odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-18, 18:57   #1741
Milennka03
Zakorzenienie

Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja w teamie Barbry-lubię jesień i nawet taką pogodę-ino się nie dopnę w zimówkach...

Elizko- u mnie 2 dietowania- wczoraj zjadłam co prawda 3 ciastka ale wliczyłam w Fitatu i zmieściłam się.Ale walczę... do weekendu

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

http://stephenking.pl/

siestowo

Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 19:25   #1742
eliza40
Zakorzenienie

A co w weekend
Stary 2019-09-18, 19:32   #1743
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
a co w weekend
%

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-09-18 o 19:34
Stary 2019-09-18, 20:10   #1744
eliza40
Zakorzenienie

Sie wie
Stary 2019-09-18, 20:23   #1745
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Sie wie

Nad morzem byłam grzeczna bo nie lubię drinkować samotnie ,wiec w sumie wypiłam łącznie 2 duże piwa i 1 małe W dodatku przywiozłam butelkę bo żal mi było zostawić a przed wyjazdem na wieczór nafutrowałam się okrutnie i nie zmieściłam piwka
Gdzie te czasy że siedziałam sobie w domku sama i piwko czy winko piłam.Nie umiem teraz, znaczy w sensie nie lubię w samotności, nie smakuje mi.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2019-09-18, 20:27   #1746
basia_ww
Zakorzenienie

Same grzesznice Witam w klubie ja już wdrożyłam zdrowe i systematyczne jedzonko ale cóż jak wieczorem dostaje napady jakiegoś głodu że zjadam wszystko co jest w zasięgu wzroku z treningami też mi jakoś nie po drodze bo albo odwołują zajęcia albo ja szukam wymówki. Coś mi się poprzestawiało w głowie i czekam aż wróci na swoje miejsce. Dziś dodatkowo dopadła mnie jakaś chandra że najchętniej schowałabym się pod kołdrę i popłakała sobie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 21:39   #1747
eliza40
Zakorzenienie

Ja sobie juz dzisiaj po płakałam a co czasami człowiek musi u mnie to chyba menopauza mi serwuje takie nastroje.
Stary 2019-09-18, 21:41   #1748
Milennka03
Zakorzenienie

Też byłam dziś bliska płaczu ale jakoś dałam radę niemniej jutro też jest dzień

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2019-09-19, 09:02   #1749
EMNE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Same grzesznice Witam w klubie ja już wdrożyłam zdrowe i systematyczne jedzonko ale cóż jak wieczorem dostaje napady jakiegoś głodu że zjadam wszystko co jest w zasięgu wzroku z treningami też mi jakoś nie po drodze bo albo odwołują zajęcia albo ja szukam wymówki. Coś mi się poprzestawiało w głowie i czekam aż wróci na swoje miejsce.

Jakbym czytała o sobie. Mam dokładnie to samo.

Ja nie płakałam, jeszcze mnie nie dopadło.

A tak z innej beczki, słyszałyście że Castorama wymienia elektrośmieci na sadzonki wrzosów? U mnie akcja zaczyna się jutro i z samego rana pojadę po kwiatki. Może poprawią mi humor.

znów na diecie - jeszcze będę dumna
EMNE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 15:25   #1750
Stylowa1
Raczkowanie

Ja tak nieśmiało mogę powiedzieć że uparcie ćwiczę. Na wadze raczej szału nie ma ale ciało się zmieniło, bardziej jędrne. Staram się jeść mniej, różnie to wychodzi ale się nie poddaję
Stylowa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 18:28   #1751
eliza40
Zakorzenienie

Ja już dzisiaj grzeczna
Ale sę wku....m.Ruszyłam autem a tam był wbity taki gruby drut i wy☠☠☠...m zderzak(ale się trzyma) nadkole i nie wiem co jeszcze bo takie wielkie plastiki od spodu poszły.Zapakowałam do auta i pojechałam

Mąż będzie zadowolony kupił sobie auto 5 miesięcy temu.
Stary 2019-09-19, 19:54   #1752
basia_ww
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Ja tak nieśmiało mogę powiedzieć że uparcie ćwiczę. Na wadze raczej szału nie ma ale ciało się zmieniło, bardziej jędrne. Staram się jeść mniej, różnie to wychodzi ale się nie poddaję
Stylowa super - najważniejsza jest konsekwencja mnie ostatnio jakoś z nią nie po drodze, dziś odwołałam zajęcia i siedzę na kanapie
Cytat:

Ja już dzisiaj grzeczna
Ale sę wku....m.Ruszyłam autem a tam był wbity taki gruby drut i wy...m zderzak(ale się trzyma) nadkole i nie wiem co jeszcze bo takie wielkie plastiki od spodu poszły.Zapakowałam do auta i pojechałam

Elizko no to narobiłaś - mąż będzie zadowolony no zdarzają się różne rzeczy ważne że nic poważniejszego.
Brawo że dziś już grzecznie.

U mnie dziś zaczęli grzać o jak przyjemnie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 20:14   #1753
eliza40
Zakorzenienie

Jeszcze mu nie powiedziałam.Jutro wraca to się dowie.Moje auto u mechanika to mi zostawił swoje.Jedno odbiorę to odstawie drugie rewelacja.
Ja też już sobie w domku grzeję od razu inaczej.
Stary 2019-09-19, 20:19   #1754
Milennka03
Zakorzenienie

Elizko-tak jak Basia pisała -dobrze że to nic poważniejszego, mogłaś siebie uszkodzić a auto to ino rzecz-wiem że kosztowna ale małżon przebaczy
Dziś to ogólnie jakoś podły dzień jest, w pracy ludzie straszni marudni, w Rossmanie byłam świadkiem jak kobieta wpadła w panikę bo jak przyszło płacić to nie mogła znaleźć portfela , po 10 minutach grzebania w torbie znalazła ale była przerażona.Skorzystałam z promocji w Rossku na kolorówkę i kupiłam eyeliner, kredkę i pomadkę w bardzo korzystnych cenach.
Ponadto nic ciekawego, jedzenie dziś ok , ale i tak brzuch mam mega wywalony.I nosi mnie na słodkie ale nic nie mam więc nie ma pokus.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary Wczoraj, 16:17   #1755
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Oszzz TY!!! Jak śmiesz się wyłamywać! My wszystkie rozleniwione, bez natchnienia, bez samodyscypliny a Ty tu nam tak? No wieeesz?
A tak poważnie, to podziel się tą swoją upartością. Też chcę tak.
Cytat:

Ja już dzisiaj grzeczna
Ale sę wku....m.Ruszyłam autem a tam był wbity taki gruby drut i wy☠☠☠...m zderzak(ale się trzyma) nadkole i nie wiem co jeszcze bo takie wielkie plastiki od spodu poszły.Zapakowałam do auta i pojechałam

Ja sobie tak kiedyś poprednie autko załatwiłam. Mąż się dał namówić na bieżnikowane opony no i jadąc obwodnicą jak mi coś nie trzaśnie, jak nie zacznie strzelać, momentalnie się zatrzymałam, choć na obwodnicy to raczej nieproste. Okazało się, że pół bieżnika odpadło i tak zmasakrowało okolice koła, nadwozie, plastiki, chlapacze, że wszystko do wymiany było :/ Dobrze, że udało mi się utrzymać sterowność.
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Stylowa super - najważniejsza jest konsekwencja mnie ostatnio jakoś z nią nie po drodze, dziś odwołałam zajęcia i siedzę na kanapie
U mnie dziś zaczęli grzać o jak przyjemnie w domu.
No ja też nie chodzę. Znowu, tyle że jestem usprawiedliwiona. Strasznie się wczoraj pochorowałam. Dziś na ścisłej diecie jestem.
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Elizko-tak jak Basia pisała -dobrze że to nic poważniejszego, mogłaś siebie uszkodzić a auto to ino rzecz-wiem że kosztowna ale małżon przebaczy
Dziś to ogólnie jakoś podły dzień jest, w pracy ludzie straszni marudni, w Rossmanie byłam świadkiem jak kobieta wpadła w panikę bo jak przyszło płacić to nie mogła znaleźć portfela , po 10 minutach grzebania w torbie znalazła ale była przerażona.Skorzystałam z promocji w Rossku na kolorówkę i kupiłam eyeliner, kredkę i pomadkę w bardzo korzystnych cenach.
Ponadto nic ciekawego, jedzenie dziś ok , ale i tak brzuch mam mega wywalony.I nosi mnie na słodkie ale nic nie mam więc nie ma pokus.
Też zauważyłam jakąś taką nerwowość wokół siebie. Sama podminowana chodzę, bo w pracy mam taki mały przewał i nie wiem jak to się skończy. Kolorowe kosmetyki mam w nadmiarze, ale kredkę do brwi sobie kupiłam. Zawsze to co.

A wczoraj to co się ze mną zadziało to mnie zaskoczyło kompletnie.
Jeszcze o 18tej czułam się normalnie a już chwilę później zaczęło mnie mdlić .. Niby troszkę, niby nic takiego, ale z każdą chwilą bardziej. Mówię do Młodej, że chyba będę wymiotować, bo strasznie mi niedobrze i chwilę później zaczęłam straszyć kibel. No dobra, raz, drugi... Jak się zaczęło, jak zaczęłam rzygać. Nigdy tak nie miałam. Nie będę wdawać się w szczegóły, ale po godzinie zaczęłam słabnąć, nie miałam czym rzygać, odruch wymiotny niemal mnie zaduszał, nie chciał się uspokoić. Do tego taki ból, jakbym miała rodzić co najmniej.No i straciłam przytomność. Młoda na szczęście wezwała pogotowie. Naszprycowali mnie jakimiś lekami, podłaczyli pod kroplówkę, elektrolity, nawodnienie i zaczęłam wracać do żywych.
To był mój pierwszy raz z pogotowiem. Nigdy nie miałam wzywanej pomocy. Muszę przyznać, że panowie bardzo dobrze sie mną zajęli. Miałam dziś nie iść do pracy, ale w miarę dobrze się czuję, więc przyszłam. Bardzo dobry efekt uboczny z tego jest taki, że dziś nie mogę patrzeć na jedzenie.... Ot taka moja historia.
Waga rano 71,8kg (od razu mnie mniej ) Na śniadanie zrobiłąm sobie owsiankę dukanową. Nawet mi weszła a co najważniejsze, od razu nie wyszła
LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:09   #1756
Milennka03
Zakorzenienie

Lyrcia - ale miałaś zjazd -dobrze że już ok ale zemdlenie to już nieciekawie.U nas w pracy jakaś jelitowka panuje,2 dni temu mi jeździło w brzuchu a wczoraj po zupie poszedł paw,bieguna też miałam ale dziś ok. Dbaj o siebie
Właśnie zaczynam weekend od pysznego drineczka-gin z tonikiem

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary Wczoraj, 23:16   #1757
eliza40
Zakorzenienie

Beatka ale co powiedzieli ci z pogotowia? o takich akcjach słyszałam że

przy jelitówkach są.
Moja waga odwdzięczyła się prawie kilogramowym spadkiem ale jutro impreza to wiadomo chociaż ja się psychicznie będę lepiej czuła jutro.

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości