Nieudane rozjasnianie - prosze o pomoc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 11:18   #1
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Unhappy

Nieudane rozjasnianie - prosze o pomoc...


Dziewczyny prosze was o pomoc Powiedzcie mi jak mam pozbyc sie tego rudzielca Kilka dni tremu uzylam rozjasniacz z Elgonu. U nasady glowy mialam prawie biale wlosy ponizej jasny miedziany rudy, nalozylam na to farbe Koleston w kolorze zlotego blondu i to byl moj blad Nie dosc, ze farba przyciemnila rozjasnione wlosy to dodatkwo wysuszyla je gozej od rozjasniacza Mam teraz na glowie siano, bez polysku, bez wyrazu. Powiedzcie mi co mam zrobic, zeby wyszedl blad... Zastanawiam sie nad farba Loreal Richesse jest bardzo lagodna kiedys uzylam jej po rozjasnieniu i musze przyznac ze wlosy byly po niej jak po jakiejs cudownej odzywce
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:27   #2
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

Z takiego koloru do jasnego blondu da się zejść chyba tylko u fryzjera, poprzez pasemka ( Albo może jakiś balejaż z kolorów średni blond, jasny blond i platynowy blond?? hmmm chociaż balejaż już niby wyszedł z mody :/ ale jeśli będzie bardzo gęsty to nawet nie będzie widać że to balejaż
Farby jasny blond na całość nie radzę kłaść, mogą wyjść różne niespodzianki, pomarańcz, żółty itp... poza tym twoje włosy już sporo "wycierpiały" i jeśli potraktujesz je farbą jasny blond to może być jeszcze gorzej :O
No, chyba że położysz teraz jakiś kasztanowy brąz, to przykryje niechciany rudawy odcień ale tego pewnie nie chcesz bo dążysz do blondu...

a tak w ogóle to nie martw się, ja miałam już na głowie tysiąc różnych kolorów, z zielonym i niebieskim włącznie (oczywiście przez przypadek, nie specjalnie) także z każdego koloru można wyjść

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-01-17 o 15:28
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:50   #3
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

ja bym to rozjaśniła jeszcze raz,ale nie chce źle życzyć, bo ja mam wyjątkowo mocne włosy
__________________

Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 16:17   #4
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

Cytat:
Napisane przez Amaranthis Pokaż wiadomość
ja bym to rozjaśniła jeszcze raz,ale nie chce źle życzyć, bo ja mam wyjątkowo mocne włosy
no właśnie ja kiedyś zafarbowałam włosy na czarno z platynowego blondu to dopiero była masakra ! 2 dni rozjaśniałam włosy SAMA w domu co jakieś 6 godzin rozjaśniaczami Palette 4-6 odcieni. w reszcie się to zmyło ale włosów to musiałam z 5 centów się pozbyć bo na dole się porostu sypały:/Tobie z tego rudego to szybciej zejdzie. Także jak chcesz to próbuj z Palette 4-6 tonów. no to narka .
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 16:50   #5
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

Milka, idz do fryzjera... Ja tez tak kombinowalam dawno temu z samodzielnym rozjasnianiem, teraz mam duzy problem, bo stracilam duzo wlosow.
Jezeli nie mozesz z jakichkolwiek powodow isc do fryzjera, ja bym to sciemnila jakims naturalnym kolorem np. z serii casting, nie farba ale szamponem pamietajac ze moze chwycic na ciemniejszy niz na opakowaniu.
Jezeli planujesz byc blondynka to radze udac sie do fryzjera, bo mala jest szansa ze sama dojdziesz do fajnego odcienia, wiekszosc dziewczyn rozjasniajaca samodzielnie na blond wg. mnie wyglada poprostu nieatrakcyjnie i odrazu mozna poznac, ze same je rozjasnialy. Szkoda wlosow na samodzielne eksperymenty.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:17   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

milka - nie męcz juz wlosow, wiem ze jest to silniejsze od Ciebie bo wlosy nie wygladaja za ciekawie ale nie jest najgorzej
Ja wiem (bo sama wracalam z czarnego do platyny) jak to jest, stracilam polowe wlosow i z dlugosci i z gestosci, moja rada jest taka: poloz na to blond jakis naturalny zeby zielen żadna nie wyszła np nr 7, cos z Castingow polecam, niech te wlosy odpoczna. Casting sie wyplucze i za okolo 2 mce znowu podjasnisz
Owszem - mozesz nadal rozjasniać, podkreślam rozjaśniać, bo farba nic tu nie zdziała, ale czy chcesz mieć siano na głowie czy jako takie wlosy, ktore lekko ciemniejsze na pewno beda wyglądaly o niebo lepiej?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:47   #7
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

Jeśli koleżanka farbuje włosy farbami z drogeri to takie sa efekty pięknych rudości hmmm nawet u fryzjera bedzie ciezk z tym rudym,bo kieds sie zmagalam z taka klientką..
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 08:25   #8
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

"Ku przestrodze" dodam, że kiedyś samodzielnie rozjaśniałam ze sto razy włosy mocnymi rozjaśniaczami bo też mi wychodziły dziwne kolory zielonkawe, pomarańczowe itp, i w pewnym momencie zauważyłam na środku głowy takiego dziwnego jeżyka... okazało się że część włosów po prostu się... wykruszyła!! :O co prawda nic nie straciły na gęstości bo mam ich bardzo bardzo dużo, a wtedy ich ani nie cieniowałam ani nie degażowałam, ale możesz sobie wyobrazić jak głupio wyglądałam z takim jeżykiem z krótkim włosów na samym środku głowy... :P :P
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 14:23   #9
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Nieduane rozjasnianie - prosze o pomoc...

Radzę iść do dobrego fryzjera ,zrobić gęste pasemka ,ja dzisiaj byłam ,(w piątek sobie walnęłam kolor sama wyszedł mi coś pomiędzy rudym prześwity zielonego)
fryzjerka mi doradziła pasemka i faktycznie teraz mam blond ładny wygląda jakbym miała na całości położoną farbę
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.