na 1 piwo
nie było coli light a przy wodzie siedzieć nie chciałam...
__________________
if you never try... you'll never know
rainboow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 22:38   #4003
amdzia8
Rozeznanie
 
Avatar amdzia8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 566
GG do amdzia8
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witam Plażowiczki
Proszę o poradę. Istnieja jakies potrawy SB, które można trzymać w lodówce przez pare dni bądz zamrozić? jestem studentką i z tego faktu zabieram troszkę jedzonka z domu, nie odmówie mamie tej przyjemności "wyszykowania" mnie. Prosze o odpowiedz
__________________
"... Bądź przy mnie blisko, bo tylko wtedy nie jest mi zimno..."

07.09.2013

http://s6.suwaczek.com/200606082341.png
amdzia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 23:00   #4004
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Pisałyście sporo o parówkach, już nie będę cytować wszystkich postów, ale chcę jeszcze na moment wrócić do tego tematu. Co powiecie o "Jedynkach"? W 100 g: 13,3 g białka, 0,3 g węgli i 20 g tłuszczu. Oczywiście wiem, że parówki to generalnie nic dobrego, ale dziś znalazłam się w sytuacji (ze względu na nadspodziewanie przeciągającą się podróż), w której zjem na "kolację" albo "jedynkę", albo nic.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A ja wlasnie zjadlam jeszcze ciepla duza dupke.. A z czym? z serem kozim i kiszonym
Łobuz

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
co do sera spojrzałam na swój - najnowsza zdobycz po dlugich poszukiwaniach(firmy frico)
11gr tłuszczu,31gr biała, 0gr weglowodanow
Pierwsze słyszę, gdzie go kupujesz?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 05:37   #4005
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dzien dobry Ja to o niedorzecznych porach wstaje w zwiazku ze zmiana czasu

teliczku coz to za serek? daj jakies namiary na niego.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 07:14   #4006
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Hejo słonka
ser marki Frico
w necie nie ma aktualnego zdjecia wiec popołudniu wkleje z komórki
a poki co wklejam zdjecie starego opakowania(chyba z rok temu takie widzialam)
ser można kupic ponoc w sieciach leclerc(nie wiem czy to tak sie pisze)
osobiscie kupuje go w delikatesach "polesie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8710912505075_z.jpg (19,4 KB, 27 załadowań)
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 07:22   #4007
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja przedłużyłam I do 3 tygodni, ale akurat świetnie się czułam i nie miałam napadów na slodkie czy węglowe jedzonko. Więc dla mnie to nie był żaden problem.
Ja też przedłużyłam i wszystko jest ok. A ja dzisiaj idę na grilla i biorę ze sobą na kolację rybkę
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 07:28   #4008
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

u mnie na wsi nie ma ani polesia ani leclerca

Wlasnie jem sniadanko a wczesniej zmobilizowalam sie do 10min abs Ciezko bylo

Musze sie pochwalic moim pierwszym slodkim wypiekiem zrealizowanym dzieki mojemu ukochanemu artisanowi Tarta jablkowa na mace pszennej typ 1850.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tarta jablkowa.jpg (170,7 KB, 21 załadowań)
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:16   #4009
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
u mnie na wsi nie ma ani polesia ani leclerca

Wlasnie jem sniadanko a wczesniej zmobilizowalam sie do 10min abs Ciezko bylo

Musze sie pochwalic moim pierwszym slodkim wypiekiem zrealizowanym dzieki mojemu ukochanemu artisanowi Tarta jablkowa na mace pszennej typ 1850.
no pieknie papraczku
w koncu normalne ciacho z jabłkami
a moge zaofftopowac
szukam przepisów na wielkanoc i spodobało mi sie jedno ciacho
ale składnie masy jest mascarpone, i tak mysle czym go zastapic
moze homo? albo zmielony serek wiejski ?
wklejam linka
osoby o słebych nerwch proszone o niewchodzenie
http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/L...i-owocami.html
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 08:21   #4010
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

witam w moim 6 dniu dietki

właśnie skonczylam jesc sniadanko -> 2 jaja na miekko,1/3 twarogu,pomidor,pół papryki,ogórek,zwijasen z fita i szynki, do tego kawa z mlekiem 0,5% ze slodzikiem.

I jestem Objedzona

ja niewiem, albo mi sie zdaje albo moje sniadania sa naprawde duze. bo jak pokroje warzywa i w ogole t wychodzi caly talerz zreszta mega mnie syca, ale to chyba dobzre?

dzisjeszy jadlospis ktory plnuje
ś- j/w
p-szprotki z papryczka tiri tiri
o-piers zawijana z serem z grilla ,kalafior albo brokuły,albo ogolnie warzywka na patelnie...
p-twaróg,15 orzechow laskowych
k-serek wiejski,ogoras kiszony

no i wlasnie. Teraz sie Was o cos zapytam. a mianowicie ... ja niemam mozliwosci upiec z piekarniku nic... niestety ,dlatego jakies potrawy pewnie pyszne ale pieczone w pikearniku odpadaja. Ale mam taki mały piekarnik tez,cos ala gril... i tam chce dzis upiec piers z kurczaka z tym serem wsrodku.. i sie zastanawiam czy normalnie ja polozyc na tamtej tacy czy zawinac w folie? czy jak..... czy w foli ona sie upiecze w srodku jak bedzie zawiniety przeciez ser? no bo ja w domowych grilach i piekarnikach jesczze nic niepieklam tylko tak normalnie na grilu...
boshe ale ja glupia jestem no ale od czego mam Was oświećcie mnie,bo chce sprawdzic ten piekarnik...wtedy bedzie mi łatwiej cos robic na obiady w nim...

a jesczze jedno jak taki piekarnik jest, to w takim raczej zadne ciacho sbsowskie nie da sie zrobic??
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:24   #4011
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no pieknie papraczku
w koncu normalne ciacho z jabłkami
a moge zaofftopowac
szukam przepisów na wielkanoc i spodobało mi sie jedno ciacho
ale składnie masy jest mascarpone, i tak mysle czym go zastapic
moze homo? albo zmielony serek wiejski ?
wklejam linka
osoby o słebych nerwch proszone o niewchodzenie
http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/L...i-owocami.html
piekne ciacho Ja bym zastapila serkiem homo. Tez pomysle o tym przepisie dzieki teliczku

edit: po dluzszym namysle przeksztalcilabym ciasto na wersje SB dajac po prostu mase z gorzkiej czekolady i mleka zamiast serka i nutelli. Gdybym byla w Stanach to wykorzystalabym czekolade piekarska i odtluszczona half and half Jak ty zamierzasz rozwiazac problem nutelli i mascarpone?

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-03-21 o 08:36
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:55   #4012
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

oj paprak ta tarta wygląda wyśmienicie
ja wczoraj robiłam muffinki czekoladowe, ale mi nie wyszły, coś w smaku jest z nimi nie tak, jakby za słone
ale cóż, człowiek uczy się na błędach. przynajmniej ten sernik z ricotty mi wyszedł kiedyś
to ja się zbieram na zakupy.
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:08   #4013
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
oj paprak ta tarta wygląda wyśmienicie
ja wczoraj robiłam muffinki czekoladowe, ale mi nie wyszły, coś w smaku jest z nimi nie tak, jakby za słone
ale cóż, człowiek uczy się na błędach. przynajmniej ten sernik z ricotty mi wyszedł kiedyś
to ja się zbieram na zakupy.
jakie to muffinki??? z I fazy czy z II??? mogla bym prosic o przepis?
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:10   #4014
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dziewczyny czy miałyście już w łapkach nowa ksiązkę SB , ja właśnie wczoraj przegladałam, jest sporo zmian , wydaje mi sie ze jest dokładniejsza tzn . co do ilosci spożywania np. tłuszczu dziennie. A fruktoza to już w 1f można. Mysle że warto kupić, i tak też zrobię
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:56   #4015
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
piekne ciacho Ja bym zastapila serkiem homo. Tez pomysle o tym przepisie dzieki teliczku

edit: po dluzszym namysle przeksztalcilabym ciasto na wersje SB dajac po prostu mase z gorzkiej czekolady i mleka zamiast serka i nutelli. Gdybym byla w Stanach to wykorzystalabym czekolade piekarska i odtluszczona half and half Jak ty zamierzasz rozwiazac problem nutelli i mascarpone?
tak samo wygla moja modyfikacja zamiast nutteli to równiez myslaałm o czekoladzie gorzkiej
co do serka mysle o zmieleniu wiejskiego na gładką masę, ew, serek homo i moze łyzka lekkiej smietany np 9% bo maskarbope taki własnie smietankowo kremowy
Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
oj paprak ta tarta wygląda wyśmienicie
ja wczoraj robiłam muffinki czekoladowe, ale mi nie wyszły, coś w smaku jest z nimi nie tak, jakby za słone
ale cóż, człowiek uczy się na błędach. przynajmniej ten sernik z ricotty mi wyszedł kiedyś
to ja się zbieram na zakupy.
i co warto zrobic ten serniczek?
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:56   #4016
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no pieknie papraczku
w koncu normalne ciacho z jabłkami
a moge zaofftopowac
szukam przepisów na wielkanoc i spodobało mi sie jedno ciacho
ale składnie masy jest mascarpone, i tak mysle czym go zastapic
moze homo? albo zmielony serek wiejski ?
wklejam linka
osoby o słebych nerwch proszone o niewchodzenie
http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/L...i-owocami.html
ja ortodoks w takich sprawach jestem - smaku mascarpone nie da się zastąpić
jeśli już to trzeba by odsączyć twaróg - mascarpone ma konsystencję masła, trzeba o tym pamiętać, ale prawde mówiąc boję się, że krem się rozpłynie
nutellę zamieniłabym i tak na gorzką czekoladę, beza wyjdzie dość słodka
Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy miałyście już w łapkach nowa ksiązkę SB , ja właśnie wczoraj przegladałam, jest sporo zmian , wydaje mi sie ze jest dokładniejsza tzn . co do ilosci spożywania np. tłuszczu dziennie. A fruktoza to już w 1f można. Mysle że warto kupić, i tak też zrobię
o książce była już dyskusja kilka stron wstecz
owszem jest sporo zmian, jest bardziej przejrzysta i szczegółowa
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:49
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:57   #4017
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Telik boskie to ciasto!!! Nie mam czasu pokombinowac, ale wieczorem o nim pomysle

PaprakPrzepis daj koniecznie!!!!

Cytat:
Napisane przez amdzia8 Pokaż wiadomość
Witam Plażowiczki
Proszę o poradę. Istnieja jakies potrawy SB, które można trzymać w lodówce przez pare dni bądz zamrozić? jestem studentką i z tego faktu zabieram troszkę jedzonka z domu, nie odmówie mamie tej przyjemności "wyszykowania" mnie. Prosze o odpowiedz
Mozna np. bigos, fasolkę po bretonsku chociazby

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy miałyście już w łapkach nowa ksiązkę SB , ja właśnie wczoraj przegladałam, jest sporo zmian , wydaje mi sie ze jest dokładniejsza tzn . co do ilosci spożywania np. tłuszczu dziennie. A fruktoza to już w 1f można. Mysle że warto kupić, i tak też zrobię
My juz ja ty wychwalalysmy i chyba wiekszosc z nas juz ja posiada.

Ja po zakupach z Borysem, zaraz robie obiad i idziemy na dluuugiii spacer, bo pogoda cudna
Milej soboty.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:09   #4018
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

PriVativ z przepisowego wzięłam. na pierwszej stronie są. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196551

Telik jak wyciągnęłam z pieca serniczek to byłam załamana bo strasznie był mokry, ale potem sytuacja się uspokoiła i zjadłam, nawet tata jadł tylko się śmiał ze mnie, że mało słodki. Więc teraz nie wiem czy miał taki być czy też ograniczyłam mu fazę słodką bo wogóle używałam słodzika, nie miałam fruktozy niestety.

I ja z zakupów przytachałam ją mąkę pełnoziarnistą z lubelli
to sobie będę robiła placuszki, naleśniki. uwielbiam
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:46   #4019
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

wlasnie jem obiadek piers zrobilam w tym pekarniczku, jest supr!!! taka suchutka polozylam nakoncu serek i sie ladnie roztopil, a do tego szpinak z jajkiem i ogorkiem kiszonym i czosnkiem podsmazony Pyycha. Uwielbiam ta diete. W ogole to dostalam @. Dzis, wko cu za kilka dni moze cos spadnie. Mialam siedzis wzyc ale wole nie.. JAk tam plazowiczki mija sobota?
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:39   #4020
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
wlasnie jem obiadek piers zrobilam w tym pekarniczku, jest supr!!! taka suchutka polozylam nakoncu serek i sie ladnie roztopil, a do tego szpinak z jajkiem i ogorkiem kiszonym i czosnkiem podsmazony Pyycha. Uwielbiam ta diete. W ogole to dostalam @. Dzis, wko cu za kilka dni moze cos spadnie. Mialam siedzis wzyc ale wole nie.. JAk tam plazowiczki mija sobota?
sobota cała w kuchni
zrobiłam sobie pierś zawijaną z pieczarkami, cebulką i plasterkiem fita.
do tego sałatka z pora, jajka, chudej wędlinki, pomidora, sosu winegret i jeszcze z rozmachu deser trzasnęłam, a co
czekoladowa a raczej kakaowa pianka. czeka w lodówce, będzie na potem.
ale obiad pierwsza klasa. i jak to ja z przepisowego wszystko zerżnęłam
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.