Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 19:41   #1
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042

Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...


Wczoraj, poznym popoludniem, dotarla do mnie pokaznych rozmiarow paczka- niespodzianka, a w niej... nowy depilator Braun!
Po pierwszej radosci - w koncu nie kazdy ma mozliwosc wyprobowac takie cacko- nadeszla tez chwila zwatpienia- chyba wszystkie znamy wieksze przyjemnosci niz usuwanie zbednych wloskow depilatorem...
Jednak estetyczne opakowanie, przyjemna kolorystyka sprzetu (plus za polyskujace mini-drobinki zatopione w obudowie, ktore nadaja urzadzeniu niepowtarzalnego wygladu) oraz zupelna nowosc- szczotka peelingujaca spowodowaly, ze juz nie moge doczekac sie dzisiejszych, pierwszych testow...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1025.jpg (88,2 KB, 22 załadowań)
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2013-07-28 o 16:12
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 16:03   #2
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Jak na zlosc moje zazwyczaj migiem rosnace wloski tym razem wyraznie sie ociagaja... niezrazona, postanowilam jednak wyprobowac depilator i usunac chocby kilka tych,ktore osiagnely wymagana, minimalna dlugosc...

Probna depilacje przeprowadzilam na sucho, nie przygotowujac specjalnie skory. Glownie ciekawa bylam dokladnosci urzadzenia, dzialania lampki oraz...poziomu bolu (choc w sumie chyba od tego powinnam zaczac ). Skin Spa bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl- nie wiem czy jest to kwestia typu i ulozenia penset czy tez wyprofilowania samego urzadzenia, ale... przesadzilabym mowiac, ze depilacja byla bolesna. Fakt, znam przyjemniejsze sposoby spedzania wolnego czasu, ale trudno mowic o bolu...
Depilator rewelacyjnie poradzil sobie z usuniecien naprawde krotkich wloskow, a lampka pozwalala na dokladniejsza depilacje wybranych obszarow.

Juz nie moge sie doczekac,az wyprobuje urzadzenie pod prysznicem, mysle, ze taka forma usuwania zbednego owlosienia ma szanse stac sie moja ulubiona!

Jedyny minus,ktory zdazylam zauwazyc to brak etui. Fakt, urzadzenie jest na tyle estetyczne,ze spokojnie moze lezec na poleczce/ szafce, na widoku, ale co z nakladkami i szczoteczka? niewielkie, estetyczne etui dopasowane kolorystycznie do urzadzenia byloby ogromnym plusem i zdecydowanie ulatwailoby przechowywanie tego cudenka.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2013-07-28 o 16:07
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 07:38   #3
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość

Jedyny minus,ktory zdazylam zauwazyc to brak etui. Fakt, urzadzenie jest na tyle estetyczne,ze spokojnie moze lezec na poleczce/ szafce, na widoku, ale co z nakladkami i szczoteczka? niewielkie, estetyczne etui dopasowane kolorystycznie do urzadzenia byloby ogromnym plusem i zdecydowanie ulatwailoby przechowywanie tego cudenka.
Nie miałaś w pudełeczku woreczka do przechowywania?
Taki mały biały zwinięty rulonik
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:34   #4
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Nie miałaś w pudełeczku woreczka do przechowywania?
Taki mały biały zwinięty rulonik
Aaaaa! zupelnie go przegapilam, myslac,ze to smycz! Dziekuje,a uwagi o braku etui cofam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Kilka dni temu postanowilam na dobre oswoic Skin Spa i...zabralam sie za depilacje Ciagle jeszcze na sucho, byc moze dlatego,ze metoda ta przy uzyciu depilatora Braun okazala sie nie byc tak bolesna, jak wowczas gdy uzywalam w tym celu innego, gorszej klasy i jakosci sprzetu, a moze tez dlatego,ze dzieki podswietleniu dokladna depilacja mozliwa jest praktycznie w kazdym miejscu!

Sama depilacja (mowa tu o lydkach i kolanach)przebiegla szybko i sprawnie, depilator gladko sunie po nodze, wyrywajac,a nie urywajac (jak to sie czasami zdarza) wloski. Poziom bolu, jak juz wspominalam jest naprawde niski,a dokladnosc bardzo wysoka, dzieki czemu przestalam traktowac depilacje jak zlo konieczne, do ktorego trzeba sie przygotowac psychicznie

Podsumowując:
Duzy uklon w strone producenta, ktory swietnie wywiazal sie z danych obietnic!
Po pierwsze: lampka nie jest tylko fajnym gadzetem- jest baaaardzo pomocna- nawet w slabo doswietlonym pomieszczeniu nie ma szans na przegapienie zbednego wloska!
Po drugie: dlugi czas gotowosci do pracy urzarzenia po naladowaniu! Nie tylko kabel nie placze nam sie podczas zabiegu pod reka ( co jak wszystkie pewnie dobrze wiemy,potrafi byc koszmarnie irytujace) to tez nie jestesmy zobowiazane stosowac urzadzenie w niewielkiej odleglosci od gniazka (co rowniez bywa uciazliwe). 40 minut pracy urzadzenia bez koniecznosci doladowywania mysle,ze spokojnie wystarczy mi na 2-3 zabiegi, wiec depilator na pewno zabiore ze soba na wakacje!
Po trzecie- nakladki masujace! nigdy nie docenialam ich znaczenia, sadzac,ze jest to tylko dodatek sztucznie podnoszacy cene urzadzenia,a nie przekladajacy sie na jakosc samej depilacji....oj, w jakim ja bledzie zylam Nigdy, przenigdy wiecej, w nawet najbardziej awaryjnej sytuacji nie uzyje depilatora bez tego malego cudenka, ktore powoduje, ze nie musze zaciskac zebow z bolu!

Co wiecej:
Czyszczenie urzadzenia jest banalnie proste- nasadke latwo zdjac, a ewentualne zabrudzenia latwo i szybko usunac optrzepujac badz uzywajac szczoteczki.

Ocena:
Braun Skin Spa pod wzgledem skutecznosci depilacji i jakosci samego zabiegu oceniam na 5 z duuuuuzym +! i polecam nawet malo doswiadczonym uzytkowniczkom depilatorow- mysle,ze bedziecie z niego rownie zadowolone jak ja!


A dzis wieczor....pora na prawdziwe domowe Spa, czyli wanna pelna wody, zapachowe swieczki i....nakladka peelingujaca!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2013-08-03 o 11:48
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:56   #5
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Jak napisalam tak tez zrobilam- wczorajszy wieczor spedzilam w...domowym Spa
Byla kapiel w wannie pelnej piany, swieczki zapachowe i bloga atmosfera relaksu i odprezenia... i choc taka forma spedzenia czasu jest bardzo przyjemna to jednak gdyby nie Braun Silk epil pewnie efekty kapieli nie bylyby specjalnie spektakularne

Zaczne od tego,ze nie przepadam za recznym peelingiem ciala, bo...
- zel myjacy z drobinkami scierajacymi- ok, ale efekt, powiedzmy sobie szczerze, prawie zaden...
- peeling do ciala i gabka- trzeba sie naprawde nameczyc i naszorowac cialo, aby skora stala sie wyraznie gladsza i jedrniejsza, a co jesli jestesmy wrazliwcami i takie tarcie powoduje pozniej zaczerwienienia i wiecej z tego klopotu niz pozytku?

Tu na ratunek przychodzi Braun!
Montaz nasadki peelingujacej jest banalnie latwy, a i reszta zabiegu to czysta przyjemnosc! Tak jak zaleca producent, nie zanurzalam calej szczotki w wodzie, w niczym jednak nie utrudnilo to zabiegu. Testowalam szczotek na nogach oraz rekach, zarowno z uzyciem ulubionego zelu do mycia ciala, jak i bez.
Efekt?
Wyraznie gladza skora, bez koniecznosci zmudnego szorowania i zaczerwienien.

W wersji z zelem peeling jest delikatniejszy,bowiem szczoteczka slizga sie po skorze, bez dodatku kosmetyku wlosie nakladki wydaje sie nieco ostrzejdze, ale nadal sam zabieg jest po prostu przyjemny.

Skora po peelingu jest gladka i lepiej ukrwiona, ale nie podrazniona. Dodatkowo sadze, ze stosowanie nasadki zluszczajacej po depilacji ma kolejna zalete-moze zminimalizowac ryzyko wrastania wloskow i nieestetycznych kropeczek.

Peeling wykonalam tez na rekach, szczegolnie przedramionach. Skore w tym miesjcu czesto traktuje balsamami brazujacymi i szczoteczka pomogla w pozbyciu sie smug po nierownomiernym wymywnaiu sie kosmetyku. Jednoczesnie usuniecie zabrudzen z samego urzadzenia zajelo doslownie chwile- wystarczylo wlozyc szczoteczke pod biezaca wode i delikatnie reka przejechac kilkukrotnie po jej powierzchni.

Jedyny minus to ponowne wlaczanie urzadzenia w trakcie kapieli- w przypadku morkych i sliskich od kosmetykow dloni nie jest to zadanie latwe, ale rozumiem, ze gdyby przycisk ze zmiana predkosci nie wymagal delikatnego odblokowywanie to ryzyko przypadkowego wlaczenia byloby zbyt duze, wiec i to wybaczam producentowi

Po wczorajszym wieczorze i jakze milych wrazeniach z domowego spa moge powiedziec tylko tyle- nie wyobrazam sobie jak dotad funkcjonowalam bez tego urzadzenia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1028.jpg (69,1 KB, 9 załadowań)
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2013-08-04 o 12:57
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:25   #6
nwaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 1
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Jak napisalam tak tez zrobilam- wczorajszy wieczor spedzilam w...domowym Spa
Byla kapiel w wannie pelnej piany, swieczki zapachowe i bloga atmosfera relaksu i odprezenia... i choc taka forma spedzenia czasu jest bardzo przyjemna to jednak gdyby nie Braun Silk epil pewnie efekty kapieli nie bylyby specjalnie spektakularne

Zaczne od tego,ze nie przepadam za recznym peelingiem ciala, bo...
- zel myjacy z drobinkami scierajacymi- ok, ale efekt, powiedzmy sobie szczerze, prawie zaden...
- peeling do ciala i gabka- trzeba sie naprawde nameczyc i naszorowac cialo, aby skora stala sie wyraznie gladsza i jedrniejsza, a co jesli jestesmy wrazliwcami i takie tarcie powoduje pozniej zaczerwienienia i wiecej z tego klopotu niz pozytku?

Tu na ratunek przychodzi Braun!
Montaz nasadki peelingujacej jest banalnie latwy, a i reszta zabiegu to czysta przyjemnosc! Tak jak zaleca producent, nie zanurzalam calej szczotki w wodzie, w niczym jednak nie utrudnilo to zabiegu. Testowalam szczotek na nogach oraz rekach, zarowno z uzyciem ulubionego zelu do mycia ciala, jak i bez.
Efekt?
Wyraznie gladza skora, bez koniecznosci zmudnego szorowania i zaczerwienien.

W wersji z zelem peeling jest delikatniejszy,bowiem szczoteczka slizga sie po skorze, bez dodatku kosmetyku wlosie nakladki wydaje sie nieco ostrzejdze, ale nadal sam zabieg jest po prostu przyjemny.

Skora po peelingu jest gladka i lepiej ukrwiona, ale nie podrazniona. Dodatkowo sadze, ze stosowanie nasadki zluszczajacej po depilacji ma kolejna zalete-moze zminimalizowac ryzyko wrastania wloskow i nieestetycznych kropeczek.

Peeling wykonalam tez na rekach, szczegolnie przedramionach. Skore w tym miesjcu czesto traktuje balsamami brazujacymi i szczoteczka pomogla w pozbyciu sie smug po nierownomiernym wymywnaiu sie kosmetyku. Jednoczesnie usuniecie zabrudzen z samego urzadzenia zajelo doslownie chwile- wystarczylo wlozyc szczoteczke pod biezaca wode i delikatnie reka przejechac kilkukrotnie po jej powierzchni.

Jedyny minus to ponowne wlaczanie urzadzenia w trakcie kapieli- w przypadku morkych i sliskich od kosmetykow dloni nie jest to zadanie latwe, ale rozumiem, ze gdyby przycisk ze zmiana predkosci nie wymagal delikatnego odblokowywanie to ryzyko przypadkowego wlaczenia byloby zbyt duze, wiec i to wybaczam producentowi

Po wczorajszym wieczorze i jakze milych wrazeniach z domowego spa moge powiedziec tylko tyle- nie wyobrazam sobie jak dotad funkcjonowalam bez tego urzadzenia!
Pozazdrościć
nwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 15:00   #7
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Sama sobie zazdroszcze i podtrzymuje pozytywna opinie o urzadzeniu a na jutro wieczor zaplanowalam kolejny peeling szczoteczka Braun- juz sie nie moge doczekac!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 18:13   #8
Dominika321_2
Raczkowanie
 
Avatar Dominika321_2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Chciałam zapytać o poziom bólu. Mówisz, że depilacja nie tyle bolała co była nieprzyjemny. Gorzej wypadały urządzenia, jakby technologicznie gorsze. Moje pytanie: do czego porównywałaś? Chodzi mi co miał tamten depilator.
Ja mam doświadczenia tylko z najprostszym i najzwyklejszym depilatorem (marki nie pamiętam) i oczywiście pieruńsko bolało
__________________
Polecam domowe sposoby na przeziębienie i inne domowe porady.

Edytowane przez Dominika321_2
Czas edycji: 2013-08-11 o 18:16
Dominika321_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 14:00   #9
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Cytat:
Napisane przez Dominika321_2 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o poziom bólu. Mówisz, że depilacja nie tyle bolała co była nieprzyjemny. Gorzej wypadały urządzenia, jakby technologicznie gorsze. Moje pytanie: do czego porównywałaś? Chodzi mi co miał tamten depilator.
Ja mam doświadczenia tylko z najprostszym i najzwyklejszym depilatorem (marki nie pamiętam) i oczywiście pieruńsko bolało
Hej, przepraszma, nie dostalam powiadomienia o Twoim wpisie
Wczesniej mialam zwykly, prosty depilator, zdaje sie Philipsa bez zadnych ekstra funkcji. Depilacja nim to byla prawdziwa udreka-tzn. nie moge nic zarzucic samemu urzadzeniu, usuwalo wloski i to dosc dokladnie, ale poziom bolu, dla mnie, byl zdecydowanie zbyt wysoki, dlateog nigdy nie bylam na tyle wytrwala,zeby calkowicie porzucic jednorazowe maszynki na rzecz depilatora

-------------------
Mala akutualizacja
Mijaja kolejne miesiace od kiedy jestem szczesliwa posiadaczka Skin Spa i.... nie moge sie z niego nacieszyc
W ostatnim czasie mialam ogromne problemy ze skora na nogach- szczegolnie na lydkach. Skora piekielnie podrazniona,swedzaca i luszczaca sie.Kilkukrotne uzycie zwyklej golarki (np. na wyjezdzie) powodowalo okropne podraznienia. Zaryzykowalam i zaczelam intensywniej korzystac z nakladki pillingujacej do pielegnacji nog i... to byl strzal w dziesiatke
W polaczeniu z pillingiem do ciala Perfecty sprawdza sie znakomicie- skora jest wyraznie wygladzona i przyjemna w dotyku. Swedzenie do konca jeszcze nie minelo (niestety co jakis czas mam tego typu problem i sadze,ze ma on podloze hormonalne, dlatego same tylko kosmetyki nie sa w stanie w 100% mu zaradzic), ale skora nie jest juz tak przesuszona.
Co wiecej, nie odczuwam dodatkowych podraznien po uzyciu depilatora, a nawet calkowite przejscie na depilacje Skin Spa powoduje,ze uczulenie praktycznie sie nie pojawia
No i ta gladka skora, ach

P.S. w ostatnich miesiacach przeprowadzilam sie i mam zdecydowanie slabiej oswietlona lazienke- swiatelko na depilatorze to istny wybawca! Podswietla kazdy, najkrotszy nawet wlosek i zdecydowanie ulatwia depilacje. Mala rzecz, a jak cieszy
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 14:42   #10
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Oswoic depilator, czyli o Silk epil 7 Skin Spa slow kilka...

Mijaja kolejne miesiace ze Skin Spa od Braun i.... praktycznie zapomnialam co to sucha luszczaca i podrazniona po usuwaniu zbednego owlosienia skora.

Depilator stosuje wylacznie do depilacji nog (choc planuje wyprobowac rowniez na okolice bikini, jak tylko przelamie strach) i od kiedy go otrzymalam, ani razu nie potraktowalam nog jednorazowa maszynka!
Przy regularnym stosowaniu praktycznie nie odczuwam bolu,a nawet specjalnego dyskomfortu podczas depilacji. Standardowo depilator Braun stosuje raz na tydzien, aby usunac nierownomiernie odrastajace wloski, ktorych, z kazdym zabiegiem, jest coraz mniej
Mysle, ze u blondynek lub po prostu dziewczyn z mniej widocznymi/jasnymi wloskami efekt utrzymywalby sie o wiele, wiele dluzej
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 14:42:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.