Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 20:40   #1
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77

Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów


Cześć Pączuszki!
jestem mamą 10 miesięcznego chłopca. moja nadwaga rujnuje moje samopoczucie, samoocenę, relację z mężem, otoczeniem...
Walczę nie tylko z kilogramami, ale i obsesją wyglądu, kompulsywnego objadania się - w nagrodę na pocieszenie, po ciężki m dniu.
Term Line biorę od 3 dni. Równolegle zaczęłam czytać książkę polskiej psycholog Doroty Saneckiej "Dlaczego chcesz być gruba?"
Przewrotny tytuł nie sądzicie? Pisze ona jak wyleczyć się z nałogu jedzenia, pokazuje jak sobie radzić z emocjami. Podążając jej wskazówkami ułożyłam ramowy plan diety i tzw. "listę abstynencyjną", które wklejam poniżej:
Plan:

7:00 Śniadanie: 3 wafle ryżowe z twarożkiem lub wędliną lub serem + warzywa, kawa mlekiem
lub
musli 4 łyżki+100 ml mleka + kawa z mlekiem
lub owsianka
300

13:00 Obiad: warzywa na patelnie 1/3 opakowania+kurczak 200g
lub ryba filet 200g i mieszanka chińska lub surówka
385

19:00 Kolacja: sałatka z pomidorami koktajlowymi i kurczakiem wędzonym 100g lub 2 jajka lub serek wiejski 200g
lub dowolna zupa, omlet z pieczarkami
200

2 śniadanie, przekąska: jabłka, papryka, ogórki kiszone, marchewki, truskawki 250g, ew. jogurt fruvita 0% lub koktajl białkowy

w pracy 4 herbaty, woda 0,5l w drodze do pracy i z pracy
w razie głodu: jabłko, dowolne warzywa lub szklanka maślanki



Lista abstynencyjna:
-cukier,słodycze,czekolada , cola
-kiełbasy,parówki, kabanosy
-serek danio
-pizza, chipsy, popcorn
-piwo,wino,wódka
-orzechy pestki
-wszelkie jedzenie synka!
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 22:43   #2
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

uwielbiam warzywa na patelni

tytuł książki brzmi ciekawie

trzymam kciuki
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:06   #3
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

oj tak, warzywa na patelnię i pomidorki koktajlowe - pycha!
no właśnie, bo tak naprawdę to większość naszej nadwagi wychodzi z naszej głowy. jeśli będziesz miała chwilę czasu, polecam obejrzenie gdzieś (w necie też się na pewno znajdzie) kilku odcinków z którejś serii programu "Jak dobrze wyglądać nago" stylisty, który nazywa się Gok Van albo "Trinny i Susannah rozbierają..." - może pomoże Ci trochę polepszyć swoje samopoczucie. przeważnie to my siebie widzimy jako jakieś potwory, a ktoś z zewnątrz w tym samym momencie uważałby nas za wcale niezłe babeczki

powodzenia w walce z sobą samą i kilogramami! trzymam kciuki, na pewno Ci się uda
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:47   #4
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
polecam obejrzenie gdzieś (w necie też się na pewno znajdzie) kilku odcinków z którejś serii programu "Jak dobrze wyglądać nago" stylisty, który nazywa się Gok Van albo "Trinny i Susannah rozbierają..." - może pomoże Ci trochę polepszyć swoje samopoczucie.
Oglądałam kiedyś te programy nałogowo, podobnie jak "Chirurgię otyłości" i wszystko na temat nadwagi na kablówce. Osiągnęłam taki stopień wtajemniczenia, że powinnam iść na odwyk
Dzięki za trzymanie kciuków dorrotka86 i frezyjka85.

Zajrzę do Was już jutro bo czas spać! Słodkich snów!

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

A i jeszcze..dr Sanecka piszę, że powinnam jak alkoholik pozbyć się pokusy, tj. nie gotować przez jakiś czas dla rodziny. Mąż powiedział, że ok, będzie sobie gotował. Ale synek nie weźmie sobie przecież sam herbatnika. Poza tym ja tam kocham gotować!!!
Wiem, ze to na chwilę, że to taki detox..jak u alkoholika, by pozbawić się pokusy...
A może i facet zatęskni za moim jedzeniem. Do końca maja trzymam się ostro planu..próbuję tysięczny raz! Ostatni raz!!!
Plan ruchu:
aerobik 5 razy w tyg. Nie,nie chcę się zarżnąć...chcę wykorzystać możliwości tych TM w 100%! ale bez przesady, jak nie będę miała siły/ochoty na fitness, to 30 min rowerka+brzuszki w domu! Nie ma przebacz! A karnet drogi był i niebawem się kończy...
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:57   #5
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

ah znasz te wszystkie programy
z ćwiczeniami nie przesadź - daj mięśniom czas na odpoczynek i regenerację, żeby sobie nie zaszkodzić
powodzenia!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:45   #6
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

tez mysle ze takie porywanie sie na cwiczenia nagle 5razy w tyogodniu moze byc ciezkie.. ;> daj sobie stopniowo czas zeby sie przyzwyczaic..

podoba mi sie Twoje podejscie zeby tez psychicznie gubic kilogramy tez moze zaopatrze sie w ksiazke (nie zebym obiecala sobie zzzakupy "za 2kg" :P)

aa z tych programow to wszystko super ale czasem ogarnia mnie zal jak widze w co trini i suzana ubieraja te laski -_-' dramat nie styl.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:36   #7
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Witaj. Ciekawy mini-blog aaa i bardzo wyrozumiały mąż. Mój by chyba wolał umrzeć z głodu niż sam sobie gotować:P nie żeby nie umiał. Czyste lenistwo...

Myślę, że na początku diety nie powinnaś za dużo ćwiczyć. 2-3 godzinny spacerek z wózkiem jest dużym wisiłkiem. Jeżeli teraz zaczniesz uprawiać aerobik to spalisz tłuszcz ale też dorobisz się mięśni(które zapewne troszeczkę zanikły przez okres ciąży i połogu). Stracisz tłuszcz, który jest lekki a zyskasz mięśnie które są cięższe. Co za tym idzie? Twoja waga będzie utrzymywała się na tym samym poziomie albo wzrośnie(o zgrozo). Jak się domyślasz to nie będzie dobrze działało na stan Twojego samopoczucia i chęci do dalszego odchudzania. Nikt nie lubi się męczyć i nie wdzieć efektów. Chyba że, i tu pojawia się moja rada, zamiast sugerowania się jedynie wagą regularnie będziesz się mierzyła.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 10:54   #8
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez emilka773 Pokaż wiadomość
Witaj. Ciekawy mini-blog aaa i bardzo wyrozumiały mąż. Mój by chyba wolał umrzeć z głodu niż sam sobie gotować:P nie żeby nie umiał. Czyste lenistwo...

Myślę, że na początku diety nie powinnaś za dużo ćwiczyć. 2-3 godzinny spacerek z wózkiem jest dużym wisiłkiem. Jeżeli teraz zaczniesz uprawiać aerobik to spalisz tłuszcz ale też dorobisz się mięśni(które zapewne troszeczkę zanikły przez okres ciąży i połogu). Stracisz tłuszcz, który jest lekki a zyskasz mięśnie które są cięższe. Co za tym idzie? Twoja waga będzie utrzymywała się na tym samym poziomie albo wzrośnie(o zgrozo). Jak się domyślasz to nie będzie dobrze działało na stan Twojego samopoczucia i chęci do dalszego odchudzania. Nikt nie lubi się męczyć i nie wdzieć efektów. Chyba że, i tu pojawia się moja rada, zamiast sugerowania się jedynie wagą regularnie będziesz się mierzyła.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

trzymam za Ciebie kciuki
Emilko!
Po pierwsze nei mogę się powstrzymać, by powiedzieć Ci, że jesteś prześliczna! Po drugie masz rację, ale nie w moim przypadku. Każdy ma jakiś tam inny tryb życia...Ja z synkiem rozstaję się o 8:30 jak oddaję go do żłobka zatem spacery 2-3 h odpadają. Pracuję do 17, w domu jestem 18:15, więc dla Małego to czas już na kolację, kąpańsko i spać. A dla mnie czas na aerobik. Mam już trochę doświaadczenie w intensywnym treningu, więc wiem jak wygląda mechanizm tłuszcz vs. mięśnie. Wiem, ze waga może nie spadac gwałtownie... będe widziec po ciuchach. Z resztą mięśnie raczej się rozbudowują po siłce, a ja chodzę głównie na zajęcia aerobowo-rzeźbiące. Macie rację 5 razy w tygodniu to zbyt wiele,a le 3 to absoltne minimium. Potrzebuję tego rówwnież po to, by trzymać psychikę w ryzach. nie jestem początkująca w ćwiczeniach więc dam radę. Mam też trochę problemów osobistych m.in. ze wspominanym już "wyrozumiałym" mężem. Z obu stron. Jestem częściowo winna tych kłopotów przez swoją obsesję...
Dlatego wiem, ze te 8 tygodni i szansa na zgubienie 10 kg to moja ostatnia deska ratunku nie tyle do pięknego wyglądu, co przede wszystkim do samoakceptacji, zdrowszych relacji z facetem, znajomymi, w pracy, z lustrem. Szansa na odzyskanie siebie..A w ćwiczeniach znalazłam sposób na rozładowanie złości, gniewu, frystracji. Gdyby tylko nie lenistwo....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
ah znasz te wszystkie programy
z ćwiczeniami nie przesadź - daj mięśniom czas na odpoczynek i regenerację, żeby sobie nie zaszkodzić
powodzenia!
Dzięki wzajemnie!

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tez mysle ze takie porywanie sie na cwiczenia nagle 5razy w tyogodniu moze byc ciezkie.. ;> daj sobie stopniowo czas zeby sie przyzwyczaic..

podoba mi sie Twoje podejscie zeby tez psychicznie gubic kilogramy tez moze zaopatrze sie w ksiazke (nie zebym obiecala sobie zzzakupy "za 2kg" :P)

aa z tych programow to wszystko super ale czasem ogarnia mnie zal jak widze w co trini i suzana ubieraja te laski -_-' dramat nie styl.
polecam książeczkę jeśli masz problem z kompulsami! potem będe czytać jeszcze inną, ale o tym potem.


A teraz zajrzer do Was
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:24   #9
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

masz podobny plan dla do mojego a ja narzekam ze nie mam czasu na fitness..a Ty z dzieckiem dajesz rade... BRAWA!!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:42   #10
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
masz podobny plan dla do mojego a ja narzekam ze nie mam czasu na fitness..a Ty z dzieckiem dajesz rade... BRAWA!!!
ja musze, bo strasznie obrosłam tłuszczem i spędza mi to sen z powiek. Brak mi tylko konsekwencji, ale dzięki temu forum i Therm line, czuję moc

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
masz podobny plan dla do mojego a ja narzekam ze nie mam czasu na fitness..a Ty z dzieckiem dajesz rade... BRAWA!!!
kiedyś ćwiczyłam zaraz po pracy, ale wtedy synka prawie nie widziałam, bo już spał wykąpany przez tatę, teraz znalazłam fitnes klub blisko domu, ale cholernie drogo-165 zł za miesiąc za to bardzo fajne instruktorki, mało ludzi, tak ekskluzywnie. Stwierdziłam- a co tam! zamiast fajek, piwa i słodyczy mogę sobie na to pozwolić! Fajki jeszcz epopalam, ale rzadziej, bo na codzień e-papierosa...
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:47   #11
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

warzywka na patelnie szczególnie z hortexu pyycha

a jakie wafle ryzowe lubisz najbardziej? bo ja szukam jakis fajnych a mialam ich sporo sonko głównie.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 12:01   #12
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
warzywka na patelnie szczególnie z hortexu pyycha

a jakie wafle ryzowe lubisz najbardziej? bo ja szukam jakis fajnych a mialam ich sporo sonko głównie.
a nie wiem co to za firma..chyba też sonko, takie co 18 kcal w sztuce mają, ale chwilowo zamiast tego jem pieczywo chrupkie marki Biedronka
Z uwagi na dużą zawartośc błonnika. Zastanawiam się nad kupnem odzywki białkowej smacznej...szkoda mi nieco kaski...39 zł za 500g
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:43   #13
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Na forum Recenzentek zorganizowalismy konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:08   #14
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
a nie wiem co to za firma..chyba też sonko, takie co 18 kcal w sztuce mają, ale chwilowo zamiast tego jem pieczywo chrupkie marki Biedronka
Z uwagi na dużą zawartośc błonnika. Zastanawiam się nad kupnem odzywki białkowej smacznej...szkoda mi nieco kaski...39 zł za 500g
fajne jest białko Olimp ProVit (białkow sojowe) dla mnie doskonałe. dodaje siły i kształtuje miesnie.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:22   #15
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

ojej jak Cie tak czytam to mam wrażenie, że jak pójdę do pracy(teraz studiuje dziennie i pracuję wieczorami) ale mam na myśli taką normalną 8 godzinna pracę i jeszcze to odbieranie dziecka z przedszkola to nie będe miała czasu dla siebie w ogóle. Podziwiam Cie za to, że potrafisz jeszcze się zmobilizować do czegokolwiek. I mam tu na myśli nawet samo myślenie o odchudzaniu
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:57   #16
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez emilka773 Pokaż wiadomość
ojej jak Cie tak czytam to mam wrażenie, że jak pójdę do pracy(teraz studiuje dziennie i pracuję wieczorami) ale mam na myśli taką normalną 8 godzinna pracę i jeszcze to odbieranie dziecka z przedszkola to nie będe miała czasu dla siebie w ogóle. Podziwiam Cie za to, że potrafisz jeszcze się zmobilizować do czegokolwiek. I mam tu na myśli nawet samo myślenie o odchudzaniu
Kochana! nie ma czego podziwiać! To moja obsesja... mój wielki ból i cierpienie błędne koło...dlatego próbuję zrobić porządek w swojej głowie.
Na 20 na fitness nie poszłam, mam jeszcze szansę na 21 na pilets, Jutro urlop. Zmobilizujcie mnie!
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:47   #17
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

chyba się ogarnęłam! wczoraj poszłam na pilates, dziś odpuściłam aerobik, bo z okazji 2 rocznicy ślubu zrobiliśmy baaaaaaaaaaaardzo długi spacer z małżem! Zjedzone dziś:
3 kanapki chrupkie z twarożkiem president i wędliną drobiową
1,5 jabłka
kefir
mięso z indyka+warzywa na patelnię, suróka-pomidorki+cebula+jogurt nat.
5 wafli ryżowych z odrobiną pasty łososiowej, tarożek, 4 plasterki wędliny
2 kawy
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:03   #18
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
chyba się ogarnęłam! wczoraj poszłam na pilates, dziś odpuściłam aerobik, bo z okazji 2 rocznicy ślubu zrobiliśmy baaaaaaaaaaaardzo długi spacer z małżem! Zjedzone dziś:
3 kanapki chrupkie z twarożkiem president i wędliną drobiową
1,5 jabłka
kefir
mięso z indyka+warzywa na patelnię, suróka-pomidorki+cebula+jogurt nat.
5 wafli ryżowych z odrobiną pasty łososiowej, tarożek, 4 plasterki wędliny
2 kawy
menu bardzo ładne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:37   #19
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

super menu to fakt

co to spaceru z mężem to chyba dobrze Wam zrobił prawda?

emilka ja tak pracuje a męza i dzieci nie mam i mi ciezko cokolwiek ogarnac.. chociaz to zalezy czy od 7do 15 czy od 9 do 17 :O
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 10:48   #20
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Dziewczynki moje drogie! plan fitnessu, który sobie założyłam jednak jest zbyt hardkorowy...2-3 razy w tygodniu dam radę, ale więcej nie. Mam tyle na głowie, trochę mnie to dobija, bo boję się, że nie dam rady ze wszystkim...
Dietowo ok, wychodzi jakieś 1200-1300 kcal i zdrowo. Jak sądzicie jeśli codziennie staram się choć tak z pół godz. spaceru uskuteczniać, to czy te 2-3 razy w tygodniu fitness wystarczy, by schudnąć?
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:25   #21
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie! plan fitnessu, który sobie założyłam jednak jest zbyt hardkorowy...2-3 razy w tygodniu dam radę, ale więcej nie. Mam tyle na głowie, trochę mnie to dobija, bo boję się, że nie dam rady ze wszystkim...
Dietowo ok, wychodzi jakieś 1200-1300 kcal i zdrowo. Jak sądzicie jeśli codziennie staram się choć tak z pół godz. spaceru uskuteczniać, to czy te 2-3 razy w tygodniu fitness wystarczy, by schudnąć?
fitness 2-3 x w tyg po ok 1.30h jak najbardziej wystarczy ;-)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:01   #22
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

mój fitness trwa 50-55 minut...poza tym przesadziłam z kolacją...i mi smutno
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:11   #23
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
mój fitness trwa 50-55 minut...poza tym przesadziłam z kolacją...i mi smutno
ja zjadłam dzisiaj duży obiad i do teraz mnie trzyma, a byłam w międzyczasie na fitnessie i bieżni.... na kolację zjem zaraz 3 sucharki i tyle

nie przejmuj się
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:20   #24
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

frezyjka85 dzięki no dziś postanowiłam za karę bez węgli - ino jogurty, mięcho, jajva i warzywa na patelnie< z ziemniarami, ale co tam ich jest :P> a wieczorem zumba!
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:47   #25
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

zumba jest super kul!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 23:39   #26
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
a wieczorem zumba!
szkoda, że nie ma tu "lubię to"
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:01   #27
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

nie byłam na zumbie, była po biurko, zjadłam trochę za dużo i mam totalnego doła...
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 11:23   #28
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

kochaaana rozchmurz sie!!!
za duzo siedzi w Twojej glowie.. zrob sobie dancing aerobik w domu..ulubione piosenki otwarte okno i skacz skacz skacz! i baw sie a co!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:54   #29
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Dancing aerobik fajna rzecz, wczoraj oglądałam dr hausa nowy odcinek i była o tym mowa i od razu mi się skojarzyło. Taka moja słabość do serialu.
Spadków życzę
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:41   #30
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
kochaaana rozchmurz sie!!!
za duzo siedzi w Twojej glowie.. zrob sobie dancing aerobik w domu..ulubione piosenki otwarte okno i skacz skacz skacz! i baw sie a co!
Masz rację kochana! pracuję nad tym, czytam te mądre książki...
udowodnie Wam i sobie! dziękuję
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.