czerwonawe blizny po tradziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 19:12   #1
Wizazanqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

czerwonawe blizny po tradziku


Witam

Mam straszne plamy po tradziku, chcalambym sie ich pozbyc jakis zabiegiem mechanicznym u kosmetyczki . moje czolo po tracziku jest "chropowate", matowe w rozne plamy zadem domowy peeling mi nie pomaga : ( moze i cera robi sie w dotyku gladka ale nadal jest niejednolita, matowa i wyglada jak u 45 letniej kobiety oraz czerwone, brazowe plamy po tradziku
Co mam zrobic myslalam np. o mikrodermabrazji, kawitacji i kwasach tylko nie wiem czy te 2 ostatnie nie beda za slabe.Wiem, ze to moja wina bo je rozdrapywałam(wiecie jak to jest) teraz juz doroslam i chce sie tego pozbyc dodam ze mam 18 lat
Prosze pomóżcie!

Porada eksperta jako uzupełnienie po zamknięciu forum:

Szanowna Pani, oglądając zdjęcia widzę, że nadal na skórze występują zmiany czynne trądziku. Dopóki nie wyleczy Pani tych zmian, właściwie żadna terapia rozjaśniająca przebarwienia i wygładzająca blizenki nie wchodzi w rachubę. Zabiegów typu pilingi nie wykonuje się w okresie letnim. Radzę więc udać się do dermatologa, wyleczyć trądzik, a dopiero potem usuwać przebarwienia. Najlepszym rozwiązaniem będzie piling Dermamelan. Proszę nie zapominać również o stosowaniu kremów z filtrami UV.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P260612_10.26_[01].jpg (55,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P260612_10.14.jpg (51,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P260612_10.26.jpg (71,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2012-07-05 o 15:04
Wizazanqa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.