pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 21:16   #1
biedna2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1
Question

pomoc


witam jestem mama 6latka i 13miesiecznej corki,mieszkamy w budynku po gospodarczym nie pracuje z powodu choroby serca i anemii partner nas utrzymuje . jestesmy przewlekle chorzy nie stac nas na zycie przez zakup lekow i rzeczy dla alergikow chcialalm prosic o pomoc jaka kolwiek niestety opieka w moim rejonie nie zglasza nikogo do szlachetnej paczki nie zglasza korzystam z banku zywnosci poniewaz przez lekarstwa i splate kredytu za dom nieraz mnie niestac nawet na lizaka za 10gr. prosze o jaka kolwiek pomoc potrzebujemy art. kosmetyczne,higieniczne i spozywcze prosze o pomoc bardzo serdecznie nie wybrzydzam doceniam kazda rzecz nawet najmniejsza wazne zeby moje dzieci mialy co jesc
biedna2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:42   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez biedna2015 Pokaż wiadomość
witam jestem mama 6latka i 13miesiecznej corki,mieszkamy w budynku po gospodarczym nie pracuje z powodu choroby serca i anemii partner nas utrzymuje . jestesmy przewlekle chorzy nie stac nas na zycie przez zakup lekow i rzeczy dla alergikow chcialalm prosic o pomoc jaka kolwiek niestety opieka w moim rejonie nie zglasza nikogo do szlachetnej paczki nie zglasza korzystam z banku zywnosci poniewaz przez lekarstwa i splate kredytu za dom nieraz mnie niestac nawet na lizaka za 10gr. prosze o jaka kolwiek pomoc potrzebujemy art. kosmetyczne,higieniczne i spozywcze prosze o pomoc bardzo serdecznie nie wybrzydzam doceniam kazda rzecz nawet najmniejsza wazne zeby moje dzieci mialy co jesc
Spróbuj przez podforum Pomocne emamy na gazecie. Tam wszystkie zgłoszenia są weryfikowane i prędzej znajdziesz osoby chętne do pomocy.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 06:58   #3
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: pomoc

Ale jakiej pomocy oczekujesz i w jakiej formie?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:38   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: pomoc

Jakiej pomocy oczekujesz?

Proponuję zacząć od sprzedaży komputera, żeby mieć na bieżące leki. Zdrowie jest chyba ważniejsze niż dostęp do internetu.

Jakiejkolwiek pracy chałupniczej też nie możesz wykonywać?
Masz jakieś wykształcenie? Doświadczenie w czymkolwiek? Czy od skończenia podstawówki nie robisz nic ze swoim życiem?

Od jak dawna trwa taka sytuacja, że nie jesteś w stanie pracować i korzystasz tylko z tego, co oferuje państwo? Ile zarabia partner? Czy Twoja wada serca uniemożliwia nawet pracę dorywczą w postaci roznoszenia ulotek?

Z jakiego miasta pochodzisz?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-11-14 o 08:43
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:16   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: pomoc

Kisielovo,
skoro napisała, że mieszka w budynku po gospodarczym to chyba należy załozyć, że to małe miasto/wieś. Chyba.
Z drugiej strony, skoro dziewczyna ma dwójkę dzieci to może jednak ta wada serca nie jest aż tak poważna, bo przecież ciąża to dla "sercowca" i anemika jest poważnym obciązeniem i znacznym ryzykiem. Z trzeciej strony skoro jedno dziecko (starsze) jest przewlekle chore to jaki był sens pakowania się w kolejne dziecko?

No co mam powiedzieć? Typowa beneficjentka SZP, która beztrosko sprowadza na świat dzieci pomimo braku srodków do życia, czyli najpierw robimy dzieci a potem się zastanawiamy, z czego będziemy wszyscy żyć.

Ale jest jeszcze czwarta strona: jeśli to mieszkanka wsi, małego miasteczka, w dodatku słabo wykształcona to może mieć faktyczny problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy. Trzeba wziąć na to poprawkę.

Jednak nadal nie wiem, jakiej pomocy spodziewa się Autorka po Wizazankach i byłoby miło, gdyby to uściśliła.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:35   #6
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kisielovo,
skoro napisała, że mieszka w budynku po gospodarczym to chyba należy załozyć, że to małe miasto/wieś. Chyba.
Z drugiej strony, skoro dziewczyna ma dwójkę dzieci to może jednak ta wada serca nie jest aż tak poważna, bo przecież ciąża to dla "sercowca" i anemika jest poważnym obciązeniem i znacznym ryzykiem. Z trzeciej strony skoro jedno dziecko (starsze) jest przewlekle chore to jaki był sens pakowania się w kolejne dziecko?

No co mam powiedzieć? Typowa beneficjentka SZP, która beztrosko sprowadza na świat dzieci pomimo braku srodków do życia, czyli najpierw robimy dzieci a potem się zastanawiamy, z czego będziemy wszyscy żyć.


Ale jest jeszcze czwarta strona: jeśli to mieszkanka wsi, małego miasteczka, w dodatku słabo wykształcona to może mieć faktyczny problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy. Trzeba wziąć na to poprawkę.

Jednak nadal nie wiem, jakiej pomocy spodziewa się Autorka po Wizazankach i byłoby miło, gdyby to uściśliła.
dlatego tez pytam. Bo może się okazać, że możliwości są, tylko chęci brak i jest sporo wymówek, jak to często się zdarza.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 16:44   #7
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: pomoc

Kobieta napisala,ze potrzebuja art higieniczne, kosmetyczne I spozywcze. Dopisala tez ze nie jest osoba, ktora wybrzydza wiec zapewne nie miala na mysli niewiadomo czego.

Tekst o sprzedarzy komputera troche chamski bo nie wiadomo z czyjego komputera pisala. To w tych czasach bedac w ciezkiej sytuacji nie mozna poprosic kolezanki/sasiadki o skorzystaniu z kompa w celu szukania pomocy?

Z dziecmi tez roznie bywa. Jej stan mogl sie pogorszyc po urodzeniu drugiego dziecka.

Latwo na kogos naskakiwac nie znajac dobrze sytuacji. Sama nie raz sie z chanstwem spotkalam mimo tego, ze mam za co zyc I o pomoc nie prosze. Ale nie brakuje wscibskich osob pytajacych dlaczego pracuje x godzin a nie wiecej. Zeby bylo zabawniej slyszalam to od kobiet ktore nie pracuja wcale.
Malo ktora z nich wie ze cierpie na okropne bole stawow I prace ktore im przychodza z latwoscia u mnie wiaza sie z okropnym bolem. Sensownej diagnozy lekarskiej brak Tez mam dziecko, ale stawy szlag trafil dlugo po tym jak sie urodzilo. Mam teraz sobie pluc w brode, ze to dziecko urodzilam?

Czasem lepiej sobie darowac najazd na druga osobe jak nie zna sie szczegulow.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 16:56   #8
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: pomoc

Zapytałam o szczegóły nie po to, by autorce dowalić, tylko po to, żeby ewentualnie rozpoznać możliwości i jej przedstawić.
Wiem, że tekst o komputerze nie należy do najprzyjemniejszych, jednak jeśli jeszcze ten komputer w domu jest i jest dostęp do internetu, to do rozsądnych autorka raczej nie należy, skoro na leki dla dzieci nie ma. Dlatego też dopytuję o wiele rzeczy.
Zazwyczaj nóż mi się w kiszeni otwiera, kiedy czytam, że do pracy ktoś nie pójdzie, bo chora, bo dziecko, bo cokolwiek. Często się okazuje, że to wymówki, a ludzie wolą prosić innych o pieniądze/ pomoc materialną, niż iść roznieść ulotki albo odpłatnie zająć się innymi dziećmi.

Nie napisałam jej "ty cholerny nierobie, za moje podatki socjal dostajesz a nie ruszysz nawet palcem żeby swoją sytuację poprawić, tylko pan da, pan da". Zapytałam o to, jak jest, chcę wiedzieć komu ewentualnie bym pomogła, albo na co mogłabym nakierować.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-11-14 o 16:58
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 17:05   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez biedna2015 Pokaż wiadomość
w poniewaz przez lekarstwa i splate kredytu za dom c
jaki dom splacasz skoro mieszkasz w budynku gospodarczym?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 17:09   #10
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: pomoc

Zgodze sie z tym, ze jak ma w domu komputer I jeszcze oplaca internet a na leki brak, to rozsadku brak tej kobiecie. Mysle jednak, ze gdyby miala staly dostep do neta to dzis nie raz by tu zajrzala po umieszczeniu takiego postu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:21   #11
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
jaki dom splacasz skoro mieszkasz w budynku gospodarczym?
Też mnie to zastanawia.

Komputera bym nie sprzedawała. To żaden zysk gdy nowe laptopy można kupić nawet po 700-800 PLN. Za używany dostanie się po prostu śmieszne pieniądze. A mówcie sobie co chcecie ale dzieci w wieku szkolnym potrzebują komputera z Internetem, i to już nie te czasy żeby na to pisać ze kiedyś to się szło do biblioteki i żyło bo to było kiedyś.

Będąc skazanym na siedzenie w domu komputer trzeba też spróbować wykorzystać jako narzędzie pracy. Byle nie do żadnych zarób milion w dwa dni klikając w linki Można udzielać korepetycji przez Skype'a; można nawet zacząć startować w konkursach i sprzedawać nagrody (może niekoniecznie wyciągnie się z tego minimalna ale lepsze coś niż nic); można przemyslec zalozenie sklepu internetowego, moze udaloby sie dostać dofinansowanie z urzędu pracy na ten cel.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 00:21   #12
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Zapytałam o szczegóły nie po to, by autorce dowalić, tylko po to, żeby ewentualnie rozpoznać możliwości i jej przedstawić.
Wiem, że tekst o komputerze nie należy do najprzyjemniejszych, jednak jeśli jeszcze ten komputer w domu jest i jest dostęp do internetu, to do rozsądnych autorka raczej nie należy, skoro na leki dla dzieci nie ma. Dlatego też dopytuję o wiele rzeczy.
Zazwyczaj nóż mi się w kiszeni otwiera, kiedy czytam, że do pracy ktoś nie pójdzie, bo chora, bo dziecko, bo cokolwiek. Często się okazuje, że to wymówki, a ludzie wolą prosić innych o pieniądze/ pomoc materialną, niż iść roznieść ulotki albo odpłatnie zająć się innymi dziećmi.

Nie napisałam jej "ty cholerny nierobie, za moje podatki socjal dostajesz a nie ruszysz nawet palcem żeby swoją sytuację poprawić, tylko pan da, pan da". Zapytałam o to, jak jest, chcę wiedzieć komu ewentualnie bym pomogła, albo na co mogłabym nakierować.
Ale tak to zabrzmiało niestety i dla mnie nadal tak brzmi
Twoje pytania były zwykłym punktowaniem, a co najbardziej żenujące - pierwsze dotyczyło tego, co autorka już napisała (jakiej pomocy oczekuje/potrzebuje), ale to Ci oczywiście umknęło.
Natomiast natychmiast zaleciłaś sprzedaż komputera, choć nie wiesz czy go posiada.
Itede, itepe ...
Brawo

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
jaki dom splacasz skoro mieszkasz w budynku gospodarczym?
może chodzi o przerabianie domu z gospodarczego budynku na mieszkalny - dziewczyna napisała, że mieszka w budynku "po gospodarczym"
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 04:40   #13
Psychiczna91
Raczkowanie
 
Avatar Psychiczna91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 141
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia.

Komputera bym nie sprzedawała. To żaden zysk gdy nowe laptopy można kupić nawet po 700-800 PLN. Za używany dostanie się po prostu śmieszne pieniądze. A mówcie sobie co chcecie ale dzieci w wieku szkolnym potrzebują komputera z Internetem, i to już nie te czasy żeby na to pisać ze kiedyś to się szło do biblioteki i żyło bo to było kiedyś.

Będąc skazanym na siedzenie w domu komputer trzeba też spróbować wykorzystać jako narzędzie pracy. Byle nie do żadnych zarób milion w dwa dni klikając w linki Można udzielać korepetycji przez Skype'a; można nawet zacząć startować w konkursach i sprzedawać nagrody (może niekoniecznie wyciągnie się z tego minimalna ale lepsze coś niż nic); można przemyslec zalozenie sklepu internetowego, moze udaloby sie dostać dofinansowanie z urzędu pracy na ten cel.
Bardzo sensowna odpowiedź, miałam podobnie pisać.
Komp z netem przydałby sie Autorce do szukania pracy, pisania ogloszen, szukania ogloszeń...
Mogłaby się ogłosić np.:
- udzielanie korepetycji, pisanie prac
- sprzątanie domów
- opieka nad dzieckiem jako niania
- wyprowadzanie psów
- ogólnie pomoc domowa
Może kokosów z tego nie ma ale dorobić można, wiem coś o tym. Wymieniłam możliwe opcje jakie przyszly mi do głowy, może coś by podpasowało autorce na początek.
Generalnie warto przegladac ogloszenia regionalne i samej sie oglaszac
Psychiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 06:11   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: pomoc

Ludzie,
dajcie pokój. Nic nie wiemy o Autorce. Można nie pomagać, ja też nie popieram rozdawnictwa i stałego liczenia na pomoc innych, ale jeśli Autorka mieszka na wsi (budynek po gospodarczy), nie jest osobą wykształconą (proszę popatrzeć na styl wypowiedzi) to raczej rady o udzielaniu korków, wyprowadzaniu psów (kto na wsi wyprowadza psy?), opiece nad dziećmi itp są radami nietrafnymi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:00   #15
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ludzie,
dajcie pokój. Nic nie wiemy o Autorce. Można nie pomagać, ja też nie popieram rozdawnictwa i stałego liczenia na pomoc innych, ale jeśli Autorka mieszka na wsi (budynek po gospodarczy), nie jest osobą wykształconą (proszę popatrzeć na styl wypowiedzi) to raczej rady o udzielaniu korków, wyprowadzaniu psów (kto na wsi wyprowadza psy?), opiece nad dziećmi itp są radami nietrafnymi.
co do pogrubionego to się nie zgodzę, sama pochodzę ze wsi gdzie ciężko jest pogodzić posiadanie dziecka z pracą matki, jak są na miejscu dziadkowie to ok, ale jeśli ich już nie ma to matki nie maja gdzie dziecka zostawić, nie ma żłobka i przedszkola gdzie można by zaprowadzić dziecko, a i zostawanie dzieci w szkole po lekcjach bo rodzic w pracy nie jest praktykowane, a brak osób które chciały by posiedzieć z obcym dzieckiem i w ten sposób zarobić
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:14   #16
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ludzie,
dajcie pokój. Nic nie wiemy o Autorce. Można nie pomagać, ja też nie popieram rozdawnictwa i stałego liczenia na pomoc innych, ale jeśli Autorka mieszka na wsi (budynek po gospodarczy), nie jest osobą wykształconą (proszę popatrzeć na styl wypowiedzi) to raczej rady o udzielaniu korków, wyprowadzaniu psów (kto na wsi wyprowadza psy?), opiece nad dziećmi itp są radami nietrafnymi.
Na wsi też dzieci się rodzą. Pytanie tylko jaką osobą jest autorka wątku- jeśli ma nie najlepszą opinię, to może być ciężko. Obecnie na wsi nie wszyscy się znają, ale sprawdzić czyjąś przeszłość jest bardzo łatwo, wystarczy, że trochę się podpyta.
Z doświadczenia życiowego wiem, że pani po podstawówce nie będzie specjalnie lubiana w takiej miejscowości. Jeśli nie skończyła żadnej szkoły, to musiał być ku temu ważny powód. Nawet najmniej zdolne osoby kończyły przynajmniej jakieś zawodówki, nawet jeśli po drodze "przytrafiła się" ciąża. Więc czarno to widzę.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:31   #17
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Na wsi też dzieci się rodzą. Pytanie tylko jaką osobą jest autorka wątku- jeśli ma nie najlepszą opinię, to może być ciężko. Obecnie na wsi nie wszyscy się znają, ale sprawdzić czyjąś przeszłość jest bardzo łatwo, wystarczy, że trochę się podpyta.
Z doświadczenia życiowego wiem, że pani po podstawówce nie będzie specjalnie lubiana w takiej miejscowości. Jeśli nie skończyła żadnej szkoły, to musiał być ku temu ważny powód. Nawet najmniej zdolne osoby kończyły przynajmniej jakieś zawodówki, nawet jeśli po drodze "przytrafiła się" ciąża. Więc czarno to widzę.
Fleur,
ale jeśli to jest wieś typu wieś (czyli taka, gdzie hoduje się zwierzęta i uprawia rolę a nie taka, gdzie mieszkają mieszczuchy) to raczej tam każda matka sama opiekuje się dziećmi i domem. Nie ma tam popytu na nianie.

Jeszcze raz: jestem przeciwna wszelkiemu "darmowemu" ale tutaj jednak zbyt mało mamy informacji, by w jakikolwiek sposób oceniać Autorkę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:32   #18
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez Psychiczna91 Pokaż wiadomość
Mogłaby się ogłosić np.:
- udzielanie korepetycji, pisanie prac
(...)
Przeczytaj post autorki jeszcze raz, a potem zastanów się, czy chciałabyś, żeby pisała jakąkolwiek pracę Twojemu dziecku.

Niestety, póki nie dowiemy się niczego więcej, nie będziemy w stanie pomóc.
Autorka nie podała w pierwszym poście żadnych namiarów na siebie, więc może jest szansa, że jeszcze się pojawi (w końcu o pomoc poprosiła, ale póki co nie wiadomo, komu hipotetycznej pomocy udzielić, czy też gdzie wysłać jakiekolwiek rzeczy, które mogłyby jej się przydać ).
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:17   #19
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: pomoc

biedna2015 logowała się kilkukrotnie, i wczoraj i dzisiaj. Więc po prostu nie chce odpowiedzieć na Wasze pytania.
Jak ktoś ma ochotę pomóc potrzebującym to mamy taki wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=732358
Zamykam!
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 09:17:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.