Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj徠kowe miejsce, w kt鏎ym podzielisz si emocjami, uczuciami, zwi您kami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo貫czno軼i.

Odpowiedz
 
Narz璠zia
Stary 2020-08-02, 14:22   #31
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo軼i: 22 754
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Tre嗆 usuni皻a

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 22:33
Timon i Pumba jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:25   #32
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomo軼i: 2 486
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka wiadomo嗆
Zapomnia豉 o pr康zie, kt鏎y zu篡wa. O panelach kt鏎e si zuzywaja bo po nich chodzi, n騜 kt鏎ym przygotowane s posi趾i te si szybciej t瘼i bo wi璚ej jedzenia si robi.
A czas, ktory on jej zabiera? Czas jest niby bezcenny, ale pomysl, ile ona moglaby teoretycznie pieniedzy zarobic w tym czasie, jak ten facet siedzi jej na glowie przez caaaaaaaly weekend!

Straszne, co za pasozyt z niego. A on tylko 30zl w dwie strony za paliwo placi. I pewnie jeszcze oszczedza, bo przeciez skoro spi przez caly weekend w jej poscieli, to pewnie swojej nie musi prac tak czesto. Ale sie koles ustawil!
__________________
"La curiosidad mat al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuj nowych zanim nie zu篡j starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:26   #33
Hultaj
BAN sta造
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo軼i: 27 877
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Policzy豉m obiad normalnie bo obiad ZAMAWIAMY i on nie p豉ci. I tak ca造 weekend. Rozumiem to niewa積e, powinnam mu sponsorowa wszystko skoro do mnie przyje盥瘸
Nie, powinna z nim si rozm闚i, 瞠 skoro nie macie wsp鏊noty finansowej (a ju powinna ci si lampka dawno w陰czy skoro uwa瘸sz 瞠 facet na tobie 瞠ruje) to jak zamawiacie obiad to chcesz by dla r闚nowagi - skoro si nie sk豉dacie - co kt鏎y obiad on zam闚i.



To 瞠 on nocuje u ciebie i skorzysta z medi闚 jest naprawd bez znaczenia. To 瞠 go karmisz i utrzymujesz wynika ju z tego 瞠 zamiast wyznaczy regu造 - 瞠 nie pasuje ci 瞠 jeste w tym zwi您ku osob kt鏎a wiecznie wyk豉da kas - ustali jak捷 form dzielenia si wydatkami.



A tak zbiera這 ci si zbiera這, wyrzyga豉 i wysz豉 na roszczeniow materialistk. Kt鏎 w du篡m stopniu jeste bo skoro nie chce wam si w domu nawet gotowa, zamawiacie gotowe obiadki a potem obwiniacie kolesia 瞠 skorzysta z waszej go軼inno軼i tak瞠 w tym wzgl璠zie to jest taka cebula 瞠 odlot.
Hultaj jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:29   #34
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo軼i: 4 019
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88040111]Dosta豉 z przydzia逝 go軼ia, kt鏎ego nienawidzisz, ale jako musisz wytrzyma, czy co?[/QUOTE]

Dok豉dnie tak to wygl康a.
Autorko, dlaczego z nim jeste? I dlaczego on jest z Tob?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:32   #35
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo軼i: 899
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie tak to wygl康a.
Autorko, dlaczego z nim jeste? I dlaczego on jest z Tob?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
To on z豉pa kur znosz帷 z這te bobki kt鏎ej si ty趾a ruszyc nie chce

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:40   #36
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomo軼i: 203
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez v-x-n Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem to jemu nawet o te pieniadze nie chodzi, tylko o fakt, ze ona nawet o nim nie pomysli. Mamusi piwo tak, sobie tak, a chlopaka traktuje jak powietrze.

Ciekawe, o ilu rzeczach bysmy sie dowiedzialy, gdyby to chlopak mial mozliwosc wypowiedzenia sie, skoro nawet z autorki posts wynika, ze ona o nim w ogole nie pomysli..
A on o niej my郵i ? Jak idzie jej kupi piwo to ona mu daje swoj kart i jeszcze on sobie z jej pieni璠zy kupuje. A jak raz raczy paniczowi nie kupi piwa to facet komentuje przy kasie podczas gdy byli w sklepie, ma r帷zki i sam m鏬 sobie piwo wzi帷 i kupi skoro chcia. Ona jako za swoje piwo sama musi p豉ci. Jakbym us造sza豉 w sklepie faceta kt鏎y wyskakuje do dziewczyny 瞠 mu piwa nie kupi豉 to bym chyba 鄉iech豉.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88040111]Co to jest w og鏊e za zwi您ek, lol. Bo kiedy my z ch這pakiem byli鄉y razem na odleg這嗆 to grali鄉y do jednej bramki i zrzucali鄉y wszystkie swoje zasoby 瞠by to mog這 funkcjonowa. Dosta豉 z przydzia逝 go軼ia, kt鏎ego nienawidzisz, ale jako musisz wytrzyma, czy co?[/QUOTE]

Dla mnie to on zacz掖 i traktuje j jak wroga w豉郾ie. Wylicza j z jej w豉snych pieni璠zy maj帷 pretensje 瞠 wydaje na kosmetyczk i jeszcze zapowiada 瞠 jak bed razem to ma robi na remont i rezygnowa z przyjemno軼i.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88040097]ζskawie przyjecha czyli umo磧iwi istnienie ich zwi您ku. Niepor闚nywalnie wy窺zy koszt od ugoszczenia kogo, kto zreszt po鈍i璚a czas na dojazd, jest w gorszej sytuacji finansowej i pewnie wola豚y sobie spa we w豉snym 堯磬u, ni je嗆 bu趾 rodzic闚 autorki podarowan z 豉sk. [/QUOTE]

Oj biedny facet "po鈍i璚a czas na dojazd" i "wola豚y spa we w豉snym 堯磬u". Dzi瘯ujmy m篹czyznom 瞠 w og鏊e chc sie z nami spotkac R闚nie dobrze mo積a napisa 瞠 dzi瘯i niej ma rozrywk bo sobie jedzie na weekend do innego miasta. Mo瞠 on lubi wypady weekendowe ? Dlaczego zak豉dasz 瞠 napewno cierpi nie spiac we w豉snym 堯磬u ?


Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka wiadomo嗆
Wyci庵a do niej 豉p po pieni康ze? To jej si nie chce je寮zi do niego i 瞠ruje na jego kasie bo doje盥瘸 tylko na sw鎩 koszt

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wyci庵a 豉p po pieni康ze. Nie wyobra瘸m sobie jecha do kogo w go軼i i siedzie u niego ca造 weekend, maj帷 podstawiane nieraz jedzonko pod nos, i wyskakiwa z tesktem 瞠 ma mi oddawa po這w za paliwo bo przyjecha豉m.
xxxAleksandraxxx jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:48   #37
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo軼i: 2 160
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Poka wiadomo嗆
Boze ty nawet go nie lubisz po co wy jestescie razem?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
O tym samym pomy郵a豉m. Mam nadzieje ze ten "ch這p" kopnie ja w dupe i znajdzie sobie normalna, mi豉 dziewczyn.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Najlepsze Promocje i Wyprzeda瞠

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 14:48   #38
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo軼i: 3 261
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Facet mieszka sam czy te z rodzicami?
Dlaczego Ty do niego nie pojedziesz od czasu do czasu poci庵iem/autobusem skoro nie lubisz autem je寮zi?
I czy w og鏊e on co Wam stawia jak ju jest u Ciebie tych kilka dni? Chodzicie na jakie obiady, do kina itp? Jak wtedy jest?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:48   #39
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo軼i: 899
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Poka wiadomo嗆
A on o niej my郵i ? Jak idzie jej kupi piwo to ona mu daje swoj kart i jeszcze on sobie z jej pieni璠zy kupuje. A jak raz raczy paniczowi nie kupi piwa to facet komentuje przy kasie podczas gdy byli w sklepie, ma r帷zki i sam m鏬 sobie piwo wzi帷 i kupi skoro chcia. Ona jako za swoje piwo sama musi p豉ci. Jakbym us造sza豉 w sklepie faceta kt鏎y wyskakuje do dziewczyny 瞠 mu piwa nie kupi豉 to bym chyba 鄉iech豉.



Dla mnie to on zacz掖 i traktuje j jak wroga w豉郾ie. Wylicza j z jej w豉snych pieni璠zy maj帷 pretensje 瞠 wydaje na kosmetyczk i jeszcze zapowiada 瞠 jak bed razem to ma robi na remont i rezygnowa z przyjemno軼i.



Oj biedny facet "po鈍i璚a czas na dojazd" i "wola豚y spa we w豉snym 堯磬u". Dzi瘯ujmy m篹czyznom 瞠 w og鏊e chc sie z nami spotkac R闚nie dobrze mo積a napisa 瞠 dzi瘯i niej ma rozrywk bo sobie jedzie na weekend do innego miasta. Mo瞠 on lubi wypady weekendowe ? Dlaczego zak豉dasz 瞠 napewno cierpi nie spiac we w豉snym 堯磬u ?




Tak, wyci庵a 豉p po pieni康ze. Nie wyobra瘸m sobie jecha do kogo w go軼i i siedzie u niego ca造 weekend, maj帷 podstawiane nieraz jedzonko pod nos, i wyskakiwa z tesktem 瞠 ma mi oddawa po這w za paliwo bo przyjecha豉m.
On nie chce po這wy. Tylko czy raz na jaki czas do這篡豉. A co do remontu to ona niech sama sobie remontuje i sama zarabia na sw鎩 remont bo to jej mieszkanie. Ciekawe jak to powiedzia? Bo nie mo瞠my by pewni-mo瞠 stwierdzi, 瞠 jak b璠zie remontowala to nie sta b璠zie na kosmetyczk i fryzjera bo remont wymaga du穎 kasy. A i jak jeste u kogo w go軼iach i daj Ci obiad to dajesz im po這w kasy za niego?

Poza tym lasce nie chce si ruszy ty趾a do niego, jakby ruszy豉 i weekendy by造 na zmian to by b鏊u odw這ka nie miala

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:49   #40
czarnaczekoladaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo軼i: 35
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

XxxAleksandraxxx w ko鎍u kto kto rozumie sytuacje. Dzie wcze郾iej mu kupi豉m i piwka i lody, no ale przecie to niewa積e bo powinnam mu kupowa wszystko dzie w dzie. I tak samo z domem , chce 瞠by to by這 na niego przepisane no nie ma problemu, b璠zie na nas ale chyba logiczne jest ze musi tez co w這篡.
czarnaczekoladaaa jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:51   #41
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo軼i: 899
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
XxxAleksandraxxx w ko鎍u kto kto rozumie sytuacje. Dzie wcze郾iej mu kupi豉m i piwka i lody, no ale przecie to niewa積e bo powinnam mu kupowa wszystko dzie w dzie. I tak samo z domem , chce 瞠by to by這 na niego przepisane no nie ma problemu, b璠zie na nas ale chyba logiczne jest ze musi tez co w這篡.
A kto Ci pisa, 瞠 masz na niego przepisa?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Okazje i pomys造 na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 14:52   #42
czarnaczekoladaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo軼i: 35
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Og鏊nie to potraktujecie to jak wym闚k , ale nie je盥膨 tam autobusy, on mieszka z rodzicami. Ja po pracy nie mam si造 kompletnie jecha, pomijaj帷 ze nke czuje si pewnie za kierownica. Pewnie to nie ma znaczenia, ale og鏊nie mam troch problemy ze zdrowiem, to dlaczego nie mam si造 i czuje si przem璚zona t逝macza moje wyniki. Ale pewnie cze嗆 z was powie ze biedny facet musi si m璚zy z wiecznie zm璚zona laska i wszystko za ni robi.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

On chce 瞠by to by這 przepisane na nas i tego ode mnie wymaga.
czarnaczekoladaaa jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:54   #43
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo軼i: 899
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Og鏊nie to potraktujecie to jak wym闚k , ale nie je盥膨 tam autobusy, on mieszka z rodzicami. Ja po pracy nie mam si造 kompletnie jecha, pomijaj帷 ze nke czuje si pewnie za kierownica. Pewnie to nie ma znaczenia, ale og鏊nie mam troch problemy ze zdrowiem, to dlaczego nie mam si造 i czuje si przem璚zona t逝macza moje wyniki. Ale pewnie cze嗆 z was powie ze biedny facet musi si m璚zy z wiecznie zm璚zona laska i wszystko za ni robi.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

On chce 瞠by to by這 przepisane na nas i tego ode mnie wymaga.
Poczu豉by si pewnie jakby zacz窸a je寮zi. I on zm璚zony nie jest po pracy tylko Ty tak?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Og鏊nie to potraktujecie to jak wym闚k , ale nie je盥膨 tam autobusy, on mieszka z rodzicami. Ja po pracy nie mam si造 kompletnie jecha, pomijaj帷 ze nke czuje si pewnie za kierownica. Pewnie to nie ma znaczenia, ale og鏊nie mam troch problemy ze zdrowiem, to dlaczego nie mam si造 i czuje si przem璚zona t逝macza moje wyniki. Ale pewnie cze嗆 z was powie ze biedny facet musi si m璚zy z wiecznie zm璚zona laska i wszystko za ni robi.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

On chce 瞠by to by這 przepisane na nas i tego ode mnie wymaga.
Je郵i ma wk豉da kas w remont to mu si nie dziwie

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:56   #44
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo軼i: 3 261
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Og鏊nie to potraktujecie to jak wym闚k , ale nie je盥膨 tam autobusy, on mieszka z rodzicami. Ja po pracy nie mam si造 kompletnie jecha, pomijaj帷 ze nke czuje si pewnie za kierownica. Pewnie to nie ma znaczenia, ale og鏊nie mam troch problemy ze zdrowiem, to dlaczego nie mam si造 i czuje si przem璚zona t逝macza moje wyniki. Ale pewnie cze嗆 z was powie ze biedny facet musi si m璚zy z wiecznie zm璚zona laska i wszystko za ni robi.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

On chce 瞠by to by這 przepisane na nas i tego ode mnie wymaga.
Po po這wie? Sta go na remont? Jaki kredyt we幟ie czy jak to widzi?

Nie lepiej nic od niego nie bra, a wyremontowa za swoje + pomoc rodzic闚?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 14:58   #45
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo軼i: 439
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

.

Edytowane przez 567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Czas edycji: 2020-10-14 o 12:34
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:00   #46
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo軼i: 22 549
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Ja takie problemy rozwi您uj (lub raczej ich nie miewam) ca趾owicie odr瑿nymi finansami Bardzo polecam. Niewa積e kto ile zarabia, ka盥y wydaje swoje na co chce, a wszystko co wsp鏊ne jest finansowane po r闚no.
Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
On zarabia jako 3000 i widze ze go tez boli, ze on zarabia mniej. M闚i mi, ze nie powinnam wydawa tyle na kosmetyczk, fryzjera itd. Ze jak b璠ziemy remontowa dom to powinnam z tego zrezygnowa (...).
Zabi豉bym 鄉iechem faceta gdyby mi zacz掖 st瘯a na to jak wydaj swoje pieni康ze. Tak samo gdyby na mnie wy豉dowywa swoje 瘸le o zbyt niskie zarobki albo niesprawiedliwo嗆 losu, bo to tak jakby nie moja wina.
Cytat:
Ostatnio jak zawsze przyjecha do mnie, ja wzi窸am w sklepie 4 piwa, a on do mnie co tak maglo wzi窸as? Ja m闚i ze dwa mnie, a dwa dla mamy. A on przy kasie a dla mnie?!.
Trzeba by這 powiedzie, 瞠 sam m鏬 sobie kupi skoro mia ochot Tak samo w ka盥ej innej sytuacji kiedy domaga si sponsorowania. Gdy domaga si tankowania mu samochodu, najpierw zapytaj kiedy odda za obiad/wod/cokolwiek.

Poza tym to troch to 鄉ieszne, 瞠 sama dajesz facetowi kart i finansujesz rzeczy, a potem masz do niego pretensje.

Tak ca趾iem na serio przedyskutowa豉bym z facetem ten temat i ustali豉 jasne zasady kto, kiedy i za co p豉ci.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2020-08-02 o 15:01
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:04   #47
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo軼i: 2 892
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88040206]Ja takie problemy rozwi您uj (lub raczej ich nie miewam) ca趾owicie odr瑿nymi finansami Bardzo polecam. Niewa積e kto ile zarabia, ka盥y wydaje swoje na co chce, a wszystko co wsp鏊ne jest finansowane po r闚no.
Zabi豉bym 鄉iechem faceta gdyby mi zacz掖 st瘯a na to jak wydaj swoje pieni康ze. Tak samo gdyby na mnie wy豉dowywa swoje 瘸le o zbyt niskie zarobki albo niesprawiedliwo嗆 losu, bo to tak jakby nie moja wina.
Trzeba by這 powiedzie, 瞠 sam m鏬 sobie kupi skoro mia ochot Tak samo w ka盥ej innej sytuacji kiedy domaga si sponsorowania. Gdy domaga si tankowania mu samochodu, najpierw zapytaj kiedy odda za obiad/wod/cokolwiek.

Poza tym to troch to 鄉ieszne, 瞠 sama dajesz facetowi kart i finansujesz rzeczy, a potem masz do niego pretensje.

Tak ca趾iem na serio przedyskutowa豉bym z facetem ten temat i ustali豉 jasne zasady kto, kiedy i za co p豉ci.[/QUOTE]Zgadzam si, postepujemy od lat podobnie i NIGDY nie pok堯cili鄉y si o pieni康ze.

Ci篹ko tu co powiedzie, kiedy zna sie spraw tylko z jednej perspektywy. Mam wra瞠nie, 瞠 nikt tu nie ma 100-procentowej racji.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:08   #48
Hultaj
BAN sta造
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo軼i: 27 877
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

jak ma si dok豉da do remontu nie dziwi si 瞠 chce by w akcie notarialnym. w innej sytuacji nie powinna na niego przepisywa. wg mnie dogadaj si z rodzicami mo瞠 pomog albo dobierz kredyt i sama sfinansuj remont, nie baw si w 瘸dne zapisy.



co do reszty powinna ustali kto za co p豉ci i uregulowa to. to 瞠 wi璚ej zarabiasz nie oznacza tylko na twojej g這wie jest cotygodniowe zapewnianie wa堯wki. to nie paliwo jest problemem ale to 瞠 nauczy豉 go 瞠 przesiaduje u ciebie po 2-3 dni i nic nie przyniesie. wobec tego domaganie si tankowania auta to ju wybitnie s豉be a domaganie si przepisania mieszkania to ju w og鏊e.
Hultaj jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:13   #49
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomo軼i: 1 054
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez MegPatrizia Poka wiadomo嗆
Z ciekawo軼i - co to za fajna bran瘸 w kt鏎ej zarobki wzrastaj dwukrotnie w kr鏒kim czasie? My郵e ostatnio nad zmiana wiec ch皻nie sie dowiem
Ja w豉郾ie zwi瘯szy豉m swoje zarobki - nie o 2 ale dok豉dnie 0 1.7 raza - zmieniaj帷 prac na wy窺ze stanowisko, nowa firma da豉 mi tyle, ile sobie za膨da豉m, nie widz w tym nic dziwnego
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Okazje i pomys造 na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 15:16   #50
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomo軼i: 203
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka wiadomo嗆
A i jak jeste u kogo w go軼iach i daj Ci obiad to dajesz im po這w kasy za niego?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Ani ja nie oddaj za obiad, ani ta osoba mi za dojazd. To on pierwszy wylecia z kwesti paliwa, a nie ona z kwesti obiad闚.


Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
XxxAleksandraxxx w ko鎍u kto kto rozumie sytuacje. Dzie wcze郾iej mu kupi豉m i piwka i lody, no ale przecie to niewa積e bo powinnam mu kupowa wszystko dzie w dzie. I tak samo z domem , chce 瞠by to by這 na niego przepisane no nie ma problemu, b璠zie na nas ale chyba logiczne jest ze musi tez co w這篡.
Czyli on chce by dopisany do mieszkania i jednocze郾ie Ty masz rezygnowa z fryzjera i kosmetyczki 瞠by 豉dowa zarobion przez siebie kas w remont ?
Jak dla mnie to on zobaczy 瞠 mo瞠 si przy Tobie ustawi. Masz mieszkanie, on nie ma nic. Chce z Ciebie doi i ju wylicza Ci z kasy. Chyba te nie postawi豉 troch granic, pal licho obiadki bo wiadomo 瞠 jest w go軼iach wiec pocz瘰tujesz i jak piszesz ma on dost瘼 do lodowki i mo瞠 bra co chce co jest normalne. Ale stawiasz mu te piwka i lody a on coraz bardziej przekracza granic bo zobaczy 瞠 trafi na tak dziewczyn. Teraz ju Ci wyrzyga 瞠by dok豉da豉 do paliwa, bo jeszcze troch mo瞠 ugrac.
Inni faceci nie tylko podje盥瘸j po dziewczyny, ale jeszcze je zabieraj na weekendy w fajne miejsca. Tw鎩 wyda 3 dychy na dojazd i p豉cze 瞠by mu dok豉da豉 podczas gdy 酥i u Ciebie, je obiady, 郾iadania i kolacje przez kilka dni a Ty mu dodatkowo kupujesz piwa itp. A jak nie kupisz to obraza majestatu bo on pieni璠zy nie wyda na butelk piwa dla siebie. Przemy郵 to bo serio wygl康a na to 瞠 jemu na Tobie nie zale篡 - sory 瞠 to pisz ale serio to s powa積e znaki ostrzegawcze, kt鏎ych mo瞠 wcze郾iej nie widzia豉.
xxxAleksandraxxx jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:26   #51
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo軼i: 479
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Sk康 wiesz ze koszty benzyny u niego to tylko 30 z?
Jak przyje盥瘸 do Ciebie to ju nigdzie autem nie je寮zicie?

Z mieszkaniem i remontem to polecam zrobi sama- czy to z pomoc kredytu czy rodzic闚. Chyba niezbyt tego ch這paka lubisz wiec szkoda by go wpisywa do aktu notarialnego
Numer z piwem w sklepie bardzo niefajny. Kupujesz dla siebie i dla mamy a dla swojego faceta nic. I tak sobie piwkujecie z mamusia a on co, wod pije?


Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
__________________
"Uwa瘸j, o co prosisz, bo mo瞠sz to dosta"
Jacqueline27 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:27   #52
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z這ta na ko鎍u t璚zy
Wiadomo軼i: 60 422
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Autorko dajcie sobie spokoj z jakims wspolnym remontem i przepisywaniem mieszkania, bo nawet niewiadomo czy wy konca remontu doczekacie jako para

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tob chc ogl康a rzeki, co samotnie p造n
Gwiazdy nad 陰kami w 鈔odku lasu i jag鏚 czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:32   #53
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomo軼i: 203
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Poka wiadomo嗆
Numer z piwem w sklepie bardzo niefajny. Kupujesz dla siebie i dla mamy a dla swojego faceta nic. I tak sobie piwkujecie z mamusia a on co, wod pije?


Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
R闚nie dobrze on sam m鏬豚y wzi望 piwo dla siebie tak jak ona bra豉 dla siebie i swojej matki ( kt鏎ej w sklepie nie by這, a on by wi璚 m鏬 wziac dla siebie ). Ju nie m闚i帷 o tym 瞠 m鏬豚y r闚nie powiedzie: "Daj, ja zap豉c za te piwa". A nie 瞠 ona ma p豉ci za piwa dla wszystkich i to takie oczywiste.
Zamiast tego jest wyskakiwanie z pretensj: "A gdzie piwo dla mnie ? ".
xxxAleksandraxxx jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:43   #54
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo軼i: 1 395
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Szczerze m闚i帷 gdybym by豉 w zwi您ku z m篹czyzna kt鏎y zarabia wi璚ej ode mnie a w przysz這嗆 b璠zie zarabia kilkukrotnie wi璚ej ni ja to oczekiwa豉bym 瞠 pokryje wi瘯sz cz窷 koszt闚 naszego wsp鏊nego 篡cia i nie posz豉bym pracowa na dwa etaty tylko po co aby mu w jaki spos鏏 dor闚na pod wzgl璠em finansowym .

Autorko proponuje Ci aby Ty od czasu do czasu pojecha豉 na weekend do swojego faceta i czeka豉 a on Cie odpowiednio ugo嗆 je郵i czujesz wewn皻rznie 瞠 jeste wykorzystywana .Mo瞠 zaproponujesz mu jak捷 zmian ?
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:54   #55
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomo軼i: 1 261
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Jestem z facetem od prawie dw鏂h lat. Og鏊nie jest opieku鎍zy, pracowity, widze w nim wiele zalet. Ale problemy s z pieni璠zmi. Chodzi o to, ze mieszkamy troch km od siebie p鏦i co( planujemy ze sob zamieszka na wiosn) , a on mi wyrzyga wczoraj,

Ze ja powinnam mu raz na jaki czas zatankowa auto, skoro on ciagle przyje盥瘸 do mnie , a ja do niego nie(nie czuje si pewnie za kierownica). Ze powinnam go w ten spos鏏 wspom鏂 finansowo. Ja p鏦i co zarabiam jako 4000z, ale mam perspektywy ze w nied逝gim czasie moje zarobki b璠 zdecydowanie wi瘯sze ( 7000-8000). On zarabia jako 3000 i widze ze go tez boli, ze on zarabia mniej. M闚i mi, ze nie powinnam wydawa tyle na kosmetyczk, fryzjera itd. Ze jak b璠ziemy remontowa dom to powinnam z tego zrezygnowa. Do rzeczy... u mnie sytuacja jest taka, ze dosta豉m mieszkanie w spadku od dziadka, moi rodzice s w stanie pom鏂 mi z wyremontowaniem go, a u niego jest inaczej. Nie dosta 瘸dnego spadku, s康zi ze rodzice nie pomog mu z remontem , a 瞠by zarabia te 7000 to musia豚y zasuwa na dwa etaty, co jest dla niego niedopuszczalne. On ma z tym ewidentnie problem, ze „mam lepiej”. Ostatnio jak zawsze przyjecha do mnie, ja wzi窸am w sklepie 4 piwa, a on do mnie co tak maglo wzi窸as? Ja m闚i ze dwa mnie, a dwa dla mamy. A on przy kasie „a dla mnie?!”. Nie wiem czy rozumiecie w czym problem, m闚i帷 w skr鏂ie czuje ze cz瘰to on na mnie zeruje( jak przyje盥瘸 do mnie ma jedzenie w lodowce, moi rodzice mu cz瘰to stawiaj jaki obiad, jak idzie do sklepu po jakie somersby dla mnie i oczywi軼ie ja p豉ce , tzn. Daje mu kart, to on pyta czy mo瞠 sobie kupi picie). Przecie normalnie si tez u mnie kapie, woda tez kosztuje, ale on m闚i „ przecie to Twoi rodzice za to p豉ca a nie ty”. Jestem tym wszystkim Zniesmaczona, co Wy o tym my郵icie? Co robi ?
A ja widz wiele wad. W Tobie. Wychodzisz na tak, kt鏎a 瞠ruje na nim, chocia bardziej pasuje s這wo chciwa i sk徙a.

Obecnie mieszkasz z rodzicami czy w jakim w mieszkaniu, zanim wprowadzisz si do mieszkania, kt鏎e otrzyma豉 w spadku po dziadku? Dlaczego rodzice maj pomaga Ci w remoncie mieszkania? I zale篡 w sumie czy maj Ci zasponsorowa - na przyk豉d kupi farby, panele etc. czy po prostu z ch璚i pomog Ci razem z Tob malowa ca貫 mieszkanie wyka鎍za itd. Je郵i pierwsza opcja to nie powinni tego robi bo z jakiej racji mieliby sponsorowa doros貫j kobiecie kwestie remontu/wyka鎍zania mieszkania? Co mega nie bardzo. No chyba, 瞠 groszem nie 鄉ierdz i to ich wyb鏎 to ich ch耩 i wolna wola.

Po za tym 瘸dna z Ciebie wielka Pani bizneswoman. Obecnie zarabiasz 4k twierdzisz, 瞠 masz mo磧iwo軼i w niedalekiej by mo瞠 perspektywie na wy窺ze wide趾i o te 3-4k, a sama napuszczasz na siebie faceta, sam zarabia 3k no to tysiak mniej od siebie. Tak wi璚 瘸dna bizneswoman. Dla mnie osobi軼ie kto kto zarabia 7-8/10k mo瞠 o sobie m闚i 瞠 dobrze zarabia, 瞠 to taki du篡 biznes. Zreszt to bardzo indywidualna kwestia bo zalet od wielu sk豉dni. Wg mnie po prostu masz si za tak, kt鏎a du穎 zarabia, ale to wygl康a tak jakby mia豉 na przyk豉d te 100 z na buty, ale za bochenek chleba wart 3-4 z ju nie. I tak samo to wida po kwestii z samochodem. Nie zalejesz paliwa bo szkoda kasy (swoj drog co to jest 100-200 z na paliwo? 鄉ieszne stawki) na wypad do faceta. Chyba zwi您ek je郵i jest na odleg這嗆 to polega te na tym, 瞠 raz jedna strona jedzie do swojej tzw po堯wki na przyk豉d na weekend, a potem zamiana. Jak mieszkacie bardzo blisko siebie to kwestia paliwa jest to ok. 30-50 z. Jak zalejesz na ca造 dzie (zale篡 jak doje盥瘸sz do pracy i ile jedziesz) to my郵, 瞠 wi璚ej jak 100 z nie tankujesz. Sk徙isz facetowi w sklepie piwa i po tej krzywej akcji wida, 瞠 niespecjalnie go lubisz a tworzycie zwi您ek. Dobre. Dla siebie wzi窸a, dla matki te, ale dla swojego faceta ju nie. By豚y mi osobi軼ie g逝pio gdybym by豉 na Twoim miejscu i czu豉bym, 瞠 zwyczajnie pal si ze wstydu. Oczywi軼ie nie ujmuje tego, 瞠 na przyk豉d mia豉by 100 z na buty, na chleb ju nie bo Ci nie znam i sama zaznaczasz, 瞠 lod闚ka w Twoim mieszkaniu jest zawsze pe軟a, jednak wida kilka sytuacji, kt鏎e na jego miejscu przekre郵i造by u mnie zwi您ek z Tob.

Wspomniane wy瞠j:
1.
Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Ostatnio jak zawsze przyjecha do mnie, ja wzi窸am w sklepie 4 piwa, a on do mnie co tak maglo wzi窸as? Ja m闚i ze dwa mnie, a dwa dla mamy. A on przy kasie „a dla mnie?!”.
Ok, jestem w stanie zrozumie raz tak sytuacj, ale nie je郵i zdarza si to notorycznie. Z Twojej strony oczywi軼ie.

2.
Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Przecie normalnie si tez u mnie kapie, woda tez kosztuje, ale on m闚i „ przecie to Twoi rodzice za to p豉ca a nie ty”.
To to jest ju w og鏊e. No wyebauooo w kosmos. Czyli obstawiam, 瞠 mieszkasz jeszcze z rodzicami, pomieszkujesz z nimi. Takiego sk徙stwa i bycia chciwym nie widzia豉m chyba nigdy i to nigdzie. Facet ma racj, Ty si owszem, dok豉dasz pewnie do rachunk闚 rodzicom (mo瞠 i tak), ale dom/mieszkanie jest ich, tak wi璚 ich woda, pr康, gaz, 瞠 tak powiem. Nie rozumiem dlaczego w ten spos鏏 si zachowujesz i wytykasz mu wszystko skoro to nawet nie jest Twoje.
Kwestie pieni璠zy wp造waj bardzo na zwi您ek, a jeszcze jak zmierzacie razem zamieszka to ju w og鏊e. Mo瞠 jest tak, 瞠 to Ty za du穎 wydajesz, on kiedy jest z Tob to widzi. Mo瞠 zwyczajnie za cz瘰to odwiedzasz fryzjera i kosmetyczk. Wsp鏊ne 篡cie to ju nie tylko "to co moje", tylko "to co jest wsp鏊ne" (nie m闚i o formalizowaniu zwi您ku). Na jego miejscu mimo wszystko patrz帷 po w徠ku obawia豉bym si wchodzi z Tob w co bardzo powa積ego jak wsp鏊ne mieszkania czy mo瞠 kiedy i legalizacja zwi您ku.

On nie 瞠ruje na Tobie tylko bardziej Ty na nim. Albo problem jest tylko w Tobie (a po tym w徠ku to wida i w kim jest ten problem), albo oboje jeste軼ie siebie warci. Jednak jak na razie na minusie jeste Ty, nie on. Nie wiem jak on to widzi, ale w徠ek zosta przedstawiony z Twojej strony i jest o Tobie. Ewidentnie. Nie o nim.
Cytat:
Napisane przez czarnaczekoladaaa Poka wiadomo嗆
Jestem tym wszystkim Zniesmaczona, co Wy o tym my郵icie? Co robi ?
Tak na koniec dodam. Zniesmaczony to powinien by on i tylko on, nie Ty. Ty to powinna si wstydzi. Kwestie pieni璠zy wp造waj bardzo na zwi您ek, a jeszcze jak zmierzacie razem zamieszka to ju w og鏊e.
__________________
1. Lepiej by nielubian za to, kim jeste ni by kochan za to kim nie jeste.
2. Ludzie nie rodz si dobrzy albo 幢i. Rodz si z pewnymi sk這nno軼iami, ale liczy si spos鏏, w jaki 篡j. I to, jakich ludzi poznaj.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-08-02 o 16:02
MsN jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 15:58   #56
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo軼i: 22 549
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Nie czaj tych pojazd闚 po autorce z powodu korzystania z pomocy rodzic闚. Przecie to jest ich prywatny wyb鏎 jak dysponuj swoim maj徠kiem. Chc i mog, to pomagaj. Ona ma niby z tego nie korzysta, bo co?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 16:05   #57
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo軼i: 899
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88040351]Nie czaj tych pojazd闚 po autorce z powodu korzystania z pomocy rodzic闚. Przecie to jest ich prywatny wyb鏎 jak dysponuj swoim maj徠kiem. Chc i mog, to pomagaj. Ona ma niby z tego nie korzysta, bo co?[/QUOTE]To tak jak z pojazdem po jej ch這paku, 瞠 JE posi趾i, kt鏎e mu zapewniaj jak tam jest. Daj to JE, sami dysponuj swoim maj徠kiem i daj mu jedzenie i to ich prywatny wyb鏎, 瞠 to robi. On m鏬豚y si do這篡 kupi sobie sam lub z prowiantem przyje盥瘸 a ona mog豉by sama zafundowa sobie remont

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 16:12   #58
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo軼i: 22 549
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Poka wiadomo嗆
To tak jak z pojazdem po jej ch這paku, 瞠 JE posi趾i, kt鏎e mu zapewniaj jak tam jest. Daj to JE, sami dysponuj swoim maj徠kiem i daj mu jedzenie i to ich prywatny wyb鏎, 瞠 to robi. On m鏬豚y si do這篡 kupi sobie sam lub z prowiantem przyje盥瘸 a ona mog豉by sama zafundowa sobie remont
Je郵i dostaje bez proszenia obiady od jej rodzic闚, to nie wiem gdzie niby jego wina w tym.
Natomiast autorka pisa豉 co o zamawianiu obiad闚, a nie 瞠 zawsze jej rodzice go karmi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 16:17   #59
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usuni皻e
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo軼i: 439
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

.

Edytowane przez 567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Czas edycji: 2020-10-14 o 12:34
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-08-02, 16:18   #60
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomo軼i: 1 261
Dot.: Problemy w zwi您ku zwi您ane z pieni璠zmi

[1=567c01f80e5b49e5d4c91cc aaf1ccfb850a64aae_5f88d48 edcf1b;88040407]Id帷 tym tokiem rozumowania to pojazd po facecie autorki jest r闚nie nie na miejscu. Bo ona go 篡wi w weekendy i pozwala korzysta z wody nieop豉canej nawet przez ni, bo przez jej rodzic闚. Ich decyzja, 瞠 go sponsoruj. Misio ma z tego nie korzysta, bo co? Bo autorka zamiast mu jasno powiedzie, 瞠 ma na jej kas nie liczy, woli po nim jecha w internecie.
Poza tym nie oszukujmy si, 瞠 doros這嗆 ma to do siebie, 瞠 cz這wiek potrafi sobie radzi bez rodzic闚. Przynajmniej ja tak widz doros這嗆.[/QUOTE]No to mo瞠 Autorka nie umie sobie poradzi. No albo jej facet.
__________________
1. Lepiej by nielubian za to, kim jeste ni by kochan za to kim nie jeste.
2. Ludzie nie rodz si dobrzy albo 幢i. Rodz si z pewnymi sk這nno軼iami, ale liczy si spos鏏, w jaki 篡j. I to, jakich ludzi poznaj.
MsN jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie


Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
 

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki


Data ostatniego posta: 2020-08-07 20:34:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.