Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-12, 22:39   #3811
Misia452
Zakorzenienie

Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Ja też nigdy nie miałam uczucia parcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-09-13, 08:35   #3812
dariusz8403
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ala0711 Pokaż wiadomość
Jak u Was wygląda pierwsze włożenie? Czy rozluźniacie się jakimiś korkami/ dildo czy powoli partner Wam wsuwa? Bo u nas to za pierwszym razem boli, musi wyjąć i zazwyczaj za drugim razem już ładnie wchodzi.
A co do uczucia parcia, to to jest straszne wg mnie. Miałam to na początkach praktyk analnych. Teraz minęło i już tego nie ma.
U nas też za pierwszym razem nie wchodzi cały oczywiście na początku mizianie i wkładanie palca a potem penisa ale stopniowo wolno wkładam odrobinę i się cofam po chwili i stopniowo coraz głębiej i głębiej aż wejdzie cały oczywiście masuje łechtaczkę żonie aby łatwiej było jej się rozluźnić i było jej przyjemniej

Edytowane przez dariusz8403
Czas edycji: 2019-09-13 o 08:37
dariusz8403 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 18:16   #3813
niedoswiadczona30
Przyczajenie

A jak robiliście to 1 raz to tylko palec? Czy od razu wszedł penis tzn po pieszczotach tego samego dnia? I jak długo ją przygotowywałeś zanim doszło do penetracji członkiem? Wiem może głupie pytanie ale nie wiem jak się przygotować/nastawić..
niedoswiadczona30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:22   #3814
dariusz8403
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niedoswiadczona30 Pokaż wiadomość
A jak robiliście to 1 raz to tylko palec? Czy od razu wszedł penis tzn po pieszczotach tego samego dnia? I jak długo ją przygotowywałeś zanim doszło do penetracji członkiem? Wiem może głupie pytanie ale nie wiem jak się przygotować/nastawić..
Przygotowania zaczęły się od dotykania tamtego miejsca masowania nawilżania. Najpierw wsuwanie palca nie odrazu i nie tego pierwszego dnia włożyłem tam penisa. Żona musiała się oswoić z obecnością czegoś tam. Jak zdecydowaliśmy się włożyć tam penisa to też nie był to pełen stosunek. Powoli i stopniowo się w niej zagłębialem i nie udało mi się wejść za głęboko. Po kilku chwilach tam żona poprosiła żebym wyszedł. I to był koniec tego pierwszego zbliżenia. następnym razem udało się wejść trochę głębiej jak już mi się udało wejść do końca to zbliżenie nie trwało na tyle długo i ruchy nie były na tyle intensywne aby udało mi się dojść. Znowu poprosiła żebyśmy skończyli. Zanim odbylismy pełny stosunek z jej i moim orgazmem minęło trochę czasu Wy też dajcie sobie czas i poznawajcie to stopniowo pozdrawiam i życzę samych miłych doznań

Stary 2019-09-14, 07:06   #3815
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Śmieszna sytuacja, bo za pierwszym razem przy analu byliśmy po % i wszedł od razu penis. Może dzięki alkoholowi byliśmy rozluźnieni, bo nic nie bolało

Stary 2019-09-14, 11:29   #3816
niedoswiadczona30
Przyczajenie

Też planuje zastosować jakiś rozluźniacz �� zobaczymy co to z tego wyjdzie.
niedoswiadczona30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 12:11   #3817
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Też planuje zastosować jakiś rozluźniacz �� zobaczymy co to z tego wyjdzie.
Tylko nie przesadz

Stary 2019-09-14, 12:34   #3818
patiasym
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Śmieszna sytuacja, bo za pierwszym razem przy analu byliśmy po % i wszedł od razu penis. Może dzięki alkoholowi byliśmy rozluźnieni, bo nic nie bolało
Ja za pierwszym razem byłam trzeźwa i też nic nie bolało Najważniejsze jest rozluźnienie, by nie zaciskać zwieracza. Jak już przeciśnie się główka, to wystarczy się nie spinać i po 2-3 ruchach wchodzi do końca
patiasym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 13:35   #3819
kitkaaa99
Przyczajenie

tak jest właśnie chyba najlepiej, wytrzymać 2-3 pierwsze włożenia i potem już jest bez problemu;p
kitkaaa99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 14:54   #3820
dariusz8403
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja za pierwszym razem byłam trzeźwa i też nic nie bolało Najważniejsze jest rozluźnienie, by nie zaciskać zwieracza. Jak już przeciśnie się główka, to wystarczy się nie spinać i po 2-3 ruchach wchodzi do końca
Dokładnie tak jak przeciwnie się główka to już potem idzie swobodniej dalej. Ważne tylko żeby nie odrazu w pierwszym pchnięcie się przecisneła bo to może być bolesne trzeba stopniowo napierac i stopniowo ja przeciskać. Przynajmniej my tak robimy

Stary 2019-09-14, 20:01   #3821
patiasym
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak przeciwnie się główka to już potem idzie swobodniej dalej. Ważne tylko żeby nie odrazu w pierwszym pchnięcie się przecisneła bo to może być bolesne trzeba stopniowo napierac i stopniowo ja przeciskać. Przynajmniej my tak robimy
Przede wszystkim partner aktywny powinien wczuć się w reakcje i komunikować z partnerką/partnerem pasywnym. Podczas seksu (nie tylko analnego) warto rozmawiać. Czasem zmienić kąt, zastosować dodatkowe nawilżenie. No i rozluźnić się na maksa
Stary 2019-09-15, 07:43   #3822
dariusz8403
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Przede wszystkim partner aktywny powinien wczuć się w reakcje i komunikować z partnerką/partnerem pasywnym. Podczas seksu (nie tylko analnego) warto rozmawiać. Czasem zmienić kąt, zastosować dodatkowe nawilżenie. No i rozluźnić się na maksa
U nas ta komunikacja jest przez całe zbliżenie jeżeli chodzi o tępo głębokość kąt i siłę penetracji rozluźnienie przychodzi stopniowo podczas pieszczot już zaczyna się rozluźniać. Potem pod delikatnym i stopniowym naporem penisa też się rozluźnia i umożliwia wejście tam. Dla mojej żony ważne jest aby odbywało się to stopniowo był napór i delikatne wycofanie się nawet kiedy już jest na tyle rozluzniona że główka może się przecisnac to nie przeciskać się ona odrazu cała tylko stopniowo. Dodatkowo pieszczoty łechtaczki dają pobudzenie i rozluźnienie.

Stary 2019-09-16, 12:42   #3823
leszak
Przyczajenie

Żel jest konieczny, szczególnie jeśli nie ma sie doświadczenia w analu. Później można próbować na samą śline. Co do lewatywy uważam że jest konieczna. Zawsze poświęcam sobie trochę czasu żeby przygotować się do analka. Najpierw lewatywka, zajmuje mi dość dużo czasu, bo lubie być w 100% czysty bo preferuje ass to mauth. Potem relaksujaca kapiel, przy okazji dziurka trochę odpoczywa po lewatywie. No i w sumie jestem gotowy do anala.

Przy okazji zapytam. Czujecie wytrysk podczas analu?
leszak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:00   #3824
patiasym
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leszak Pokaż wiadomość
Przy okazji zapytam. Czujecie wytrysk podczas analu?
Nie, nie czuję. Ale często da się poznać po fizjologicznych reakcjach partnera.
Odpowiedz

Tagi
anal, godność, lubrykant, odbyt, odczucia, seks analny, seks anlny, sex, sex analny

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości