KTo LECZYŁ TRADZIK SWIATŁEM -CZY TO DZIAŁA?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 18:17   #1
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14

KTo LECZYŁ TRADZIK SWIATŁEM -CZY TO DZIAŁA??


Moja babcia kupiła jakas machine- do leczenia kosci na ulotce pisze ze pomaga w leczeniu tradziku młodzienczym czy ktos juz sie leczył swiatłem ??? czy mu pomogło?? PISZCZIE!!!!
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:11   #2
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: KTo LECZYŁ TRADZIK SWIATŁEM -CZY TO DZIAŁA??

hej, ja mam bioptron (ta machina )w domu i naświetlałam sobie miejsca gdzi emam tradzik. powiem ci że wysuszył mi twarz i żałowałam że skorzystałam z tego urządzenia. osobiście nie polecam ale spróbowac możesz, może tobie pomoże.
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 20:40   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KTo LECZYŁ TRADZIK SWIATŁEM -CZY TO DZIAŁA??

Ja mam tez Bioptrona firmy Zepter.Urządzonko jest świetne do większych zmian na buzi.Stosowałam go pare lat temu, kiedy miewałam jakie większe ropne krostki na buzi.Widziałam efekt tuz po naświetlaniu.Oto moich pare wskazówek co do urządzonka:
- naświetlaj umytą, niepokremowaną twarz
- do zestawu lampy ( niestety nie wiem jaką masz ) powinna być dołączona woda termalna lub coś w jej stylu, jeżeli jej nie masz to radzę kupić.
- zanim zaczniesz "zabieg" spryskaj wybraną partię twarzy tą wodą, tak żeby była lekko wilgotna i włącz lampę.
- jedno miejsce nie powinno być naświetlane dłużej niż 5 minut ( na początku, potem można przejść do 10 )
Po naświetlaniu wytrzyj buzię papierowym ręczniczkiem, możesz ewentualnie przetrzeć twarz bezalkoholowym tonikiem.
Daję Ci instrukcje jakie ja stosowałam do mojego Bioptrona.Ja myślę, że jak możesz sobie spróbowac z ta lampą to czemu nie?Wiem, że to jest drogie więc niewiele osób to ma, w gabinetach to niestety kosztuje sporo...Lepiej chyba próbować we własnym zaciszu nic nie płacąc, niż zapisać się na serię kosztownych zabiegów, nie wiedząc jaki będzie rezultat?Słyszałam, że jest jesio koloroterapia do lampy Bioptrona i jakieś światełko jest zalecane do naświetleń cery trądzikowej, nie pamiętam jakie więc nie chce Cię wprowadzać w błąd, ale coś takiego napewno istniejepozdrawiam:cmok :
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:03   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: KTo LECZYŁ TRADZIK SWIATŁEM -CZY TO DZIAŁA??

to może być również APC (Acne Photo-Clearing)
http://www.wizaz.pl/basia_apc.php
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.