Czy faceci lubią wracać do eks ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 17:51   #31
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?
W moim przypadku tak było. On mnie zranił ale dalej go kochałam i myślałam że się zejdziemy. Ale po czasie przeszła mi ta myśl. A jak mi przeszło to on nagle zaczął mnie prosić o wybaczenie i naglę tęsknić za mną. Ale już nie dałam mu kolejnej szansy.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:55   #32
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Ej no miejmy nadzieję, że tak znowu nie jest, tylko statystycznie jak gada Szugar
bo inaczej skoro prawie każdy facet ma jakąś tam przeszłość
to każdy związek z góry byłby przegrany

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-02-29 o 19:21
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:05   #33
sevenx
Raczkowanie
 
Avatar sevenx
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 42
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Oczywiście, że jest tak jak napisałaś. Na początku rozstania strasznie przeżywałam, czułam się rozdarta i taka mała. Po pewnym czasie poznałam faceta swoich marzeń, zapomniałam o tym co było, zbudowałam swój świat i jestem szczęśliwa. Z byłym było podobnie, najpierw czuł satysfakcję. Ostatnio mi napisał, że ciągle będę w jego sercu bla bla bla.. wszyscy wiemy o co chodzi..
sevenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 19:26   #34
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jak uważacie?
Uważam, że nie ma żadnej różnicy w tej kwestii między płciami.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 00:04   #35
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Zdecydowanie jest to kwestia charakteru, więc spokojnie można rzec "pół na pół".
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 19:11   #36
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Nie znam żadnej pary, która by próbowała do siebie wrócić po prawdziwym rozstaju, ani nawet nie słyszałam o podejmowanych próbach jednostronnych. Wśród krewnych i znajomych było tak, że jak już się para rozstała, to definitywnie.
Jedyny wyjątek to para, która niby zerwała rok temu i ciągle to ona jego zaczepia, to on ją, ale chyba to po prostu taka gierka, która ich oboje kręci i będą tak do końca życia
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 22:53   #37
Sabrina10
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Prawda jest taka że KAŻDY facet żaluje swojej decyzji,a zwlaszcza Ci ktory najbardziej nas skrzywdzili.Na początku czuje sie jak wolny strzelec,nikt go nie kontroluje i czuje że może mieć każdą,a za miesiąc gdy emocje opadną to on zaczyna tęsknić bo jednak nie jest tak kolorowo jak myślał i w tym momecie mysli nad powrotem.Ja mialam sytuacje gdzie facet za ktorym się uganiałam uznał z dnia na dzien ze "to nie to i nie czuje tego czegoś" byl nieugięty w tym przekonaniu,im wiecej probowalam sie z nim kontsktowac tym bardziej mnie olewał.Pomyslalabym ze kazdy wroci ale nie on,ale mylilam się,bo gdy tylko odpuscilam,zaczelam byc wobec niego obojętna,on po miesiącu przyleciał z podkulonym ogonem i chciał sie spotkac.Dlatego dziewczyny,uwierzcie że najlepszym sposobem na to zeby facet sie za wami uganial jest po prostu olanie go,a on wroci szybciej niz wam sie wydaje😉
Sabrina10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 00:01   #38
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Wiadomo, że to generalizacja, ale skądś się to wzięło. Pełno jest memów o tym jak kobiety radzą sobie z rozstaniami a jak faceci; panie zaczynają od płaczu, poprzez objadanie się lodami, na sielankowej scenie szczęścia skończywszy, panowie odwrotnie, najpierw clubbing i wyrywanie "dup", potem zapijanie smutków, na żalu skończywszy. I jak pisałam - jasne, że to generalizacja, ale istnienie tego typu obrazków czy anegdot sugeruje, że jednak wiele osób tego typu schemat zauważa, więc pewnie jest w nim ziarnko prawdy.

Zastanawiałam się kiedyś nad tym i mam wrażenie, że faceci zwyczajnie nie doceniają tego co mają i dlatego łatwiej im podjąć decyzję o rozstaniu. Wydaje im się, że dosłownie za rogiem czeka tabun chętnych kobiet, pięknych, inteligentnych, z dobrą pracą itd., więc żal nie skorzystać. Inna sprawa, że postęp technologiczny też zrobił swoje, po co biedak ma się "męczyć" z upierdliwą babą, wyjaśniać coś, naprawiać skoro na jej miejsce, na jedno kliknięcie palcem, ma dziesięć lasek z Tindera? I na początku może faktycznie jest fajnie, bo występuje syndrom psa spuszczonego ze smyczy. A potem pozostaje tylko płacz i zgrzytanie zębów.
Raz miałam taką sytuację. I faktycznie, przez pierwsze kilka tygodni dałabym się pokroić byleby tylko się do mnie odezwał. Kiedy ja się otrząsnęłam i zaczęło mi to wisieć to chłopak nagle "zrozumiał" swój błąd. Problem w tym, że ja w powroty nie wierzę. Jaką mam pewność, że za miesiąc albo dwa taki delikwent znowu się nie znudzi i nie zrobi tego samego?
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:11   #39
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?

Raczej nie chodzi o płeć a o zaangażowanie w ten konkretny związek - u strony która była mniej miała dość po rozstaniu przygasa to rozdrażnienie drugą osobą i pamięta dobre momenty a nie odczucie przylepienia i uwieszenia się tej drugiej strony. I jeśli się zejdą po chwili wszystko wraca i osoba porzucona cierpi 2x bardziej (dlatego powinno się odmówić zejścia i żyć własnym życiem bo albo się znajdzie kogoś nowego, albo jak się później zejdzie z tym samym to już nie będzie tej dysproporcji zaangażowania co rozwala relację). Nie wiem czy można wrzucać linki ale logiczne wytłumaczenie tego widziałam na yt na kanale pewnej psycholog ukraińskiego pochodzenia (teorię o tym że najlepiej jakby obie osoby były "lekkimi minusami" a nie samodzielny "plus" i potrzebujący go zakochany "minus" i co się dzieje przy takim rozstaniu)
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 12:06   #40
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Antyczny wątek, ale się wypowiem.

W sumie u mnie się sprawdza ta teoria. Wszyscy poza może 1-2 exami, próbowali odnawiać kontakt. Zwykle ja zrywalam, czasami razem dochodziliśmy do decyzji, ze nie ma sensu tego ciągnąć. Niektórzy po 2 miesiącach, inni po pół roku i więcej. Zawsze wracają. W niektórych przypadkach grzecznościowo odpowiadam na zaczepki i tak to się ciągnie przez lata. Niezależnie od mojego aktualnego statusu mowie, ze jestem już w nowym związku. Niektórych to odstrasza i znikają, inni kontynuują te jednostronna znajomość.

Ja nigdy nie chciałam wrócić do ex partnera, z tego co słyszę od koleżanek tez maja podobne doświadczenia. Chociaż wiadomo, nikt raczej by się nie chwalił, ze próbował i próbował pomimo odrzucenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 12:56   #41
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Wszystkie, poza może 3-4ema, w jakiś sposób po skończonej relacji zaczepiały lub wręcz wprost chciały wrócić. Niektóre bardzo szybko, inne po latach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 13:59   #42
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Niemal wszyscy moi ex po jakimś czasie chcieli wrócić. A niektórzy z nich - przynajmniej niezobowiązująco poromansować


W drugą stronę - nigdy. Oczywiście nie licząc sytuacji z wczesnej młodości, gdy pokłóceni zrywaliśmy ze sobą, by już za chwilę, najdalej następnego dnia płomiennie się godzić i wracać do siebie. Ale gdy już się z kimś rozstawałam, nie było opcji, abym chciała powrotu. Po prostu taki osobnik przestawał mnie interesować, każdy następny wydawał mi się lepszy i fajniejszy. Nie wyobrażam sobie pożądać, pragnąć swojego byłego. Czy tym bardziej - romansować z kimś, z kim coś nas łączyło, ale przestało taki ktoś staje się mi obojętny.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 15:12   #43
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Uważam, że nie ma żadnej różnicy w tej kwestii między płciami.
I dlaczego w ogóle miałaby być? Podkoloryzowane i życzeniowe historyjki wizażanek nic w tej kwestii nie zmienią.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 15:36   #44
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny i panowie
wątek odrobinę tylko filozoficzny

uogólniając
czy nie jest tak, że dziewczyna po rozstaniu (porzucona przez chłopaka) cierpi ogromnie i dałaby się pokroić aby ten zechciał wrócić i ją kochać
potem, dajmy na to, ogarnia się, buduje życie od nowa poznaje kogoś nowego i ma centralnie wyjechane na chłopaka

a z chłopakami trochę tak
że porzuci dziewczynę (nie, że każdą, ale jakąś tam ważną z tych co miał ), bo coś tam mu nie pasuje
a po czasie zaczyna kminić, że jednak wlaściwie to by się z nią zszedł?
Budzi mu się sentyment?

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć skąd taka myśl
tak gdzieś mi się urodziło

Jak uważacie?
Może uogólniając trochę tak jest, jak napisałaś, ale nie mówię tego na podstawie swoich doświadczeń, tylko obserwacji innych. Bo akurat moi byli nigdy nie próbowali do mnie wracać, a ja się do nich nie odzywam, nie mówiąc o tym, bym kiedykolwiek dała się pokroić za to, by oni odezwali się do mnie.
Ich bym chętnie pokroiła. Zwłaszcza tego ostatniego.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 18:43   #45
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Antyczny wątek, ale się wypowiem.

W sumie u mnie się sprawdza ta teoria. Wszyscy poza może 1-2 exami, próbowali odnawiać kontakt. Zwykle ja zrywalam, czasami razem dochodziliśmy do decyzji, ze nie ma sensu tego ciągnąć. Niektórzy po 2 miesiącach, inni po pół roku i więcej. Zawsze wracają. W niektórych przypadkach grzecznościowo odpowiadam na zaczepki i tak to się ciągnie przez lata. Niezależnie od mojego aktualnego statusu mowie, ze jestem już w nowym związku. Niektórych to odstrasza i znikają, inni kontynuują te jednostronna znajomość.

Ja nigdy nie chciałam wrócić do ex partnera, z tego co słyszę od koleżanek tez maja podobne doświadczenia. Chociaż wiadomo, nikt raczej by się nie chwalił, ze próbował i próbował pomimo odrzucenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez to zauważyłam w moim otoczeniu
U mnie był taki jeden co chciał wracac i to kilka razy robił podchody.

Za to ja nigdy nie chciałam wracac do byłego.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:37   #46
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

mi sie nigdy nie zdarzylo zeby moj ex chcial do mnie wrocic ale ja przy zrywaniu nie dawalam cienia szansy na zaden powrot
sama rowniez nigdy nie zalowalam zadnego zerwania zanim te zerwanie nastapilo dobrze juz je przemielilam w glowie,chodzilam z nim w myslach od tygodni a czesciej miesiecy i pomalu dojrzewalo.
domyslam sie ze u mezczyzn jest podobnie do zerwania dochodzi w wyniku nie dopasowania w zwiazku czegos co uwiera na tyle ze nie chce sie dalej w tym zwiazku meczyc wiec nie wyobrazam sobie chciec poworotu do czegos co mi nie pasowalo
dziwia mnie poglady jak tutaj powyej ze KAZDY facet chce powrotu,mysle ze wiekszosc nie chce bo miala na tyle dosyc swoich partnerek ze by ich nie wziela chodzby im placili ,poza tym nie ma czegos takiego jak kazdy facet,kazdy facet jest inny i nawet jesli im przez glowe przyjdzie ze z ta czy tamta bylo fajnie to nie oznacza ze zaluja takie poprostu sentymenty ale po glebszym zastanowieniu dlaczego to wszystko sie skonczylo mysle ze wikszosc by raczej nie chciala wrocic i nie wraca
dla mnie osobiscie jak cos sie konczy to zwykle przez cos powaznego i nie widze szans na powrot
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:49   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Pytałam raczej skąd wziął się stereotyp że dziewczyna cierpi na początku i to nawet bardzo, a potem idzie dalej, z nowym facetem lub bez. A facet rzuca się w wir szaleństw a po czasie go nachodzi że jednak.
Nawet jak tak podsumować wątki na wizażu to powszechna jest zazdrość o eks, a eks to eks przeszłośc i nie powinno się być nad czym zastanawiać. Ze stereotypem by kobieta chciała wracać (pomijam sytuacje jakoś tam krótko od rozstania) się nie spotkałam, co nie znaczy że pary się nie schodzą i dot. to przecież obojga płci.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:55   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Pytałam raczej skąd wziął się stereotyp że dziewczyna cierpi na początku i to nawet bardzo, a potem idzie dalej, z nowym facetem lub bez. A facet rzuca się w wir szaleństw a po czasie go nachodzi że jednak.
Nawet jak tak podsumować wątki na wizażu to powszechna jest zazdrość o eks, a eks to eks przeszłośc i nie powinno się być nad czym zastanawiać. Ze stereotypem by kobieta chciała wracać (pomijam sytuacje jakoś tam krótko od rozstania) się nie spotkałam, co nie znaczy że pary się nie schodzą i dot. to przecież obojga płci.
nie znam nikogo kto by wrocil
zwykle to slysze od kobiet takie pocieszenia ze zateskni,zobaczy co stracil itp ale nie widze zeby wracali
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:56   #49
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Czy faceci lubią wracać do eks ?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87973298]mi sie nigdy nie zdarzylo zeby moj ex chcial do mnie wrocic ale ja przy zrywaniu nie dawalam cienia szansy na zaden powrot
sama rowniez nigdy nie zalowalam zadnego zerwania zanim te zerwanie nastapilo dobrze juz je przemielilam w glowie,chodzilam z nim w myslach od tygodni a czesciej miesiecy i pomalu dojrzewalo.
domyslam sie ze u mezczyzn jest podobnie do zerwania dochodzi w wyniku nie dopasowania w zwiazku czegos co uwiera na tyle ze nie chce sie dalej w tym zwiazku meczyc wiec nie wyobrazam sobie chciec poworotu do czegos co mi nie pasowalo
dziwia mnie poglady jak tutaj powyej ze KAZDY facet chce powrotu,mysle ze wiekszosc nie chce bo miala na tyle dosyc swoich partnerek ze by ich nie wziela chodzby im placili ,poza tym nie ma czegos takiego jak kazdy facet,kazdy facet jest inny i nawet jesli im przez glowe przyjdzie ze z ta czy tamta bylo fajnie to nie oznacza ze zaluja takie poprostu sentymenty ale po glebszym zastanowieniu dlaczego to wszystko sie skonczylo mysle ze wikszosc by raczej nie chciala wrocic i nie wraca
dla mnie osobiscie jak cos sie konczy to zwykle przez cos powaznego i nie widze szans na powrot[/QUOTE]


Ja bym nie powiedziała, ze wszyscy panowie.
Pewna cześć tak. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą wrócić albo nie.


Chociaż w moim otoczeniu zauważyłam takie tendencje, ze panie cześciej chciały wraca na początku, a panowie pózniej. ( tu pisze o parach które chciały wrócić, tylko tych biore pod uwagę)

Chociaż znaczenie miało tez kto zakonczył związek i ile ten związek trwał.

Jednak najcześciej jak sie rozchodzili to nikt juz nie wracał ani nie miał takich zamiarów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-07-02 o 19:59
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 21:24   #50
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

U mnie się potwierdziło
Wysyłanie kwiatów, przeprosin, żebranie o powrót - stety niestety było już za późno, bo zdążyłam już poznać kogoś i te wszystkie próby miałam w poważaniu

Ogólnie, ja decyzję o zerwaniu zawsze podejmowałam długo, zastanawialam się, rozważałam za i przeciw... Mimo że wszyscy wokół mówili mi, żebym zakończyła tę farsę, ja nie zerwalam dopóki nie byłam na 100 procent pewna swojej decyzji. Z tego co zauważyłam u znanych mi mężczyzn, często zrywali pod wpływem impulsu, bez głębszego zastanowienia, a później dość szybko żałowali pochopnej decyzji. U mnie zawsze taka decyzja była dogłębnie przemyślana, często odkładana w czasie dopóki nie wydarzyło się coś, co sprawiało że pękłam i byłam już pewna swego. Ale nigdy nie było z mojej strony chęci powrotu. U mnie zerwanie = wszystkie mosty spalone, decyzja przemyślana na sto procent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 22:07   #51
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Sama tak miałam i prawdę mówiąc, gdy już ostatecznie ''pogrzebałam'' w swojej głowie i sercu delikwenta, ten po jakimś czasie potrafił się odezwać do mnie by odnowić kontakt. Pewnie wynika to z tego, że, poznając inne kobiety, albo nawet będąc już w związku z inną kobietą, ta wcale nie okazywała się lepsza, dlatego po głębszych analizach najwyraźniej uświadomił sobie, że nie doceniał tego, co miał.



Cytat:
Napisane przez Sabrina10 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że KAŻDY facet żaluje swojej decyzji,a zwlaszcza Ci ktory najbardziej nas skrzywdzili.Na początku czuje sie jak wolny strzelec,nikt go nie kontroluje i czuje że może mieć każdą,a za miesiąc gdy emocje opadną to on zaczyna tęsknić bo jednak nie jest tak kolorowo jak myślał i w tym momecie mysli nad powrotem.Ja mialam sytuacje gdzie facet za ktorym się uganiałam uznał z dnia na dzien ze "to nie to i nie czuje tego czegoś" byl nieugięty w tym przekonaniu,im wiecej probowalam sie z nim kontsktowac tym bardziej mnie olewał.Pomyslalabym ze kazdy wroci ale nie on,ale mylilam się,bo gdy tylko odpuscilam,zaczelam byc wobec niego obojętna,on po miesiącu przyleciał z podkulonym ogonem i chciał sie spotkac.Dlatego dziewczyny,uwierzcie że najlepszym sposobem na to zeby facet sie za wami uganial jest po prostu olanie go,a on wroci szybciej niz wam sie wydaje😉
Może i to działa na mężczyzn, ale nie na dłuższą metę i nie do końca świadczy to o tym, że dany mężczyzna ma dobre intencje (kocha, tęskni, potrzebuje bliskości, itp). Tego typu zagrywki trzeba by było stosować cały czas, aby wzbudzać zainteresowanie - takie ciągłe gonienie króliczka. I tutaj pojawia się kluczowe pytanie, czy faceta przypadkiem nie podnieca jedynie to, że kobieta udaje tą niedostępną i czy właśnie przez to, nie próbuje jej jedynie zdobyć, osiągnąć swój cel? Błędne koło jak dla mnie. Jeśli ktoś chce stworzyć normalny związek to na pewno nie oparty na tego typu gierkach
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 11:41   #52
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 470
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Spotkałam jednego takiego, okazało się, że miał zaburzenia osobowości. U niego prawdopodobnie wynikało to właśnie z tego, że jak miał, to nie chciał, a jak nie mógł mieć, to nagle zaczynał tego pragnąć. Innych takich przypadków nie widziałam.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 12:23   #53
janapalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 181
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Cytat:
Napisane przez Sabrina10 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że KAŻDY facet żaluje swojej decyzji,a zwlaszcza Ci ktory najbardziej nas skrzywdzili.Na początku czuje sie jak wolny strzelec,nikt go nie kontroluje i czuje że może mieć każdą,a za miesiąc gdy emocje opadną to on zaczyna tęsknić bo jednak nie jest tak kolorowo jak myślał i w tym momecie mysli nad powrotem.Ja mialam sytuacje gdzie facet za ktorym się uganiałam uznał z dnia na dzien ze "to nie to i nie czuje tego czegoś" byl nieugięty w tym przekonaniu,im wiecej probowalam sie z nim kontsktowac tym bardziej mnie olewał.Pomyslalabym ze kazdy wroci ale nie on,ale mylilam się,bo gdy tylko odpuscilam,zaczelam byc wobec niego obojętna,on po miesiącu przyleciał z podkulonym ogonem i chciał sie spotkac.Dlatego dziewczyny,uwierzcie że najlepszym sposobem na to zeby facet sie za wami uganial jest po prostu olanie go,a on wroci szybciej niz wam sie wydaje��
Ty żałowałaś swoich decyzji i chciałaś wracać do tych, których odrzuciłaś?
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Pytałam raczej skąd wziął się stereotyp że dziewczyna cierpi na początku i to nawet bardzo, a potem idzie dalej, z nowym facetem lub bez. A facet rzuca się w wir szaleństw a po czasie go nachodzi że jednak.
Bo faceci (oczywiście poza samcami alfa z Wizażu) mają słabszy dostęp do niezobowiązującego seksu i bardziej im na tym zależy, o czym przekonują się po rozstaniu, więc "wracają" z braku laku, aż znajdą ten swój ideał lub kolejną wystarczająco atrakcyjną laskę na każde zawołanie.
janapalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 05:34   #54
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Czasem eks może chcieć wracać bo np. nie ma okazji do seksu a z byłą seks był udany. A jak on zerwał to uważa że była chętniej zgodzi się na seks.

Moja koleżanka zrywała z facetem 2 razy. Z powodów wg mnie mało istotnych. Za pierwszym razem chciała przerwy/ odpocząć.

Już są małżeństwem 5 lat. Inny dawno by ją olał za te "powody" rozstań.

Mój były nie omieszkał dać mi do zrozumienia jaki to on super jest i rozchwytywany np.: gdy byłam w pobliżu wspomniał kiedyś głośno w rozmowie z naszym wspólnym kolega "teraz jestem wolny to mogę" ( dając do zrozumienia że będzie szalał i dobrze się bawił) innym razem w podobnej sytuacji opowiadał koledze o swojej randce w weekend ( oczywiście co dziwne jadł z nią akurat dokładnie to samo co my parę miesięcy wcześniej u niego- przypadek?) Z miesiąc po rozstaniu pisał do mnie proponując pomoc - wysłanie mi notatek do egzaminu w sesji i zerkał na mnie na uczelni co jakiś czas. Kiedyś gdy ubrałam się ładnie i inaczej niż wcześniej to przyglądał mi się dziwnym wzrokiem. Słowa powrotu nigdy nie padły. W tamtym czasie pewnie bym się zgodziła chociaż już wiem że nie pasowaliśmy do siebie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 15:44   #55
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: Czy faceci lubią wracać do eks ?

Oj, lubią i to bardzo. Najbardziej lubią wtedy kiedy ona jest szczęśliwa z kimś innym. Męskie ego nie pozwala im na to aby ona była szczęśliwa z kimś innym. Znam przypadek, który wiele lat już płacze, że ona jest szczęśliwa a on przez to wykorzystuje dziewczyny i chyba nigdy się nie ustatkuje z żadną bo tak go to ubodło
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-06 16:44:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.