Dj na weselu - jak było ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 21:09   #1
Czerwona_Nitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13

Dj na weselu - jak było ??


Witam Was kochane Wizażanki !!
Planuję swoje wesele i zastanawiam się czy wybrać Dj-wodzireja czy zespół. Bardzo bym prosiła Was, żebyście wyraziły swoje opinie.
A może znajdzie się ktoś z okolic Stalowej Woli i powie coś na temat Dj Słońce - Radosław Bakota ?
Czerwona_Nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:29   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Powiem szczerze, że w swoim życiu już na wielu weselach byłam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek dj był lepszy od orkiestry. Może i jestem tradycjonalistką pod tym wzgędem, ale sama oprawa wesela o wiele lepiej wygląda jeśli jest orkiestra. Niedaleko szukać- w czerwcu byłam na weselu i był taki dj, że szkoda gadać- ludzie nie chcieli się bawić. Ponadto myślę, że ludzie starsi nie są przekonani często do dj'a.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:35   #3
Gacekkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

na 100% zespół bo zagrają, w przerwach puszczą to co dj by puścił a i zazwyczaj jest tam jeden taki wodzirej .
__________________
Chcesz wygrać? Zapraszam:


Gacekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:53   #4
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja na swoim weselu miałam dj'a i byliśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również. Mówili nam po weselu, że dawno się tak nie bawili.
Tylko nasz dj nie puszczał nic z płyt, jedynie w czasie przerw, a cały czas śpiewał i grał na keyboardzie czy czymś podobnym+miał do każdej piosenki podkład.

byliśmy na weselach, gdzie były orkiestry i muzycznie było bardzo zbliżone, a cenowo nieporównywalnie
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 23:20   #5
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że w swoim życiu już na wielu weselach byłam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek dj był lepszy od orkiestry.
To może poprostu miałaś szczęście lub taki rodzaj oprawy muzycznej Tobie bardziej pasuje.
Dobry prezenter-wodzirej może poprowadzić wesele 10000razy lepiej niż zespół ale może zrobić też to i gorzej. Tylko że jak natrafisz na słaby zespół to po weselu. słabego prezentera można ustawić.. Nie życzę oczywiście takich sytuacji ale też sie pewnie zdarzają. W zespole też tylko jedna osoba prowadzi wesele więc nie zrobi nic więcej niż wodzirej. Prezenter to oryginalne wykonanie wszystkich piosenek, to stały nadzór nad zabawą tzn możliwość szybkiej zmiany repertuaru na inny. Kiedyś dj (nie lubię tego słowa)to byla osoba stojaca w kącie na stoliczku i wtedy wizerunkowo wygrywał zespół. teraz prezenter posiada bardzo dużo sprzętu plus oświetlenie co powoduje ze nie znika w rogu sali, i nie ma się wrażenia ze to gra radio.
Ogólnie musisz samemu wybrać i pewnie koszty tu tez bedą różne tylko porównując pamietaj żeby np nie porównywac kosztów dobrego prezentera ze słabym zespołem bo wydzie podobnie a jakość będzie nieporównywalna.

pozdrawiam i życzę owocnych łowów
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 07:45   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że w swoim życiu już na wielu weselach byłam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek dj był lepszy od orkiestry. Może i jestem tradycjonalistką pod tym wzgędem, ale sama oprawa wesela o wiele lepiej wygląda jeśli jest orkiestra. Niedaleko szukać- w czerwcu byłam na weselu i był taki dj, że szkoda gadać- ludzie nie chcieli się bawić. Ponadto myślę, że ludzie starsi nie są przekonani często do dj'a.
Bo ludzie często biorą DJa, żeby zaoszczędzić pieniądze. Dobry DJ też kosztuje i profesjonalista nie zagra za 300 zł. Jeśli ktoś bierze "chłopaczka, który będzie puszczał muzykę" to czego oczekiwać? My mieliśmy DJa. Był wszystkim - wodzirejem, muzykiem, poznał niektórych gości personalnie z imienia i nazwiska i zwracał się do nich ze swojej "scenki". Miał cały sprzęt z dymami , światłami i innymi pierdołami. Było cudownie. Po naszym weselu 4 pary od nas równiez go wzięły. PArkiet nie był na tych weselach nawet na 1o minut pusty, bo w momencie zachęcał ludzi do zabawy. Ja z kolei żałowałam prawie wszystkich wesel z zespołem, bo była zwyczajna kicha. Na wszystkie, na których byłam jeden zespół był dobry, ale brał ogromne pieniądze, bo rzędu 6 tys za noc (dla mnei to zbyt dużo).

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

W skrócie ode mnie autorko - nie ma co oceniać czy zespół czy DJ. Zastanów się na czym Ci zależy i znajdź coś DOBREGO! Jeżeli nie chcesz wydawać dużej kwoty za zespół (te które potrafią dobrze grać naprawdę wysoko się cenią - w sumie nie ma czemu się dziwić), to zainwestuj w dobrego DJa. Nie pożałujesz na pewno.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:42   #7
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Witam!
Droga autorko, najpierw musisz sobie postawić pytanie czego Ty chcesz? Jak chcesz, żeby wyglądało Twoje wesele
Ja przyznam szczerze, od poczatku zawsze chciałam aby nam moim weselu był dj. Głównym powodem było to, że obawiałam sie (będąc częstym gościem jak również pracownikiem, na weselach), że mi się spiją, że będą fałszować itp. Dj był pod tym względem dla mnie bezpieczniejszym rozwiązaniem Oczywiście cała rodzina wraz z TŻ uparli się na orkiestrę. Tych kilka lat temu, gdy my szukaliśmy orkiestry/dj ceny były na prawdę przeróżne. Nawet od 600zł za dj/ 1500zł za orkiestrę do 3500zł-dj/ 6000zł orkiestra. Mówię tu o cenach za 1 noc. Rozbieżność cenowa spooora
Jak mówiłam uparłam się na dj i pojechaliśmy z TŻ poznac jego ofertę. To było najlepsze co mogliśmy zrobić! Po jakiejś 1,5h spotkania wiedzieliśmy że to on poprowadzi zabawę na naszym weselu! Nam nie zależało na tym, żeby aby dj/orkiestra puszczał/ grał piosenki. Chodziło nam o zabawianie gości! Nasz skład dj'ski to był dj i wodzirej. W życiu nie zamienilibyśmy ich na żadną orkiestrę! Ludzie nie schodzili z parkietu, który cały czas był pełen po brzegi! Nie wiem czy u Was jest zwyczaj śpiewania za stołami (biesiadowania). U nas dj grał i chodził śpiewać za stołami wraz z wujkami zebranymi z wesela REWELACJA! Po weselu goście mówili, że nie spodziewali się, że z dj będzie taka świetna zabawa i że to najlepsze wesele na jakim byli Chłopaki byli na prawdę rewelacyjni i nie zamienilibyśmy ich na żaden zespół! Nawet nasi rodzice oraz starsi ludzie byli mega zadowoleni Bo to nie było tak, że 'puszczał' muzykę tylko dla młodych. Zdaliśmy się na ich doświadczenie i nie żałujemy
Nie wiem jaki inni dj'e/ wodzireje ale naszych z czystym sumieniem mogę polecić
Gdybyś miała jeszcze jakies pytania- Pytaj

A! Nasz dj był z lubelskiego ale po całej Polsce jeżdżą wiec w razie jakbyś chciała namiary to nie ma problemu

Z tym, że dj nie będzie lepszy od orkiestry też sie nie zgodze Ci którzy tak twierdzą po prostu nie trafili na odpowiednich ludzi
Jak masz wziąć tanią/średnią orkiestrę to lepiej zapłać dobremu dj'owi! Takie jest moje zdanie! Co innego jak nie ogranicza Cię żadna pula pieniędzy.. Wtedy to jest po prostu Twój wybór! Ale ja i tak bym wybrała dj
__________________

Edytowane przez Niunia2011
Czas edycji: 2014-07-15 o 08:48
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 08:59   #8
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dla mnie lepiej przemawia DJ bo zagra co chcesz w oryginalnych wersjach
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:59   #9
phelsuma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dobry DJ będzie lepszym wyborem od kiepskiego zespołu. Za DJem przemawia dodatkowo fakt, że ma on szerszy repertuar i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Owszem, częściej spotyka się orkiestrę i dla wielu osób Dj może być na początku zaskoczeniem, ale nawet to "starsze" pokolenie zazwyczaj dobrze się bawi.
phelsuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:18   #10
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez phelsuma Pokaż wiadomość
Dobry DJ będzie lepszym wyborem od kiepskiego zespołu. Za DJem przemawia dodatkowo fakt, że ma on szerszy repertuar i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Owszem, częściej spotyka się orkiestrę i dla wielu osób Dj może być na początku zaskoczeniem, ale nawet to "starsze" pokolenie zazwyczaj dobrze się bawi.
zgadzam się. Do tego cena jest znacznie niższa niż przy zespole
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:57   #11
Czerwona_Nitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dziękuję za tyle wypowiedzi !
Ja również skłaniam się bardziej ku Dj-owi ale mam wątpliwości, ponieważ na naszym weselu nie będzie za wiele młodzieży, więcej będzie osób w wieku rodziców i martwi mnie to, że DJ na nich nie "zadziała".
Czerwona_Nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 11:26   #12
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Nitka Pokaż wiadomość
Dziękuję za tyle wypowiedzi !
Ja również skłaniam się bardziej ku Dj-owi ale mam wątpliwości, ponieważ na naszym weselu nie będzie za wiele młodzieży, więcej będzie osób w wieku rodziców i martwi mnie to, że DJ na nich nie "zadziała".
Jak weźmiecie kogoś sprawdzone i nie za przysłowiowe "parę groszy" to myślę, że nie będzie najmniejszego problemu
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:26   #13
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Zadziała, zadziała. DJ nie gra tylko nowych kawałków U nas leciały i walczyki i nawet (o zgrozo dla mnie :P ale było życzenie gościa) chusteczki haftowane a zaraz po tym YMCA i jeszcze Dżem, i rock&roll i twist i wszystko wszystko. Także nic się nie bój Jak dobry DJ to każdy znadzie coś dla siebie , a i on tak poprowadzi imprezę, żeby każdy się dobrze bawił.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:02   #14
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja również miałam na weselu dj'a i wodzireja (a w zasadzie dwóch dj'ów, którzy się uzupełniali w trakcie zabawy). I również, podobnie jak przedmówczynie, twierdzę, że zawsze dj wyjdzie taniej niż zespół na podobnym poziomie.
Najbardziej mi zależało na szerokim repertuarze i możliwości zagrania każdego zamówionego kawałka (czego niestety zespoły nie zapewniają raczej, a moi panowie mieli do laptopa podpięte internety i ściągali wszystko na bieżąco jak czegoś im brakło albo gość miał "egzotyczną" zachciankę ).
Co do ruszania do zabawy starszych osób - problem jest jeden - jeśli masz kogoś, kto się uprze, że dj to nie muzyka na żywo i do tego tańczył nie będzie, to nawet przy najbardziej skocznych kawałkach nie tupnie nawet nogą (była u mnie taka osoba niestety). A z drugiej strony - jak panowie puścili seta na ludowo to nawet wujek, któremu nie wolno było tańczyć (poważna kontuzja) wyszedł na parkiet twierdząc, że się nie da usiedzieć chociaż boli przy tańczeniu
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 08:08   #15
Kateunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja ostatnio byłam na weselu właśnie z Dj. Było to małe wesele (ok 40 os)
i była to głównie rodzina wiec przekrój wieku był 40-70.
Było świetnie. naprawdę. a po pierwszych 15min nikt nie mial wątpliwości że tak będzie i że to będzie dyskoteka. Nasz dj grał muzykę dla wszystkich. Dosłownie każdy coś dla siebie znalazł. Poza tym oczywiście całe wesele prowadził i to bardzo profesionalnie, bo miał taki jakby radiowy głos
A muzyka... głownie były to lata 70-90 czyli to co wszyscy lubią i przy czym się bawią, troszeczkę biesiadnej , parę piosenek disco zarówno nowości jak i disco polo ale tylko hity. Wszystkim się bardzo podobało i nie bralabym nikogo innego na swoje wesele. WIadomo że zespoły też maja swój urok i klimat ale mysle że wiecej jest takich które mogą popsuć zabawę np swoim angielskim
Ja byłam na weselu w Tarnowie i tam podobno zespoły rządzą na weselach ale goście którzy głównie byli właśnie z tamtych okolic byli zachwyceni. Dj który grał przyjechał aż ze śląska bo tam go kuzynka wypatrzyła (pani młoda)
Nie wiem czy mogę dać tu jego kontakt.

Uf rozpisałam się ogólnie jestem za DJ ! i myślę że zespoły powoli odchodzą do lamusa (przynajmniej takie 2-3 osobowe) bo wiadomo że oni nie grają całkiem na żywo
Kateunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:00   #16
Juliett_Capuletti
Raczkowanie
 
Avatar Juliett_Capuletti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dobry wątek, bo mam wesele za rokw sierpniu i się zastanawiamy.
Też nieduże 70 os, w sumie najbizsza rodzina i znajomych parę.
Pare osób staryszych 70-80, reszta 40-50, pare w naszym wieku 25-30.
Myślę, że na taką różnorodność i ilosc osób lepszy bedzie DJ

Moze zna ktos z Was kogos godnego polecenia w okolcach poznania?
Juliett_Capuletti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:08   #17
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

U nas na początku miała być muzyka z komputera, ale skoro robimy normalną całonocną imprezę zdecydowaliśmy się na Dj'a. Wesele na 30-40 osób.
Czy macie może jakieś namiary na kogoś z okolic Pruszkowa?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:30   #18
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dziewczyny ja polecam chłopaków, którzy byli u nas http://wodzirejnawesele.ovh.org/
Uprzedzam, że do tanich to oni nie należą. My w 2011 płaciliśmy 3000zł, nie wiem ile teraz moga brac
Jeżdżą po całej pl więc można spokojnie do nich dzwonić i pytać gdzie i za ile dojadą

W razie jakiś pytań- odpowiem bez problemu
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:40   #19
Czerwona_Nitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My już jesteśmy po podpisanej umowie z Dj. Pan bardzo przyjemny, gadatliwy - pierwsze wrażenie zrobił na nas bardzo dobre Mam nadzieję, że tak samo będzie na weselu
Czerwona_Nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 10:49   #20
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Nitka Pokaż wiadomość
My już jesteśmy po podpisanej umowie z Dj. Pan bardzo przyjemny, gadatliwy - pierwsze wrażenie zrobił na nas bardzo dobre Mam nadzieję, że tak samo będzie na weselu
W takim razie za udaną imprezę
Czekamy na relację
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:31   #21
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Jeszcze jedno pytanie, jest szansa na znalezienie Dj w przedziale cenowym 800-1000zł? Oczywiście nie mam za taką cenę wymagań z kosmosu, fajnie jakby po prostu puszczał muzykę, nie musi być wodzirejem.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:04   #22
Czerwona_Nitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie, jest szansa na znalezienie Dj w przedziale cenowym 800-1000zł? Oczywiście nie mam za taką cenę wymagań z kosmosu, fajnie jakby po prostu puszczał muzykę, nie musi być wodzirejem.
Powiem Ci, że coś by się znalazło. Ja szukałam na planujemywesele.pl Tam możesz sobie wyznaczyć lokalizację i cenę
Czerwona_Nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:52   #23
Kateunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
U nas na początku miała być muzyka z komputera, ale skoro robimy normalną całonocną imprezę zdecydowaliśmy się na Dj'a. Wesele na 30-40 osób.
Czy macie może jakieś namiary na kogoś z okolic Pruszkowa?
I bardzo dobrze bo lepiej jest gdy ktoś Ci to wesele "poprowadzi" a z laptopem to kazdy by chcial sluchac czegos innego. Ja polecam Dj Sławka z Zabrza lub okolic nie pamietam ale ja bawiłam sie z nim na weselu kawał drogi od śląska bo w Tarnowie i tam przyjechał bez problemu. Ogólnie świetnie dobierał muzykę i prowadził z super humorem całe wesele. Ile wziął musiałabym spytać. Namiary na niego gdzieś mi przepadły ale bedę dzwoniła do kuzynki to jak mi poda to napiszę bo naprawdę on sprawił że całe wesele było super i wszyscy się wytańczyli.
Nie baw się w puszczanie muzyki samemu tzn z laptopa bo kiedys byłam na takiej 18stce- katastrofa, starsi chcieli cos innego młodzi tez i ogólnie nikt sie nie bawił
Kateunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:12   #24
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Wiem wiem, problem jest taki, że mamy ograniczony budżet plus inne dodatkowe wydatki Rodzice pomagają, ale nie chcę przeginać pały. Kilku DJ już w necie znalazłam, jak będziemy wpłacać zaliczkę za salę, zapytamy, może polecą nam kogoś w przystępnej cenie i w miarę okej.
Masz rację, byłoby to bardzo męczące i niezbyt w porządku, aby ktoś z gości jeszcze muzyką się zajmował.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:44   #25
Kateunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Wiem wiem, problem jest taki, że mamy ograniczony budżet plus inne dodatkowe wydatki Rodzice pomagają, ale nie chcę przeginać pały. Kilku DJ już w necie znalazłam, jak będziemy wpłacać zaliczkę za salę, zapytamy, może polecą nam kogoś w przystępnej cenie i w miarę okej.
Masz rację, byłoby to bardzo męczące i niezbyt w porządku, aby ktoś z gości jeszcze muzyką się zajmował.
kurde nie bierz dj z przypadku. Spytaj na sali bo nie wiadomo na kogo trafisz. Tu na forum tez jest pare polecanych. Ja zaraz zadzwonie do kuzynki i ci dam znac jak zdobede nr do tego naszego. Byl swietny, a jak cos to na sali lepiej popytaj, bo taki z przypadku ktos to masz 50% szans


kuzynka nie odbiera bo jest na wakacjach i pewnie sie pluska w basenie znalazlam w google namiar na tego dj. Www.djslawek.slask.pl to napewno on tylko do najtanszych nie nalezy ale ja zaplacilabym mu 2xtyle Moze sie uda cos ponegocjowac a jak bedziesz miala pytania to moge ci podac swoj nr to ci opowiem jak bylo. Pamietaj ze szukajac musisz pytac czy to takie suche puszczanie muzyki czy cale prowadzenie. Ba takiego co tylko puszcza muzyke to znajdziesz u siebie na osiedlu

Edytowane przez Kateunia78
Czas edycji: 2014-07-18 o 17:56
Kateunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 18:35   #26
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Kateunia78 Pokaż wiadomość
kurde nie bierz dj z przypadku. Spytaj na sali bo nie wiadomo na kogo trafisz. Tu na forum tez jest pare polecanych. Ja zaraz zadzwonie do kuzynki i ci dam znac jak zdobede nr do tego naszego. Byl swietny, a jak cos to na sali lepiej popytaj, bo taki z przypadku ktos to masz 50% szans


kuzynka nie odbiera bo jest na wakacjach i pewnie sie pluska w basenie znalazlam w google namiar na tego dj. Www.djslawek.slask.pl to napewno on tylko do najtanszych nie nalezy ale ja zaplacilabym mu 2xtyle Moze sie uda cos ponegocjowac a jak bedziesz miala pytania to moge ci podac swoj nr to ci opowiem jak bylo. Pamietaj ze szukajac musisz pytac czy to takie suche puszczanie muzyki czy cale prowadzenie. Ba takiego co tylko puszcza muzyke to znajdziesz u siebie na osiedlu
Dziękuję zaraz będę patrzeć i spoko hehehe pierwszego lepszego nie weźmiemy, tego nie powiedziałam, nie robimy typowego wesela z zabawami, oczepinami itp., dlatego też nie musi być z górnej półki. Ważne by fajnie grał i może czasem coś powiedział
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 14:09   #27
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że w swoim życiu już na wielu weselach byłam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek dj był lepszy od orkiestry. Może i jestem tradycjonalistką pod tym wzgędem, ale sama oprawa wesela o wiele lepiej wygląda jeśli jest orkiestra. Niedaleko szukać- w czerwcu byłam na weselu i był taki dj, że szkoda gadać- ludzie nie chcieli się bawić. Ponadto myślę, że ludzie starsi nie są przekonani często do dj'a.

hehe - ja wręcz przeciwnie: jedyne wesela na których się dobrze bawiłam to te z Dj.

Wole muzykę w oryginale, normalne hity. Nie lubie coverów i łamanego angielskiego
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 14:37   #28
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja kiedyś też raczej wybrałabym zespół, ale zmieniło mi się i zdecydowanie wolę muzykę w oryginalne. Nawet wczoraj pochodziłam po youtube i zespoły działały mi na nerwy Nie mówię, że to zło, bo też jest super klimat, ale aktualnie jestem za DJ.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:28   #29
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
hehe - ja wręcz przeciwnie: jedyne wesela na których się dobrze bawiłam to te z Dj.

Wole muzykę w oryginale, normalne hity. Nie lubie coverów i łamanego angielskiego
A ja to chyba trochę "staroświecka" i nie z tej epoki jestem
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:15   #30
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A ja to chyba trochę "staroświecka" i nie z tej epoki jestem

wcale nie chodzi o bycie staroświeckim nas wiele osób próbowało odciągac od pomysłu DJ, bo własnie 'starsi' nie będą sie bawić - ale DJ może zagrać muzykę każdego pokolenia - i to 'starsze' pokolenie tak samo super się bawiło. Czerwone Gitary czy 'Kawiarenki' moga przeciez byc w oryginale nie chodzi o to żeby na weselu było techno-disco-dubstep i kolorowe światła :P
Nawet była godzinka muzyka biesiadnej.

Dj stają się coraz popularniejsi, co niestety może sprawić, że moga sie pojawic coraz gorsi - tacy, którzy po prostu chcą zarobić, a nie dlatego, że to ich pasja czy talent. I to jest problem.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.