tabletka PO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 12:23   #1
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318

tabletka PO


Witam
Mam pytanie odnośnie tabletki PO.
Dziś w nocy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (doszło do wytrysku we mnie, choć on niby nie poczuł ), poniosły żądze Tydzień po okresie.
Szukałam trochę na ten temat i wyczytałam, że trzeba iść do lekarza po receptę. Sęk w tym, że mój lekarz i ginekolog przyjmuje tylko pon.-pt. Nie wiem gdzie teraz się zwrócić, czy iść do apteki i prosić bez recepty czy co robić? Nie chcę zajść w ciążę
Prosiłabym jeszcze o wypowiedź Wizażanek, które przyjęły ową tabletkę, bo chciałabym wiedzieć czy zadziałała i jakie były skutki uboczne
Pozdrawiam

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-12-19 o 12:25
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:26   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletka PO

Na ginekologii jest wątek na ten temat.
Jeśli chodzi o lekarza, to możesz zadzwonić do innego, gdziekolwiek i powinien przepisać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:32   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: tabletka PO

Każdy lekarz może dać ci receptę, nawet weterynarz. Leć gdziekolwiek.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:36   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: tabletka PO

Nadal siedzisz na forum zamiast lecieć do lekarza !!i to juz powinnas zrobic rano.
recepte dostaniesz od lekarza ,nawet obcego.
problemem moze byc znalezienie apteki ktora ma te srodki na stanie.

tabletka dziala przyjeta im szybciej tym lepiej a o skutkach ubocznych poczytasz sobie póżniej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 13:44   #5
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletka PO

Im szybciej tym lepiej, moja przyjaciółka rok temu nie mogła zdobyć nigdzie recepty więc poszła do apteki kiedy nie było ludzi, popłakała się i babkę błagała dosłownie na kolanach żeby sprzedała jej tabletkę. Trochę pomarudziła, w końcu sprzedała bez recepty, no i koleżance brzuszek nie urósł Pamiętaj że z dnia na dzień wzrasta ryzyko, im później weźmiesz tabletkę tym większe prawdopodobieństwo że ciąży, o ile do zapłodnienia doszło, nie da się zatrzymać. A następnym razem pamiętaj o prezerwatywach, to że Was poniosło to żadne wytłumaczenie.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 15:31   #6
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: tabletka PO

ja całkiem niedawno musiałam z takiego rozwiązania skorzystać. teoretycznie może Ci tabletkę przepisać każdy lekarz, jednak nie wszyscy są do tego skorzy... szkoda czasu na szukanie. na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ powinnaś znaleźć lekarza który przyjmie Cię w Twoim mieście w każdym momencie i bez problemu przepisze tabletkę. warunkiem najczęściej jest ukończone 16 lat. tabletkę przyjęłam po dwudziestu kilku godzinach, im wcześniej Ty ją przyjmiesz, tym wyższa będzie jej skuteczność. trochę bolał mnie brzuch i miałam obfitszy okres, to tyle ze skutków ubocznych. jeśli chodzi o koszty, wizyta u gina kosztowała mnie 70 zł, tabletka tyle samo. trzeba tylko pamiętać, że nie należy tej tabletki stosować jako metody antykoncepcji, w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między jedną a drugą, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność... tak przeszkoliła mnie pani doktor

Edytowane przez marbre
Czas edycji: 2009-12-19 o 15:33
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 16:40   #7
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: tabletka PO

nawet weterynarz ... pf ... szkoda, ze realia sa inne ;/
Ile ja sie nabiegalam po lekarzach i kazdy patrzyl na mnie jakby chcial mnie zabic, nikt mi nie wypisal tej tabletki ani gin, ani tym bardziej rodzinny [ta to w ogole sie oburzyla, ze jak to, ze ona absolutnie, ze tylko gin;/////] krew mnie zalewa jak pomysle o tym - jestem z bialegostoku, a na tamtej stronie podanej wyzej nie ma zadnego lekarza z bialego...
juz po krzyku, w ciazy nie jestem, ale ile strachu sie najadlam ...
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 17:17   #8
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez marbre Pokaż wiadomość
ja całkiem niedawno musiałam z takiego rozwiązania skorzystać. teoretycznie może Ci tabletkę przepisać każdy lekarz, jednak nie wszyscy są do tego skorzy... szkoda czasu na szukanie. na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ powinnaś znaleźć lekarza który przyjmie Cię w Twoim mieście w każdym momencie i bez problemu przepisze tabletkę. warunkiem najczęściej jest ukończone 16 lat. tabletkę przyjęłam po dwudziestu kilku godzinach, im wcześniej Ty ją przyjmiesz, tym wyższa będzie jej skuteczność. trochę bolał mnie brzuch i miałam obfitszy okres, to tyle ze skutków ubocznych. jeśli chodzi o koszty, wizyta u gina kosztowała mnie 70 zł, tabletka tyle samo. trzeba tylko pamiętać, że nie należy tej tabletki stosować jako metody antykoncepcji, w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między jedną a drugą, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność... tak przeszkoliła mnie pani doktor
Szkoda tylko, że producenci nie wzięli pod uwagę zdrowia kobiet pisząc ulotkę..

edit: błąd, w ulotce tego nie ma, ale gdzieś czytałam, że taką tabletkę można wziąć max 3 razy w trakcie cyklu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2009-12-19 o 17:20
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 18:46   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: tabletka PO

Możesz np. iść do szpitala i tam Ci przepiszą.

Co do tego, że nie każdy lekarz chce przepisywać - lekarz ma prawo nie przepisać takiej tabletki, jeśli np. kłóci się to z zasadami religii, którą wyznaje, czy z zasadami moralnymi / etycznymi, którymi kieruje się w życiu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 18:51   #10
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletka PO

Albo jeśli jest pewność, że to nie ma sensu. Choć niestety nie zawsze to idzie w parze z nieprzepisaniem..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:06   #11
asienka1702
Zadomowienie
 
Avatar asienka1702
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 497
GG do asienka1702
Dot.: tabletka PO

Ojj kurde ciezka sprawa przede wszystkim do jakiegos gina trzeba leciec prywatnie najlepiej wtedy juz Cie lepiej traktuja w wiekszosci.. nie mowie ,ze wszyscy i po opowiedzeniu jaka jest sytuacja powinien Ci ta tabletke przepisac.. Tylko problem moze byc wlasnie ze znalezieniem apteki ktora ma na stanie te tabletki
__________________


Nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radze


Wymiankaaa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post38311154
asienka1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 19:13   #12
florunia1010
Raczkowanie
 
Avatar florunia1010
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: tabletka PO

z tymi szpitalami i przychodniami to ja bym nie byla taka pewna że ktoś "bezinteresownie" przepisze. Zazwyczaj ginekolodzy lubią sobie za tę usługę przytulić jak za wizytę..W szpitalach mówią że "na szpital" nie mogą

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Każdy lekarz może dać ci receptę, nawet weterynarz. Leć gdziekolwiek.
z tym weterynarzem to serio ??
florunia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:29   #13
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: tabletka PO

Cytat:
z tym weterynarzem to serio ??
Tak, z tego co wiem absolutnie każdy - weterynarz, dentysta... Ktokolwiek. Ale problem innego typu - lekarz ma prawo odmówić wypisania recepty jeśli jest to niezgodne z jego sumieniem. Z tego powodu kiedyś ginekolog praktycznie wywalił mnie z gabinetu jak wspomniałam o tabletkach anty. Jest tak głęboko wierzący że dla niego to morderstwo. No cóż.

Ale autorko - co w końcu? Zdobyłaś tabletki?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:05   #14
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: tabletka PO

Przychodnie pozamykane, szpital nie chciał mnie przyjąć. Nie mam tabletek.
Nie wiem co robić
Dziś pojadę do innego szpitala, choć i tak już późno...
Najlepiej iść do swojego, jutro by był otwarty gine, mieściłabym się w 72h spokojnie, z tym, że to chyba już za późno...
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:52   #15
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez aniapepe Pokaż wiadomość
Przychodnie pozamykane, szpital nie chciał mnie przyjąć. Nie mam tabletek.
Nie wiem co robić
Dziś pojadę do innego szpitala, choć i tak już późno...
Najlepiej iść do swojego, jutro by był otwarty gine, mieściłabym się w 72h spokojnie, z tym, że to chyba już za późno...
Tabletkę można wziąć do 72h, ale z każdą godziną jej skuteczność spada.

Zresztą, kumpeli pękła gumka, w nocy pojechali do szpitala, lekarz wypisał, ostatecznie wzięła tabletkę PO, po 18h. W ciążę jednak zaszła. Po prostu nie wiem, idealnie się wpasowała w owulację nie mam pojęcia.


mam nadzieję, że w ciąży nie jesteś. A na przyszłość na takie porywy żądzy polecam paczkę prezerwatyw w stoliku koło łóżka. Nałożenie gumki trwa sekundę, a potem nie trzeba świrować.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:57   #16
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: tabletka PO

Cóż, na razie pocieszam się faktami, że byłam sucha (czyli podobno dni niepłodne) i że sporo już palę (podobno hamuje płodność)...
Podobno kobietę ciężko zapłodnić a tu taki strach Choć szybko wyjęłam penisa, jak poczułam, że coś nie tak.
Cały czas się denerwuję też tym, że TŻ nic nie poczuł przy wytrysku
Potem pojadę do drugiego szpitala to dam znać jak tam poszło...

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-12-20 o 10:16
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:15   #17
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: tabletka PO

Nie musisz iść do gina. Miałam kiedyś podobną przygodę w piątkowy wieczór i poszłam na pogotowie. Powiedziałam, co i jak. A tam dowiedziałam się, że każdy lekarz może wypisać taką receptę, rodzinny, laryngolog, nawet dentysta i WETERYNARZ! Kumpelka (na studiach z weterynarii) potwierdziła. Co prawda nigdy więcej nie sprawdzałam, ale myślę, że nikt by sobie nie żartował w takim momencie.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zresztą, kumpeli pękła gumka, w nocy pojechali do szpitala, lekarz wypisał, ostatecznie wzięła tabletkę PO, po 18h. W ciążę jednak zaszła. Po prostu nie wiem, idealnie się wpasowała w owulację nie mam pojęcia.
Może była już wcześniej w ciąży? Przecież mnóstwo jest przypadków, gdy kobieta nadal miesiączkuje, nie odczuwa zmian w organizmie, a tu dzidziuś rośnie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:22   #18
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość


Może była już wcześniej w ciąży? Przecież mnóstwo jest przypadków, gdy kobieta nadal miesiączkuje, nie odczuwa zmian w organizmie, a tu dzidziuś rośnie.
Dosyć marna szansa bo to był ich 4 czy 5 stosunek. Szkoda bo zanim się zdążyła seksem nacieszyć i młodością tutaj ciąża.


Chociaż... Wszyscy mówili, że los ją pokarał. Bo głośno i kpiąco mówiła, że w liceum to zachodzą w ciążę dziw*i, albo głupie pindy co o antykoncepcji pomyśleć nie potrafią... Jak 4 miesiące później, w 2 semestrze I klasy LO zaszła w ciążę już taka mądra nie była.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:23   #19
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Dosyć marna szansa bo to był ich 4 czy 5 stosunek. Szkoda bo zanim się zdążyła seksem nacieszyć i młodością tutaj ciąża.

Hmmm... Zajść w ciąże można zajść już przy 1 stosunku Tu nie ilość się liczy, ale odpowiedni (lub w jej przypadku - nieodpowiedni) czas
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 11:13   #20
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Tak, z tego co wiem absolutnie każdy - weterynarz, dentysta... Ktokolwiek. Ale problem innego typu - lekarz ma prawo odmówić wypisania recepty jeśli jest to niezgodne z jego sumieniem. Z tego powodu kiedyś ginekolog praktycznie wywalił mnie z gabinetu jak wspomniałam o tabletkach anty. Jest tak głęboko wierzący że dla niego to morderstwo. No cóż.

Ale autorko - co w końcu? Zdobyłaś tabletki?
tylko, że weterynarz nie kończy medycyny więc dziwne...
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:09   #21
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez kate6o Pokaż wiadomość
tylko, że weterynarz nie kończy medycyny więc dziwne...
Kończy Zwierzęcą Jak spojrzysz na jakąkolwiek pieczątkę weterynarza, to zobaczysz, że też ma wpisane lek. O stomatologu też tak możesz powiedzieć. W końcu stomatologia jest osobnym kierunkiem, a nie specjalizacją, jak np. dermatologia. Jednak każdy z nich ma wyższe wykształcenie medyczne. W sumie nie wyobrażam sobie pójść do weta po pigułkę PO, ale skoro 2 osoby, które się nie znają, powiedziały to samo, to chyba oboje nie zartowali, co?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:25   #22
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Kończy Zwierzęcą Jak spojrzysz na jakąkolwiek pieczątkę weterynarza, to zobaczysz, że też ma wpisane lek. O stomatologu też tak możesz powiedzieć. W końcu stomatologia jest osobnym kierunkiem, a nie specjalizacją, jak np. dermatologia. Jednak każdy z nich ma wyższe wykształcenie medyczne. W sumie nie wyobrażam sobie pójść do weta po pigułkę PO, ale skoro 2 osoby, które się nie znają, powiedziały to samo, to chyba oboje nie zartowali, co?
stomatolog kończy uniwersytet medyczny, akademię medyczną, często na kierunku lekarsko-dentystycznym
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:26   #23
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: tabletka PO

Właściwie czemu nie?:P Lecznice dla zwierząt są otwarte długo jak trafisz na spoko ludzi którzy nie dorabiają do tych tabletek niepotrzebnej ideologii to mogą ci przepisać.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:52   #24
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: tabletka PO

Aaa... Czy zadziałała i jakie były skutki uboczne. Zadziałała Ze skutków ubocznych u siebie mogę wymienić to, ze nie miałam okresu w 2 kolejnych cyklach, a poza tym było ok. Koleżanka przespała po tym 2 pełne dni... Czasem zdarzają się wymioty, co może zniwelować działanie... Innej kumpli wyciekła jakaś wydzielina z piersi przypominająca mleko. Ale są to sprawy do przeżycia
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:40   #25
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: tabletka PO

Właśnie wróciłam od prywatnego gine, 130 zł wizyta....
Jeszcze w ciąży nie jestem, jestem przed owulacją, receptę dostałam na escapelle, więc chyba wszystko się dobrze skończy
Nigdy więcej takich atrakcji, za miesiąc po miesiączce () pójdę po tabletki anty

A o publicznych lekarzach nic nie mówię, byłam w 4 szpitalach i wszędzie mnie odsyłali gdzie indziej

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-12-20 o 13:54
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:43   #26
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: tabletka PO

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zresztą, kumpeli pękła gumka, w nocy pojechali do szpitala, lekarz wypisał, ostatecznie wzięła tabletkę PO, po 18h. W ciążę jednak zaszła. Po prostu nie wiem, idealnie się wpasowała w owulację nie mam pojęcia.
ja też wstrzeliłam się prosto w owulację, miałam jednak więcej szczęścia. ale do gumek nie wrócę nigdy.

moim pierwszym celem na drodze poszukiwania tabletki był miejski szpital, gdzie odesłali mnie z kwitkiem mówiąc, że na szpitalnej recepcie nie mogą wydać i polecili stronę wpadki. u prywatnego gina czekałam 4 godziny, tak zestresowana, że mdlałam tżtowi w rękach. najgorsze dni mojego życia, jednak wszystko dobrze się skończyło. Okres przyszedł jak zbawienie

Autorko wątku, nie martw się nic, wszystko będzie dobrze
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.