Zagadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-10, 11:46   #1
Niska9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 2

Zagadka


Witam.

Wczoraj kochałam się ze swoim chłopem i powiedział do mnie uwaga cytuje ''Wszystkie jesteście takie same'' poczym wymieniliśmy się spojrzeniem i zaczął mnie pieprzyć.. Dzisiaj się go pytalam o tą sytuację powiedział że nie przypomina sobie żeby coś takiego powiedział i nie wie o co jemu chodziło..

Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Bo raczej jedyna nie jestem tak mi się wydaje..
Niska9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 15:49   #2
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Zagadka

Cytat:
Napisane przez Niska9 Pokaż wiadomość
Witam.

Wczoraj kochałam się ze swoim chłopem i powiedział do mnie uwaga cytuje ''Wszystkie jesteście takie same'' poczym wymieniliśmy się spojrzeniem i zaczął mnie pieprzyć.. Dzisiaj się go pytalam o tą sytuację powiedział że nie przypomina sobie żeby coś takiego powiedział i nie wie o co jemu chodziło..

Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Bo raczej jedyna nie jestem tak mi się wydaje..
Brzmi raczej jak odpowiedź na jakiś przytyk/marudzenie a nie dowód na kochankę
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 23:24   #3
MokreOrigami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zagadka

Jak puka inną to nie puka ciebie lub ostatnie wasze bzykanko jest kiepskie, robi to na siłę albo w drugą stronę, czyli wybzyka inna, potem leci do ciebie nakrecony i puka cie jak szalony.
(zauwazalne zmiany, nie jedna nowa pozycja co jakis czas, tylko) kilka na raz).
Znam przypadek gostka ktory robil minetke 2,3 panienką i potem lecial do zony i w drzwuach już lizanie z jezyczkiem, co po 10 latach zwiazku nke zdarzało hohoho.. Nie pytajcie co rovil ze swoim malym jak siadal na niej i wystawiał sztywnutkiego a loda. Od lat zazwyczaj minetka, potem lodzik, ew. 69.
Tak samo może zdarzyć się ze boli go glowa, raz.. Ale nie dwa tygodnie 😅
MokreOrigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 00:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.