Początek romansu z żonatym-POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-04, 16:56   #1
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Smile

Początek romansu z żonatym-POMOCY


DZiewczyny ,Kobiety...błagam o poradę bo jestem już BAARDZO zmęczona całą sytuacją...proszę Was o kulturalne i życiowe porady...

Wdałam się w relacje/początek romansu ze starszym o 14 lat/żonatym facetem..On od początku z obrączką i od początku powtarzałdpiszę/zadzwonię ALE jak będę SAM.. Ja też jestem w stałym 10 lat związku mam 6 letnie dziecko..ale on tego nie wie..nie przyznałam się bo nie chciałam widnieć w jego oczach jako jakaś łatwa Kobieta..i to jest problem bo On swojego związku nigdy nie ukrywał..
On cIągle mi pisze że brak sexu..życie bez sexu.nerwy bo brak sexu a na portalach social-media foty z żoną...Myslicie że kłamie??Zauroczyłam się tym facetem,jest ponadprzeciętnie inteligentny,oczytany,prz ystojny,nadejemy na jednej fali..
Glupio si e czuje z tym że on nie wie że mam faceta wie tylko o dziecku...nigdy nie pytal o faceta...Ja mam gigantyczne wyrzuty że coś ukrywam..przy czym on pisze do mnie po nocach...a na codzień jest z żoną.
Ewidentnie zaproponowal mi spotkania na sex na co ja się nie zgodzilam...powiedzialam że przygody nie ze mną na co zareagowal cyt. " Spoko bardzo Cię lubi e"Stwierdził że jest chemia między nami...mineło 2 dni od tej rozmowy i znów proponował sex...Czyli co ma gdzieś moją odmowę i to.co ja mówię???I ma w nosie że ja wiem o jego "początku zdrady' zony ze mną...
Ja jestem dziewczyną z zanizonym poczuciem własnej wartości wiec imponuje mi że się mną taki fajny facet zainteresował...AALE nie jestem wolną osobą...W końcu zgodziłam sięna pierwsze spotkanie na kawe za tydzień...ale mam mega stresa ze to jest taka NIECZYSTA SYTACJA...
zależy mi na tej znajomości...
Aaa na samym poczatku pytal na komunikatorze czy zostajemy przy tej "pisanej" formie znajomości...Tak strasznie lubię tego faceta,piszemy codzień od 3 mcy...rozumiemy się bez słów...
Prosze o dojrzale komentrze
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:17   #2
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

On ma problem, niedopasowanie z żoną i szuka odskoczni. Ty masz skłonność, żeby wpierw idealizować faceta, a potem demonizować. Niestety, nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:23   #3
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Przeprasza,że tak chaotycznie napisałam..
Gość ma żonę i wcale się z tym nie kryje proponując mi sex?
jest osobą która bardzo elokwentnie i na wysokim poziomie wypowiada się na różnych ogólnych forach politycznych,instagramach itd.. na tematy społeczne,polityczne i itd..pod swoim NAZWISKIEM..
Więc ta jego chęć zdrady żony jakoś nijak mi pasuje do jego OSOBOWOŚCI takiej medialnej jakby..piastował przez wiele lat bardzo poważne publiczne stanowisko.,mega intelekt...
Moze to strasznie głupie i niedojrzałe ale ja nie przyanalam się że mam faceta.CO mam teraz zrobić...?

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Każda jedna odpowiedz jest dla mnie na wagę złota...Nie wiem co robić...
Widzę że on podchodzi na troszkę większym "lajcie"..ja spanikowana cała...
stwierdzil cyt. "" Jest taka chemia ze strach pomyśleć co będzie dalej"..

dzięki za odp..prosze o wiećej..
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:23   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:33   #5
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

No właśnie to działa też w drugą stronę..z tą łatwością -DOKLADNIE
TAAk chyba bałam się go odstraszyć..być może ...to są tematy tabu zawsze..
JAKIEGO ROZWODU ??KOCHANA??..nie ma mowy,nic nie gada o rozwodzie..on miał na myśli jak będzie SAM W DOMU.... ;-( ;-( Strasznie się wplątałam w to od 2 mcy prawi nie śpię...

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Mam idealany w sumie moment na tej KAWIE by powiedzieć :
Piotruś Ty masz żonę a JA z żonatymi nie sypiam..Mam taką możliwość i argument...Tylko boję sie troche jego reakcji..
Boję sie ze zapyta to po co bylo to nocne pisanie,tel i wysyłanie fot???:-(
Ale MAM taką możliwosc nie wiem czy chcę...
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:34   #6
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Zadbaj o to, aby ta sytuacja była czysta z Twojej strony i bądź uczciwa wobec osoby, z którą jesteś w związku.
Co do bohatera romansu, zacznij być z nim szczera, poproś go o to samo, nie przystawaj na warunki, które Ci nie odpowiadają, a na koniec najprawdopodobniej relacja umrze śmiercią naturalną.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:36   #7
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Czemu jego obwiniasz? Zachowujesz się jakbyś miała 15 lat. Nie jesteś dzieckiem i weź odpowiedzialność za swoje czyny. To wcale nie jest tak, że on Cię zmusza do tego pisania lub spotkań.
Nie wiem jakiej rady oczekujesz, naprawdę. To co może z tego być to romans po cichu, któremu on później i tak zaprzeczy, a ludzie pewnie uwierzą jemu, a nie Tobie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 17:37   #8
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Facet interesuje się, tylko seksem. Tylko SEKS go interesuje.
Nie pyta ani o córkę ani o nic więcej. Ma tyle z ciebie na ile sama mu pozwolisz ( po mimo córki i po mimo męża). Innymi słowy mąż, ani córka nie stanowią dla niego problemu.
A jesli by się zapytał zawsze możesz powiedzieć prawdę.
A przecież nie pytał. To po co sobie łamiesz głowę?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:38   #9
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-06-05 o 11:15
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:41   #10
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Przejmujesz się tym co pomyśli o tobie obcy facet, który oszukuje własną żonę, a nie martwisz się co pomyśli o tobie twój własny facet?
Nie pasuje ci obecny związek to po co w nim jesteś?
Jednocześnie nie chcesz być łatwa, a z drugiej pakujesz się w romans, który niby czym jest? Jesteś trudna do zdobycia księżniczka w wieży czy kobieta, która się znudziła i szuka rozrywki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:49   #11
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

A co to za stanowisko publiczne, ktore tak piastowal?
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 18:08   #12
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
A co to za stanowisko publiczne, ktore tak piastowal?

Instagramowy komentator oraz udzielacz na forach politycznych prawdziwy celebryta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:15   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Przejmujesz się tym co pomyśli o tobie obcy facet, który oszukuje własną żonę, a nie martwisz się co pomyśli o tobie twój własny facet?
Nie pasuje ci obecny związek to po co w nim jesteś?
Jednocześnie nie chcesz być łatwa, a z drugiej pakujesz się w romans, który niby czym jest? Jesteś trudna do zdobycia księżniczka w wieży czy kobieta, która się znudziła i szuka rozrywki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to jakaś abstrakcja.
I jakoś nie mogę uwierzyć w prawdziwość tej sytuacji, ewentualnie autorka ma 16 lat i wplątała się w romans z jakiś starym zgredem i nie wie, jak to się robi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:15   #14
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Jaki sens wchodzenia w taki uklad? Jakke korzysci? Jakie straty bardziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:20   #15
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Jaki sens wchodzenia w taki uklad? Jakke korzysci? Jakie straty bardziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No facet jest tak za☠☠☠iście inteligentny i elokwentny że poza sexem chyba nie potrafi nic innego bohaterce postu zaproponować...ja chyba jestem za stara na takie chore relacje 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:36   #16
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

No niestety nie mam 16 lat..choć tak to wygląda...A on pierwszej młodości nie jest to fakt...To jest PRAWDZIWA I REALNA historia..niestety...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Codziennie wysyła mi książki które poleca,muzykę której słucha i linki do swoich wypowiedzi na tych forach publicznych...Chora sytuacja ..WIEM..;-(
:-(
Potrzebuję chyba kubeł zimne wody na głowę...aby ktoś to OCENIŁ Z BOKU....:-

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Przejmujesz się tym co pomyśli o tobie obcy facet, który oszukuje własną żonę, a nie martwisz się co pomyśli o tobie twój własny facet?
Nie pasuje ci obecny związek to po co w nim jesteś?
Jednocześnie nie chcesz być łatwa, a z drugiej pakujesz się w romans, który niby czym jest? Jesteś trudna do zdobycia księżniczka w wieży czy kobieta, która się znudziła i szuka rozrywki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NO właśnie już się TAK ZAMOTAŁAM w tym swoim pseudo-romansie i w moim postępowaniu,że tak to wygląda... -( ;-(
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:37   #17
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
No niestety nie mam 16 lat..choć tak to wygląda...A on pierwszej młodości nie jest to fakt...To jest PRAWDZIWA I REALNA historia..niestety...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Codziennie wysyła mi książki które poleca,muzykę której słucha i linki do swoich wypowiedzi na tych forach publicznych...Chora sytuacja ..WIEM..;-(
:-(
Potrzebuję chyba kubeł zimne wody na głowę...aby ktoś to OCENIŁ Z BOKU....:-

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



NO właśnie już się TAK ZAMOTAŁAM w tym swoim pseudo-romansie i w moim postępowaniu,że tak to wygląda... -( ;-(
A Ty mu wysyłasz seksi focie z gołym tyłkiem i cyckami. Super relacja.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:41   #18
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Jaki sens wchodzenia w taki uklad? Jakke korzysci? Jakie straty bardziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem...dużo się od niego dowiedziałam przez te przegadane godziny..zmienilam się z zamkniętej osoby na bardziej kontaktową..jakkolwiek idiotycznie to ostatnie zabrzmiało...

chyba ZANIŻONE poczucie własnej wartości daje o sobie znać...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Jaki sens wchodzenia w taki uklad? Jakke korzysci? Jakie straty bardziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
A Ty mu wysyłasz seksi focie z gołym tyłkiem i cyckami. Super relacja.

Nie doatał nagich CHOC BARDZO CHCIAŁ i nadal chce..powiedziaalam mu ze nigdy nikomu nagich ie wysyłalam bo tak było..
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:42   #19
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
No niestety nie mam 16 lat..choć tak to wygląda...A on pierwszej młodości nie jest to fakt...To jest PRAWDZIWA I REALNA historia..niestety...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Codziennie wysyła mi książki które poleca,muzykę której słucha i linki do swoich wypowiedzi na tych forach publicznych...Chora sytuacja ..WIEM..;-(
:-(
Potrzebuję chyba kubeł zimne wody na głowę...aby ktoś to OCENIŁ Z BOKU....:-
Dlaczego jesteś w związku z facetem. Pisząc z tym żonatym dążysz do romansu. Jego interesuje tylko seks. Nie wiem czy warto zdradzać jak później mogą być przykre konsekwencje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 18:46   #20
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:56   #21
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Dlaczego jesteś w związku z facetem. Pisząc z tym żonatym dążysz do romansu. Jego interesuje tylko seks. Nie wiem czy warto zdradzać jak później mogą być przykre konsekwencje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NIE WIEM...NIGDY bym siebie w NAJGORSZYCH SNACHo to nie posądziła...TO SIĘ stało poza mną/poza nami...zaczęło od rozmów przecież jak zwykle i tak już zostalo...A na samym początku mieliśmy razem pracować...tzn. ja miałam dołączyć do jego projektu...;(
Ile ja bym oddała aby cofnąć albo go nie poznać
NIKT jeszcze nikogo nie dotknął...
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:57   #22
ann_scmzc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

.

Edytowane przez ann_scmzc
Czas edycji: 2022-01-08 o 17:50
ann_scmzc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:58   #23
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

No to skoro i tak nie śpisz po nocach, to może poczytaj te polecane książki w tym czasie, można się dużo dowiedzieć czytając. Np jak po polsku pisze się seks, jak stosujemy wielokropki, do czego służy caps lock i inne takie. Polecam. Może nawet wtedy facet nie będzie chciał się tylko z tobą przespać i będzie wysyłał ci coś więcej, niż komunikaty, że mu się chce.

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-06-04 o 19:09
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 18:59   #24
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-06-05 o 10:22
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 19:04   #25
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
NIE WIEM...NIGDY bym siebie w NAJGORSZYCH SNACHo to nie posądziła...TO SIĘ stało poza mną/poza nami...zaczęło od rozmów przecież jak zwykle i tak już zostalo...A na samym początku mieliśmy razem pracować...tzn. ja miałam dołączyć do jego projektu...;(
Ile ja bym oddała aby cofnąć albo go nie poznać
NIKT jeszcze nikogo nie dotknął...

A jakże. A złe rzeczy to szatan, nie ja...



Masz ochotę na seks z nim, to idź z nim do łóżka, będziesz miała z głowy to "drżenie serc". Oczywiście licz się z konsekwencjami. Na związek natomiast bym nie liczyła, bo pan raczej dość jasno daje znać na czym mu zależy.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 19:22   #26
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez ann_scmzc Pokaż wiadomość
Myślę, że rzeczywiście możesz mieć kłopoty z poczuciem własnej wartości. Rozważ terapię. Mogłaby Ci bardzo pomóc. Ten facet zaspokaja potrzeby, które możesz i powinnaś sama zaspokoić. Jeśli jesteś zamknięta w sobie, to on tym, że pomaga Ci się otworzyć, sprawia, że wydaje Ci się jedyny w swoim rodzaju. Ale uwierz, nie jest taki. Po prostu zapewnia Ci to, czego bardzo chcesz. Spróbuj się zastanowić, czym są te rzeczy. Kilka już napisałaś: zachowywanie się śmielej, wiara we własną inteligencję (skoro dowartościowuje Cię zainteresowanie kogoś, kogo uważasz za inteligentnego). Powodzenia.
Tak.chyba trafiłaś.Myślę,że tak to chyba wygląda.Czeka mnie żmudna praca nad samą sobą.... ;-(;-(
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 19:40   #27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

odpowiedz sama sobie ,chcesz z nim sie przespac?jesli tak to sie przespij ale nie licz na nic wiecej on jasno daje ci do zrozumienia ze nic poza seksem i romansem sie nie zdarzy
zwaz to w swoim mozgu czy watro jest ryzykowac to co masz,czy dasz sobie rade sama jak romans sie wyda i twoj partner kopnie cie w dupe?bo od kochanka raczej pomocy nie dostaniesz do tego w pracy twoja opinia bedzie zrypana
zastanow sie gdzie ty sie pchasz i czy naprawde warto,w jego oczach jestes juz nie moralna nie wazne czy masz meza czy nie,pisanie po nocach,dazenie do spotkan ,planowanie seksu itp wiedzac ze ktos ma zone to jest niemoralne i on wie ze twoje morale jest kulawe tak samo jak jego malo go to interesuje chce tylko zaliczyc dziure zona mu pewnie wybaczy a ty zostaniesz z zszargana opinia sama
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:03   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

No nie wiem, czy dla chwili przyjemności warto ryzykować swoim związkiem. Bo przecież facet wyraźnie mówi, że chodzi mu o seks. Nie gra, nie ukrywa, że ma żonę i zapewne wcale nie zamierza ryzykować swoją rodziną, by byc z Tobą.

Myslę, że w Twoim związku po prostu czegoś brakuje, bo jak inaczej wytłumaczyć to zauroczenie? Może zamiast skoku w bok zastanowisz się nad swoim związkiem? Przygodny seks z tym facetem nie poprawi Ci samooceny. Raczej odwrotnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:03   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
Ja też jestem w stałym 10 lat związku mam 6 letnie dziecko..ale on tego nie wie..nie przyznałam się bo nie chciałam widnieć w jego oczach jako jakaś łatwa Kobieta..i to jest problem bo On swojego związku nigdy nie ukrywał..
Po co się tak boisz, że weźmie cię za "łatwą" skoro sam jest jeszcze łatwiejszy?
Poza tym on ma gdzieś twój związek i twoje dziecko, a nawet gdyby nie miał, to ty mu nic nie musisz mówić, bo to nie jego interes.
Cytat:
On cIągle mi pisze że brak sexu..życie bez sexu.nerwy bo brak sexu a na portalach social-media foty z żoną...Myslicie że kłamie??
Ale że na jaki temat kłamie? Można mieć jednocześnie żonę i niedobory seksu. Co ci się tutaj wyklucza?
Cytat:
Ewidentnie zaproponowal mi spotkania na sex na co ja się nie zgodzilam...powiedzialam że przygody nie ze mną na co zareagowal cyt. " Spoko bardzo Cię lubi e"Stwierdził że jest chemia między nami...mineło 2 dni od tej rozmowy i znów proponował sex...Czyli co ma gdzieś moją odmowę i to.co ja mówię???I ma w nosie że ja wiem o jego "początku zdrady' zony ze mną...
Ewidentnie liczy na to, że cię przekona i chyba ma powody skoro na niego lecisz.
Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
Gość ma żonę i wcale się z tym nie kryje proponując mi sex?
jest osobą która bardzo elokwentnie i na wysokim poziomie wypowiada się na różnych ogólnych forach politycznych,instagramach itd.. na tematy społeczne,polityczne i itd..pod swoim NAZWISKIEM..
Więc ta jego chęć zdrady żony jakoś nijak mi pasuje do jego OSOBOWOŚCI takiej medialnej jakby..piastował przez wiele lat bardzo poważne publiczne stanowisko.,mega intelekt...
Moze to strasznie głupie i niedojrzałe ale ja nie przyanalam się że mam faceta.CO mam teraz zrobić...?
A ty myślałaś, że poza małżeński seks jest tylko dla plebsu? Albo że wszyscy się go wstydzą? Albo że dla wszystkich jest zabroniony?
Masz bardzo jasną sytuację żonaty facet chce seksu. Nie twój interes jakie klimaty panują w jego związku i vice versa. Nie musisz mu się do niczego przyznawać, chyba że do weneryków jeśli masz jakieś a zdecydujecie się na seks.
Cytat:
Napisane przez Hanulka37 Pokaż wiadomość
Strasznie się wplątałam w to od 2 mcy prawi nie śpię...
W nic się nie wplątałaś, bo nic się nie wydarzyło poza tym, że sobie gadasz z jakimś kolesiem.
Cytat:
Mam idealany w sumie moment na tej KAWIE by powiedzieć :
Piotruś Ty masz żonę a JA z żonatymi nie sypiam..Mam taką możliwość i argument...Tylko boję sie troche jego reakcji..
Boję sie ze zapyta to po co bylo to nocne pisanie,tel i wysyłanie fot???:-(
Ale MAM taką możliwosc nie wiem czy chcę...
Nie potrzebujesz żadnych argumentów żeby nie uprawiać seksu. Wystarczy powiedzieć nie. Jego reakcja to nie twój problem. Jeśli zapyta po co foty i pisanie, to możesz powiedzieć, że na foty i pisanie miałaś ochotę, a na seks nie masz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:56   #30
Hanulka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 12
Dot.: Początek romansu z żonatym-POMOCY

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87906658]Po co się tak boisz, że weźmie cię za "łatwą" skoro sam jest jeszcze łatwiejszy?
Poza tym on ma gdzieś twój związek i twoje dziecko, a nawet gdyby nie miał, to ty mu nic nie musisz mówić, bo to nie jego interes.
Ale że na jaki temat kłamie? Można mieć jednocześnie żonę i niedobory seksu. Co ci się tutaj wyklucza?
Ewidentnie liczy na to, że cię przekona i chyba ma powody skoro na niego lecisz.
A ty myślałaś, że poza małżeński seks jest tylko dla plebsu? Albo że wszyscy się go wstydzą? Albo że dla wszystkich jest zabroniony?
Masz bardzo jasną sytuację żonaty facet chce seksu. Nie twój interes jakie klimaty panują w jego związku i vice versa. Nie musisz mu się do niczego przyznawać, chyba że do weneryków jeśli masz jakieś a zdecydujecie się na seks.
W nic się nie wplątałaś, bo nic się nie wydarzyło poza tym, że sobie gadasz z jakimś kolesiem.
Nie potrzebujesz żadnych argumentów żeby nie uprawiać seksu. Wystarczy powiedzieć nie. Jego reakcja to nie twój problem. Jeśli zapyta po co foty i pisanie, to możesz powiedzieć, że na foty i pisanie miałaś ochotę, a na seks nie masz.[/QUOTE]

Dziękuje Ci za te odpowiedzi...Jest dokładnie tak jak napisałaś, trafione w 100% 200%...Potrzebowałam to usłyszeć....
On od samego początku nie grał i nie kłamał że jest jakiś wolny czy coś....mocno wyzowolony w tych kwestiach...otwarty...BAA ARDZO na te tematy...
Genialnie to ujęłaś....klas ki:

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87906658]Po co się tak boisz, że weźmie cię za "łatwą" skoro sam jest jeszcze łatwiejszy?
Poza tym on ma gdzieś twój związek i twoje dziecko, a nawet gdyby nie miał, to ty mu nic nie musisz mówić, bo to nie jego interes.
Ale że na jaki temat kłamie? Można mieć jednocześnie żonę i niedobory seksu. Co ci się tutaj wyklucza?
Ewidentnie liczy na to, że cię przekona i chyba ma powody skoro na niego lecisz.
A ty myślałaś, że poza małżeński seks jest tylko dla plebsu? Albo że wszyscy się go wstydzą? Albo że dla wszystkich jest zabroniony?
Masz bardzo jasną sytuację żonaty facet chce seksu. Nie twój interes jakie klimaty panują w jego związku i vice versa. Nie musisz mu się do niczego przyznawać, chyba że do weneryków jeśli masz jakieś a zdecydujecie się na seks.
W nic się nie wplątałaś, bo nic się nie wydarzyło poza tym, że sobie gadasz z jakimś kolesiem.
Nie potrzebujesz żadnych argumentów żeby nie uprawiać seksu. Wystarczy powiedzieć nie. Jego reakcja to nie twój problem. Jeśli zapyta po co foty i pisanie, to możesz powiedzieć, że na foty i pisanie miałaś ochotę, a na seks nie masz.[/QUOTE]

Dziękuje za TE słowa .....pomogly BAARDZO klask i:
Hanulka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-06 07:56:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.