Paznokcie akrylowe - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 11:49   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Nucha piszesz o "paniach po kursach i paniach, ktore takowego kursu jeszcze nie ukonczyly". Otóż mylisz się - panie tego typu wogole nie zamierzają konczyc kursu. Wychodzą z założenia, ze skoro mają zestaw startowy( kupiony za swietna cenę na promocji- 150zł), same kiedys chodzily do stylistki i się naoglądały jak zaklada sie tipsy to poradzą sobie doskonale!A biorąc pod uwagę fakt ile jest zapytan typu- " powiedzcie mi po kolei jak zalozyc zele" wyliczyc mozna bardzo latwo ile takich panienek jest w kazdym srednim czy wiekszym miescie. A wybacz to radością i optymizmem nie napawa - ani stylistek ani potencjalnych klientek tych pań.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:17   #32
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Zgadzam się, że kurs jest podstawą, jednak ukończenie kursu nie gwarantuje, że mamy doczynienia z dobrą stylistką. Panie po kursach też potrafia spartaczyć robotę, o czym się naocznie przekonałam.
Optymalna wersja to ukończenie dobrego kursu, zdolności manualne i przede wszystkim doświadczenie
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:56   #33
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Nucha piszesz o "paniach po kursach i paniach, ktore takowego kursu jeszcze nie ukonczyly". Otóż mylisz się - panie tego typu wogole nie zamierzają konczyc kursu. Wychodzą z założenia, ze skoro mają zestaw startowy( kupiony za swietna cenę na promocji- 150zł), same kiedys chodzily do stylistki i się naoglądały jak zaklada sie tipsy to poradzą sobie doskonale!
Ja z takiego założenia nie wychodzę. Uczę się na znajomych. Zbieram na kurs i ZAMIERZAM TAKI SKOŃCZYĆ. Więc nie mów za kogoś, np. za mnie.
A Butterflynails dałam słowo, że jak kurs zrobię to jej natychmiast skan dyplomu przesyłam mejlem

Cytat:
Napisane przez Margarita
Zgadzam się, że kurs jest podstawą, jednak ukończenie kursu nie gwarantuje, że mamy doczynienia z dobrą stylistką. Panie po kursach też potrafia spartaczyć robotę, o czym się naocznie przekonałam.
Optymalna wersja to ukończenie dobrego kursu, zdolności manualne i przede wszystkim doświadczenie
o właśnie
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 12:20   #34
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

A ja do znudzenia będę powtarzała CHCESZ SIĘ UCZYĆ, ĆWICZYC, BEZ KURSU? ĆWICZ NA SOBIE!!!!
Ja dopiero po kursie zaczęlam ćwiczyc na rodzinie i znajomych, a nie przed.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 13:08   #35
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

oooohhhh czyzbyś krytykowała instytucje królika doświadczalnego?? ;D
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 10:29   #36
Lusine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

wiesz to ze pojdziesz na kurs nie oznacza ze bedziesz juz taka znakomita. Jakis 4 miechy temu sama kupilam zesaw akrylowy bez rzadnej wiedzy na ten temat natomiast kolezanka poszla na kurs.Ja dostalam do zestawu kurs krok po kroku natomias dla niej baka mowila co maja robic. Co sie okazuje cwiczyly na kolezankach z grupy tak samo jak ja na sobie czy na mamie!!Czy w ten sposob nie mozna nikogo skrzywdzic?Mysle ze tak samo jak osoba bez kursu moze tez narobic krzywdy, tym bardziej jesli nie umnie sie poslugiwac frezarka tak jak bylam swiadkiem ostatnio.Poprstu dziewzynyktore ukonczyly kurs boja sie konkurecji.Owszem jestem za tym zeby skonczyc ten kurs sama ide na kosmetykologie ale nie przesadzajmy ze dziewczyny ktore chca sie same nauczyc sa najgorzsze i komus krzywde zrobic?Zsatanowcie sie same jak zaczynalyscie ;]
Lusine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 10:40   #37
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Dziewczyny, nie wdawajcie sie w niepotrzebne dyskusje, temat kursu przedluzania paznokci na forum - zamknelysmy.
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 14:55   #38
BVB
Przyczajenie
 
Avatar BVB
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: M-K
Wiadomości: 28
GG do BVB
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Ashley18- Chciałabym Cie Podziękować Za Notkę-jak Krok Po Kroku Robić Paznokcie Akrylowe. Po 4 Latach Sama Postanowiłam Sobie Kupić Zestaw Akrylowy-napewno Mi Sie Przyda
BVB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:31   #39
karolinka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Chcialabym poprisić Cię O rade. Właśnie kupilam zestaw do żeli wiem jak sie jes zakłada , jest też pomocnicza instrukcja . Jednak chcialabym wiedzieć czego w zestawie brakuje... Chodzi mi szczegolnie o higiene . W sklad mojego zestawu wchodzą: Lampa uv, tipsy, klej, wszystkie pilniki, bloki, żel nablyszczajacy,zle budujacy,zel baza, gilotyna, cleaner, pedzel, primer, patyczki drewniane, waciki, szablony. Napisz jesli możesz co powinnam mieć.. Cos do odkarzania, odtluszczania... ... Z góry dziekuje.. Karolina
karolinka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:52   #40
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Mam takie pytanie. Czy ktoras miala zestaw z firmy "fing`rs" acryl-gel?
W zestawie znajduje sie:
  • 1 plyn akrylowy
  • 1 puder akrylowy
  • 28 zestaw bialych tipsow do francuskiego manicure
  • 1 klej do paznokcia
  • 1 pilnik do paznokci akrylowych
  • 1 naczynie na plyn akrylowy
  • 1 pedzelek do akrylu
  • 2 platki oczyszczajace
  • 1 drewniany patyczek.
Jezeli tak, to czy mozecie mi napisac co na ich temat tzn. jakosc, zastosowanie (latwo czy trudno), czy sie oplaca kupowac czy nie itp.

Dolanczam fotke (po prawej str.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1174_1274.jpg (21,2 KB, 174 załadowań)
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 14:40   #41
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Cool Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Dziewczyny, nie wdawajcie sie w niepotrzebne dyskusje, temat kursu przedluzania paznokci na forum - zamknelysmy.
Famme Banale, to PROSZE zamknij i ten watek, bo mi sie już cosik cisnie na me różowe usteczka
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 21:07   #42
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Az dziw bierze ze po tylu dyskusjach takie posty sie pojawiaja....
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 22:04   #43
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Po pierwsze,to zanim zalozysz taki temat,to przeczytaj drugi watek od gory na forum pt "TUTAJ NIE UCZYMY PRZEDLUZANIA PAZNOKCI".
Po drugie,jedna z dziewczyn napisala,ze jesli pani x zrobi sobie paznokcie u pani y i ta pani zniszczy jej paznokcie,a to bedzie np.w Lodzi,to ja mam sie nie przejmowac,bo to nie dotyczy mnie.Niestety jak najbardziej dotyczny to mnie.Po pierwsze dlatego,ze jesli do pseudo profesjonalistki trafi osoba ktora zalozy akryl pierwszy raz w zyciu-pani x, i np. ten akryl odpadnie po 2 dniach,wda sie grzybica czy zielenica,paznokcie beda przepilowane do krwi,to ta pani x nie powie,ze zniszczyla jej paznokcie pani y,tylko,ze AKRYL ZNISZCZYL JEJ PAZNOKCIE I ONA JUZ WIECEJ PAZNOKCI NIE ZALOZY,BO SA BRZYDKIE,GRUBE,NIETRWALE, A NATURALNE ZIELONE I ZNISZCZONE.Taka opinia rzutuje na wszystkie stylistki pracujace na akrylu,bo niezadowolona pani skarzy sie 50 kolezankom.niewazne,ze sa dziewczyny ktore robia to lepiej ,wazne,ze pracuja na akrylu,ktory wg.klientek zrobi im krzywde.Zla opinia sie rozszerza,a ja na tym trace ,bo swoja prace wykonuje dobrze.Tak na marginesie mam jedna klientke z Lodzi,wiec miasto tu nie ma znaczenia.Oczywiscie akryl posluzyl tu za przyklad,moglby to byc rownie dobrze zel.
A,i jedna z forumek napisala,ze wybiera sie na kosmetykologie.Wybierasz sie na kosmetologie,bo nie ma takiej specjalizacji jak kosmetykologia poki co.Sama studiuje kosmetologie.
Rowniez proponuje zamknac temat,bo do kogo nie trafily rozsadne argumenty to juz i tak nie trafia......dziewczyny i tak kupia kursy na allegro o beda smigac schab na paznokciach.
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 22:31   #44
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez Eliza.A
Po pierwsze,to zanim zalozysz taki temat,to przeczytaj drugi watek od gory na forum pt "TUTAJ NIE UCZYMY PRZEDLUZANIA PAZNOKCI".
Po drugie,jedna z dziewczyn napisala,ze jesli pani x zrobi sobie paznokcie u pani y i ta pani zniszczy jej paznokcie,a to bedzie np.w Lodzi,to ja mam sie nie przejmowac,bo to nie dotyczy mnie.Niestety jak najbardziej dotyczny to mnie.Po pierwsze dlatego,ze jesli do pseudo profesjonalistki trafi osoba ktora zalozy akryl pierwszy raz w zyciu-pani x, i np. ten akryl odpadnie po 2 dniach,wda sie grzybica czy zielenica,paznokcie beda przepilowane do krwi,to ta pani x nie powie,ze zniszczyla jej paznokcie pani y,tylko,ze AKRYL ZNISZCZYL JEJ PAZNOKCIE I ONA JUZ WIECEJ PAZNOKCI NIE ZALOZY,BO SA BRZYDKIE,GRUBE,NIETRWALE, A NATURALNE ZIELONE I ZNISZCZONE.Taka opinia rzutuje na wszystkie stylistki pracujace na akrylu,bo niezadowolona pani skarzy sie 50 kolezankom.niewazne,ze sa dziewczyny ktore robia to lepiej ,wazne,ze pracuja na akrylu,ktory wg.klientek zrobi im krzywde.Zla opinia sie rozszerza,a ja na tym trace ,bo swoja prace wykonuje dobrze.Tak na marginesie mam jedna klientke z Lodzi,wiec miasto tu nie ma znaczenia.Oczywiscie akryl posluzyl tu za przyklad,moglby to byc rownie dobrze zel.
A,i jedna z forumek napisala,ze wybiera sie na kosmetykologie.Wybierasz sie na kosmetologie,bo nie ma takiej specjalizacji jak kosmetykologia poki co.Sama studiuje kosmetologie.
Rowniez proponuje zamknac temat,bo do kogo nie trafily rozsadne argumenty to juz i tak nie trafia......dziewczyny i tak kupia kursy na allegro o beda smigac schab na paznokciach.
Brawa dla tej Pani. Otoz to!!
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 10:01   #45
wiolare
Przyczajenie
 
Avatar wiolare
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 17
GG do wiolare
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Uwazam ze dla swoich potrzeb kazdy moze spr. swoich sil, ja tez kiedys tak zaczynalam i mysle ze duzo z nas wlasnie dlatego zaczela sama robic paznokcie. polecam Ci spojrzec na moja stronke tam masz tez duzo info Mozesz faktycznie zaczac na sztucznych palcach ale nigdy nie bedzie to samo co na naturalnej plytce, chociazby dlatego ze tam juz wchodzi naturalna wilgotnosc plytki. życze powodzenia i nie zrazaj sie odrazu jak cos bedzie nie tak
Pozdrowionka
__________________
Jeśli ktoś ma pytania, walcie jak w dym
wiolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 11:25   #46
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

zastanawiam sie gdzie jest moderator ktory z cala pewnoscia powinien usowac takie watki...ponoc haslo przewodnie brzmi nie uczymy na forum robic paznokci!
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:03   #47
moll_y20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Hej! mam do was pytańko... kupowałyście kiedyś na allegro te żele??? bo ja nigdy i walsnie nie wiem czy cos są warte... a może macie jakiś sklepik na necie gdzie można kupić dobry żel ale niezbyt drogi? bo chodzi mi o żel taki do nauki... żeby się w domu podszkolić. bo chodzę do studium kosmetycznego..

prosze odpiszcie..
moll_y20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 21:27   #48
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

molly-nic nie są warte!
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:46   #49
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Ja czasami mam wrażenie ,że problem dotyczący "robienia "paznokci we własnym zakresie bez kursów bedzie zawsze wywoływał burzę.I zgadzam się z tym.I podobnie tak jak Albertyna uważam ,że osoba nie mająca pojecia o technice wykonywania tipsów powinna ćwiczyć sama na sobie zanim zacznie na innych i to odpłatnie.Dziwi mnie fakt,że takie posty wciąż się pojawiaja,mimo tego ,że wiadomo jak zareaguja forumowiczki mające "pojęcie" o paznokciach poparte licznymi kursami i doświadczeniem w konfrontacji z osobami bez "doświadczenia" a chcącymi popróbować sobie wykonywanie paznokci chociazby dla zaoszczedzenia pieniedzy na wizytach u stylistki.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 21:23   #50
sqngirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

A mnie dziwi dlaczego sie oburzacie,gdy ktos prosi o porade..
Co w tymzego ze ktos,sam chce sobie robic paznokcie??
Poco komus szkolenia,skoro nie ma zamiaru pracowac w tym zawodzie?
Pewnie gro osob odpowie-niech idzie do stylistki...
No ok,ale jezeli kogos nie stac na takie wizyty??
sqngirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 22:06   #51
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez bb-m
Zrobienie paznokci akrylowych jest bardzo proste, ja skończyłam taki kurs i z przykrością stwierdzam, że to było wyrzucenie pieniędzy.Osoba która organizowała kurs nie miał do tego uprawnień, zapłaciłam 600 zł za dyplom który mi wydrukowala na komputerze, bez pięczątki, podpisu itp.
A w jakiej firmie robiłaś kurs? Ja bym to zgłosiła na Twoim miejscu do gl. siedziby firmy bo cerrtyfikat aby był wazny musi miec pieczątkę i podpis.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:18   #52
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Nie moge sobie wyobrazić jak osoba która nie ma pojęcia o przedłużaniu paznokci chce się tego nauczyc z opisu!!!!!! Czy nie lepiej iść do jakiegoś salonu założyć pazurki później kilka razy iść na uzupełnienie i zobaczyc jak wygląda cały ten zabieg w rzeczywistości- bo to wcale nie jest proste!!!!akryl to nie plastelina trzeba się sporo napracować by ładnie ukształtować paznokieć i to, że stylistka robi to w sposób pewny i wydawałoby się, że nie sprawia jej to trudnosći nie oznacza, że jeżeli kupi się zestaw startowy to wszystko pojdzie tak samo łatwo. Stylistka ma doświadczenie i wprawę, co zrobicie jeżeli np. będziecie miały za mokry pędzelek i akryl zaleje skórki albo jeżeli paznokiec wyjdzie bardzo gruby?Spędzicie cały tydzień na doprowadzaniu go do stanu użyteczności??
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:08   #53
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

taniacos, zgadzam sie z Toba w 100%.Taka rozmowa nie ma poprostu sensu
sgngirl paznokcie sa moim zdaniem tak,jak perfumy,towarem luksusowym.Nie jest to produkt pierwszej potrzeby,ktory kazdy musi miec.Jesli kogos nie stac na nie,to poprostu ich nie robi.Od tego sie nie umiera. Piszesz,ze skoro dana osoba nie bedzie pracowala w zawodzie,to niepotrzebne sa jej szkolenia.Jezeli paznokcie robi tylko i wylacznie sobie,to masz racje,niech robi krzywde sama sobie.Niestety wiekszosc przygod w stylu "kupie material i sama zrobie sobie paznokcie" konczy sie tym,ze moze zrobie i kolezance,bo jej sie tez nie przelewa,a poza tym to odda mi za material.Pojawia sie jedna,druga i trzecia kolezanka,ich paznokcie pozostawiaja wiele do zyczenia,ale interes sie zaczyna krecic,bo dziewczyny sie nie znaja i mysla,ze jest dobrze.Dobrze przestaje byc,kiedy zdejmuja mase,a pod masa niespodzianka-np.grzybica.I w tym momencie wracamy do punktu wyjscia.Kolezanki nie powiedza,ze paznokcie zniszczyla im kolezanka,ktora im je zakladala,ale AKRYL CZY ZEL. I bede powtarzac to do znudzenia. Osobom pracujacym bez kursu mowie stanowcze NIE. Takie osoby psuja rynek i wizerunek prawdziwych stylistek, ktore dbaja o swoj warsztat pracy i inwestuja w swoja wiedze.
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:05   #54
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez Eliza.A
...a poza tym to odda mi za material.Pojawia sie jedna,druga i trzecia kolezanka,ich paznokcie pozostawiaja wiele do zyczenia,ale interes sie zaczyna krecic,bo dziewczyny sie nie znaja i mysla,ze jest dobrze.Dobrze przestaje byc,kiedy zdejmuja mase,a pod masa niespodzianka-np.grzybica. ... Takie osoby psuja rynek i wizerunek prawdziwych stylistek, ktore dbaja o swoj warsztat pracy i inwestuja w swoja wiedze.
Amen
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:28   #55
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Fakt jest taki mozna skonczyc kurs wychodzic te 50 czy 100h miec praktyke, ale to i tak bedzie za malo do osiagniecia wprawy, ja ukonczylam kurs i szlo mi na nim bardzo dobrze, jednak tylko kurs nie da mi takiej wprawy jak codzienne treningi na klientkach, i mimo tego ze wynioslam z zajec bardzo duzo to i tak pewnych rzeczy nie mam jeszcze do konca opanowanych.
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:24   #56
EDYTA370
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Witam, jestem własnie w trakcie kursu przedłużania paznokci metodą żelową, i również poraz pierwszy na forum, widzę,że tutaj wszystkie Panie są doświadczone ,więc może udzielą mi porad
proszę o podpowiedź co zrobić ,aby po takim kursie nabrać,że tak powiem wprawy i nie wypaść z transu
EDYTA370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:56   #57
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

Cytat:
Napisane przez EDYTA370 Pokaż wiadomość
Witam, jestem własnie w trakcie kursu przedłużania paznokci metodą żelową, i również poraz pierwszy na forum, widzę,że tutaj wszystkie Panie są doświadczone ,więc może udzielą mi porad
proszę o podpowiedź co zrobić ,aby po takim kursie nabrać,że tak powiem wprawy i nie wypaść z transu
Cwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć

A gdzie robisz kurs?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:18   #58
sifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

ja wczoraj nakladalam pierwszy raz akryl na forme.. kompletnie mi to nie wyszlo.. bialy akryl nie chcial odchodzic od pedzelka.. nie stac mnie na kurs.. co mam robic.. mozesz mi dokladnie wytlumaczyc jak do nakladac?? bylabym ci bardzo wdzieczna..
sifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:24   #59
sifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

jak mozesz to odp na mojego maila barkaz_109@wp.pl
sifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:46   #60
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: jak krok po kroku założyć akryle??

wydaje mi się, że dziewczyny nawołujące do ukończenia kursu użyły po prostu olbrzymiego skrótu myślowego, w podtekście chodzi o naukę pod okiem dobrej stylistki (rzeczywiście nie każdy kurs takową nam ofiaruje.)
Natomiast prawdą jest, iż z instrukcji " step by step" stylizacji się nie nauczycie, więc jeśli macie dziewczyny ochotę na taką instrukcję to załatwiajcie to na prywach, bo od prawdziwych stylistek jej nie otrzymacie.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.