Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 11:30   #1
Agnieszka0603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 66

Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?


Chciałabym , aby na moim weselu było coś innego niż u wszystkich. W te wakacje w mojej rodzinie bedą aż 3 i chciałabym, aby nasze wyrożniało się. wpadłam na ponysł, żeby goście w trakcie imprezy mogli wpisywac swe życzenia do ksiegi- jaka to by była miła pamiatka! chciałabym też zeskanowac wszystkie zdjęcia ze slubu na płyte i wreczyc ją kazdemu z gości. Macie jeszcze jakiś pomysł? A moze macie jakiś pomysl na coś zamiast bukietów, ale zeby to nie były miśki.
Agnieszka0603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:53   #2
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

o tej księdzę właśnie gdzieś już na wizażu czytałam - też planuję taką mieć - myślę nawet o zrobieniu jej samodzielnie ,ale zoboczymy jak to wyjdzie

zamiast kwiatków porposimy gości - myślę, że na zaproszenu coś będzie napisane - żeby w podobnej cenie kupili jakąś książkę, albo album czy coś -to przynajmniej będzie super pamiątką (też to wyczyałam na wizażu)

odnośnie zdjęć to niezły pomysł - mój brat wrzucił na jedną płytkę zdjęcia od wszystkich kto miał na weselu aparat cyfrowy, parę takich płyt rozdał gościowm ,ale nie wszystkim z tego co wiem

również na brata weselu około godz. 23 był dzik z rożna, są firmy, które zajmują się takimi specjałami - przyjeżdza wtedy kucharz z dziekiem na takim stole na kółkach, dzik miała race na grzmiecie i palące kostki cukru, przy wjeździe zgaszolne było światło na sali - goście byli pod wrażeniem

jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to Ci napiszę
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 12:14   #3
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

my też książki zamiast kwiatów ( pisalam o tym w innych wątkach ) my zastanawiamy sie nad pokazem sztucznych ogni - może ten pomysl Ci podpasuje?
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:30   #4
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

z ksiegom gości swietny pomysł...też chciałam ale niestety nie zdażyłam za dużo było na głowie przed weselem....
Ja też chcialam żeby wszyscy sobie miło wspomniali nasze wesle i tak np
- każdy miał imienne zaproszenia (sama robiłam) nawet dzieci - one dopiero miały radoche jak dostały oficjalnie zaproszenie nie takie tam Mama Tata z dziećmi tylko zostali uznań jako równoprawny gość
- zawieszki na wódke i wina też robilam sama z naszymi imionami itd
- na opadkowania na ciasto zrobiłam karteczki które przyklejalam taśmą dwustronną z podziękowaniami i podpisane Moje imię i Męża
- co do zdjęc to ja jestem już prawie rok po weselu i nadal zbieram klisze i płyty ze zdjeciami od gości i zbieram cała kolekcję .... (mam juz coś ok 460 szt) i zbieram nadal więc narazie dawaliśmy tylko najbliższym gością te robione u fotografa a też ich było dużo bo bodajze 22 pozy po 3 szt każda +album dla nas.

Co do czegoś innego zamiast kwiatów to ja się nie odważyłam, (różni ludzie i różne podejście co niektórzy mogliby to w naszych rodzinach odebrać nagannie), wiec sobie darowałam.
A co do samej wyjatkowosci wesela zależy to od samych gości, dobre towarzystwo, dobry zespół i zabawa jest rewelacyjna!

a propos my z mężem postanowalismy w wesele zabawiać wszystkich tzn, postawiliśmy sobie za punkt honoru ze ja obtańczę wszyskich wujków (w końcu Młodej się nie odmawia) a mój TŻ wszystkie ciocie. Nie chciałam żeby było tak jak na innych weselach gość był ważny tylko na zaproszeniu, a potem na weselu nawet nie zamienil słowa z gośćmi czy się dobrze bawili itd, nie chcialam ryzykować podchodzić do każdego z gości i pić kielonka, bo pewnie bym padła, więc taniec był lepszym pomysłem i się sprawdził
Po weselu wszyscy goście bardzo nas chwalili za to podejscie, każdy czuł się ważny, z każdym rozmawialiśmy, tańcząc robiliśmy niespodziewane odbijane więc szybciej zintegrowalismy gości. polecam ten sposób. Moja chrzesna jeszcze tydzień temu bedąc u nas wspominała jak świetnie zabawialiśmy towarzystwo a to juz prawie rok po weseli
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:12   #5
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

U mnie będzie książka - jest w niej nie tylko miejsce na podpisy gości, ale i nasze fotki z dzieciństwa, historia znajomości, plan przyjęcia. Myślę że goście będą mieć chwilę zaj ęcia na jej przeglądnięcie. Po ślubie uzupełnie ją o ślubne fotki, zdjęcia gości itp.
Poza tym każdy z gości otrzyma od nas mały "trwały" upominek, a nie ciasto.
Każdemu z gości po ślubie chcę też wysłać fotkę ślubną z nami, a niektórym zgram płytki ze zdjęciami.
Co to tańca - nie jesteśmy mistrzami parkietu, ale po pierwszym tańcu cchemu wciągnąc gości do zabawy. Będą rózne kawałki, ale też i salsa z dedykacją dla świadkowej (razem chodziłyśmy na kurs salsy, więc może uda się nauczyć gości podstawowego kroku - może być fajna zabawa). Oczywiście będziemy się starali porozmawiać ze wszystkimi i zatańczyć choćby z połową)
Strasznie się przejmuje tym przyjęciem - zwłaszcza że muzykę zgrywam sama. Wszyscy mnie uspokajają że to ja mam się dobrze bawić i nie przejmować gośćmi. Zalżey mi jednak żeby się dobrze bawili.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:15   #6
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

http://www.rekultywacja.pl/oferta_do...dodatkowa.html

takie są dodatkowe oferty na urozmaicenie wesela proponowane, przez zespół, który uświetni nasze wesele
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 15:45   #7
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka0603
Chciałabym , aby na moim weselu było coś innego niż u wszystkich. W te wakacje w mojej rodzinie bedą aż 3 i chciałabym, aby nasze wyrożniało się. wpadłam na ponysł, żeby goście w trakcie imprezy mogli wpisywac swe życzenia do ksiegi- jaka to by była miła pamiatka! chciałabym też zeskanowac wszystkie zdjęcia ze slubu na płyte i wreczyc ją kazdemu z gości. Macie jeszcze jakiś pomysł? A moze macie jakiś pomysl na coś zamiast bukietów, ale zeby to nie były miśki.
Agnieszka ale czy to wpisywanie się nie zajmie zbyt wiele czasu?
Bo ja planuję takową księgę zorganizować na w prezencie jako od świadkowej dla Młodych - dodatkowy prezent niepsodzianka. Ale nie wiem czy straczy mi czasu latać w czasie przyjęcia by goście się wpisywali??

Czy ktoś próbował już ? i czy to mu się udalo zorganizować w trakcie przyjęcia?
Help
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 13:23   #8
cooky
Raczkowanie
 
Avatar cooky
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 67
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

U nas tez bedzie ksiega
do tego aby urozmaicic beda rozne konkursy, w ktorych bedzie mozna wygrac wiele ciekawych rzeczy zwiazanych z nami, np. kubki, zdjecia w ramkach (jakies smieszne) itp. konkursy beda sie odbywaly przez cale wesele nie tylko na oczepinach... dla gosci mamy migdaly jako podziekowanie za przybycie, bc moze w czasie kiedy bedziemy na sesji zorganizujemy wycieczke po miejscowosci (zabytkowej) w ktorej jest slub - kolega jest przewodnikiem
cooky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:26   #9
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

U nas księga sie sprawdziła. Zleciłam swiadkowej pilnowanie jej i wpisywania się, ale jakoś tak samo się kręciło. Swiadkowa dała dobry przykład podała księge dalej i szło. Niestety okazało się że sporo "starszych" osób nie miało okularów i niemogli się wpisać więc będziemy za nimi gonic jeszcze
W księdze jak pisałam było conieco o nas więc wszyscy czytali, podziwiali fotki i bardzo się pomysł podobał.
Trzeba tylko było od czasu do czasu naganiac do wpisów, bo oglądali chętnie ale wykrecali się tez brakiwem weny
Pomysł w każdym razie super
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:22   #10
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Nie wiem czy ten watek juz jest... ja w wyszukiwarce nie znalazlam...

Jakie inne atrakcje nadaja sie na wesele:
- sztuczne ognie
- pieczenie prosiaka
- prezentacja power point

...
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:28   #11
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Atrakcje weselne

Śpiewy i tańce cygańskie.
Porwanie panny młodej.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 22:34   #12
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Atrakcje weselne

Prezentacja PP? Niesłyszałam, ale niby jak... na sali weselnej?

-płonące lody
-wielka kula przyczepiona do sufitu, która po podłączeniu do prądu pęka i wypuszcza małe baloniki, lub inne takie mieniące sie ozdoby.
-wszelkiego rodzaju zabawy na oczepinach
-występ znanej gwiazdy z branży muzycznej
-konkurs karaoke
-tort z sztucznymi ogniami
-prezenciki dla gosci-male paczuszki np. czekoladek, samodzielnie zapakowane na znak podziekowanaia za przybycie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:38   #13
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Porwanie panny młodej.
To szczegolnie popularne u mnie w Austrii... ale wolalabym tego uniknac

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Prezentacja PP? Niesłyszałam, ale niby jak... na sali weselnej?
Tak, na sali... juz ktos nawet o niej pisal- montaz zdjec pary mlodej z dziecinstwa, prezentacja o tym jak sie poznali...


musze pomyslec z ta kula
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-20 o 22:49 Powód: post pod postem
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:52   #14
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Atrakcje weselne

Cytat:
Napisane przez Equita Pokaż wiadomość

Tak, na sali... juz ktos nawet o niej pisal- montaz zdjec pary mlodej z dziecinstwa, prezentacja o tym jak sie poznali...


musze pomyslec z ta kula
My własnie na początek naszego filmu ze ślubu chcemy pokazać jak to nasz związek ewoluował, a trochę tych fotek się uzbiera przez 8 lat bycia ze sobą.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 03:57   #15
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Atrakcje weselne

Kiedyś, kiedy królował jeszcze Majkel Dżekson , na jednym z wesel które zaliczyłam jako małolata, brat Młodego przebrał się w trakcie wesela za Michaela (czarny kapelusz, jakieś złote wdzianko), i odtańczył na środku sali jeden z hitów króla w jego stylu.

Zrobił wtedy furrorę... goście byli zadowoleni, śmiali się, a i Młodzi byli wniebowzięci. I trzeba mu przyznać, miał chłopak odwagę .
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:50   #16
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Atrakcje weselne

A co powiecie na wspolne spiewanie- Karaoke... mamy w domu Singstar, mozna by sprobowac
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:54   #17
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Atrakcje weselne

Ja widzialam takie karaoke na poprawinach i szczerze mowiac bylo bardzo nudne. W sumie nikt pozniej nei byl zainteresowany.
W naszej restauracji oferuja szereg atrakcji dla gosci typu:
pokaz figur lodowych
fontanna z czekolada
przygotowanie przy gosciach wloskich dan przez kucharza
przygotowywanie lodow przez cukiernika (w formie sztuki)
przygotowywanie roznych drinkow przez barmana
My wybralismy podanie przez kucharza plonacego indyka z kolorowym ryzem. Widzialam to i naprawde zrobilo to ogromne wrazenie na gosciach.

Jesli sa dzieci to fontanna z czekolady robi prawdziwa furore.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 00:04   #18
zytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 211
Dot.: Atrakcje weselne

Cytat:
Napisane przez Equita Pokaż wiadomość
A co powiecie na wspolne spiewanie- Karaoke... mamy w domu Singstar, mozna by sprobowac
Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Ja widzialam takie karaoke na poprawinach i szczerze mowiac bylo bardzo nudne. W sumie nikt pozniej nei byl zainteresowany.
Ja mysle, ze to wszystko zalezy od rodziny. My mielismy karaoke na weselu u kuzyna i u mojego brata. Moja rodzina jest rozspiewana, roztanczona i ze tak powiem luzna, dlatego tez ciezko bylo nas oderwac od karaoke Wszyscy chetniewychodzili na srodek spiewac (bylo i wywolywanie danych osob na srodek przez wodzireja i "na ochotnika" ) i nikt nie przejmowal sie tym ze nie potrafi spiewac, ze sie osmieszy, ze mu nie wyjdzie. Na weselu drobne wyglupy sa mysle
mile widziane, idziemy sie tam dobrze bawic i szalec, a nie trzymac raczki na kolankach i plecy prosto. To nie bal krolewski, mimo ze kazda z nas jako Panna Mloda czuje sie w tym dniu jak ksiezniczka Mysle wiec, ze w przypadku mojej rodziny wieksza furore robi takie karaoke, niz zrobilby jakis pokaz barmanski czy kucharski. Wg mnie to totalna nuda
zytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:36   #19
Amalthea
Raczkowanie
 
Avatar Amalthea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lilac Wood
Wiadomości: 123
Dot.: Atrakcje weselne

Cytat:
Mysle wiec, ze w przypadku mojej rodziny wieksza furore robi takie karaoke, niz zrobilby jakis pokaz barmanski czy kucharski. Wg mnie to totalna nuda
Popieram... też myślę, że wesele jest po to żeby się bawić, a nie siedzieć i oglądać jakieś pokazy no chyba, że to młodzi by wykonali taki pokaz
Amalthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 10:57   #20
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Atrakcje weselne

Cytat:
Napisane przez zytasia Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze to wszystko zalezy od rodziny. My mielismy karaoke na weselu u kuzyna i u mojego brata. Moja rodzina jest rozspiewana, roztanczona i ze tak powiem luzna, dlatego tez ciezko bylo nas oderwac od karaoke Wszyscy chetniewychodzili na srodek spiewac (bylo i wywolywanie danych osob na srodek przez wodzireja i "na ochotnika" ) i nikt nie przejmowal sie tym ze nie potrafi spiewac, ze sie osmieszy, ze mu nie wyjdzie. Na weselu drobne wyglupy sa mysle
mile widziane, idziemy sie tam dobrze bawic i szalec, a nie trzymac raczki na kolankach i plecy prosto. To nie bal krolewski, mimo ze kazda z nas jako Panna Mloda czuje sie w tym dniu jak ksiezniczka Mysle wiec, ze w przypadku mojej rodziny wieksza furore robi takie karaoke, niz zrobilby jakis pokaz barmanski czy kucharski. Wg mnie to totalna nuda
Na pewno to zalezy od rodziny..u mnie to by nie przeszlo.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:14   #21
kasandra0809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Witam kochane ja postanowilam wynajac KARYKATURZYSTE koszt u mnie na slasku 600zl w warszawie 1000 zl, bez limitu karykatur, cena za caly dzien, bedzie super kazdy gosc dostanie karykature slubna pomysl super moze same skozystacie, wysylam link, gdzie mozecie zobaczyc takie karykatury



Shot at 2007-06-29






Shot at 2007-06-29


Mam nadzieje ze sie podobaja
kasandra0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 17:42   #22
africa
Raczkowanie
 
Avatar africa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 98
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Mi sie podoba ten pomysł z ksiega. Tylko przed slubem nie wiem czy bede miala czas na jej zrobienie.
africa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:29   #23
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Ja jestem co prawda juz 5 lat po slubie,ale kazdego roku trafia mi sie jakies wesele w rodzinie.Oto ciekawe pomysly,ktore podpatrzylam:
-wiejski stol-oprocz stolow weselnych na uboczu stoi przasny stol wiejski ze swojskimi kielabsami,miesiwem,kasza nka,kapusta z grochem,smalcem,ogorkami kiszonymi,bimbrem,piwem itp.kazdy podchodzi,bierze sobie co chce przez caly czas trwania wesela-super sprawa;
-podczas przerw zespolu muzycznego,leci ciszej plyta z ulubiona muzyka-tak aby nie bylo jedynie gwaru rozmow,krzykow dzieciakow gdy grajkowe odpoczywaja;niekiedy jest tak,ze goscie podczas tych przerw rowniez tancza-nie kazdy ma ochote ciagle siedziec przy stole;
-mlodzi choc chwile poswiecaja kazdemu z gosci podchodzac i rozmawiac,czy dobrze sie gosc bawi,jak smakuje jedzenie,zapraszanie do zabawy,zachecanie do wystepow gdy wiadomo,ze np.wujek ma swietny glos i ekstra spiewa.Niby takie nic a jak juz tu napisano ludzie beda sie czuc docenieni i szczegolnie beda wspominac uroczystosc;
-pokazy sztucznych ogni-fajna rzecz,lecz kosztowna zwazywszy,ze wszystko idzie z dymem;
-wystepy inluzjonisty,zeslolu tanecznego(np.tance ludowe lub towarzyskie)
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 21:29   #24
didiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

U nas furorę robi wiejski stół. Grzybki kiełbaska, kaszanka, boczek, smalec ogórki kiszone i jakaś wódka: ) Grajkowie z zespołu tez często w moich stronach przychodzą z jakimś jednym instrumentem pod stoły i grają np. hej sokoły i wtedy szok cała sala wydziera sie na maxa fale jakieś bujanie . moim zdaniem to tez atrakcja: ) A ja bym chciała żeby małolaty z mojej rodziny puszczały bańki mydlane podczas pierwszego tańca. tylko nie wiem czy to dobry pomysł , no myślę ze około 4 dzieciaków nie więcej bo nas zachlapią, widziałam to na jakimś filmie , wyglądało bajecznie... co myślicie?
didiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 09:51   #25
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Co do czegoś innego zamiast kwiatów to ja się nie odważyłam, (różni ludzie i różne podejście co niektórzy mogliby to w naszych rodzinach odebrać nagannie), wiec sobie darowałam.
A co do samej wyjatkowosci wesela zależy to od samych gości, dobre towarzystwo, dobry zespół i zabawa jest rewelacyjna!
Popieram.

Cytat:
Napisane przez gotika1 Pokaż wiadomość
Agnieszka ale czy to wpisywanie się nie zajmie zbyt wiele czasu?
Bo ja planuję takową księgę zorganizować na w prezencie jako od świadkowej dla Młodych - dodatkowy prezent niepsodzianka. Ale nie wiem czy straczy mi czasu latać w czasie przyjęcia by goście się wpisywali??

Czy ktoś próbował już ? i czy to mu się udalo zorganizować w trakcie przyjęcia?
Help
My mieliśmy stolik przy wejściu na salę gdzie leżała księga i długopis. Wszyscy wiedzieli że mają się wpisać bo orkiestra zapowiedziała że dopóki księga nie będzie zapełniona nikt nie wyjdzie z wesela


Cytat:
Napisane przez africa Pokaż wiadomość
Mi sie podoba ten pomysł z ksiega. Tylko przed slubem nie wiem czy bede miala czas na jej zrobienie.
Nie musisz jej robić sama. Wystarczy że pójdziesz np. do Empiku i kupisz gotową ozdobną księgę gości.


Cytat:
Napisane przez didiula Pokaż wiadomość
A ja bym chciała żeby małolaty z mojej rodziny puszczały bańki mydlane podczas pierwszego tańca. tylko nie wiem czy to dobry pomysł , no myślę ze około 4 dzieciaków nie więcej bo nas zachlapią, widziałam to na jakimś filmie , wyglądało bajecznie... co myślicie?
Efekt może być fajny tylko szoda żeby te spadające bańki poplamiły stroje Wasze i Waszych gości.

Na nas w trakcie pierwszego tańca spadły płatki (umieszczone są w tubach które ktoś musi wycelować i odpalić) była to niespodzianka od rodziców więc zdjęcia z naszymi zaskoczonymi i uśmiechniętymi buźkami wyszły super.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:48   #26
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Dziewczyny mają racje księge gości mozna kupic w empiku lub na allegro jest ich tam do wyboru do koloru i nie sa bardzo drogie. U mnie na weselu bedzie osobne miejsce obok wejscia na sale. W holu bedzie stał pieknie nakryty stól z przystrojonym krzesłem a obok swiece. Takie wodne swiece... zeby bylo troszke nastrojowo i oczywiscie orkiestra zapowie, ze prosimy o zyczenia. To jest pamiętka do końca zycia która pozniej mozesz pokazac wnukom...
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 17:44   #27
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Popieram.


My mieliśmy stolik przy wejściu na salę gdzie leżała księga i długopis. Wszyscy wiedzieli że mają się wpisać bo orkiestra zapowiedziała że dopóki księga nie będzie zapełniona nikt nie wyjdzie z wesela



Nie musisz jej robić sama. Wystarczy że pójdziesz np. do Empiku i kupisz gotową ozdobną księgę gości.
Empik jest za drogi. Poszukajcie na Allegro. My kupiliśmy ogromny album na zdjęcia z tradycyjnymi kartkami do przyklejania zdjęć. Album jest obłożony bordowym aksamitem ze srebrnym wzorkiem (taką mamy kolorystykę ślubu/wesela), a kartki są ecru. Będzie więc miejsce na wpisy gości, kartki z życzeniami i zdjęcia ze ślubu i wesela. Planujemy też jedno wspólne zdjęcie, które potem będziemy wysyłać z podziękowaniem za przybycie.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:28   #28
julcia@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Precious_81 [/quote] Na nas w trakcie pierwszego tańca spadły płatki (umieszczone są w tubach które ktoś musi wycelować i odpalić) była to niespodzianka od rodziców więc zdjęcia z naszymi zaskoczonymi i uśmiechniętymi buźkami wyszły super. [/quote]

prosze, prosze o tym dokladniej opowiedziec
julcia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:40   #29
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Wydaje mi się, że o jakości wesela, czyli o tym czy będzie ono niezapomniane w tym pozytywnym kontekście świadczy atmosfera i to o nią należy zadbać w sposób szczególny. Bo iluzjoniści, czy cały zespół tańca ludowego niewiele pomogą jeśli Młoda Para nie będzie zainteresowana gośćmi. Ważne jest to, żeby z każdym porozmawiać, zatańczyć bo wtedy goście poczują się docenieni.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 15:44   #30
victoriaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Uwazam ze pomysl z ksiega jest bardzo fajny poniewaz bylam na weselu gdzie moj chlopak byl swiadkiem i to jemu pan mlody zlecil aby goscie wpisywali sie do ksiegi.Co prawda bylo z tym troche bieganiny bo chcial sie dobrze wywiazac z zadania, ale przynajmniej bylo smiesznie!Jednak lepszym pomyslem jest polozenie ksiegi na stoliku przy wejsciu!
victoriaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 08:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.