Laser frakcyjny - działanie, koszt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 10:48   #1
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672

laser Fraxel


czy któraś z Was przeszła zabieg laserem Fraxel?

http://www.fraxellaser.pl/

chciałabym wiedzieć czy zmiany są na prawdę widoczne
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:33   #2
madziaaa6661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: sląskie
Wiadomości: 2
Dot.: laser Fraxel

ja miałam juz dwa zabiegi frakselem, pani dermatologo powiedziala mi ze efekty beda widzoczne po jakims czasie, mniej wiecej po pol roku, ja mialam pierwszy zabieg we wrzesniu, drugi w listopadzie ubiegłego roku. niestety nie widze zadnej poprawy, moze odrobine blizy sie zmiejszyly jednak spektakularnych efektów nie ma;/ mi powiedziala ze powninnam miec jeszcze ze dwa conajmniej zabiegi, ale nieiwem jeszcze czy sie zdecyduje. po pierwsze strasznie boli, nieiwem dlaczego ale za drugiem razem bolalo mnie gorzej niz za pierwszym, do drugie nie goiły mi sie za fajnie te strupki, a po trzecie ta cena;/ aha moja kolezanka ktora miala tez ten zabieg, to jej normalnie krem leciala z tych ran, tak maila mocno robione, albo miala wrazliwa cere...

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

miało byc krew
madziaaa6661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:17   #3
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: laser Fraxel

mowisz.. ;/troche sie przestraszylam ;D w sumie wiem slyszalam ze troche to kosztuje.. ale ja nei chce stosoac tego na cala twarz tylko na jedna blizne ciekawe jak to by sie mialo..
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:00   #4
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

A może jest tutaj ktoś, kto usuwał sobie laserem blizny po trądziku? Czytałam na innym forum o fraxel re:store (madziaaa, czy to takim laserem miałaś robiony zabieg?). Podobno rekonwalescencja po zabiegu nie jest bardzo uciążliwa, ale na pełen efekt czeka się parę miesięcy, gdy skóra się całkowicie zregeneruje. Może ktoś z was mógłby coś więcej o tym napisać?
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:58   #5
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: laser Fraxel

Witam! Też się zastanawiam nad zabiegiem tym laserem. Lekarz powiedział, że efekty są świetne, ale oni zawsze tak mówią :/
Mam do usunięcia właśnie blizny potrądzkowe, takie dziurki. Mam je na skroniach i czole przede wszystkim. Czy jest ktoś kto właśnie takie blizny usówał.
Podobno w moim przypadku po dwóch zabiegach będzie świetnie. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo już tyle kasy wydałam na te przeróżne zabiegi i efektów praktycznie żadnych nie widać.
A powiedzcie mi jaką cene wam mówią za zabieg na całą twarz??
Mi powiedzieli 1000 zł, po czym zaczęłam kręcić nosem i spuścili na 800zł.
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:13   #6
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: laser Fraxel

no ceny sa tragiczne;o i to nie wiadomo czy efekt bedzie.. ciezko podjac decyzje;/
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:33   #7
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: laser Fraxel

Też miałam podobne wątpliwości. Przy takich rejonach, jak twarz nic dziwnego, że nikt nie chce ryzykować. Naomi- lekarz Ci mówi, że efekty po fraxelu są świetne, a Ty nie wierzysz mu na słowo? Wiadomo, że nie pójdziesz w ciemno, więc poczytaj, popytaj, może ktoś z dalszych znajomych mógłby Ci polecić już sprawdzonego lekarza? Ja tak trafiłam do IQ Medica. Wcześniej kuzynka była tam z synkiem na drobnym zabiegu chirurgicznym , więc wiedziałam, jak tam wygląda sprawa z opieką lekarską, podejściem do pacjenta etc... Potem oczywiście długie konsultacje. Indywidualne podejście do pacjenta, za to jestem wdzięczna, bo do najcierpliwszych nie należę... Tyle już przeszłam, tyle pieniędzy wydałam, żeby pozbyć się tych dziobów... Ale udało się. Musiało oczywiście trochę czasu minąć, ale w końcu mogę bez niechęci patrzeć w lustro i nie kryć twarzy pod kilogramem podkładu
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 15:35   #8
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

No właśnie ja mam trochę tych śladów po trądziku z czasów młodości. Wielkiej tragedii nie ma, ale skoro mogę teraz sobie pozwolić by coś zmienić, to czemu nie? (zawsze mnie drażniły te blizny) Tylko jak to ze wszystkimi zabiegami obawiam się trochę, dlatego chętnie bym dowiedziała się czegoś więcej od forumowiczek, które się poddały zabiegowi laserem.
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:35   #9
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: laser Fraxel

Ilonekk, a jak sam zabieg wyglądał? Był bolesny? Musiałaś wziąć po nim długi urlop, by "powrócić do życia"? pytam się, bo ja sobie za bardzo nie mogę pozwolić na długi okres rekonwalescencji. Rozumiem, że efekty Cię w pełni satysfakcjonują?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 16:39   #10
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: laser Fraxel

ja już prawie byłam zdeycdowana na fraxel, ale jak poszłam do lekarza i spytałam się, czy da mi gwarancję na poprawę cery to zaczął się wymigiwać....
Oczywiście od razu mi powiedział, że trzeba zaplanowac minimum 3 zabiegi.... ale i tak gwarancji na piśmie mi nie chciał dac....
jakoś mnie nie przekonuja zdjęcia , które mi pokazywał, bo one są wszędzie tych samych osób


Spóbuje mezotarepię igłową z kwasem hialuronowym.... zobaczymy....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:13   #11
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: laser Fraxel

Ja właśnie nie wiem, czy lekarze w ogóle dają gwarancję na piśmie, że zabieg wpłynie na poprawę cery, nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką, żeby lekarz to gwarantował.
Gonia, a ta mezoterapia igłowa z kwasem hialurynowym nie jest jakimś dość bolesnym zabiegiem?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 13:00   #12
madziaaa6661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: sląskie
Wiadomości: 2
Dot.: laser Fraxel

dokładnie, powrót do normalnego wyglądu trwa po takim zabiegu około 7 dni, ja po pierwszym juz po pieciu mi wszystko zeszło, niestety jak juz pisałam efektów nie ma odrazu, ale dopiero po około pół roku, i na pewno nie po pierwszym zabiegu.
mosiaq ale jeśli masz mała bliznę to moze sie jeszcze zastanów czy warto
madziaaa6661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:38   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez ezilda Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem, czy lekarze w ogóle dają gwarancję na piśmie, że zabieg wpłynie na poprawę cery, nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką, żeby lekarz to gwarantował.
Gonia, a ta mezoterapia igłowa z kwasem hialurynowym nie jest jakimś dość bolesnym zabiegiem?

jeszce nie byłam na mezo.... podobno trochę boli ale mozna zastosować maść Emla

sama nie wiem co mam robić... to tak jak z Fraxelem - jedni zachwalają inni odradzają
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:54   #14
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

Hmm.. Ja słyszałam właśnie, że po laserze rekonwalescencja to tylko parę dni. A zaczerwienienie można w sumie ukryć podkładem. I tu pytanie, ile musi minąć czasu od zabiegu, by móc używać takich rzeczy jak kosmetyki kolorowe?
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:26   #15
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: laser Fraxel

Wiecie.. ja nie chce calej twarzy potraktowac laserem tylko jeden maly punkt na nosie ..bo to blizna po kolczyku mam nadzieje ze jakos niedlugo wybiore sie do mojej dobrej dermatolog moze ona cos mi doradzi
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:16   #16
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Spóbuje mezotarepię igłową z kwasem hialuronowym.... zobaczymy....
witajcie
ja też zastanawialam się nad fraxelem, ale słyszałam że jest bolesny i trochę się wystraszyłam i teraz myślę właśnie o mezoterapii Gonia a gdzie się wybierasz? masz jakieś sprawdzone miejsce czy dopiero się zastanawiasz? bo ja jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego gabinetu bo u kosmetyczki to strach, zresztą to będzie moj pierwszy raz i trochę się stresuję
też jestem z 3miasta i słyszałam że na gdańskiej starówce jest jakiś dobry gabinet.
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:30   #17
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez ezilda Pokaż wiadomość
Ilonekk, a jak sam zabieg wyglądał? Był bolesny? Musiałaś wziąć po nim długi urlop, by "powrócić do życia"? pytam się, bo ja sobie za bardzo nie mogę pozwolić na długi okres rekonwalescencji. Rozumiem, że efekty Cię w pełni satysfakcjonują?


ezilda, zabieg fraxel: re store nie był bolesny. Lekarz przejeżdżał mi po twarzy specjalną głowicą, czułam ciepło. Za to po zabiegu czułam się jakbym przeholowała z solarium. Buzia mnie piekła, była zaczerwieniona, tak jak po opalaniu. Pewnie nie raz przeżyłaś już taki ''ból''? Ja też nie mogłam szaleć z urlopem. Na szczęście tak jak poszłam w piątek, to w weekend moja twarz odpoczęła, a w poniedziałek już poszłam do pracy. Wprawdzie moja twarz była jeszcze trochę zaczerwieniona, ale ten jeden dzień pod grubszą warstwa pudru jest lepszy, niż powiedzmy dwa tygodnie rekonwalescencji, prawda? I tak samo robiłam z każdym kolejnym zabiegiem (miałam 3), raz wstrzeliłam się w początek długiego weekendu.
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:39   #18
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

Hmm.. a to ciekawe, bo ja czytałam, że owszem jest uczucie pewnego dyskomfortu po zabiegu, ale nie można powiedzieć, że jest to ból. Doczytałam też gdzieś, że kolorowe kosmetyki można używać już 24h po zabiegu, więc jeśli jest potrzeba ukrycia zaczerwinienia to można położyć dobrze kryjący podkład
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:02   #19
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: laser Fraxel

Tak, można używać kosmetyków kolorowych, ale dodatkowo kremu z filtrem i nie opalać się. Napisałam ''ból'' w cudzysłowie, bo chyba każdej z nas zdarzyło się chociaż raz w życiu przysnąć na słoneczku, albo wziąć o 2 minuty za dużo w solarium Plusem tego typu zabiegu jest, że skóra z dnia na dzień regeneruje się, staje się coraz bardziej jędrna dlatego, że taki fraxel re:store pobudza produkcję kolagenu (żegnajcie drogie kremy...). Ja jednak będę podkreślać to, że nie musiałam zostawać w klinice, przechodzić długiej rekonwalescencji, dla mnie to miało największe znaczenie...
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 07:10   #20
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: laser Fraxel

O, to z tą rekonwalescencją po zabiegu fraxelem re: store sytuacja przedstawia się lepiej niż myślałam A to prawda, że zabiegi fraxelem mają też działanie przeciwzmarszczkowe?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:37   #21
coco palm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 269
Dot.: laser Fraxel

Robiłam bliznę w pępku po laparoskopii.
Efekt żaden.
Nawet 1% nie ma poprawy, ja rozumiem ze trzeba miec pare zabiegów , ale chociaz powienien byc malutki efekt po pierwszym.
coco palm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:42   #22
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: laser Fraxel

this is maine blizna ... myslicie ze da sie z nia cos zrobic?
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:17   #23
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez coco palm Pokaż wiadomość
Robiłam bliznę w pępku po laparoskopii.
Efekt żaden.
Nawet 1% nie ma poprawy, ja rozumiem ze trzeba miec pare zabiegów , ale chociaz powienien byc malutki efekt po pierwszym.

A to ciekawe... Tym bardziej, że to nie znowu jakaś gigantyczna blizna... Wiesz, ja zanim zdecydował poddać się zabiegowi zrobiłam małe rozeznanie. I z tego, co wyszperałam w necie, w IQ Medica zabiegi laserowe opierają się na najnowocześniejszej technologii, w porównaniu z innymi warszawskimi klinikami. A jakiego rodzaju fraxelowi się poddałaś? Też re:store? I gdzie, jeśli można wiedzieć?
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:15   #24
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez coco palm Pokaż wiadomość
Robiłam bliznę w pępku po laparoskopii.
Efekt żaden.
Nawet 1% nie ma poprawy, ja rozumiem ze trzeba miec pare zabiegów , ale chociaz powienien byc malutki efekt po pierwszym.

W moim przypadku (brzydkie dzioby po ospie, którą przechodziłam niestety za późno, bo w V kl. podstawówki), seria 4 zabiegów laserem fraxel (nomen omen też jestem z Wawy, miałam zabiegi we wspomnianej IQ Medica, co tylko świadczy o jej renomie, jak widać) dało takie efekty, jakich oczekiwałam. Wprawdzie na ostateczny efekt musiałam trochę poczekać. Najpierw musiało zejść zaczerwienienie z twarzy, niewielki obrzęk i minąć trochę czasu. (Lekarz powiedział, że tego typu zabieg stymuluje produkcje kolagenu w skórze, więc z dnia na dzień regenerowała się i wyglądała coraz lepiej). Może minęło jeszcze za mało czasu w przypadku Twojego pępka?
polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:49   #25
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: laser Fraxel

Polkadot, a jak długo musiałaś czekać na efekty? Kilka miesięcy czy tygodni? Ciekawa też jestem, czy już po pierwszym zabiegu było widać zmianę na lepsze?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:03   #26
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: laser Fraxel

To było tak, że już bezpośrednio po ostatniej wizycie w klinice moja buzia wydawała się gładsza, ale była zaczerwieniona, troszkę piekła, więc wyglądałam jak to po zabiegu laserem. Po dwóch dniach obrzęk całkowicie zszedł i moja buzia faktycznie wyglądała na gładszą, na pewno nie była już poorana dziobami po ospie. I tak z dnia na dzień skóra regenerowała się i wyglądała coraz ładniej, ale optymalny efekt był widoczny dopiero po jakichś 2 miesiącach. Warto było zaczekać.
polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:36   #27
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez polkadot Pokaż wiadomość
To było tak, że już bezpośrednio po ostatniej wizycie w klinice moja buzia wydawała się gładsza, ale była zaczerwieniona, troszkę piekła, więc wyglądałam jak to po zabiegu laserem. Po dwóch dniach obrzęk całkowicie zszedł i moja buzia faktycznie wyglądała na gładszą, na pewno nie była już poorana dziobami po ospie. I tak z dnia na dzień skóra regenerowała się i wyglądała coraz ładniej, ale optymalny efekt był widoczny dopiero po jakichś 2 miesiącach. Warto było zaczekać.

a tak zupełnie subiektywnie, myślisz , że warto spróbować walczyć fraxelem z rozstępami? no i jeszcze jakbyś powiedziała słówko ile cenowo taka impreza kosztuje, bo nie mogę doszukać się jakiegoś porządnego cennika
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:43   #28
nesalirfi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
a tak zupełnie subiektywnie, myślisz , że warto spróbować walczyć fraxelem z rozstępami? no i jeszcze jakbyś powiedziała słówko ile cenowo taka impreza kosztuje, bo nie mogę doszukać się jakiegoś porządnego cennika
Ja wlasnie rozpoczelam walke fraxelem z rozstepami. Caly brzuch kosztowal mnie 1500.Na razie mam tylko caly czerwony brzuch wiec o efektach jeszcze nic nie moge powiedziec. Dopiero za ok 2-3 tyg bedzie cos widac. Ponoc daje calkiem dobre efekty, ale i tak nie pozbedzie sie ich calkowicie.A ja mam takie jeszcze pytanie , moze mi podpowiecie, Wiem ze nie mozna sie opalac, ale powedzmy ze poszlabym nna solarium i zakryla brzuch i posmarowala filtrem jakims mocnym. Myslicie ze nie narobie sobie biedy?Wypadla mi impreza rodzinna i chcialabym troche ramiona zarumienic;D

Edytowane przez nesalirfi
Czas edycji: 2010-05-06 o 17:45
nesalirfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:46   #29
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: laser Fraxel

Ja wlasnie o 17 mialam dzis kolejny fraxel pod oczy, mam pytanie czy Was tez tak to boli? nie wyobrazam sobie miec calej buzi tym robionej, chyba bym umarla.
Po zabiegu najdluzej u mnie utrzymuje sie opuchlizna ale w sumie latwo to ukryc makijazem.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki

Edytowane przez Lawinia2007
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:51
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 13:29   #30
agia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie o 17 mialam dzis kolejny fraxel pod oczy, mam pytanie czy Was tez tak to boli? nie wyobrazam sobie miec calej buzi tym robionej, chyba bym umarla.
Po zabiegu najdluzej u mnie utrzymuje sie opuchlizna ale w sumie latwo to ukryc makijazem.
Lawinia2007 ja jestem po pierwszym zabiegu fraxelem re store na policzkach. Zabieg miałam robiony dzisiaj okolo 10:00.
Czy bolało? Bolało bardzo, spodziewałam się że bedzie to zdecydowanie mniejszy ból niż przy peelingu kwasami. Najgorsze, że w trakcie jednego zabiegu serie "przeciągnięć" laserem są kilkukrotnie powtarzane w tym samym miejscu.
Tuż po zabiegu twarz jest napięta, lekko zapuchnięta i zaczerwieniona, występuje przez okolo godzinę uczucie pieczenia.
Jednak zdecydowałam się na kolejny zabieg, gdyż próbowałam już kilku innych metod pozbycia się blizn z efektem nie takim jakiego oczekiwałam.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez agia01
Czas edycji: 2010-05-10 o 13:28
agia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 13:28:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.