Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-21, 16:13   #1
krystianPomagam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 38

Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.


Jestem bezdomny. Jednak dzięki wsparciu niektórych mogłem spać spokojnie aż do jutra. Nie chcę tu się użalać nad sobą jakie miałem przewalone życie jak i mam teraz i będę miał pewnie dalej. Też nie chce tu pisać jakie trudności sprawia mi normalne funkcjonowanie . Tylko od Ciebie zależy czy zechcesz mnie wspomóc jeśli tak będę bardzo wdzięczny jeśli nie też ok w końcu każdy zrobi to co uzna za stosowne. Ja nie jestem złym człowiekiem, ale bardzo zagubionym takim który sobie nie radzi.. ale do rzeczy przebywam aktualnie w hotelu robotniczym który mam już tylko opłacony do jutra. Jutro muszę wpłacić 170 złotych aby móc spać spokojnie do końca miesiaca. Prócz tego muszę uzbierać na przyszły miesiąc 470 złotych. A więc łącznie 640 złotych może to wydać się nie osiągalne ale po tym co już inni zrobili dla mnie wierzę w to. Jeśli do jutra nie uzbieram 170 złotych wyląduje na ulicy a mam już za sobą 8 miesięcy spania w lesie.. nie chcę już tam wrócić tym bardziej że jest zima.

Na stronie pomagam.pl/startodnowa jest moje zdjecie na tle hotelu w którym aktualnie się znajduje. Jeśli ktoś chce mnie sprawdzić bardzo proszę pisać za pośrednictwem strony pomagam. Naprawdę stres i nerwy już niszczą mnie od środka a im bliżej jutra tym bardziej wariuje.. dodam że nie mogę stracić tego pokoju.. jest to hotel robotniczy gdzie są tylko 3 pokoje jedno osobowe resztę to grupowe po 4 Ukraińców w pokoju zazwyczaj.. i nigdzie nie znajdę niczego tańszego niż 470 złotych a biorąc pod uwagę długi jakie mam na nic droższego później nie będę mógł sobie pozwolić..

Nawet w grę wchodzi pożyczka nie napiszę tu że oddam w przeciągu paru dni ale pełna wypłatę wezmę dopiero 10 marca..

Naprawdę z całego serca i rozpaczy błagam o pomoc! (

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Naprawdę

OSOBĄ KTÓRYM NIE CHCĘ SIĘ ZAGŁĘBIAĆ DALEJ W TEMAT;



Smutno mi się robi jak ktoś bierze mnie za oszusta.. na nic innego nie proszę jak tylko na opłacenie hotelu. Numeru telefonu Wam nie podam bo go nie mam ale każdy kto mi pomógł i myśli że jestem oszustem zapraszam do kontaktu. Jak pisałem wstawię nawet dziś tutaj screena paragonu że naprawdę wpłaciłem. Co do pokoi są tutaj jednoosobowe, ale tylko 3 w cenie 470 złotych. Jeśli ktoś potrzebuje dowodów jakichkolwiek to zapraszam na pv. Z pudełkiem też jest prawdą dzięki pudelkowicza opłaciłem ten styczeń , w załącznikach parę zdjęć nie wiem co jeszcze mogę wysłać. Co Facebooka nie wiem co masz na myśli. Gdy jeszcze mieszkałem w domu miałem komputer chyba oczywiste. I zainteresowania też. Ale raczej nic tam nie znajdziesz co by sugerowało że jestem "bogaty" :/

Jeszcze odniosę się do cen. Są tutaj raczej ustalane "indywidualnie" pokoje jednoosobowe są tutaj tylko 3 i te pokoje są bez łazienek z czego są trochę tańsze niż reszta że względu że są jeszcze małe ledwo można tam stanąć. Co do tego że ci mówiła o pokoju dwu osobowym to tylko dla tego że jedynek tak naprawdę nie ma. Wszystkie zajęte przez "stałych" klientów. Dla tego ci nawet nie proponowała. To jest tak naprawdę hotel robotniczy a nie hotel normalny w tym okresie są tutaj praktycznie sami Ukrainy w pokojach 4- osobowych. Cena jaką ja mam to 470 złotych ale tylko za pełny cały miesiąc wynajmując np na jedną noc albo płacąc za kilka dni liczą DROŻEJ

Jeszcze dodam że to chyba nic złego, że piszę tutaj na pudelku czy netkobiety samo założenie zbiórki raczej nie przyniesie żadnych efektów. Znacie moje dane, wiecie gdzie aktualnie przebywam. W niczym nie skłamałem wszystko co uda mi się uzbierać przeznaczę na opłacenie hotelu. Na tym chciałbym zakończyć tę podejrzenia co do tego że jestem oszustem. Każdy kto mi pomógł dziękuję. Każdy kto chce a ma wątpliwości zapraszam na PW. I wiem tez że to już drugi raz gdy proszę o pomoc ale gwarantuje że ostatni jeśli tylko uda mi się uzbierać żeby opłacić luty. Jeszcze raz.. za oszusta się nie uważam w niczym nie skłamałem i wszystko co napisałem jest prawdą. TYLE

I jeszcze dodam.. tylko tyle że była już jedna Pani która mnie za oszusta uważała i napisała do administracji strony pomagam która moja zbiórkę zablokowała żeby ją odblokować musiałem się zweryfikować i dodać zdjęcie przedstawiające mnie co było dla mnie dość ciężkie ponieważ mam strasznie niska samoocenę ale się przełamałem i zdjęcie dodałem. Serio mam dość udowadniania tego że oszustem nie jestem.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180122_064756.jpg (94,4 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180122_064529.jpg (21,3 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180122_064517.jpg (45,7 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180110_102143.jpg (68,0 KB, 275 załadowań)

Edytowane przez krystianPomagam
Czas edycji: 2018-01-22 o 12:23
krystianPomagam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 16:48   #2
Villemo44
Raczkowanie
 
Avatar Villemo44
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Przeczytałam Twoją historię na stronie Pomagam i wsparłam Twoją zbiórkę. To straszne co przechodzisz; sama przez 25 lat doświadczałam przemocy psychicznej i fizycznej od ojca dlatego Twoja historia jest mi bliska. Jednak pomyśl o tym, że jeśli nie pójdziesz do pracy to przez całe następne lata ciągle będziesz w tym samym punkcie. Ile lat jeszcze chcesz tak żyć ciągle martwiąc się o to czy będziesz miał dach nad głową w przyszłym miesiącu? Jeśli nie jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy to radziłabym Ci się zarejestrować i próbować walczyć o siebie.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym."-Marilyn Monroe
Villemo44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 16:58   #3
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Wpłaciłam. Trzymaj się. Koniecznie poszukaj pomocy psychologa - przeszedłeś przez wiele i musisz przepracować tą traumę, żeby móc normalnie funkcjonować. Zasługujesz na spokojne, godne życie, nie zapominaj o tym.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:23   #4
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Powodzenia wpłaciłam może nie wiele ale mam nadzieję,że wyjdziesz z depresji sama mam nerwice i wiem jak jest ciężko.
Twoja historia bardzo mnie poruszyła.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:33   #5
krystianPomagam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 38
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Dziękuję Wam. Zdaje sobie sprawę, że nie mogę wiecznie liczyć na pomoc innych. Póki co od wtorku wracam do swojej pierwszej pracy gdzie się czułem najlepiej. Tak wiec mam nadzieję że w końcu wytrwam i się podniosę. Jestem Wam bardzo wdzięczny.. do końca miesiąca mogę spać spokojnie a przyznam że już nerwy od środka mnie zżerały.
krystianPomagam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:35   #6
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Dasz radę Głowa do góry i powodzenia.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:37   #7
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Super dasz radę jak zaczniesz pracę,spróbuj iść do lekarza po jakieś leki powinny pomóc
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 17:48   #8
Villemo44
Raczkowanie
 
Avatar Villemo44
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Brawo! Trzymam za Ciebie kciuki Jestem pewna, że dasz sobie radę i mam nadzieję, że praca doda Ci poczucia swojej wartości i pewności siebie.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym."-Marilyn Monroe
Villemo44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:50   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Pracuję z osobami bezdomnymi. Po pierwsze - bardzo współczuję.
Po drugie - idź do mopsu, mopru czy co tam jest w Sosnowcu - do działu bezdomności. Zostanie przeprowadzony wywiad i w ciągu kilku dni dostaniesz skierowanie do schroniska dla bezdomnych - tam nie musisz płacić za nocleg, masz wyżywienie i odzież, pomoc PSYCHOLOGICZNĄ, ekonomiczną, przede wszystkim MEDYCZNĄ.
Stan tam na nogi - póki co wydajesz bez sensu kasę na hotel, chociaż mógłbyś mieszkać za darmo, uczęszczać na terapię i przede wszystkim - zarabiać. Jesteś młodym chłopakiem, możesz wszystko zmienić, nie masz 50 na karku, żeby siedzieć na tyłku i zbierać kasę.
Piszesz, że o zaświadczenie z mopsu trzeba się starać - tak, trzeba. No rozumiesz, w Polsce jest wielu bezdomnych, jakby każden jeden dostawał zaświadczenie i opierunek od państwa, to bylibyśmy drugą Grecją. Dlatego trzeba się postarać o to zaświadczenie. Trzeba chodzić, chodzić i chodzić. Wywiady środowiskowe to konieczność, tak samo jak spotkania z psychologiem.
Naprawdę, chłopie, masz 24 lata, jesteś tylko rok starszy ode mnie. Jeśli wystarasz się o skierowanie z mopsu dostaniesz pomoc psychologiczna! Może uda się wyjść z depresji i zaczniesz normalnie żyć.
Musisz tylko postarać się o zaświadczenie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 18:16   #10
krystianPomagam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 38
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Gdy już pójdę do pracy stać mnie będzie na te 470 złotych miesięcznie. Zawsze to komfort dla mnie pomimo że warunki tu nie są jakieś super, ale pokój zawsze mam sam a to duży komfort dla mnie. Bez psychologa też się nie obejdzie zdaje sobie z tego sprawę jak tylko pójdę do pracy i będę posiadał już ubezpieczenie na pewno pójdę. Co do noclegowni to jest temat rzeka.. osiem miesięcy naprawdę spałem w lesie gdy jeszcze pogoda na to pozwalała ale później chciałem coś zmienić. Trudno mi było się przełamać żeby w ogóle wyjść do ludzi i prosić o pomoc ale niestety.. z jednej noclegowni odsyłali mnie do drugiej tłumacząc brakiem miejsc wymaganiem zaświadczenia albo znów brakiem miejsc i jeszcze tłumacząc się nie moim rejonem. Nawet byłem w tym domu nie wiem już jak to się dokładnie nazywa od kryzysowych sytuacji ale w kryzysowej sytuacji byłbym opuszczając dom nagle.. przestałem liczyć na kogokolwiek nawet "doradca prawny" mi nie był wstanie pomoc. Tak wiec wole iść do pracy i po miesiącu będę już wstanie hotel sobie sam opłacić. I tak małymi krokami będę szedł do przodu muszę tylko się nie załamywać . Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc!
krystianPomagam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 18:32   #11
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Oczywiście, że super, jak pójdziesz do pracy, ale ile na początek zarobisz? Wystarczy na wynajem pokoju i życie? Masz zamiar mieszkać w hotelu na stałe, czy będziesz szukał pokoju w prywatnym mieszkaniu? To jest chyba lepsza opcja, niż hotel. Do tego trzeba doliczyć dojazd do pracy, jakieś wyżywienie - w schronisku masz to wszystko za darmo i wg mnie lepiej byłoby się przemęczyc miesiąc czy dwa, odłożyć trochę kasy, choćby na kaucję, na jakieś ubrania, kosmetyki.
Ale super, że masz pracę, wierzę wtedy w sens mojej! Super, że się nie poddałeś.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 18:51   #12
krystianPomagam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 38
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Oczywiście, że super, jak pójdziesz do pracy, ale ile na początek zarobisz? Wystarczy na wynajem pokoju i życie? Masz zamiar mieszkać w hotelu na stałe, czy będziesz szukał pokoju w prywatnym mieszkaniu? To jest chyba lepsza opcja, niż hotel. Do tego trzeba doliczyć dojazd do pracy, jakieś wyżywienie - w schronisku masz to wszystko za darmo i wg mnie lepiej byłoby się przemęczyc miesiąc czy dwa, odłożyć trochę kasy, choćby na kaucję, na jakieś ubrania, kosmetyki.
Ale super, że masz pracę, wierzę wtedy w sens mojej! Super, że się nie poddałeś.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Właśnie w tej pracy mam dofinansowanie do jedzenia. Jest kantyna i posiłki za 3 złote naprawdę takie że można przeżyć można też brać na wynos. Resztę dopłaca zakład. Więc problem z jedzeniem mi odpadnie hotel też niedaleko zakładu będę mógł nawet z buta iść. Nie wiem czy wynajmę coś taniej niż te 470 zł. Prace straciłem bo gdy wyrzucono mnie z domu nie wiedziałem co zrobić a jeszcze te długi mnie przytłaczają na pewno gdybym tej pracy nie stracił wcześniej teraz moja sytuacja wyglądałaby znacznie lepiej :/

I chciałbym jeszcze raz Wam podziękować za każde wsparcie. Napisałem wcześniej na netkobiety tu link do tematu: http://www.netkobiety.pl/t110071.html i trochę czuję się zdołowany tak po mnie pojechały że mi się żyć odechciało :/

Edytowane przez krystianPomagam
Czas edycji: 2018-01-21 o 19:00
krystianPomagam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 19:08   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

ludzie ci pomogli dzisiaj ale naprawde to ty musisz pomoc sobie,idz do pracy bylejakiej byle sie zalapac i nie robic wiekszych dlugow
powodzenia ci zycze
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 19:11   #14
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez krystianPomagam Pokaż wiadomość
Właśnie w tej pracy mam dofinansowanie do jedzenia. Jest kantyna i posiłki za 3 złote naprawdę takie że można przeżyć można też brać na wynos. Resztę dopłaca zakład. Więc problem z jedzeniem mi odpadnie hotel też niedaleko zakładu będę mógł nawet z buta iść. Nie wiem czy wynajmę coś taniej niż te 470 zł. Prace straciłem bo gdy wyrzucono mnie z domu nie wiedziałem co zrobić a jeszcze te długi mnie przytłaczają na pewno gdybym tej pracy nie stracił wcześniej teraz moja sytuacja wyglądałaby znacznie lepiej :/

I chciałbym jeszcze raz Wam podziękować za każde wsparcie. Napisałem wcześniej na netkobiety tu link do tematu: http://www.netkobiety.pl/t110071.html i trochę czuję się zdołowany tak po mnie pojechały że mi się żyć odechciało :/
Jakbyś miał jakieś problemy czy pytania to pisz na priv. Postaram się pomóc.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 19:23   #15
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Olej te netkobiety. Są dwa honorowe sposoby odpisania na twój wątek: albo mogę i chcę pomagać, więc pomagam słowem albo kasą, albo nie mogę/nie chcę, więc siedzę cicho. Osoby na tym forum które chciały ci dowalić to dla mnie dno.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 19:58   #16
elayda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Wpłaciłam, niewiele ale będę śledzić zbiórkę. Jak będzie Ci brakowało do tych 3000 zł jeszcze doślę coś jeszcze. Powodzenia i nigdy się nie poddawaj. Uwierz, nie jesteś sam na tym świecie.
elayda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:14   #17
krystianPomagam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 38
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez elayda Pokaż wiadomość
Wpłaciłam, niewiele ale będę śledzić zbiórkę. Jak będzie Ci brakowało do tych 3000 zł jeszcze doślę coś jeszcze. Powodzenia i nigdy się nie poddawaj. Uwierz, nie jesteś sam na tym świecie.
Celem zbiórki nie jest 3000 od tak dałem taki limit. Dziękuję Wam bardzo bo już do końca miesiąca mogę spać spokojnie a naprawdę byłem już niespokojny.. postaram się zrobić wszystko żeby się już ogarnąć bo jesteście już moja druga szansa od losu, której nie mogę już zmarnować. Jutro jak już wypłacę pieniądze wstawię tutaj zdjęcie rachunku żebyście nie myśleli że oszustem jestem. Jeszcze trochę i będę mógł jeszcze luty opłacić. Jeszcze raz dziękuję! Zostanę tutaj z Wami na dłużej na pewno

Ruda_beksa święte słowa!
krystianPomagam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:55   #18
Ka_Wu
Raczkowanie
 
Avatar Ka_Wu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 66
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Szanowne,

Najpierw taka prosta techniczna rzecz - w Domu Górnika nie ma pokoi 1-os tak jak to Krystian pisze na netkobiety
Sprzeczności można mnożyć - wynikają same z jego wypowiedzi jak i śladów jakie zostawia w Internecie.
Jedyne co się zgadza to fakt, że często szuka kasy (taniej, łatwej i najczęściej bez zobowiązań).

O samym Krystianie (osobowo) nie będę Wam pisać wystarczy poszukać u wujka google (na podstawie tego co jest tutaj, na netkobiety i pomagam.pl). Szybko znajdziecie jego profil na FB, gdzie biedy nie widać...
Ka_Wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:58   #19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez Ka_Wu Pokaż wiadomość
Szanowne,

Najpierw taka prosta techniczna rzecz - w Domu Górnika nie ma pokoi 1-os tak jak to Krystian pisze na netkobiety
Sprzeczności można mnożyć - wynikają same z jego wypowiedzi jak i śladów jakie zostawia w Internecie.
Jedyne co się zgadza to fakt, że często szuka kasy (taniej, łatwej i najczęściej bez zobowiązań).

O samym Krystianie (osobowo) nie będę Wam pisać wystarczy poszukać u wujka google (na podstawie tego co jest tutaj, na netkobiety i pomagam.pl). Szybko znajdziecie jego profil na FB, gdzie biedy nie widać...
to smutne
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 21:00   #20
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Sprawdziłam, są takie pokoje : http://www.taninocleg.slask.pl/index...emid=9&lang=pl

A jesteś pewny, że to jego profil na Facebooku?
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:06   #21
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez Ka_Wu Pokaż wiadomość
Szanowne,

Najpierw taka prosta techniczna rzecz - w Domu Górnika nie ma pokoi 1-os tak jak to Krystian pisze na netkobiety
Hmm

Do Państwa dyspozycji są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienką indywidualną lub zbiorczą.

To jak?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:10   #22
Ka_Wu
Raczkowanie
 
Avatar Ka_Wu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 66
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, są takie pokoje : http://www.taninocleg.slask.pl/index...emid=9&lang=pl

A jesteś pewny, że to jego profil na Facebooku?

Cennik na stronie odbiega od stawek jakie podaje K w innych postach, dlatego odbyłem kilkuminutową rozmowę telefoniczną z recepcją hotelu. W rozmowie z dwoma Paniami dowiedziałem się, że niezależnie od tego czy już czy za miesiąc to jakbym chciał pokój 1-os, których nie mają, to bym musiał wynająć sam pokój 2-os.
Ka_Wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:13   #23
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Maja czy nie maja, 40 zl x 7 dni=280zl, nijak na miesiac nie wychodzi 470zl <wizazowe csi>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:19   #24
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Czyli podał niższą cenę, niż jest?

A wypowiedzi Ka_Wu też się kupy nie trzymają.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:29   #25
lapidynka88
Raczkowanie
 
Avatar lapidynka88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 91
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Maja czy nie maja, 40 zl x 7 dni=280zl, nijak na miesiac nie wychodzi 470zl <wizazowe csi>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale na ich stronie jest też komunikat '' Naszym atutem jest elastyczność cen - im dłużej u nas będziecie nocować lub jeżeli jesteście dużą grupą osób tym niższe ceny Wam zaoferujemy! Również dla indywidualnych osób będących naszymi stałymi klientami mamy promocje. Do Państwa dyspozycji są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienką indywidualną lub zbiorczą. ''
lapidynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:40   #26
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Dokładnie. Widzę, że Ka_Wu zamilkł?

Cóż, dając komuś kasę liczę się z tym, że istnieje pewne ryzyko. O stówkę nie będę się bawić w FBI.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:53   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Na tym forum jest tylko jeden wątek, w którym można prosić o pomoc - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=732358
Nie przenoszę tam tego wątku, bo widzę że CSI Wizaż rozpoczęło śledztwo.
Póki co nie zamykam, jak będziecie szukać i mieć konkrety to piszcie.

Z mojej strony - mam nadzieję Autorze że nie wciskasz kitu, bo przez oszustów niejedna naprawdę potrzebująca osoba ucierpiała. Ludzie nie chcą pomagać, bo się boją że te pieniądze trafią do kogoś żerującego na ich dobrym sercu i ludzkiej krzywdzie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-01-21 o 21:55
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 22:17   #28
Ka_Wu
Raczkowanie
 
Avatar Ka_Wu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 66
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Widzę, że Ka_Wu zamilkł?
Danych osobowych nie podam, więc pozostaje mi napisać "kto będzie chciał ten znajdzie". Tj pisałem uprzednio - łatwo na podstawie informacji jakie podał.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Cóż, dając komuś kasę liczę się z tym, że istnieje pewne ryzyko. O stówkę nie będę się bawić w FBI.
Tu skala mała w porównaniu do tego co nazbierał Michała S.
Ka_Wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 22:19   #29
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Wcześniej można było stronę otworzyć a teraz coś nie mogę?Macie ten sam problem?Wpłaciłam mała kwotę żeby pomóc temu chłopakowi,ktoś ma więcej linków na jego temat,skoro jest dość znany?
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 22:30   #30
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chciałbym tutaj prosić o pomoc. Jeśli się nie uda wyląduje na ulicy.

Strona dalej dla mnie działa.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-23 20:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.