Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-28, 07:48   #1771
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
skoro mam smartfona, na którym też mogę czytać i różnicy nie czuję.
Serio nie wiem jak dajecie radę czytać dłużej ze smartfonów czy innych mobilnych urządzeń bez e-papierowego ekranu .

Mnie się zdarza jak na coś czekam, mam poinstalowaną apkę Kindla na wszystkich swoich innych urządzeniach mobilnych. Ale to zawsze szybko kończy się bólem oczu a zaraz potem do kompletu głowy.
Czasami się da odcierpieć, ale na codzień chyba by mi oczy wysiadły kompletnie po max miesiącu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 08:00   #1772
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja też mam netflixa ale jakoś szału nie ma. Gdybym sama miała za to płacić, to zrezygnowałbym po 2 miesiącach. Nie ma tam za bardzo nic ciekawego płace w 3 osoby, więc kilkanaście złotych, a zdarza się że w tygodniu nawet raz nie odpalę.

Miałam HBO, potem Amazon prime przez chwilę i z niczego nie byłam zadowolona.

Szczerze powiedziawszy najbardziej mi pasuje zalukaj- dużo starych i nowych filmów i opór seriali, też starych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te same odczucia mam. Opłacić się to się opłaci, bo w kilka osób wychodzi tanio, ale żeby to jakieś super było to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Zgadzam się że to nic, tylko nie wszystkim wystarcza 1 odbiornik na dom, wtedy min 43zł. Bez podziału bo nie mam bliskich chętnych na 'spółdzielnię'.
Z obcym nie wiem czy bym w to poszła.(jakieś wątpliwości moralne ) Plus kombinatorstwo ogólnie źle mi się kojarzy, a można znaleźć takie ogłoszenia. No nie jest to normalne, na abonament tv (!) szukać chętnych do podziału na mieście...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu? Przecież to nie jest zakazane, możesz dzielić się z kim chcesz jak za to płacicie. Tam się nie da zrobić więcej kont jeśli za to nie płacisz.
Dla mnie z obcymi to słaby interes, bo o kasę trzeba się dopominać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 08:40   #1773
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Wiem że nie zakazane, no ale to rozwiązanie typu jak wykorzystać/a może oszukać 'system'. Jakby nie próbować tego wyjaśnić to tak będzie.
Zaś z obcymi to żadne takie interesy, zgadzam się, z rodziną czasem jest problem z kasą a co dopiero tak
I z drugiej strony, był niedawno poszukiwany oszust który naciągał ludzi na spółdzielnię. Rozumiem że zapłacili a tv niet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Wiem że nie zakazane, no ale to rozwiązanie typu jak wykorzystać/a może oszukać 'system'. Jakby nie próbować tego wyjaśnić to tak będzie.
Zaś z obcymi to żadne takie interesy, zgadzam się, z rodziną czasem jest problem z kasą a co dopiero tak
I z drugiej strony, był niedawno poszukiwany oszust który naciągał ludzi na spółdzielnię. Rozumiem że zapłacili a tv brak
Z 3. strony gdyby było tak tanio nikt by nie kombinował, czyli to w sumie jest usprawiedliwione...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 12:11   #1774
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Za 13 zl czy 10 moge miec Netflixa, czy inne Hbo. Jakbym miala placic 25 - 57 sama, to IMO nie jest to tego warte, bo nie ogladam tak duzo seriali, noi jakosciowo, zwlaszcza netflixowe filmy sa bardzo rozne, zazwyczaj niezbyt dobre.


Jedyny abonament, z ktorego nie rezygnuje od lat to Spotify. Dlugo mialam Legimi, ale wole zwykle ksiazki, choc moze to kwestia czytnika (Pocket Link jakos srednio mi przypasowal).
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 14:49   #1775
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że ostatnio nie trafiam na zachwycające mnie seriale. Wybredna jestem i trudno mnie zadowolić, jak mam oglądać coś żeby zabić czas to wolę nie ogladac.

Filmy oglądam też z poleceń i mało tego, co bym chciała obejrzec, jest na netflixie.

Mieliśmy kiedyś HBO ale po Czarnobylu wyłączyłam subskrybcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam podobnie z Amazonem, wlaczylam, obejrzalam wszystkie sezony The marvelous mrs Maisel i po paru dniach wylaczylam, bo nic innego do ogladania tam nie znalazlam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 22:04   #1776
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Dopisuję mojego staruszka, czyli stary 15+ lat zegarek Timex , chyba najtańszy model.
Wymieniłam w nim tylko paski i baterie przez te lata.

Inwestujecie w zegarki ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 01:53   #1777
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dopisuję mojego staruszka, czyli stary 15+ lat zegarek Timex , chyba najtańszy model.
Wymieniłam w nim tylko paski i baterie przez te lata.

Inwestujecie w zegarki ?
Kupuje raczej takie do $200-300, mam kilkuletnia Festine i obecnie tez Fossil, sprawdzaja sie bardzo dobrze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 05:58   #1778
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Klimatyzacja - w takie upalne dni zbawienie w mieszkaniu

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 06:33   #1779
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kupuje raczej takie do $200-300, mam kilkuletnia Festine i obecnie tez Fossil, sprawdzaja sie bardzo dobrze.
Aż tak drogich to ja nie mam W Europie marki modowe są droższe często niż tradycyjne zegarkowe.
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Klimatyzacja - w takie upalne dni zbawienie w mieszkaniu

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Na szczęście w bloku z betonu nie jest konieczna, ale w płycie czy cegle w upały przydatna
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 08:31   #1780
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Aż tak drogich to ja nie mam W Europie marki modowe są droższe często niż tradycyjne zegarkowe.


Na szczęście w bloku z betonu nie jest konieczna, ale w płycie czy cegle w upały przydatna
Tutaj np. Korsy sie zaczynaja od $300-$350 - to ja juz wole moja Festine (za ktora z 5 lat temu w Polsce zaplacilam niecale 400 zl). Zegarki popularnych "instagramowych" marek typu Cluse czy Rosefield kosztuja ok. $200, Kate Spade podobnie jak Kors, od $300 wzwyz za analogowe i od $500 za smartwatche. Swatche sa po ponad $100 przewaznie, zaleznie od modelu, a Guessy czy Coache kosztuja blizej $300-500, ponizej $100 to glownie mozna dostac zegarki no-name czy marek wlasnych jakiejs sieciowki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 09:06   #1781
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tutaj np. Korsy sie zaczynaja od $300-$350 - to ja juz wole moja Festine (za ktora z 5 lat temu w Polsce zaplacilam niecale 400 zl). Zegarki popularnych "instagramowych" marek typu Cluse czy Rosefield kosztuja ok. $200, Kate Spade podobnie jak Kors, od $300 wzwyz za analogowe i od $500 za smartwatche. Swatche sa po ponad $100 przewaznie, zaleznie od modelu, a Guessy czy Coache kosztuja blizej $300-500, ponizej $100 to glownie mozna dostac zegarki no-name czy marek wlasnych jakiejs sieciowki.
Kupisz takiego instagramowego i raczej długo nie pociągnie, dlatego te DW mają kiepskie opinie.
Marek zegarkowych tanie modele są na lata i to jest niezła inwestycja.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 09:38   #1782
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kupisz takiego instagramowego i raczej długo nie pociągnie, dlatego te DW mają kiepskie opinie.
Marek zegarkowych tanie modele są na lata i to jest niezła inwestycja.
Mam jednego Rosefielda - dostalam go na gwiazdke w 2019 roku, jestem w szoku, ze kolor w ogole sie nie wytarl (mam rozowe zloto) ani bransoleta nie zrobila sie zasniedziala. Wyglada jak nowy. Ale ogolnie zegarek mi sie znudzil, po krotkim szale i noszeniu non stop od ladnych paru miesiecy juz go nie nosilam wcale.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 10:02   #1783
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam jednego Rosefielda - dostalam go na gwiazdke w 2019 roku, jestem w szoku, ze kolor w ogole sie nie wytarl (mam rozowe zloto) ani bransoleta nie zrobila sie zasniedziala. Wyglada jak nowy. Ale ogolnie zegarek mi sie znudzil, po krotkim szale i noszeniu non stop od ladnych paru miesiecy juz go nie nosilam wcale.



Mam pona 10cio letniego TH, biżuteryjnego, kupionego ze względu na specyficzny look.

Nosze go wciaż czasami, nawet dziś się zastanawiałam czy go nie założyć, właśnie jako bardziej branzoletkę niż zegarek. Mucha nie siada, wygląda jak nowy, w jdnym miejscu tylko gzdies nim przygrzmociłam i ma ryske na jednym z członów branzoletki. Wtedy kosztował jakieś 800zł.


Mam tez jeszcze TISSOTa, klasyczny na skórzanym pasku. Tego juz nie nosze, ma w sumie ze 20 lat już. Swoją drogą msze go znaleźć, za diabła nie pamiętam gdzie może być


Jak biegałam inwestowałam (a własciwie mój mąż mi inwestował) w Garminy. Starszy Garmin w ogóle na starość (a zestarzał się zaskakujaco szybko)regularnie oszalał i wnoskując z jego odczytów, to już parę razy byłam martwa i to w trakcie biegu.


Ale czy to inwestycja jakaś?
A kto odkupi stary, używany zegarek? A zwłaszcza taki oszalały?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 10:47   #1784
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dopisuję mojego staruszka, czyli stary 15+ lat zegarek Timex , chyba najtańszy model.
Wymieniłam w nim tylko paski i baterie przez te lata.

Inwestujecie w zegarki ?
Nie jestem zegarkowa. Ze wzgledu na prace mam szalone znizki na zegarki firm jak Jaeger Lecoutre, IWC, Piaget itp. Teoretycznie moglabym to potraktowac jako inwestycje i kupic zegarek za 20-30% oryginalnej ceny, ale jakos mnie to nie kreci.

Do zegarkow podchodze sentymentalnie, dostalam od bliskich osob jeden srebrny, drugi rose gold, a i tak na codzien nosze opaske fitbit. Tamte dwa zakladam do bardziej eleganckich stylizacji.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 11:27   #1785
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nie jestem zegarkowa. Ze wzgledu na prace mam szalone znizki na zegarki firm jak Jaeger Lecoutre, IWC, Piaget itp. Teoretycznie moglabym to potraktowac jako inwestycje i kupic zegarek za 20-30% oryginalnej ceny, ale jakos mnie to nie kreci.

Do zegarkow podchodze sentymentalnie, dostalam od bliskich osob jeden srebrny, drugi rose gold, a i tak na codzien nosze opaske fitbit. Tamte dwa zakladam do bardziej eleganckich stylizacji.
Ja bym chciała coś w stylu Tudor czy Longines, ale może kiedyś To dla mnie byłaby spora inwestycja.

Na co dzień i tak bym takiego zegarka nie założyła.
Ja się boję o zniszczenie mojego Seiko czy Adriatici
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 11:42   #1786
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kusi mnie Apple Watch z uwagi na funkcjonalnosc, ale wizualnie mi sie nie podoba, jak zyc?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 11:50   #1787
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kusi mnie Apple Watch z uwagi na funkcjonalnosc, ale wizualnie mi sie nie podoba, jak zyc?
Dla mnie elektronika to codzienne gadżety i pewnie bym brała jakiegoś taniego mądrego zegarka jak już.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 11:56   #1788
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dla mnie elektronika to codzienne gadżety i pewnie bym brała jakiegoś taniego mądrego zegarka jak już.
W smartwatchu Apple podoba mi sie latwosc uzytkowania i kompatybilnosc z innymi jablkowymi sprzetami. Ale za cholere mi ten zegarek nie pasuje do stylu ubierania i zwyczajnie mi sie nie podoba i wiem, ze nawet jesli go kupie, to i tak nie bede nosic Smartwatche Kate Spade sa urocze, ale jak mam zaplacic $500-600 jedynie za uroczo wygladajaca tarcze, to juz wole nosic zegarek analogowy kosztujacy ulamek tej kwoty.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 11:56   #1789
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kusi mnie Apple Watch z uwagi na funkcjonalnosc, ale wizualnie mi sie nie podoba, jak zyc?
apple watch jest nie warty tych pieniedzy. Lepszego watcha znajdziesz za 1/3 ceny.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 11:58   #1790
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
apple watch jest nie warty tych pieniedzy. Lepszego watcha znajdziesz za 1/3 ceny.
Mam slabosc do jablkowych sprzetow, niestety
Ale zakupu zegarka nie umiem usprawiedliwic w zaden sposob.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 12:20   #1791
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja nigdy „zegarkowa” nie byłam ale od kiedy mam Fitbit (5lat) to już się z nim nie rozstaje.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 13:56   #1792
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dopisuję mojego staruszka, czyli stary 15+ lat zegarek Timex , chyba najtańszy model.
Wymieniłam w nim tylko paski i baterie przez te lata.

Inwestujecie w zegarki ?
Ja nie lubie nosic zegarkow. No ale jak ktos lubi to na pewno lepiej kupic cos dobrej firmy i jest na lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-06-29 o 14:03
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 17:59   #1793
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

klik

Ja od dłuższego czasu dumam nad zakupem tego. Wygląda pięknie, ale niestety strasznie gruby jest. Obawiam się, że to będzie mnie denerwować....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez syyyyyylwia
Czas edycji: 2020-06-29 o 18:03
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 18:28   #1794
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

To jak mowa o zegarkach, to ja tylko taki z płatnościami mobilnymi. Wygoda, aby nie wyciągać telefonu z torebki, aby zapłacic. Pakuję zakupy i od razu place

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 18:36   #1795
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To jak mowa o zegarkach, to ja tylko taki z płatnościami mobilnymi. Wygoda, aby nie wyciągać telefonu z torebki, aby zapłacic. Pakuję zakupy i od razu place

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Ja taki mam ale jeszcze nigdy nie użyłam, jakoś mi się nie chce. Nawet karty nie dodałam. Jakoś wygodniej mi telefonem bo i tak jestem do niego przyspawana a w sklepie mam go najczęściej w kieszeni.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 20:11   #1796
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;87964562]Ja nigdy „zegarkowa” nie byłam ale od kiedy mam Fitbit (5lat) to już się z nim nie rozstaje.[/QUOTE]Ja tez zaczelam od fitbit 6-7 lat temu, potem samsung fitpro2, teraz garmin venu. Wcześniej nie nosiłam zegarków, tak mi się pozmieniało

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 20:12   #1797
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja taki mam ale jeszcze nigdy nie użyłam, jakoś mi się nie chce. Nawet karty nie dodałam. Jakoś wygodniej mi telefonem bo i tak jestem do niego przyspawana a w sklepie mam go najczęściej w kieszeni.
Garmin, czy wymieniłaś?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 20:13   #1798
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87965787]Garmin, czy wymieniłaś?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Nie wymieniłam, polubiliśmy się
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 22:15   #1799
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dopisuję mojego staruszka, czyli stary 15+ lat zegarek Timex , chyba najtańszy model.
Wymieniłam w nim tylko paski i baterie przez te lata.

Inwestujecie w zegarki ?
Inwestowac, to raczej nie. Kupuje to, co ladne i co nie wyglada na badziew, ktory sie rozwali. Mam 2 skorzane z firmy Radley, jeden z Guessa kupiony jeszcze w Stanach i smartwatcha Kate Spade. Moj TZ mowi, ze te moje zegarki to o kant tylka potluc i ze lepiej sobie uzbierac na jeden porzadny, tak jak on kupil z Tag Heuer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 08:25   #1800
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam dwa zegarki - Casio ma już 10 lat, Adriatica -4. Oba klasyczne na czarnym skórzanym pasku. Teraz kusi mnie Balticus Gwiezdny Pył, ale to znowu niebieska tarcza, a taką mam Adriaticę. Ogólnie przydałoby mi się coś większego z jasną tarczą na bransolecie, ale zawsze odkładam zakup na później.

Nigdy nie kusiły mnie zegarki marek modowych.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.