Prostownica Bosch Pro Salon PHS 9460 ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 22:36   #1
Sylwia1454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3

Prostownica Bosch Pro Salon PHS 9460 ion


Pierwsze na co zwróciłam uwagę, to fakt, iż jest ona bardzo leciutka! Co na prawdę jest wielkim plusem, ponieważ zwykle prostując włosy inną cięższą prostownicą bardzo mi to przeszkadzało. Na moje oko waży tyle co prostownica mini. Kolejna bardzo ważna i istotna rzecz - prostownica nie elektryzuje włosów. Zawsze musiałam dodatkowo wygładzać włosy jedwabiem, w przypadku tej prostownicy nie jest to konieczne (kamień z serca). W zestawie otrzymałam tez 11 - jak sie nie mylę gumowych pasków, które nakłada się na boki płytek. Przyznam, że na początku troche trudno było mi się przyzwyczaić do tego, ponieważ prostownica dzięki nim wolniej sunie po włosach, ale przez to własnie włosy są po jednym przeciągnięciu proste. Dzięki tym paskom włosy nie wyjeżdżają po za "pole grzejne", prostownica nie ciągnie nawet postrzępionych i zniszczonych końcówek co swego czasu na prawdę było tragedią w moim przypadku, prostując włosy czymś innym. Oczywiście w razie potrzeby można te gumki łatwo zdjąć lecz osobiście uważam, że te paski to dobry pomysł i zdecydowanie odradzam bo są pomocne. Można sobie ustawić 3 stopnie temperatury ( ja ustawiłam na 140st) i jest w porządku Prostownicą można też robić bardzo fajne loki ) Uwielbiam efekt loków robionych prostownicą, loki robione lokówką specjalnie do mnie nie przemawiają. Dzięki temu, że jest leciutka i ma obrotowy kabel można zrobić loki bez większego wysiłku
Prostownica ma funkcję automatycznego wyłączania po 70 minutach, co też jest dużym plusem, bo jestem osobą zapominalską, już nie raz zdarzyło mi się nie wyłączyć prostownicy i gdzieś wyjść


PODSUMOWUJĄC:
- jest leciutka
- szybko i skutecznie prostuje włosy
- posiada gumowe paski, które sprawiają, że prostownica nie "ciągnie" włosów i ogólnie zniszczonych końcówek włosów
- ma 3 temperatury
- funkcja jonizacji
- automatyczne wyłączanie po 70 min
- szybki czas nagrzewania ( pare sekund)

Ogólnie rzecz biorąc prostownica jest jedną z lepszych a testowałam już wiele. I swoje i koleżanek. Ta idealnie współgra z moimi w pewnym stopniu zniszczonymi włoskami, umożliwiając prostą i szybką stylizację. Jestem niemal pewna, że znajdzie wiele zwolenniczek


Edytowane przez Sylwia1454
Czas edycji: 2014-08-09 o 11:49
Sylwia1454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:53   #2
Sylwia1454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prostownica Bosch Pro Salon PHS 9460 ion

Minęły 2 tygodnie od ostatniej recenzji, a włosy w dalszym ciągu nie elektryzują się i są mięciutkie Prostownica jest the best <3
Sylwia1454 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 12:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.