Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 08:52   #2551
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej dziewczyny,

Daaawno mnie tutaj nie było. Od kilku lat mam spokój z wypadaniem, a mam niby AGA. Mam niezłe perturbacje hormonalne np.niedobór progesteronu, który, gdy w końcu dostałam doustnie, zadziałał b.dobrze na włosy, w końcu zaczęły rosnąć na długość, zgęstniały, owszem. Jestem też po zwykłej mezoterapii i powiem Wam, że mnie ona bardzo pomogła, mam sporo nowych włosów. Ogólnie czupryna w widoczny sposób zagęszczona, jak łapię za kucyk, to jest on taki bardziej mięsisty. Planuję mezoterapię bogatopłytkową, ale pewnie jakoś w maju/czerwcu. Ta zwykła zadziałała dość szybko, robiłam od kwietnia do czerwca, a teraz mam sporo odrostów.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:09   #2552
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Daaawno mnie tutaj nie było. Od kilku lat mam spokój z wypadaniem, a mam niby AGA. Mam niezłe perturbacje hormonalne np.niedobór progesteronu, który, gdy w końcu dostałam doustnie, zadziałał b.dobrze na włosy, w końcu zaczęły rosnąć na długość, zgęstniały, owszem. Jestem też po zwykłej mezoterapii i powiem Wam, że mnie ona bardzo pomogła, mam sporo nowych włosów. Ogólnie czupryna w widoczny sposób zagęszczona, jak łapię za kucyk, to jest on taki bardziej mięsisty. Planuję mezoterapię bogatopłytkową, ale pewnie jakoś w maju/czerwcu. Ta zwykła zadziałała dość szybko, robiłam od kwietnia do czerwca, a teraz mam sporo odrostów.
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 06:20   #2553
zsxdcf
Przyczajenie
 
Avatar zsxdcf
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć dziewczyny Mam pytanie, dermatolog przepisała mi alopexy, ponieważ biorę izotek i zaczęły mi wypadać włosy. Przeczytałam na ulotce, że lek przeznaczony jest dla mężczyzn i powoduje owłosienie w niepożądanych miejscach. Na dodatek przeczytałam wpis jakiejś dziewczyny, że zaczął jej rosnąć meszek na twarzy, po miesiącu stosowania alopexy. Możecie mi coś więcej o tych efektach ubocznych powiedzieć?
zsxdcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 19:25   #2554
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Daaawno mnie tutaj nie było. Od kilku lat mam spokój z wypadaniem, a mam niby AGA. Mam niezłe perturbacje hormonalne np.niedobór progesteronu, który, gdy w końcu dostałam doustnie, zadziałał b.dobrze na włosy, w końcu zaczęły rosnąć na długość, zgęstniały, owszem. Jestem też po zwykłej mezoterapii i powiem Wam, że mnie ona bardzo pomogła, mam sporo nowych włosów. Ogólnie czupryna w widoczny sposób zagęszczona, jak łapię za kucyk, to jest on taki bardziej mięsisty. Planuję mezoterapię bogatopłytkową, ale pewnie jakoś w maju/czerwcu. Ta zwykła zadziałała dość szybko, robiłam od kwietnia do czerwca, a teraz mam sporo odrostów.[/QUOTE]

Maria223: Serio, progesteron ci pomógł? Ja też mam go za mało i
też go biorę. Wydaje mi się, ze włosów leci trochę mniej, odrastają nowe, nawet dość szybko. Możliwe, ze to po tym...
A jak bierzesz ten progesteron? tzn. w jakich dawkach i jak często?
Ja właśnie zaczęłam testować Monat...
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 06:18   #2555
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej dziewczyny. Mam pytanie: pisałyscie może do dr R kiedyś między wizytami maila? Z moimi włosami źle a wizyta dopiero w marcu ;(
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:58   #2556
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Ja właśnie zaczęłam testować Monat...





Pierwszy raz słyszę o Monat, poszukałam i widzę na FB na różnych grupach takie niesamowite efekty, że aż szok. Napisz proszę co dokładnie masz do testowania i gdzie to można zamówić?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2019-11-21 o 08:59
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 11:46   #2557
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie: pisałyscie może do dr R kiedyś między wizytami maila? Z moimi włosami źle a wizyta dopiero w marcu ;(
Martyna ja mam termin na styczeń, możemy się zamienić!
A gdzie jesteś do doktor R umówiona?

Co się dzieje z włoskami?

Ja jutro idę na pierwszy zabieg osocza bogatopłytkowego.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 21:59   #2558
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Pierwszy raz słyszę o Monat, poszukałam i widzę na FB na różnych grupach takie niesamowite efekty, że aż szok. Napisz proszę co dokładnie masz do testowania i gdzie to można zamówić?

źle się wyraiłam...nie mam testerów tylko pełne produkty, najsilniejszą serię z mega ilością capixylu. Mam szampon, odżywkę i spray na porost. Nie wiem czy to złudzenie czy nie, ale dziś myłam włosy dopiero drugi raz a wypada ich zdecydowanie mniej...Mam nadzieję, że tak już zostanie.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

MM-1968 Ja zamówiłam właśnie u jednej Pani z FB. Zachęciły mnie te zdjęcia, o których piszesz. Jednak Pani wykazała się mega podejściem. Kazała opisać mi włosy, łysienie, zrobić zdjęcia włosów i indywidualnie dobrała produkty.
Miałam różne wahania, długo się zastanawiałam, czytałam opinie że to piramida itd. Nie wiem czy to prawda, ale postanowiłam zaryzykować i na razie jestem zadowolona. Szczerze, to nawet może być szamaństwo byle pomogło....
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 06:52   #2559
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę o Monat, poszukałam i widzę na FB na różnych grupach takie niesamowite efekty, że aż szok. Napisz proszę co dokładnie masz do testowania i gdzie to można zamówić?

źle się wyraiłam...nie mam testerów tylko pełne produkty, najsilniejszą serię z mega ilością capixylu. Mam szampon, odżywkę i spray na porost. Nie wiem czy to złudzenie czy nie, ale dziś myłam włosy dopiero drugi raz a wypada ich zdecydowanie mniej...Mam nadzieję, że tak już zostanie.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

MM-1968 Ja zamówiłam właśnie u jednej Pani z FB. Zachęciły mnie te zdjęcia, o których piszesz. Jednak Pani wykazała się mega podejściem. Kazała opisać mi włosy, łysienie, zrobić zdjęcia włosów i indywidualnie dobrała produkty.
Miałam różne wahania, długo się zastanawiałam, czytałam opinie że to piramida itd. Nie wiem czy to prawda, ale postanowiłam zaryzykować i na razie jestem zadowolona. Szczerze, to nawet może być szamaństwo byle pomogło....
Zgadzam się obojętnie co byleby pomogło. Ja tez napisałam do dwóch i opisałam włosy nawet zdjęcia wysłałam. Jedna mi napisała, że zestaw Renew ale nie maja go obecnie dopiero od stycznia, sprawdzi czy ma próbki i na tym kontakt się urwał. Druga na mój opis się nie odezwała? Możesz polecić jakiś namiar? Bo koszt już sprawdzałam na ebay, zawrotny.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2019-11-22 o 06:53
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 17:01   #2560
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Yes umówiona jestem na Grójeckiej. Dziękuję za proporcje, ale dlaczego nie chcesz iść w styczniu? U mnie zamiast zarastać z przodu robi się jedno wielkie zakole i jest coraz gorzej ( jestem przerażona
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 17:50   #2561
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
Yes umówiona jestem na Grójeckiej. Dziękuję za proporcje, ale dlaczego nie chcesz iść w styczniu? U mnie zamiast zarastać z przodu robi się jedno wielkie zakole i jest coraz gorzej ( jestem przerażona
bo u mnie problem najpierw wyhamował i jakby się zastopował na danym etapie. Włosy odrastają ale na razie są za krótkie żebym mogła stwierdzić że kitka jest większa objętościowo czy że włosy poprawiły się jakościowo. Chodzę jeszcze do innej dermatolog w związku z problemem z cerą i ona mi przepisała ostatnio spiro Bo wiedziałam, że zaraz mi zabraknie.


dziś byłam na zabiegu osocza bogatopłytkowego i doktor w klinice stwierdziła, że nie robiła jeszcze mezo kobiecie która ma aż tyle włosów... Szkoda że u mnie ta ilość nie oznacza jakości A kiedyś miałam cienkie - bo cienkie - ale zdrowe, mięsiste te włosy.. Powtórka zabiegu za 6 tyg.

no i tak myślę, że najrozsądniej będzie do doktor na kontrolę jak pójdę po serii zabiegów... wolę wydać 500zł na kolejne osocze niż 300zł na samą wizytę z której się dowiem że pewnie jest jak na ostatniej kontrolnej - a myślę, że jest tak nie inaczej bo nie widzę jakiegoś efektu wow niestety ...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 20:58   #2562
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

]Zgadzam się obojętnie co byleby pomogło. Ja tez napisałam do dwóch i opisałam włosy nawet zdjęcia wysłałam. Jedna mi napisała, że zestaw Renew ale nie maja go obecnie dopiero od stycznia, sprawdzi czy ma próbki i na tym kontakt się urwał. Druga na mój opis się nie odezwała? Możesz polecić jakiś namiar? Bo koszt już sprawdzałam na ebay, zawrotny

MM 1968: Ja mam zestaw najsilniejszy, tj. szampon intense repair, taką samą odżywkę i spray. Podobno ten szampon działa wysuszająco na skórę głowy i włosy dlatego od razu zamówiłam szampon łagodniejszy na objętość Revive. Całość warta około 900zł. Upolowałam black friday i z przesyłką wyszło 430.
Mogę polecić Ci panią, u której kupowałam. Naprawdę interesuje się klientem , nagrywa wiadomości prosi o zdjęcia. Znalazłam ją na fb, nazywa się Dominika Bien.
Póki co jestem bardzo zadowolona. Do tej pory nic nie ograniczyło mi wypadania, tak jak to...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

MM-1968: Przez ebay bym się bała. Dziewczyny pisały, że można się nadziać na podróbki
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 18:08   #2563
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
]Zgadzam się obojętnie co byleby pomogło. Ja tez napisałam do dwóch i opisałam włosy nawet zdjęcia wysłałam. Jedna mi napisała, że zestaw Renew ale nie maja go obecnie dopiero od stycznia, sprawdzi czy ma próbki i na tym kontakt się urwał. Druga na mój opis się nie odezwała? Możesz polecić jakiś namiar? Bo koszt już sprawdzałam na ebay, zawrotny

MM 1968: Ja mam zestaw najsilniejszy, tj. szampon intense repair, taką samą odżywkę i spray. Podobno ten szampon działa wysuszająco na skórę głowy i włosy dlatego od razu zamówiłam szampon łagodniejszy na objętość Revive. Całość warta około 900zł. Upolowałam black friday i z przesyłką wyszło 430.
Mogę polecić Ci panią, u której kupowałam. Naprawdę interesuje się klientem , nagrywa wiadomości prosi o zdjęcia. Znalazłam ją na fb, nazywa się Dominika Bien.
Póki co jestem bardzo zadowolona. Do tej pory nic nie ograniczyło mi wypadania, tak jak to...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

MM-1968: Przez ebay bym się bała. Dziewczyny pisały, że można się nadziać na podróbki
Ok to szukam tej Pani, wyswietliły mi się same młode dziewczyny? A znalazłam na tej grupie włosy bez toksyn i co tak od razu napisać do niej? Jak nawiązałaś kontakt?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2019-11-23 o 18:16
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 19:14   #2564
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

MM-1968: Ja ją znalazłam na grupie Przywróć włosom blask i moc. Tam jest ich kilka, natomiast ona chyba w całej tej hierarchii stoi dosyć wysoko, więc ma lepsze rabaty, no i wie o co chodzi. Nawet dzisiaj z nią pisałam, bo pytała o moje odczucia po Monacie. Wspomniałam, że ktoś z wizaża może się do niej odezwać, więc śmiało pisz, jak chcesz.
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 19:34   #2565
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ok dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 07:18   #2566
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
MM-1968: Ja ją znalazłam na grupie Przywróć włosom blask i moc. Tam jest ich kilka, natomiast ona chyba w całej tej hierarchii stoi dosyć wysoko, więc ma lepsze rabaty, no i wie o co chodzi. Nawet dzisiaj z nią pisałam, bo pytała o moje odczucia po Monacie. Wspomniałam, że ktoś z wizaża może się do niej odezwać, więc śmiało pisz, jak chcesz.
Dogadałam się mniej więcej, mniej bo czekam na info o cenie i wysyłkę musimy dogadać, wiem natomiast już jaka opcję . Zaproponowała mi jeszcze olejowanie, ale nie mogę się zdecydować, kiedyś próbowałam i moje włosy bardzo tego nie lubiły, nie mogłam pozbyć się tego oleju z głowy .

Jestem niesamowicie ciekawa, czy będą jakieś efekty a jak u ciebie?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 15:47   #2567
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Dogadałam się mniej więcej, mniej bo czekam na info o cenie i wysyłkę musimy dogadać, wiem natomiast już jaka opcję . Zaproponowała mi jeszcze olejowanie, ale nie mogę się zdecydować, kiedyś próbowałam i moje włosy bardzo tego nie lubiły, nie mogłam pozbyć się tego oleju z głowy .

Jestem niesamowicie ciekawa, czy będą jakieś efekty a jak u ciebie?
MM1968: Ja na razie jestem zachwycona. Pierwszy raz od dłuuugiego czasu spokojnie myję włosy nie widząc jak spadają razem z wodą. Porobiłam sobie zdjęcia i po jakichś 2 miesiącach zrobię znowu dla porównania. Ja nie brałam olejku bo od dawna używam olejku khadi i jestem z niego zadowolona. Może kiedyś...
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:53   #2568
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
MM1968: Ja na razie jestem zachwycona. Pierwszy raz od dłuuugiego czasu spokojnie myję włosy nie widząc jak spadają razem z wodą. Porobiłam sobie zdjęcia i po jakichś 2 miesiącach zrobię znowu dla porównania. Ja nie brałam olejku bo od dawna używam olejku khadi i jestem z niego zadowolona. Może kiedyś...
Czekam na moją przesyłkę, mój zestaw niestety mimo BF kosztował z wysyłką 540zł , no ale trudno ważne żeby działał

Jak nie pomoże to ostatnia deska ratunku:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/45...k-w-afrolokach
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2019-11-27 o 18:14
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 12:24   #2569
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Maria223: Serio, progesteron ci pomógł? Ja też mam go za mało i
też go biorę. Wydaje mi się, ze włosów leci trochę mniej, odrastają nowe, nawet dość szybko. Możliwe, ze to po tym...
A jak bierzesz ten progesteron? tzn. w jakich dawkach i jak często?
Ja właśnie zaczęłam testować Monat...
Serio, ja biorę Duphaston 20mg, biorę go każdego 16 dnia cyklu. Wiesz, on nie zatrzymał wypadania, ale spowodował odrost, a przede wszystkim przywrócenie normalnego tempa wzrostu włosów. Normalnie miałam 5-6cm na rok, teraz od marca już mam około 9cm Na wypadanie łykam żelazo i kwas foliowy, bez tego lecą. Jak biorę, nie leci nic.

Co to Monat?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 19:57   #2570
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Maria221: Ja biorę też 20 mg od 16 do 25 dnia cyklu.
A jaki preparat żelazowy bierzesz? Ja brałam żelazo na receptę przez 3 miesiące. Teraz nie biorę nic bo mi się skończył. Muszę zbadać sobie poziom ferytyny i jak będzie trzeba to znowu coś brać,ale nie wiem co...
Monat to takie kosmetyki do włosów: szampony, odżywki, wcierki itp. z dużą zawartością capixylu.
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:37   #2571
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Brała Tardyferon, ale miałam po nim brzuszne problemy. Teraz biorę Sorbifer Dulurez + jedna tabletka kwasu foliowego, bo jego też mam za mało.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 13:43   #2572
miszka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

czesc wszystkim walczacym

Dzis dowiedzialam sie ze mam lysienie androgenowe. Jestem zalamana, 2 lata leczenia mnie czekajaxminimum i prawdopodobnie po odstawieniu lekow wszystko wroci. Mam brac spironol 100mg, lumigan wcierac i zelazo. W trichoskopii miniaturyzacja z przodu i na skroniach. Czy ktoras z Was przeszla takie leczenie z pozytywnym skutkiem?
miszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 22:21   #2573
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Miszka co masz na myśli pisząc "przejść"leczenie? Teoretycznie łysienie androgenowe nie jest do wyleczenia.Spironol być może cofnie Ci oznaki łysienia,ale nie wyleczy.Lek działa tylko jak go bierzesz.Ja brałam spironol i anty niecałe dwa lata.W trakcie brania ok,po odstawieniu masakra,najgorsze wypadanie ever.Jakis czas po odstawieniu zrobiłam trichoskopie i bylo widac oznaki lysienia androgenowego.Nie wróciłam do zadnych leków stosowanych ogólnoustrojowo.Stosuje loxon 5,łykam ziołowe suplementy,żelazo,zdrowa dieta itd itp.Włosy nie wypadają mi od ok 2,5miesiąca,i odrastają nowe.I bądź tu mądry,przeciez endo mi juz docelowo fina i fluta dał,ze niby spiro za slaby.Czas pokaże co będzie dalej,w grudniu znowu zrobię trichoskopie,jestem ciekawa co pokaże,bo to o wiele za wczesnie by sie cieszyc.
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 08:01   #2574
miszka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

A czy to nie jest tak, ze jak się odstawi loxon to efekt będzie taki sam jak po odstawieniu spironolu? Ja niestety loxonu i alpicortu nie moge uzywac bo doslownie pali mi skore glowy. Jakie zelazo polecacie dla problemowego zoladka? Mam brac feroplex ale moze jest jakis tanszy zamiennik dobrze tolerowany? Lumigan warto wcierac, ma szanse zadzialac sam, bez spiro wewnetrznie? Łysieje od 9 lat a wczorajsza diagnoza zwalila mnie z nóg. Bardzo sie boje ze wylysieje ale tak samo boje sie brania spironolu.

Jak udalo sie Wam zahamowac lysienie? Ja mam tez hashi wiec stosuje diete przeciwzapalna, duzo tez cwicze i stad moja obawa o spiro.
miszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 09:42   #2575
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zgadza się ,odstawienie loxonu kończy się powrotem do punktu wyjscia,dlatego nie mam zamiaru go odsatwiac,tylko z czasem zmniejszać częstotliwośc uzywania.Z jednej strony bym Ci polecila spironol bo na mnie dzialal,a z drugiej czy jestes gotowa go brac cale zycie?Chyba ze nie kazdemu po odstawieniu lekow to co odroslo wypada,ja dodatkowo jeszcze dostalam lysienie telogenowego jak odstawilam spiro i anty.Także w sumie nic nie ugrałam w efekcie końcowym.
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 14:02   #2576
miszka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zoya a czy dlugo bralas spiro? Czy efekty przyszly szybko? Przepraszam ze zapytam ale czy masz dzieci? Ja mam juz 32 lata i nieulozone zycie, nie wiem czy bede chciala miec dzieci bo do tej pory nie poznalam nikogo z kim chcialabym je miec. Mi dermatolog powiedziala ze w moim przypadku daje 30% szans ze organizm poradzi sobie pozniej bez lekow. Jak dla mnie to bardzo malo. Mi nigdy nic nie pomoglo, zadne wcierki i suplementy.
miszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 14:23   #2577
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Miszka jakos ponad 1,5roku bralam spironol,mam słabą pamięć,jak sobie nie zapisze to później ciezko mi dokladnie sobie przypomnieć,ale jakos niecale dwa lata wlasnie.Ok 3miesiecy potrzeba zeby lek rozwinal swoje dzialanie.Nie mam dzieci,ale to ma jakies znaczenie w kontekscie stosowania tego leku?W ciaze nie wolno zachodzic tylko w trakcie brania spiro o ile sie nie myle.
Nie chcę Cie zniechęcać do spiro,no ale tak wygladala moja historia,i wypadanie wlosow i trądzikowe sprawy wrocily po odstawieniu leków,oczywiscie jak ktos chce to bierze leki z mysla,ze juz na zawsze i ma spokój,ja akurat nie chcialam tego robic,bo się boję skutkow ubocznych.
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 21:27   #2578
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

MM-1968: I jak tam doszedł już Twój zestaw? Napisz jak pierwsze wrażenia, jestem bardzo ciekawa...
U mnie na razie euforia trwa. Mam nadzieję, że tak już zostanie....
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 06:47   #2579
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
MM-1968: I jak tam doszedł już Twój zestaw? Napisz jak pierwsze wrażenia, jestem bardzo ciekawa...
U mnie na razie euforia trwa. Mam nadzieję, że tak już zostanie....
Dotarł, jeszcze nie użyłam. W sobotę farbowałam włosy więc pewnie we wtorek lub w środę. Jedno jest pewne o ile ten łagodny szampon pięknie pachnie, to ten drugi i odżywka dla mnie dramat
Trochę też się wystraszyłam bo poczytałam opinie, że u niektórych osób spowodował wypadanie (w USA kobiety nawet pozwały firmę) a tego bym nie chciała. Obecnie po osoczu całkiem nieźle to wygląda-widać dopiero jak ufarbuję i nie chciałabym wrócić do punktu wyjścia, zwłaszcza, że na osocze tyle kasy dałam, że o bólu nie wspomnę
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 20:59   #2580
Olah1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej. Dziewczyny moja dzisiejsza wizyta to jak wyrok, usłyszałam ze mam łysienie androgenowe, dopadł mnie tez tradzik. Mam 30 lat a nasilony problem od 1,5 roku

Jak to jest z odrastaniem? Skoro to androgenowe to pewne włosy już nigdy nie odrosną ?

Moje wszystkie badania są dobre. Czy znacie historie ze ta przypadłość minęła? Tak jak nagle się i pojawiła

Czy jestem skazana od teraz na to już do końca... to wszystko jest dla mnie jak zły sen
Olah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.