Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-06, 16:27   #61
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja 3 lata z rzędu robiłam święta u nas w domu. Nawet nie miałam szansy odpocząć- gotowanie, sprzątanie, obsługa gości i to kilka dni z rzędu...W sensie fajnie, ale no ileż można. Ja też chcę trochę poświętować. Niech teraz to ktoś inny koło mnie biega. Miesiąc temu znalazłam hotel, Tż się zgodził i od razu zrobiłam rezerwację i wpłaciłam kasę. Także w końcu i ja odpocznę Oby był śnieg i będzie wtedy pełnia szczęścia.

No pewnie, każdemu odpoczynek się należy
Ja proponowałam mężowi, że możnaby zrobić wigilię u nas. Ja bym miała okazję się wyszaleć kulinarnie, świątecznie itd a teściowa by odpoczęła. Ale w sumie jakoś tak wyszło, że chyba teściowa woli wszystko ogarniać na swoich warunkach a po wigilii zarzucić nas wałówką którą dojadamy po Sylwestrze
Ostatecznie już nic nie proponuję, nie namawiam i tyle. Czekam aż mąż sam na to wpadnie ale się raczej nie doczekam
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:00   #62
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja 3 lata z rzędu robiłam święta u nas w domu. Nawet nie miałam szansy odpocząć- gotowanie, sprzątanie, obsługa gości i to kilka dni z rzędu...W sensie fajnie, ale no ileż można. Ja też chcę trochę poświętować. Niech teraz to ktoś inny koło mnie biega. Miesiąc temu znalazłam hotel, Tż się zgodził i od razu zrobiłam rezerwację i wpłaciłam kasę. Także w końcu i ja odpocznę Oby był śnieg i będzie wtedy pełnia szczęścia.
Bardzo fajny pomysl,tez z mezem tak zrobimy moze nie w te swieta ale w nastepne,kilka lat temu mielismy oplacony taki wypad ,ale jakos w grudniu zaliczylismy koniec remontu nowego mieszkania plus przeprowadzka przed samymi swietami i zrezygnowalismy jedyne o czym marzylismy to posiedziec wtedy w spokoju w pierwsze swieta na nowym i tak minelo kilka lat i zapomnielismy o tym pomysle,dobrze ,ze teraz o tym piszesz ,bo odswiezyla nam sie pamiec
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 17:47   #63
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pomysl,tez z mezem tak zrobimy moze nie w te swieta ale w nastepne,kilka lat temu mielismy oplacony taki wypad ,ale jakos w grudniu zaliczylismy koniec remontu nowego mieszkania plus przeprowadzka przed samymi swietami i zrezygnowalismy jedyne o czym marzylismy to posiedziec wtedy w spokoju w pierwsze swieta na nowym i tak minelo kilka lat i zapomnielismy o tym pomysle,dobrze ,ze teraz o tym piszesz ,bo odswiezyla nam sie pamiec
To musicie się szybko zastanawiać, bo większość hoteli ma już komplet (np. te w Zakopanem). Ja ten nasz załatwiałam pod koniec lipca/z początkiem sierpnia

Sama się trochę zdziwiłam, że jest to takie popularne. Nawet nie wiedziałam.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 18:37   #64
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
U mnie juz sa takie poramki leciutko mgliscie,chlodno a dzisiaj jeszcze piekne slonce

Ja czekam na swiateczna reklame Jacobsa
Ja w tym sezonie jeszcze takiego nie uświadczyłam



Również na nią czekam Ich reklamy zawsze są takie ciepłe


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?

Kiedyś, te 10 lat temu nienawidziłam świąt, ale z wiekiem zmądrzałam w końcu i teraz czekam z niecierpliwością Uwielbiam szykowania, klimat w pracy, robić prezenty a najbardziej je pakować
Gapa ze mnie, bo już wrzesień a ja nie mam jeszcze listy z prezentami, w tamtym roku miałam już w sierpniu. Robię ją tak wcześnie i kupuję stopniowo bo z najniższą pensją od razu kupić wszystko to porządny zgrzyt w budżecie
Tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma sporo osób do obdarowania, to nie tylko przy najniższej pensji pojawia się budżetowy zgrzyt, jeśli wszystko kupowane jest na raz
Ja już któryś rok z rzędu odkładam"świąteczną kasę" 365 dni w roku (wiadomo, zdarza się, że zapomnę, ale wtedy na drugi dzień wrzucam więcej), a prezenty kupuję stopniowo i dla mnie to chyba najlepsza opcja. Gdybym miała nagle w grudniu wyskoczyć z kasy na wszystkie prezenty, chyba bym się zapłakała (a później sprzedała nerkę )


Byliśmy dziś z mężem w lesie zobaczyć, czy są już grzyby (troszkę zebraliśmy - jutro robię sos ) i chyba pierwszy raz w życiu widziałam tyle krzyżaków. Wiadomo, pająki w lesie to normalka, ale tym razem nie dało się przejść 5m by nie wpakować się w sieć. Wlazłam w tyle pajęczyn, że nie byłam w stanie tego zliczyć i w pewnym momencie aż głupio mi było, że demoluję pajęczy raj
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 18:46   #65
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Co do pająków to u mnie tak samo pełno. Poszliśmy się przejść do lasu i co rusz pajęczyny z bestią na środku 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 19:07   #66
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Fajnie ja zawsze chciałam chociaż raz tak spędzić święta. Chociaż nie wiem czy nie brakowało by mi rodzinki przy stole, ale jeden rok z atrakcjami na pełnym chillu to naprawdę super sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi by na pewno brakowało. Nie umiem się przekonać do tego sposobu, wiem też, że rodzinie byłoby przykro, tak ciężko teraz zebrać całą rodzinę, że chociaż raz w roku warto. Chociaż w zeszłym roku miałam tak dość tego świątecznego maratonu, że muszę pomyśleć jak tu w tym roku wszystko zorganizować, żeby się opędzić od tych gości

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja w tym sezonie jeszcze takiego nie uświadczyłam


Również na nią czekam Ich reklamy zawsze są takie ciepłe

Byliśmy dziś z mężem w lesie zobaczyć, czy są już grzyby (troszkę zebraliśmy - jutro robię sos ) i chyba pierwszy raz w życiu widziałam tyle krzyżaków. Wiadomo, pająki w lesie to normalka, ale tym razem nie dało się przejść 5m by nie wpakować się w sieć. Wlazłam w tyle pajęczyn, że nie byłam w stanie tego zliczyć i w pewnym momencie aż głupio mi było, że demoluję pajęczy raj
Ja też lubię Jacobsa.

A ostatnio się zastanawiałam czy już są grzyby... pojechalabym. I może pojadę, skoro mówisz, że są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 20:13   #67
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Jedensta czesc ,jak jakas brazylijska telenowela
I niech się ciągnie
Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwszy raz poczulam Jesienny chlodek i klimat ,na balkonie u mnie tez juz jesiennie ,po wakacjach musialam powyrzucac zeschle roslinny i przynioslam kilka nowych u ogrodnika juz wszystko typowo jesienne bylo
U mnie zakwitły wrzosy, ale jeszcze dokupię. Mam miejsca w ogrodzie, gdzie ziemia ma kwaśne pH i fajnie rosną. Kupiłam marcinki, zakwitły astry...
Mam w planach dokupienia marcinków i chryzantem. Pomyślę nad klonem palmowym małym... W ogóle zastanawiam się nad posadzeniem klonu... Kiedyś myślałam, że mam hektary, ale jak zaczęłam kupować rośliny, to jednak tak różowo nie jest
Zbieram się do robienia porządku w warzywniku
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Cudne zdjęcia

Lekko odbiegnę od tematu, ale mamy tu właścicieli psów, może ktoś poleci jakiś dobry grzebień/szczotkę dla krótkowłosych psów ? Kurde, zgubiłam nasz stary grzebień, a potrzebuję na gwałt ! Pieseł się wściekł z tym gubieniem sierści, idzie zima!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polecam furminator.
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

U mnie dziś też ciepło, ale do 30 stopni to na szczęście jeszcze kawałek Zrobiło się okropnie duszno, chwilę pogrzmiało i popadało. W sumie to szłam z psem do parku o 6.40 - na sukienkę narzuciłam kurtkę jeansową i trochę za ciepło mi było. Na takie prawdziwie jesienne poranki trzeba chyba jeszcze trochę poczekać
U mnie pogoda w kratkę... Raz grzeje, raz leje i rób co chcesz. Wczoraj rano się opalałam, ledwo wróciłam z psem z parku- oberwanie chmury... Zdarza się, że rano jest 8*, więc ten chłód czuć... Teraz też, 13* i temperatura spada...

Kocica za mną nerki mi wygrzewa Ona w ogóle od dłuższego czasu śpi tylko na mnie Muszę jej kupić taka budkę albo zacząć palić w piecu
[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88120663]Co do pająków to u mnie tak samo pełno. Poszliśmy się przejść do lasu i co rusz pajęczyny z bestią na środku ��â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Babie lato się zbliża A teraz wszystkie robactwo będzie się pchało do domu. Ja mam nad jednym oknem w kuchni gniazdo os...

Bossska_Nat Super psiak Moja jest po mamie border collie blue merle, a tata to wyżeł niemiecki krótkowłosy 15 stycznia skończy 3 lata.
1 sierpnia mojej ciotce odszedł 4 letni border c. Miał chłoniaka, leczyli, jeździli do Wrocławia na chemię, ale nic nie pomogło... W piątek byli w Poznaniu i kupili szczeniaka Ciotka ma chyba jeszcze 3 czy 4 inne psy- przygarnięte.

A to moja Scarlett.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (4).jpg (153,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (5).jpg (109,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (6).JPG (188,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (7).JPG (209,0 KB, 56 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 20:52   #68
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
To musicie się szybko zastanawiać, bo większość hoteli ma już komplet (np. te w Zakopanem). Ja ten nasz załatwiałam pod koniec lipca/z początkiem sierpnia

Sama się trochę zdziwiłam, że jest to takie popularne. Nawet nie wiedziałam.
W tym roku sie raczej nie zdecydujemy ,ale w przyszlym tak, juz wczesniej sprawdzimy wszystko co i jak i sobie cos zarezewujemy ,jak wrocisz ze swoich swiat koniecznie napisz czy Wam sie podobalo i jak bylo jestem ciekawa bardzo

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
I niech się ciągnie


U mnie zakwitły wrzosy, ale jeszcze dokupię. Mam miejsca w ogrodzie, gdzie ziemia ma kwaśne pH i fajnie rosną. Kupiłam marcinki, zakwitły astry...
Mam w planach dokupienia marcinków i chryzantem. Pomyślę nad klonem palmowym małym... W ogóle zastanawiam się nad posadzeniem klonu... Kiedyś myślałam, że mam hektary, ale jak zaczęłam kupować rośliny, to jednak tak różowo nie jest
Zbieram się do robienia porządku w warzywniku

Polecam furminator.

U mnie pogoda w kratkę... Raz grzeje, raz leje i rób co chcesz. Wczoraj rano się opalałam, ledwo wróciłam z psem z parku- oberwanie chmury... Zdarza się, że rano jest 8*, więc ten chłód czuć... Teraz też, 13* i temperatura spada...

Kocica za mną nerki mi wygrzewa Ona w ogóle od dłuższego czasu śpi tylko na mnie Muszę jej kupić taka budkę albo zacząć palić w piecu


Babie lato się zbliża A teraz wszystkie robactwo będzie się pchało do domu. Ja mam nad jednym oknem w kuchni gniazdo os...

Bossska_Nat Super psiak Moja jest po mamie border collie blue merle, a tata to wyżeł niemiecki krótkowłosy 15 stycznia skończy 3 lata.
1 sierpnia mojej ciotce odszedł 4 letni border c. Miał chłoniaka, leczyli, jeździli do Wrocławia na chemię, ale nic nie pomogło... W piątek byli w Poznaniu i kupili szczeniaka Ciotka ma chyba jeszcze 3 czy 4 inne psy- przygarnięte.

A to moja Scarlett.
My tylko mamy maly balkon mamy przynioslam dwa wrzosy kilka innych roslin porozsadzalam i przytulnie juz jest moze jeszcze kilka malych dyniek kiedys kupie .............sunia sliczna kociczka tez
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 21:31   #69
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Jakoś tak zimno mi się zrobiło i wyciągnęłam już swoją górę od piżamy na długi rękaw z Grinchem uwielbiam tą bajkę, dlatego w tamtym roku dostałam od chłopaka właśnie taką piżamę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 21:54   #70
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Byłam dziś w lesie na spacerze, jak już wcześniej pisałam to pająków pełno i tak samo wrzosów to co kawałek! Bardzo kojarzą mi się z jesienią i dniem wszystkich świętych. Tak samo lubię dzień wszystkich świętych. Najbardziej lubię tą pogodę taką mglistą i zapach palonych zniczy na cmentarzach.
Wybieram się niedługo do Czas na herbatę. Jaki smak polecicie?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-06, 22:05   #71
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dziewczyny chwalcie sie co ciekawego zamawiacie na ali
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-07, 08:24   #72
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części
Aby nastroić się świątecznie zamówiłam właśnie Domkove o zapachu ciasta migdałowego

W tym roku, po raz pierwszy w życiu, będę spędzać święta w hotelu. Już zarezerwowałam, opłaciłam, także pozostaje tylko czekać na wyjazd. Hotel znajduje się w Białowieży, pośród lasów, przy granicy z Bialorusią w programie koncerty kolęd na żywo, wycieczki, ognisko, same potrawy regionalne, basen, spa i wiele innych. Ciekawa jestem tego wszystkiego. Nigdy nie byłam nawet na Podlasiu
Ale fajny pomysł aż mi dałaś do myślenia, że może w końcu w tym roku uda się spędzić sylwestra w górach

Cytat:
Napisane przez kserokopia Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa jak to będzie wyglądało

Mi się marzy taki kulig zimową, świąteczną porą - po lesie, z pochodniami.
I żeby śniegu były zaspy może kiedyś mi się uda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak! też mi się marzy taki kulig
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 08:31   #73
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88121078]Byłam dziś w lesie na spacerze, jak już wcześniej pisałam to pająków pełno i tak samo wrzosów to co kawałek! Bardzo kojarzą mi się z jesienią i dniem wszystkich świętych. Tak samo lubię dzień wszystkich świętych. Najbardziej lubię tą pogodę taką mglistą i zapach palonych zniczy na cmentarzach.
Wybieram się niedługo do Czas na herbatę. Jaki smak polecicie?[/QUOTE]

My wczoraj bylismy zobaczyc nad jeziorem zachod slonca i w pewnym momencie widok sie zrobil piekny,cudowny cieply, juz nawet jesienne zdjecie mozna zrobic , pozalowalam ze nie wzielismy aparatu
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 08:49   #74
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nic straconego, bo piękne dni dopiero przed nami!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 08:52   #75
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja jak debil czekam na poprzedniej części na cd , a tu już tyle się dzieje w nowym wątku .
Psy,koty- cudowne wszystkie . Kocham jak leci , i czekam z niecierpliwością na moją małą kluskę - jeszcze miesiąc i będzie w domu . Rośnie z dnia na dzień.

Do tej pory używałam easygroom jeśli chodzi o szczotki dla psa , zobaczymy jak będzie w przypadku bordera .


U mnie pogoda już jesienna - mokro,zimno rano,mgły . Herbatki,sweterki,botki już uskuteczniam. Mogłabym tak cały rok.
W piątek mamy nockę z przyjaciółkami w domu pod lasem u jednej z nich,i jest plan rano iść na grzyby . Ciekawe co uzbieram.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 118941285_167461591604358_1803267484953990604_o.jpg (121,4 KB, 68 załadowań)
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 13:50   #76
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwalcie sie co ciekawego zamawiacie na ali
u mnie drobiazgi do pakowania + wisiorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2020-09-07 at 11.21.57.jpg (115,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2020-09-07 at 11.20.45.jpg (85,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2020-09-07 at 11.21.37.jpg (145,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2020-09-07 at 11.21.04.jpg (46,3 KB, 58 załadowań)
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 14:42   #77
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja zawsze przepadam w obudowach do mojego Xiaomi

Plus ostatnio zamówiłam taki łańcuszek i kolczyki mikołajoweScreenshot_2020-09-07-14-35-34-940_com.alibaba.aliexpresshd-picsay.jpgScreenshot_2020-09-07-14-35-46-611_com.alibaba.aliexpresshd-picsay.jpgIMG_20200907_143639.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 15:11   #78
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać!

Jeszcze wczoraj sprawdzałam czy nie odwołali premiery ze względu na Covid


O matko, ale bym sobie pierników pojadła
Ja właśnie wcinam serca Toruńskie


Cytat:
Napisane przez 1ev123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Ja też należę do osób, które czują klimat świąt dlugooo przed świętami Ludzie z mojego otoczenia czasem na to dziwnie patrzą, ale bliscy już to akceptują
Póki co zaczelam ozdabiać dom jesienne od połowy listopada stroję już dom świątecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tak jak ja


Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Fajnie ja zawsze chciałam chociaż raz tak spędzić święta. Chociaż nie wiem czy nie brakowało by mi rodzinki przy stole, ale jeden rok z atrakcjami na pełnym chillu to naprawdę super sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam taki pomysł, chociaż na razie to nie wykonalne ze względu na teściową i moich rodziców. Kiedyś jak ich zabraknie i nie będzie już do kogo jeździć namówię męża na wyjazd. Ja nie mam więcej nikogo, on ze swoim rodzeństwem kontakt raczej marny więc na odwiedzanie świąteczne nie liczę

Pierdykłam sobie wielką latarnię z IKEA, zastanawiam się jeszcze nad tą poszewką bo jest w klimacie świątecznym
https://www.ikea.com/pl/pl/p/rotera-...ialy-00252861/
https://www.ikea.com/pl/pl/p/evaloui...wzor-30472526/
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 15:14   #79
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwalcie sie co ciekawego zamawiacie na ali

Ja może nie tak typowo świątecznie, ale zamówiłam srebrny brokat - żel do paznokci, będą gwiazdki świąteczne na paznokciach i choinki
A jeśli chodzi o etui, zamówiłam już w zeszłym roku, ale niestety, doszło po świętach Ale wciąż mi się podoba, więc zostanie na ten rok.
Adjustments.jpg

Przyszło mi dzisiaj też moje zamowienie, które zamawiałam na początku czerwca, szło równo 3 miesiące, więc myślę, że żeby być spokojnym, że dojdzie na święta to na pewno warto zamówić do końca września, do pierwszej połowy października...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-07, 16:12   #80
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kserokopia Pokaż wiadomość
Ja zawsze przepadam w obudowach do mojego Xiaomi

Plus ostatnio zamówiłam taki łańcuszek i kolczyki mikołajoweZałącznik 7726906Załącznik 7726907Załącznik 7726908

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jeszcze z tamtego roku dokładnie to etui z reniferem ale podoba mi sie to niżej z kulą
Planuje w tym roku uderzyc przed swietami do naszego pierwszego Primarka mam nadzieje ze tam znajde cos świątecznego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 17:28   #81
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Jakoś tak zimno mi się zrobiło i wyciągnęłam już swoją górę od piżamy na długi rękaw z Grinchem uwielbiam tą bajkę, dlatego w tamtym roku dostałam od chłopaka właśnie taką piżamę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piżama. Grinchem my z mężem mamy koszulki świąteczne z Grinchem. Kupiłam nam w zeszłym roku na mikołaja mój mało świąteczny mąż zakłada ją nie tylko w grudniu
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 19:10   #82
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze z tamtego roku dokładnie to etui z reniferem ale podoba mi sie to niżej z kulą
Planuje w tym roku uderzyc przed swietami do naszego pierwszego Primarka mam nadzieje ze tam znajde cos świątecznego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja mam to z mikołajem

Już tu chyba pisałam ale BARRRDZO liczę na świąteczny asortyment w Prajmanim xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 20:59   #83
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Mika93- biały lampion przepiękny! Gdybym miała gdzie postawić, to też bym sobie kupiła....
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 22:36   #84
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
My tylko mamy maly balkon mamy przynioslam dwa wrzosy kilka innych roslin porozsadzalam i przytulnie juz jest moze jeszcze kilka malych dyniek kiedys kupie .............sunia sliczna kociczka tez
Wcale nie musi być wszystkiego dużo

Dziękujemy
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość

O tak! też mi się marzy taki kulig
Byłyśmy z koleżankami rok temu w Szklarskiej Porębie (rzut beretem mam) - było super Najpierw kiełbasy przy ognisku i coś mocniejszego , a później jazda
W tym roku też chciałyśmy , ale odwołali, bo...śniegu nie było
Cytat:
Napisane przez kserokopia Pokaż wiadomość
Ja zawsze przepadam w obudowach do mojego Xiaomi

Plus ostatnio zamówiłam taki łańcuszek i kolczyki mikołajoweZałącznik 7726906Załącznik 7726907Załącznik 7726908

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak ten telefon? Dobry jest? Miałam kupić, ale się zastanawiam...

Obudowy mega!

Też muszę kupić kolczyki

U mnie dzisiaj chłodno...
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 23:17   #85
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wcale nie musi być wszystkiego dużo

Dziękujemy


Byłyśmy z koleżankami rok temu w Szklarskiej Porębie (rzut beretem mam) - było super Najpierw kiełbasy przy ognisku i coś mocniejszego , a później jazda
W tym roku też chciałyśmy , ale odwołali, bo...śniegu nie było


I jak ten telefon? Dobry jest? Miałam kupić, ale się zastanawiam...

Obudowy mega!

Też muszę kupić kolczyki

U mnie dzisiaj chłodno...
Dla mnie Xiaomi super. Pierwszy telefon który po miesiącach działa ultrapłynnie. Nie zawiesił się ANI RAZU nawet na kilka sekund.

Bateria trzyma prawie dwa dni.

Mam mi 9t.

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zdjęcia. No tu dla mnie samsung jest bezkonkurencyjny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 12:22   #86
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma sporo osób do obdarowania, to nie tylko przy najniższej pensji pojawia się budżetowy zgrzyt, jeśli wszystko kupowane jest na raz
Ja już któryś rok z rzędu odkładam"świąteczną kasę" 365 dni w roku (wiadomo, zdarza się, że zapomnę, ale wtedy na drugi dzień wrzucam więcej), a prezenty kupuję stopniowo i dla mnie to chyba najlepsza opcja. Gdybym miała nagle w grudniu wyskoczyć z kasy na wszystkie prezenty, chyba bym się zapłakała (a później sprzedała nerkę )
Ja mam do obdarowania 5 osób (ale w sumie sobie też coś trzeba kupić ). Na każdą staram się przeznaczyć tak do 150 zł, ponieważ wolę kupić coś przemyślanego i lepszego, niż durnostrojkę.

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Ja jak debil czekam na poprzedniej części na cd , a tu już tyle się dzieje w nowym wątku .
Psy,koty- cudowne wszystkie . Kocham jak leci , i czekam z niecierpliwością na moją małą kluskę - jeszcze miesiąc i będzie w domu . Rośnie z dnia na dzień.
Jakie to cudowne

Podsunęłyście mi pomysł ze świątecznym etui na telefon, kupię
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 14:27   #87
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88123444]Mika93- biały lampion przepiękny! Gdybym miała gdzie postawić, to też bym sobie kupiła....[/QUOTE]

Ja też na razie nie mam gdzie postawić . Może za rok dorobię się tarasu jak dobrze pójdzie, tyle że za rok może już nie być tych wielkich latarenek w ofercie
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 08:25   #88
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kserokopia Pokaż wiadomość
Dla mnie Xiaomi super. Pierwszy telefon który po miesiącach działa ultrapłynnie. Nie zawiesił się ANI RAZU nawet na kilka sekund.

Bateria trzyma prawie dwa dni.

Mam mi 9t.

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zdjęcia. No tu dla mnie samsung jest bezkonkurencyjny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to z baterią było by super , bo ja mam obsesję na punkcie baterii w telefonie. Chociaż już słabnie, ale jak spada poniżej 90% to mogiła
A aparat potrzebuję dobry, bo robię dużo zdjęć

U mnie wczoraj rano 3*C tylko były. Znalazłam w parku pierwszy prawdziwie jesienny liść
A to moja kocica i dekoracja kuchenna z zeszłego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0137.JPG (208,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 71500376_3017620121587774_724792030600888320_n.jpg (103,0 KB, 66 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 08:58   #89
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
O, to z baterią było by super , bo ja mam obsesję na punkcie baterii w telefonie. Chociaż już słabnie, ale jak spada poniżej 90% to mogiła
A aparat potrzebuję dobry, bo robię dużo zdjęć

U mnie wczoraj rano 3*C tylko były. Znalazłam w parku pierwszy prawdziwie jesienny liść
A to moja kocica i dekoracja kuchenna z zeszłego roku
Zdjęcia

No ja przez ten aparat chyba jednak wrócę za jakiś czas do Samsunga. Dla mnie pod kątem zdjęć jest bezkonkurencyjny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 09:07   #90
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
O, to z baterią było by super , bo ja mam obsesję na punkcie baterii w telefonie. Chociaż już słabnie, ale jak spada poniżej 90% to mogiła
A aparat potrzebuję dobry, bo robię dużo zdjęć

U mnie wczoraj rano 3*C tylko były. Znalazłam w parku pierwszy prawdziwie jesienny liść
A to moja kocica i dekoracja kuchenna z zeszłego roku
i kicia i dekoracja , idziemy dzisiaj wieczorem nad jezioro moze tez wypatrze juz jesien ,chociaz ja cieplolubna jestem i zawsze na sama mysl o jesieni dostawalam dreszczy , to w tym roku na jesien sie nakrecilam jak nigdy
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.