Promocje -49%, 1+1 - Część III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 13:05   #361
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
U mnie w każdym były testery, 01 na mojej jeszcze opalonej dłoni jasna wychodzi, 02 różowa, 05 najbardziej żółta, ale to i tak musiałabyś sama sprawdzić.
Czyli podkladu jest pare odcieni tak? Myślałam, ze jedne
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:08   #362
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Te wziełam, ale one chyba nie nowe.

http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveli...zt,359662,7162

na powiece i na tej bazie wyglądają sucho i jakoś tak matowo, a niby mają jakąś perełkę. Na paluchu wyglądają na białe, na powiece się wszystko jakoś tak rozmywa, pigmentacja mocno średnia.

a z bell to 'shimmering sands eyeshadow' kolor 01 taki szampanski niby nude. Nałozony na powiekę pokazuje zlote drobinki i kolor praktycznie transparentny , wlasnie z takim lekkusieńkim złotym błyskiem.

Zła jestem na te eveline, bo liczyłam, że bedzie taki efekt jak po inglocie spirit nr 65 (perłowo satynowy, rozświetlajacy bez brokatu, machniety niedbale paluchem odrazu był widoczny i taką zostawiał... Kremowy (?) sie robił. a tu na powiece mat i podkreślenie jakiegoś suchego czegoś. Może bazę żle nałozyłam, jutro obczaje dokladnie.
Ja pytałam o nową bazę pod cienie Eveline bo zrozumiałam, że ją kupiłaś

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Czyli podkladu jest pare odcieni tak? Myślałam, ze jedne
Tak jest 5
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:14   #363
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja pytałam o nową bazę pod cienie Eveline bo zrozumiałam, że ją kupiłaś

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



Tak jest 5
Teraz sie zastanawiam czy kupilam podkład czy do konturowania haha Nie no ja mam odcien chyba 1 a jest ciemny
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:14   #364
KaSza999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 141
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cześć dziewczyny. Wiecie może czy kremy BB Skin79 wchodzą na promocję w rosku? Wiem, że ktoś już o to pytał kilka dni temu, ale nie było odpowiedzi. Na liście rosmanowskiej ich nie ma, ale po cichu liczę, że może którejś z Was się udało je upolować. Wpadłam dziś do Rossmanna zapytać przy kasie, ale były takie dzikie tłumy, że sobie darowałam...
KaSza999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:19   #365
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dziewczyny, który odcień revlona odpowiada mniej więcej HM Bourjois 52? Zawsze jak oglądam to albo trafię na jakieś świńskie różowe tony albo pomarańcza jak ta lala
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:37   #366
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który odcień revlona odpowiada mniej więcej HM Bourjois 52? Zawsze jak oglądam to albo trafię na jakieś świńskie różowe tony albo pomarańcza jak ta lala
http://2.bp.blogspot.com/-gZN6hZ_Gen...sand-beige.jpg

Sporo jest takich porównań z HM, mam wrażenie, że połowa dziewczyn używa tego podkładu :P
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:40   #367
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Teraz sie zastanawiam czy kupilam podkład czy do konturowania haha Nie no ja mam odcien chyba 1 a jest ciemny
Jak masz napisane Contour Stick to masz dobry

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez KaSza999 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wiecie może czy kremy BB Skin79 wchodzą na promocję w rosku? Wiem, że ktoś już o to pytał kilka dni temu, ale nie było odpowiedzi. Na liście rosmanowskiej ich nie ma, ale po cichu liczę, że może którejś z Was się udało je upolować. Wpadłam dziś do Rossmanna zapytać przy kasie, ale były takie dzikie tłumy, że sobie darowałam...
Ktoś wstawił foto i stały na pielęgnacji więc ja bym nie liczyła że wejdą.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 13:53   #368
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Ale zrobilam gafe... Zamiast pudru matujacego z wibo wzielam jakis z kolagenem... Nie dość, ze za ciemny to rozświetla wrr Byłam w jednym r i juz nie maja... Jade do drugiego. Jakos lubie ten matujacy transparenty.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 18:29   #369
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Czy któraś z Was kojarzy w którym Rossmanie w Krakowie jest szafa Bell? Oprócz Galerii Krakowskiej, bo tam chyba dzikie tłumy...
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 20:07   #370
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
http://2.bp.blogspot.com/-gZN6hZ_Gen...sand-beige.jpg

Sporo jest takich porównań z HM, mam wrażenie, że połowa dziewczyn używa tego podkładu :P
O HM mówisz? Ja niedawno pisałam w ramach ostrzeżenia-nie wiem co w nim jest, ale przy dłuższym regularnym stosowaniu szkodzi cerze. A cery trądzikowej ani mieszanej czy tłustej nie mam. Także aż taki cudowny to on nie jest. Na lato może ok, ale ja właśnie niedawno odstawiłam go po lecie i różnica stanu skóry przed i po to niebo, a ziemia. A Colorstay to klasyka. Niejeden wizażysta od nich kiedyś zaczynał. Złe nie są, ale raczej ciężkie. O zbliżoną do nich kolorystykę w innych podkładach raczej ciężko. Choćby dlatego, że nie ma w nich tyle pigmentu, co w Colorstay.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 22:47   #371
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Miałam ten CC z Bell ale jeśli zależy Ci na dobrym kryciu to co nie bierz. To lekki produkt (wg mnie bardziej na lato) dla ujednolicenia kolorytu. Bardzo płynna konsystencja. Krzywdy nie zrobi i rzeczywiście jest jasny,ale krycie moim zdaniem ma cienkie.I ściera się po kilku godzinach (a mam cerę normalną w kierunku suchej)ten rimmel najjasniejszy ma różowe domy więc też nie bardzo kolejny jest żółty ale może być za ciemny. Ewentualnie moim zdaniem mogłabyś z nim mieszać coś tresciwszego żeby uzyskać odpowiedni kolor ale też jako takie krycie
Podkład chciałam akurat lekki Ale podarowałam sobie te z Bella, ponieważ były dla mnie chyba za ciemne. Wzięłam L'Oreal True Match, polecany bodajże przez RLM i jedyny jaki mi pasował... Do kompletu korektor, w jakimś wątku na forum przeczytałam, że to jeden z lepiej kryjących, a baaaardzo takiego potrzebuję
Generalnie to tłumy jakby coś rozdawali... I niestety wiele produktów nie miało testerów, więc kilku nie miałam szansy sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
O HM mówisz? Ja niedawno pisałam w ramach ostrzeżenia-nie wiem co w nim jest, ale przy dłuższym regularnym stosowaniu szkodzi cerze. A cery trądzikowej ani mieszanej czy tłustej nie mam. Także aż taki cudowny to on nie jest. Na lato może ok, ale ja właśnie niedawno odstawiłam go po lecie i różnica stanu skóry przed i po to niebo, a ziemia.
Wg. mojej ulubionej blogerki od składów (sroka o) HM to głównie zakonserwowane silikony, pewnie po prostu Ci nie służą (podobno są tacy, którzy je tolerują).
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 23:38   #372
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Wg. mojej ulubionej blogerki od składów (sroka o) HM to głównie zakonserwowane silikony, pewnie po prostu Ci nie służą (podobno są tacy, którzy je tolerują).
Możliwe. Już przywykłam do podkładów, ale jak je na miesiąc z konieczności odstawiłam i sięgam głównie tylko po krem Evree Magic Rose to cerę mam dużo lepszą.
Ja mam suchą, naczynkową, wrażliwą cerę, zero widocznych porów, trądziku nie miałam nigdy, więc w sumie teraz dumam po co mi właściwie ten podkład, Gdyby nie małe naczynka w zimie i cienie pod oczami (rodzinne, korektor muszę mieć) to chyba nie miałabym potrzeby sięgać po podkłady. Mam wrażenie, że moja skóra o bardzo małych, praktycznie niewidocznych porach po prostu lubi swobodnie oddychać, a przez ten HM nie może.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 09:10   #373
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
promocje w Rossmanie trochę mnie rozczarowały. Kiedy był tydzień gdzie na promocji były lakiery do paznokci, wypatrzyłam że tusz do rzęs Pupa taki czerwony jest za 19,99. Przyszłam więc po niego kiedy była promocja na produkty do oczu. Jakie było moje zdziwienie kiedy przy kasie, okazało się, że po już przecenie kosztuje 30 zł.
Bezsensowne sztuczne zawyżanie cen, aby potem łaskawie zrobić promocje.
Podobnie było z podkładami na poprzedniej promocji.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:15   #374
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was kojarzy w którym Rossmanie w Krakowie jest szafa Bell? Oprócz Galerii Krakowskiej, bo tam chyba dzikie tłumy...
galeria bronowice, CH czyżyny i chyba Krokus
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:22   #375
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was kojarzy w którym Rossmanie w Krakowie jest szafa Bell? Oprócz Galerii Krakowskiej, bo tam chyba dzikie tłumy...
Bell jest na pewno w Factory w Modlniczce, w galerii krakowskiej na III piętrze.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 21:29   #376
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
galeria bronowice, CH czyżyny i chyba Krokus
Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
Bell jest na pewno w Factory w Modlniczce, w galerii krakowskiej na III piętrze.
Dziękuję, najbliżej miałam CH Czyżyny i udało mi się upolować to, co chciałam, chociaż już resztki były
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 10:18   #377
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Witajcie dziewczyny,

Całe wieki mnie tu nie było, ale nie byłabym sobą gdybym nie wpadła choć na chwilę w okresie promocji.

Pojawiły się 3 ciekawe nowości polskich producentów.

Odżywka do rzęs z bimatoprostem Multi Lashes Joanna. Tańsza od L4L Oceanic i L'Biotica. Opakowania promocyjne zawierają dodatkową zalotkę.


System pielęgnacji włosów Ultraplex Joanna. Tani zamiennik Olaplex.


Kredki do strobingu z BELL HYPOAllergenic. Dobra okazja, żeby je zakupić jeszcze w promocji rosmanowskiej.




Polecicie jakieś perełki z tej promocji? Zagapiłam się i nie kupiłam pomadek ani tuszy. Dobrze że podkłady tym razem w ostatniej turze.

Ale nie ma tego złego. Na pewno odbiję na dniu darmowej dostawy 29 listopada.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-10-15 o 10:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 10:53   #378
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Czy ten ultraplex jest już w jakimś Rossmannie czy dopiero będzie się pojawiał?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 11:21   #379
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Czy ten ultraplex jest już w jakimś Rossmannie czy dopiero będzie się pojawiał?
Jest w Auchan i malych sklepikach, tak pisze Joanna na swoim fb. No i online.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 13:00   #380
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

Ale nie ma tego złego. Na pewno odbiję na dniu darmowej dostawy 29 listopada.
Cześć
Wiem,że jest oddzielny wątek dotyczący darmowej dostawy, ale zapytam-czy darmowa dostawa dotyczy tylko opcji kurier, czy również paczkomaty Inpost i odbior w kiosku Ruch-u? Zawsze myślałam,że DDD jest 6.12
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 13:16   #381
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Po przeczytaniu recenzji dopadłam dziś jeszcze podkład Max factor Ageless Elixir i bazę pod podkład perełkową Bielenda w wersji brązujacej (niestety połyskliwy świnkowy róż wersji rozświetlającej nie dla mnie). Ostateczny koniec promocji dla mnie. Byłam w sumie w mało uczęszczanym miejscu (Kraków Futura park), ale i tak w rossie był tłum. Patrzyłam na szafę Bell, ale dużo rzeczy wymiotło. Zostało jeszcze ciut pudrów brązujących. No i trochę podkładów płynnych było. Ale tych nowości typu stick z rozświetlaczem, bazą już nie było.Więcej było w szafie Eris Provoke.
Inne szafy jeszcze w miarę. Bazy jak byłam jeszcze stały. Ale perełkowe radzę dokładnie oglądać bo część była naciskana (brudne aplikatory, część perełek na górze butelki naruszona). Ja przed zakupem robiłam oględziny patrząc pod światło.
Podkład,który brałam jest zafoliowany przez producenta, więc można go brać w ciemno.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Cześć
Wiem,że jest oddzielny wątek dotyczący darmowej dostawy, ale zapytam-czy darmowa dostawa dotyczy tylko opcji kurier, czy również paczkomaty Inpost i odbior w kiosku Ruch-u? Zawsze myślałam,że DDD jest 6.12
Ogólnopolski DDD jest 6 grudnia. Czasem sklepy mają coś takiego i w innym terminie. Dlaczego ma dotyczyć tylko kuriera? Ja korzystałam parę razy, a korzystam tylko z paczkomatów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 13:23   #382
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu recenzji dopadłam dziś jeszcze podkład Max factor Ageless Elixir i bazę pod podkład perełkową Bielenda w wersji brązujacej (niestety połyskliwy świnkowy róż wersji rozświetlającej nie dla mnie). Ostateczny koniec promocji dla mnie. Byłam w sumie w mało uczęszczanym miejscu (Kraków Futura park), ale i tak w rossie był tłum. Patrzyłam na szafę Bell, ale dużo rzeczy wymiotło. Zostało jeszcze ciut pudrów brązujących. No i trochę podkładów płynnych było. Ale tych nowości typu stick z rozświetlaczem, bazą już nie było.Więcej było w szafie Eris Provoke.
Inne szafy jeszcze w miarę. Bazy jak byłam jeszcze stały. Ale perełkowe radzę dokładnie oglądać bo część była naciskana (brudne aplikatory, część perełek na górze butelki naruszona). Ja przed zakupem robiłam oględziny patrząc pod światło.
Podkład,który brałam jest zafoliowany przez producenta, więc można go brać w ciemno.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------


Ogólnopolski DDD jest 6 grudnia. Czasem sklepy mają coś takiego i w innym terminie. Dlaczego ma dotyczyć tylko kuriera? Ja korzystałam parę razy, a korzystam tylko z paczkomatów.
Rozumiem, dzięki, w takim razie pewnie skorzystam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 13:54   #383
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Czy ten ultraplex jest już w jakimś Rossmannie czy dopiero będzie się pojawiał?
Ja kupiłam w Auchan i w Carrefourze dużym.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 14:51   #384
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Auchan i w Carrefourze dużym.
A w jakiej cenie?
Bo mam dylemat czy testować to czy Vitaminoplex z rossa.

I pytanie: Czy polecicie mi jakiś suchy szampon z rossmanna dobry do włosów ciemnych? (ciemny brąz)
Brać Batiste czy może Dove czy może ta Isana do brązu coś warta?
Dla TŻ'ta chciałam. Choć i mnie by się czasem przydał (mam nieco jaśniejszy brąz niż on bo farbuję).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 15:42   #385
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

W tym roku DDD jest 29.11.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:37   #386
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie?
Bo mam dylemat czy testować to czy Vitaminoplex z rossa.

I pytanie: Czy polecicie mi jakiś suchy szampon z rossmanna dobry do włosów ciemnych? (ciemny brąz)
Brać Batiste czy może Dove czy może ta Isana do brązu coś warta?
Dla TŻ'ta chciałam. Choć i mnie by się czasem przydał (mam nieco jaśniejszy brąz niż on bo farbuję).
Jest po 22 zł z czymś. Widzę, że Vitaminoplex jest teraz po 19,99 w rossie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:53   #387
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Załączam real fotki palety do strobingu z WIBO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161015_174012.jpg (49,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161015_173843.jpg (84,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:57   #388
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

ja na tej promocji nic nie planowałam kupować, ale po raz pierwszy od lat, odkąd pojawiła się ta akcja-49%, zobaczyłam na półce Bourjois HM w odcieniu 51, więc postanowiłam skorzystać, bo w cenie 32,12 zł to niezły deal;
kupiłam podkład w Rossie w Factory Annopol, były na półce 2 sztuki, chyba trafiłam na świeżą dostawę, bo te najjaśniejsze odcienie zawsze są wymiecione z półek
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 18:57   #389
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

ja udałam sie specjalnie po podkład Astora )zdziwiłam sie ze cena regularna nagle podskoczyła o 5 zł.
dzisiaj przeszłam sie po malych sklepach w swojej okolicy bo tak sie sie zjawiłam na podkłady ze zapomniałam kupic reszte rzeczy po ktore poszłam.
no i podkład Astor w małym sklepiku bez promocji kosztuje cos 33zł (w ross 49)
podkład rimmel 28 zł * w ross 40 cos tam
to sie nazywa przebitka
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:44   #390
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
ja udałam sie specjalnie po podkład Astora )zdziwiłam sie ze cena regularna nagle podskoczyła o 5 zł.
dzisiaj przeszłam sie po malych sklepach w swojej okolicy bo tak sie sie zjawiłam na podkłady ze zapomniałam kupic reszte rzeczy po ktore poszłam.
no i podkład Astor w małym sklepiku bez promocji kosztuje cos 33zł (w ross 49)
podkład rimmel 28 zł * w ross 40 cos tam
to sie nazywa przebitka
No jak masz alternatywę to super.
Ja w dużym mieście to praktycznie same sieciówki w galeriach mam.Małe drogerie niezrzeszone w żadnej sieci już bardzo trudno spotkać.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 16:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.