Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 17:12   #811
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Byłam dzisiaj na rozmowie, wydaje mi się, że bardzo fajnie poszła. Miałam wrażenie, że podobały im się moje odpowiedzi na pytania techniczne Na 2 nie znałam do końca odpowiedzi. Nie nastawiam się, bo wiem, że konkurencja jest spora, a też miałam wrażenie, że nie przypadły im moje wymagania finansowe.

Edytowane przez kocia_lapka
Czas edycji: 2019-09-11 o 17:13
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:04   #812
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Trzymam kciuki. Ja czasami myślałam że wypadłam świetnie i praca w kieszeni a okazywało się, że nic z tego. A tam gdzie wypadłam swoim zdaniem najgorzej jednak zaproponowali pracę.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:41   #813
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Karla nie musisz się wykłócać ale zapytać o to dlaczego wynagrodzenie jest niższe niż stawka minimalna przy podpisywaniu umowy to zawsze możesz wiadomo ciekawe co ci odpowiedza prawo sobie - życie sobie tak jak z tymi umowami zlecenie. Choć są dokumenty nadrzędna regulujące te kwestie (Kodeksy) ale do interpretacji trzeba by kogoś w temacie, najlepiej z prawa pracy co by mieć pewność
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:20   #814
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Oj będę pytać. Czekam na plan zajęć, powinnam mieć w poniedziałek i dopiero po jego analizie podpiszę umowę albo będę negocjować wymiar pracy. Najchętniej wzięłabym 30h zamiast 35.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:44   #815
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki. Ja czasami myślałam że wypadłam świetnie i praca w kieszeni a okazywało się, że nic z tego. A tam gdzie wypadłam swoim zdaniem najgorzej jednak zaproponowali pracę.
Też tak mam ^^ Dlatego teraz mimo, że był "flow" to wiem, że nic z tego. Dostaję pracę zawsze tam, gdzie nie ma tego czegoś na rozmowie
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 04:16   #816
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Też teraz dostałam pracę tam, gdzie na rozmowie sypalo mi się wszystko po kolei ale sobie tłumacze że wówczas maja szansę sprawdzić jak człowiek reaguje na stres i nie muszą nawet wymusza takiej sutuacji więc jeżeli nie zapominasz języka w gębie i umiesz się spokojnie zaprezentować to jest ok.
Powiem wam, że strasznie długo trwa tu wdrożenie nowego pracownika. Jak mi powiedzieli, że pół roku to wydawało mi się to dlogo ale wczoraj usłyszałam, że pełne wdrożenie zajmuje jakieś 2 lat - no i to już jest szok dla mnie calkowity
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 04:25   #817
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Muszę trochę ponarzekac wczoraj wróciłam z urlopu i bezsensu zgodziłam się na wyjazd integracyjny, który trwa cztery dni od dzisiaj. W poniedziałek chciałam wziąć wolne żeby się ogarnąć po tych wszystkich wojażach ale dzisiaj się dowiedziałam że muszę przyjść do pracy. Teraz oczywiście wszyscy siedzą w parach, grupkach, a ja sama na końcu.. Strasznie żałuję że się zgodziłam.. Nie wiem czy uda mi się zintegrować z tymi ludźmi i nie wiem czy tego chcę..

A w dodatku ludzie pobrali takie wielkie walizy a to tylko cztery dni.. A ja mam taką małą torbę

I jeszcze się dowiedziałam o jakichś dziwnych sytuacjach (związanych z fatalnym zarządzaniem w firmie) że aż mi się odechciewa.

Wysłałam dzisiaj CV na upatrzoną wczoraj ofertę. Mam nadzieję szybko zmienić to miejsce
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 10:54   #818
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Współczuję Kafka akurat też jestem nowa i czuję codziennie jak przebiega proces integracji nowych osób. Zwłaszcza że tu są ludzie zżyci w małych, hermetycznych grupach i nie widać chęci poznania nowych osób. Dobrze ze spotkałam tu koleżankę z poprzedniej pracy i poznałam nowa dziewczynę na szkoleniu to mam z kim zjeść obiad, bo inaczej nie miałabym do kogo gęby otworzyć 2 dniowy wyjazd integracyjny w 1 tyg pracy sobie darowalam, podejrzewają że będzie jak u ciebie.
Choć 4 dni to długo, może to się jeszcze rozkręci. A jak nie to przybywaj tutaj, zawsze się tu jakieś wsparcie znajdzie
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:10   #819
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Też ci współczuję Kafka. Mnie takie integracyjne imprezy nie jarają i mają sens moim zdaniem dopiero wtedy, gdy zna się kogoś rok albo dłużej.. a nie miesiąc albo wcale. A co z tamtymi ofertami? Coś się z tego urodziło?
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:41   #820
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Troszkę się rozkręcilo I staram się integrować, ale to nie mój klimat. Poranne cv rozpatrywane
Z rozmowy na której byłam ostatnio, co mnie tak przesluchiwali, odmówili mi, ale to nawet dobrze
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:12   #821
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Jeżeli to dobrze to dobrze. A z integracją nic na siłę. Ja zawsze integruję się do pewnego momentu.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 20:29   #822
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Jakoś poszedł pierwszy dzień integracji, nie było tak fatalnie ostatecznie, ale taka imprezka mało jest fajna, dobrze że mam spoko dziewczyne w pokoju

No i dzwoniła koleżanka, mam wysłać do niej CV do przekazania jej kierowniczce, może zmiana mojego miejsca pracy jest coraz bliżej

Maggie jak Twój pierwszy dzień?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:35   #823
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Jakoś poszedł pierwszy dzień integracji, nie było tak fatalnie ostatecznie, ale taka imprezka mało jest fajna, dobrze że mam spoko dziewczyne w pokoju

No i dzwoniła koleżanka, mam wysłać do niej CV do przekazania jej kierowniczce, może zmiana mojego miejsca pracy jest coraz bliżej

Maggie jak Twój pierwszy dzień?
Spoko. Porządkowanie dokumentów, odpisywanie na pisma klientów, itp. Towarzystwo ok, dość luźna atmosfera. Mam nadzieję, że jutro w końcu podpiszę umowę.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:08   #824
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Jakoś poszedł pierwszy dzień integracji, nie było tak fatalnie ostatecznie, ale taka imprezka mało jest fajna, dobrze że mam spoko dziewczyne w pokoju

No i dzwoniła koleżanka, mam wysłać do niej CV do przekazania jej kierowniczce, może zmiana mojego miejsca pracy jest coraz bliżej

Maggie jak Twój pierwszy dzień?
To dobrze, że jakoś przeżyłaś, a co nie tak na tej imprezce? Oby się udało zmienić pracę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:48   #825
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
A możesz spróbować w innym punkcie porad prawnych?

Też się zakopałam w przepisy i na zleceniówce nie ma okresu wypowiedzenia zgodnie z art. 746 kc ALE w umowie może być on zawarty. Tutaj nawet przy poważnym powodzie obowiązuje miesiąc.
Myślę o tym.
Chodzi konkretnie o wypłatę premii. Czy mogę wysłać im wezwanie do zapłaty po wygaśnięciu stosunku pracy? Bo firma ma czas do ostatniego dnia mojej pracy na spłatę wszelkich zobowiązań tj. do 30.09. Ten prawnik poradził mi bym wysłała to w okresie wypowiedzenia. Tylko na logikę: jak mogę im wysłać wezwanie do zapłaty pod groźbą sądu w trakcie okresu wypowoedzenia (gdzie stosunek pracy trwa) skoro termin na uregulowanie ze mną wszelkich spraw finansowych mają do ostatniego dnia stosunku pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 05:38   #826
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
To dobrze, że jakoś przeżyłaś, a co nie tak na tej imprezce? Oby się udało zmienić pracę.
Hm, chyba wystarczy jak powiem że autokar ruszył przed 6 rano a pierwsza wódka polała się o 6 rano, w południe zemdlał jeden koleś. Jak wysiedliśmy część osób ledwo stała na nogach.
Darcie mordy, wiesniackie zachowanie. Tak się zachowuje moja firma na wyjeździe. Oczywiście nie cała i udało mi się wczoraj dołączyć do grupy normalnych osób ale ogólna atmosfera jest właśnie taka..

Na szczęście cały dzień dzisiaj to zwiedzanie więc nie powinno być źle, a wieczorem może się uda wymiksować

A przy okazji dowiedziałam się o żenującej decyzji i pracy, którą pracownicy musieli wykonać, ale nie chce mówić na forum bo świat jest mały ;-)
No i pani prezes która strofuje wszystkich jak matka albo nauczycielka, oczywiście musi to robić bo to bydło się nie umie zachować nawet na degustacji win, ale to też świadczy o tych ludziach..
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-09-13 o 05:44
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:29   #827
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Hm, chyba wystarczy jak powiem że autokar ruszył przed 6 rano a pierwsza wódka polała się o 6 rano, w południe zemdlał jeden koleś. Jak wysiedliśmy część osób ledwo stała na nogach.
Darcie mordy, wiesniackie zachowanie. Tak się zachowuje moja firma na wyjeździe. Oczywiście nie cała i udało mi się wczoraj dołączyć do grupy normalnych osób ale ogólna atmosfera jest właśnie taka..

Na szczęście cały dzień dzisiaj to zwiedzanie więc nie powinno być źle, a wieczorem może się uda wymiksować

A przy okazji dowiedziałam się o żenującej decyzji i pracy, którą pracownicy musieli wykonać, ale nie chce mówić na forum bo świat jest mały ;-)
No i pani prezes która strofuje wszystkich jak matka albo nauczycielka, oczywiście musi to robić bo to bydło się nie umie zachować nawet na degustacji win, ale to też świadczy o tych ludziach..
Co za wiocha. Dla niektórych taki wyjazd to pojęcie równoznaczne z alkoholem. Jako kadra zarządzająca chyba zapadłabym się pod ziemię ze wstydu. Wystawiają opinię nie tylko sobie ale niestety również całej firmie...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:42   #828
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Kafka to rzeczywiście masakra jakaś. U mnie w firmie, co by o niej nie powiedzieć, to takie rzeczy się nie działy. Sceny z filmów o wyjazdach integracyjnych wydawały mi się zawsze mocno przesadzone, ale jak widać nie zawsze tak jest.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:44   #829
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Kafka to rzeczywiście masakra jakaś. U mnie w firmie, co by o niej nie powiedzieć, to takie rzeczy się nie działy. Sceny z filmów o wyjazdach integracyjnych wydawały mi się zawsze mocno przesadzone, ale jak widać nie zawsze tak jest.
Zazdroszczę, ja niestety byłam świadkiem tylko tych typowo stereotypowych scen i takie były wyjazdy, w których brałam udział. Ciekawe, jak tutaj, może się skusze, a może nie będę nawet próbować choć jako osoba z pogranicza kadry zarządzającej chyba powinnam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 11:47   #830
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Właśnie zobaczyłam, że jedna z firm, od której czekam na odpowiedź, dodała ogłoszenie 6-tego września ważne miesiąc, a do 5-tego mieli mi dać odpowiedź. Wprawdzie nazwa stanowiska jest inna, ale rekruterka właśnie mówiła, że nie szukają już tego z ogłoszenia tylko coś podobnego, jeśli dobrze pamiętam, do tego co dodali. Coś czuję, że jestem opcją zapasową.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 12:28   #831
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Mi też się wydaje, że byłam opcją zapasową i dlatego nie odezwali się w przeciągu tygodnia jak mówili na rozmowie, tylko w drugim tygodniu. Plus kwestia finansowa pewnie z moją wtopą.

Ciesze się że jeszcze nie wysłali dzisiaj umowy ani nie dzwonili, bo nadal czekam na swój plan zajęć.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:02   #832
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Co za wiocha. Dla niektórych taki wyjazd to pojęcie równoznaczne z alkoholem. Jako kadra zarządzająca chyba zapadłabym się pod ziemię ze wstydu. Wystawiają opinię nie tylko sobie ale niestety również całej firmie...
Jak pracowałam w pierwszej pracy nasz Menago lubił wypić, krążyła historia jak jednemu pracownikowi zwymiotowal w aucie.
Byłam z nim raz na targach, tragedia z nim.(Nawet raz mu mema nakleili nad biurkiem o problemie z alkoholem) A część osób targi przesiedziala w autobusie, bo nawet nie była w stanie wyjść.
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja niestety byłam świadkiem tylko tych typowo stereotypowych scen i takie były wyjazdy, w których brałam udział. Ciekawe, jak tutaj, może się skusze, a może nie będę nawet próbować choć jako osoba z pogranicza kadry zarządzającej chyba powinnam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od miesięcy rozmyślam jako kto ty pracujesz xD
Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Mi też się wydaje, że byłam opcją zapasową i dlatego nie odezwali się w przeciągu tygodnia jak mówili na rozmowie, tylko w drugim tygodniu. Plus kwestia finansowa pewnie z moją wtopą.

Ciesze się że jeszcze nie wysłali dzisiaj umowy ani nie dzwonili, bo nadal czekam na swój plan zajęć.
Dlaczego pisałaś stawkę mniejszą od minimalnej, nie znałaś jej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A ja dostałam nową umowę ze spora podwyżką. Zebrałam się i powiedziałam następnego dnia, że nie przedłużam. Wszyscy załamani. Później się dowiedziałam, że u mnie w pracy mieli cynk, że rozglądam się za praca (Od firmy gdzie byłam na rozmowie) i stąd pewnie podwyzka. Przykro trochę, bo jednak okazało się, że bez przyczyny człowieka nie docenią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:12   #833
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Mahdab, hahaha, aż tak intrygujące? Już dawno bym Wam tutaj napisała, ale niestety branża mała i specyficzna, a na wizażu jednak dużo różnych rzeczy pisze (m. in. o niepłodności) i boję się rozpoznania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:24   #834
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A ja dostałam nową umowę ze spora podwyżką. Zebrałam się i powiedziałam następnego dnia, że nie przedłużam. Wszyscy załamani. Później się dowiedziałam, że u mnie w pracy mieli cynk, że rozglądam się za praca (Od firmy gdzie byłam na rozmowie) i stąd pewnie podwyzka. Przykro trochę, bo jednak okazało się, że bez przyczyny człowieka nie docenią.
To miło, że tak sobie dają cynk obecnemu pracodawcy na to bym się najbardziej wkruwiła, nienawidzę takich praktych
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:36   #835
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Czy takie coś jest w ogóle legalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:25   #836
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Mahdab, hahaha, aż tak intrygujące? Już dawno bym Wam tutaj napisała, ale niestety branża mała i specyficzna, a na wizażu jednak dużo różnych rzeczy pisze (m. in. o niepłodności) i boję się rozpoznania
Ja tak samo ale ja już pisałam że mam pewne wyobrażenie o Stotku, np. Długonoga Stotek w drelichowych spodniach, jedna szelka zwisa, koszulka z dekoltem, duży biust, rozwiany włos i kask zawadiacko przekrzywiony
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:32   #837
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
To miło, że tak sobie dają cynk obecnemu pracodawcy na to bym się najbardziej wkruwiła, nienawidzę takich praktych
Ja tak samo. Kontaktowanie się potencjalnego pracodawcy z obecnym pracodawcą kandydata jest słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 09:14   #838
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Też bym się wkurzyła za coś takiego.

Mahdab - nie przeliczyłam sobie (mój błąd) i powiedziałam, że takie mam oczekiwania przy niepełnym etacie. Nie zależy mi aż tak na pieniądzach a sama umowa jest na 3 miesiące. Tylko teraz nie wiem, jak z tego wybrnąć chociażby na tą minimalną skoro teoretycznie zgodziłam się już na warunki umowy ale jeszcze jej nie podpisałam.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 10:00   #839
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytaty mi uciekły, odnoszę się do informacji nowego pracodawcy, że Mahdab dzuka pracy: Mam mamę prawnika, właśnie jej to czytam i mówi, że nielegalne jak nic.

Mahdab - to się zdziwili, ale tak to jest jak się w porę nie docenia pracownika.

Stotek - tak się zastanawiam z czego wynika ten brak alkoholowych szaleństw na wyjazdach w mojej byłej firmie: dyrektor pije z umiarem, dużo kobiet w kadrze zarządzającej, jeden kolega nie pije prawie w ogóle, może to z tego wynika, co nie oznacza, że nie było dobrej zabawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 10:29   #840
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Mi się wydaje, że to nie zależy ani od płci, ani od stanowisk - po prostu ludzie to ludzie. Jedni żyją pod kloszem (niektórzy sami go na siebie zakładają), a na wyjazdach są jak psy spuszczone z łańcucha a inni nie. I chyba tyle, zależy na jakich się trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.